Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Skrypt] onlyGroupJoin - blokowanie wejścia na kanał, gdy użytkownik nie posiada wymaganej grupy v2


slimako

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. 
2 edycja bota onlyGroupJoin poprzednia miała jedną wadę a mianowicie 1 kanał z 1 rangą można było tylko powiązać. Postanowiłem to zmienić aby można było w jednej "strefie".
Bot jest wykonany przez @artur8889 . Link do oryginału

 

Konfiguracja 


DqFg62i.png

 

Jeśli chcemy aby skrypt kickował nie z kanału a z serwera należy zmienić w linijce 80 kod

 

z

$query->clientKick($client['clid'], "channel", "Nie masz wstępu na ten kanał!");

na

$query->clientKick($client['clid'], "server", "Nie masz wstępu na ten kanał!");

Uruchomienie

 

./run.sh start włączenie bota

./run.sh stop wyłączenie bota

 

Link do pobrania: 

 
7 minut temu, Catha napisał:

 

Chcesz zautomatyzować serwer a nie umiesz lub nie daje rady twoja maszyna ? 

 

Zobacz http://www.mpcforum.pl/topic/1583551-boty-serwerowe-pod-serwer-ts/

 

Opublikowano

 

Witam. 

2 edycja bota onlyGroupJoin poprzednia miała jedną wadę a mianowicie 1 kanał z 1 rangą można było tylko powiązać. Postanowiłem to zmienić aby można było w jednej "strefie".

Bot jest wykonany przez @artur8889 . Link do oryginału

 

Konfiguracja 

DqFg62i.png

 

Jeśli chcemy aby skrypt kickował nie z kanału a z serwera należy zmienić w linijce 80 kod

 

z

$query->clientKick($client['clid'], "channel", "Nie masz wstępu na ten kanał!");

na

$query->clientKick($client['clid'], "server", "Nie masz wstępu na ten kanał!");

Uruchomienie

 

./run.sh start włączenie bota

./run.sh stop wyłączenie bota

 

Link do pobrania: 

Skan:

https://www.virustotal.com/pl/file/f831f27b07af8ab037e84fbe04f55059ee8deb82e712dc41d8d4c7df74fdc457/analysis/

 

Skrypt został naprawiony w tym temacie http://www.mpcforum.pl/topic/1592283-szukam-programistę-php/#entry13431564

Plik 'run' został napisany przeze mnie xD ale to 10 sekund roboty xD

i popraw 

 

 Uruchomienie

 

./run start włączenie bota

./run stop wyłączenie bota

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

:O Bardzo przydatny plugin koniecznie go wytestuje na gildiach bo się wku*****ą jak ktoś do nich wchodzi na kanały ;)

Oby więcej tak użytecznych skryptów :) 

Ode Mnie Leci + :D 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam,

@slimakomyślałeś może o update skryptu? Trochę jest to denerwujące, że dany użytkownik wchodzi co chwile na kanał a bot go wyrzuca i nie ukrywam, że niezbyt ładnie to widać w logach. Można byłoby dodać limit wejść w ciągu np. 30 sek. Gdy użytkownik będzie notorycznie wchodził na kanał to skrypt nada mu grupę, dzięki której już nie będzie mógł wejść na kanał.

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
Dnia 8.01.2018 o 16:24, noroslaw napisał:

Mógłby ktoś podesłać skrypt na PW bądź wrzucić na jakiś hosting ? Link niestety wygasł a przydałby mi się taki skrypt ;/ 

Skrypt już nie działa. AVN Bot chyba ma taką opcję.

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
15 godzin temu, Patryk5813 napisał:

Proszę o reupload ;/

 

Dnia 2/23/2018 o 11:27, raxoooo napisał:

Bardzo proszę o reupload.

 

Dnia 1/8/2018 o 16:24, noroslaw napisał:

Mógłby ktoś podesłać skrypt na PW bądź wrzucić na jakiś hosting ? Link niestety wygasł a przydałby mi się taki skrypt ;/ 

Proszę bardzo, link prosto od autora:) 

http://www.mediafire.com/file/mj1w57ad47uslvt/onlyGroupJoin.rar

https://www.virustotal.com/#/file/aff81f77bc417381762d6286a45180174c9f8d931c31030a1b5a77fe8e3e846d/detection

Skan dodany @Aive

+ Autor tematu niech doda link lub temat zamkniety.

1.png

Opublikowano
Dnia 27.08.2017 o 17:38, KlimasStudio napisał:

Fajna sprawa mozna kanały gildijne porobić :D ale troche zabawy będzie.

To nie ma zadnego sensu pod kanały gildijne ponieważ taki klient wbija i wylatuje i to wywołuje reakcje ze strony TeamSpeak - "User joined your chann..." etc.

Od tego są permisje w aplikacji.

 

 

Opublikowano
Dnia 27.05.2018 o 15:02, Catha napisał:

A mógłbyś to edytować, żeby nie odpalało się w screenie? Bo to nie ma sensu, bo muszę mieć otwarte putty 24/7.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...