Skocz do zawartości

Co jest po śmierci?

CHERUB

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Uważam, że niczego nie ma - świadomość zanika.

tzn.. jest, rozkład promieniotwórczy izotopu węgla haha .

Słowo ‘Bóg’ jest dla mnie niczym więcej niż wyrazem i wytworem ludzkiej słabości, a Biblia zbiorem dostojnych, ale jednak prymitywnych, legend, które są ponadto dość dziecinne. Żadna interpretacja, niezależnie od tego jak subtelna, nie może (dla mnie) tego zmienić.Albert Einstein

Jestem dość ciekawy waszych opinii na ten temat, osobiście sam nie wiem co o tym myśleć,

ale zastanawiam się nad jakąś formą reinkarnacji, byłoby ciekawie :D

Jeżeli nasze myśli, słowa i uczynki były  o wysokiej częstotliwości wibracji, jak Jezusa Zbawiciela, to trafiamy na wyższy poziom wysokich częstotliwości wibracji, a jeżeli o niskiej częstotliwości wibracji, to trafiamy do tunelu własnych uczynków czyli wiecznej śmierci, ból, cierpienie, strach, przerażenie etc..., które trwać będą wiecznie. Tunel jest udowodniony naukowo.

Jestem dość ciekawy waszych opinii na ten temat, osobiście sam nie wiem co o tym myśleć,

Jeżeli nasze myśli, słowa i uczynki były  o wysokiej częstotliwości wibracji, jak Jezusa Zbawiciela, to trafiamy na wyższy poziom wysokich częstotliwości wibracji, a jeżeli o niskiej częstotliwości wibracji, to trafiamy do tunelu własnych uczynków czyli wiecznej śmierci, ból, cierpienie, strach, przerażenie etc..., które trwać będą wiecznie. Tunel jest udowodniony naukowo.

Przecież do tej pory nikt nie dowiódł co jest po śmierci, więc jakim cudem naukowcy mogli udowodnić jakiś tunel?

3fffa1a92a202.png

Link do mojego yt na moim profilu

Przecież do tej pory nikt nie dowiódł co jest po śmierci, więc jakim cudem naukowcy mogli udowodnić jakiś tunel?

Tunel jest udowodniony w pracy naukowej dr Danuty Adamskiej-Rutkowskiej.

@1361622928-U485574.pngteodor44

Możesz mi pokrótce przytoczyć, w jaki sposób to udowodniono? Nie jestem ciekawa do tego stopnia, by czytać całą książkę, a interesuje się poniekąd różnymi stanowiskami w różnych sprawach. :D

Badania naukowe NDE (doświadczanie śmierci) oraz eksperymenty naukowców i lekarzy w USA, doprowadzając umysł do stanu "delta"

Badania naukowe NDE (doświadczanie śmierci) oraz eksperymenty naukowców i lekarzy w USA, doprowadzając umysł do stanu "delta"

Doświadczenie śmierci to nie śmierć. 

Jest dowodem na istnienie tunelu własnych uczynków.

Co jest tym dowodem? Skąd niby jacyś naukowcy mają wiedzieć, że ktoś po śmierci widzi tunel? Rozmawiają ze zmarłymi?

1398258449-U383457.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Co jest po śmierci?   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...