Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie Wiesz Gdzie Expić? Zapytaj Tutaj


Rodimop

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl:27

Profesja:Ninja

Typ umiejętności:Dagger

Poziomy umiejętności:Zasadzka M1 Wirujący M1

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony):195

Używam bota: Nie

Nazwa bota:

 

EQ

 

 

Zbroja: Czerwone ubranie +6 z kd wital +2

Broń:Szeroki miecz +5

Hełm:Skórzana +4

 

 

Jakim cudem masz na 27 lvl'u 2 skille na m1 ? Zresztą na dzikusach exp ; )

 

 

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl:36

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności:Body

Poziomy umiejętności: Aura 15 | Berserk 6 | Trzystronne 2 | Szarża 2 | Wir miecza 10

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony):261

Używam bota: Nie

Nazwa bota:---

 

EQ

 

 

Zbroja:Śmiertelna +7 Kd+4pż ( bez bonów)

Broń:Fms+8 śr 30 um -9 Kd +3Penetr

Hełm: Żelek +6

Tarcza:Pięcio katna+6

Buty:Skórzane kozaki +4 500pż

Akcesoria:Ebo branza+5 bon 2% na orki | ebo naszyjnik +6 | Ebo kolczyki +7

Opublikowano

Lvl - 42

Profesja - Wojownik

Typ umiejętności - Body

Poziomy umiejętności - Aura M1, Berek M1, Wirek 5, Szarża 1, Trzystronne 1

Posiadam Konia Bojowego - Tak

Ilość defa (obrony) - 289

Używam bota - Nie

Nazwa bota - -------

 

EQ

 

 

Zbroja - Smocza +4 / Tygra +8

Broń - Halka +9 Przeszywki +3 / Woja +3 / Bony na przeszywke 3% / Na DT 6%

Hełm - Zelak +5 Regeneracja PZ 8%

Tarcza - Bojowa +8

Buty - Z Brązu 1k PZ

Akcesoria - Kolczyki, Naszyjnik od 1 lv +6.

NU94p9A.gif


Wracam..


Opublikowano

Lvl: 39

Profesja: ninja

Typ umiejętności: dagger

Poziomy umiejętności: zasadzka M7 wirek M3 poli M7

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony): 280

Używam bota: Nie

Nazwa bota: j/w

 

EQ

 

 

Zbroja: czerwone +9 + kd defa +2

Broń: kozy + 9 sr 19 kd moba +3 i spalone

Hełm: maska kolcza +7

Tarcza: bojowa +8

Buty: +1500pz

Akcesoria: ebo +9 srebna +9 nasyzjnik +1k pz

Opublikowano

@ PanZycia

 

Polecam kupic kolczą +9 i pieciokat +7 +8 i jezeli solo chcesz expic to na bo albo poli i 2,3 grupy szponów a Mozesz też lurować na Bo :PP

 

Zbieram +

Opublikowano

Lvl: 51

Profesja: sura

Typ umiejętności: weapon

Poziomy umiejętności: ostrze m2 zbroja m3 wir 14pkt chyba

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony): 408

Używam bota: Nie

Nazwa bota:

 

EQ

 

 

Zbroja: Yin yang +5 1k hp

Broń: fms +9 sr 25 + kd +3

Hełm: wyzywka +9

Tarcza: okrągła +7

Buty: 1k hp

Akcesoria: ebo +9 z przetopami srebrna+9 z przetopami brak naszyjnika.

 

hp w sumie mam 11k +

Opublikowano

Lvl: 51

Profesja: sura

Typ umiejętności: weapon

Poziomy umiejętności: ostrze m2 zbroja m3 wir 14pkt chyba

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony): 408

Używam bota: Nie

Nazwa bota:

 

EQ

 

 

Zbroja: Yin yang +5 1k hp

Broń: fms +9 sr 25 + kd +3

Hełm: wyzywka +9

Tarcza: okrągła +7

Buty: 1k hp

Akcesoria: ebo +9 z przetopami srebrna+9 z przetopami brak naszyjnika.

 

hp w sumie mam 11k +

Wbij jeszcze 3-4 lvle na BO aby wbić 3x M i wtedy lec v1 szpony do 61 i potem v2 szpony...^6

Opublikowano

Nie wiem , gdzie expic prosze o pomoc :

 

Lvl:95

Profesja:Woj

Typ umiejętności:Body

Poziomy umiejętności:p

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony):800

Używam bota: Nie

Opublikowano

Ile dam rade grupek na BO:

 

Lvl:36

Profesja:Ninja

Typ umiejętności:Archer

Poziomy umiejętności:Ognista M4 Trująca M5

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony):ok. 250

Używam bota: Nie

Nazwa bota:

 

EQ

 

 

Zbroja: Czerwone ubranie +9 z kd speeda +2

Broń:FMS+9 sr kd powtorki i smierci+3

Hełm:Kolacz+9

Tarcza:5kątna+7

Buty:Bd max pz +1 lub +1,5k hp

Akcesoria:Ebonitowy naszyjnik 10% na krytyka, Ebo+9, Ebo branza max pz +1k

zbyt duża sygnatura.

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl: 36-50%

Profesja: BODY

Typ umiejętności:

Poziomy umiejętności: aura m3 berek 14 reszta 1

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony):251

Używam bota: Tak

Nazwa bota: mobber hacka i waithacka

 

EQ

 

 

Zbroja: smiertelna +4

Broń: fms +3 śr 7% - spaliłem 25% ;D

Hełm: tradycyjny +6

Tarcza: bojowa +7

Buty: złote +3

Akcesoria: branza 500 hp ebo +0 naszy b złota +1

 

 

TO JEST METIN2 CO KR

Dzikusy odpadają bo ciągle tam expie i wolno leci ezo też słabo pustynia beznadziejnie już lepiej na m2...

W GRZE NICK JERNEY LUB JOHNMCCLANE

Opublikowano

Lvl: 65

Profesja: Body

Typ umiejętności:

Poziomy umiejętności: aura m8 wirek m6 berek m5 szarża na 4 a trzystronne na 1

Posiadam konia bojowego: tak

Ilość defa (obrony): 340

Używam bota: nie

Nazwa bota: -

 

EQ

 

Zbroja: Boga smoków +8 KD defa +4 i witala +3

Broń: Nmfa +9 KD potwora +4 kryta +3 przeszywka +3

Hełm: Żelak +9

Tarcza:Okrągła +7

Buty: Feniksa +6 z 1,5k pż

Akcesoria:Branża 2k pz ebo +9 amestynowy naszyjnik +8

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl:18

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności:Umysl

Poziomy umiejętności:Silne cialo m1

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony):coskolo 300

Używam bota: nie

Nazwa bota:j/w

 

EQ

Zbroja: tygrysia+7

Broń: Pajecza wlocznia+6/7 (+6masilne przeciw zwierzeta 4%)

Hełm:tradycyjy+5 reg. pż. 8%

Tarcza:Skorzana tarcza+6 silny przeciw zwierzeta 2%

Buty:skorzane+5

Akcesoria:Miedziane kolczyki+5 4sily Miedziany naszyjnik+6 9obrony

Opublikowano

Lvl:79

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności: Body

Poziomy umiejętności:Aura M9/Berek M10/Szarza prawie G/Wirek M10

Posiadam Konia Bojowego: tak

Ilość defa (obrony):coskolo 590

Używam bota: nie

Nazwa bota:j/w

 

EQ

Zbroja: Stalka+6 3kd+4 5bon (1,5k pz ,reszta slaba)

Broń: Trutka+6 sr 27% 3kd+4 lub zlodziej+6 3kd+4 pvp

Hełm:zelak+9 z 2 bonami

Tarcza:Sokola Tarcza+9 5 bonow (slabe)

Buty: 2k pz+0

Akcesoria:Srebna+9 / Ebo+9

 

Gdzie mam expic w grocie z buffem nie daje rady nawet 3 grupek ...

V2 to koszmar przez 2h z 1 pierscionkiem leci mi 7%

Red Las nie mam szans ;/

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Lvl: 28

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: body/ciało

Poziomy umiejętności: Aura M1, Wir Miecza 3, 3stronne 2, Berek 3

Posiadam konia bojowego: Nie

Poziom Defa: 242

Ilość HP: 4698

Poziom Ataku z Aurą: 300 - 315

Używam bota: Nie

Nazwa Bota: -/-

 

EQ:

Zbroja -Tygra +6 lub Żelazna +6 z MAX PŻ 500 i KD wita +2

Broń - Szeroki +6

Hełm - Żelek +6

Tarcza - Bojowa +6

Buty: Bambusowe +6 z Odporność na wachlarze 6%

Akcesoria: Srebna branza +6, Miedziane kolczyki +6 z Bonami 4% na Orki, 2% na Zwierzęta, Miedziany naszyjnik +6 z Bonem: 2% na krytyk.

wyjebisty3rr0r.png

 

Mam zbugowanego WR. W grze jest dobrze. Mam 18 lvl. Na stronie pisze, że mam 19 lvl. xxxxxDDDDD

 

Jeśli pomogłem daj +, to nie boli, ale na pewno komuś pomoże. ^-^

 

Zbieram +, nie -

 

 

Moje mody:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/400559-mode-by-wyjebisty3rr0r/page__p__2848579__fromsearch__1#entry2848579

 

http://www.mpcforum.pl/topic/400888-mod-by-wyjebisty3rr0r/page__p__2850796__fromsearch__1#entry2850796

 

Moje TuT-y:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/402618-tut-wszystko-o-zombie/page__p__2864308__fromsearch__1#entry2864308 ----------------------------------------------- 14mcaau.png

Legenda
Opublikowano

Lvl:79

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności: Body

Poziomy umiejętności:Aura M9/Berek M10/Szarza prawie G/Wirek M10

Posiadam Konia Bojowego: tak

Ilość defa (obrony):coskolo 590

Używam bota: nie

Nazwa bota:j/w

 

EQ

Zbroja: Stalka+6 3kd+4 5bon (1,5k pz ,reszta slaba)

Broń: Trutka+6 sr 27% 3kd+4 lub zlodziej+6 3kd+4 pvp

Hełm:zelak+9 z 2 bonami

Tarcza:Sokola Tarcza+9 5 bonow (slabe)

Buty: 2k pz+0

Akcesoria:Srebna+9 / Ebo+9

 

Gdzie mam expic w grocie z buffem nie daje rady nawet 3 grupek ...

V2 to koszmar przez 2h z 1 pierscionkiem leci mi 7%

Red Las nie mam szans ;/

 

Zainwestuj w ekwipunek i z buffem do groty. Jeżeli nie masz kasy to idź z kimś z gildi.

 

Lvl: 28

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: body/ciało

Poziomy umiejętności: Aura M1, Wir Miecza 3, 3stronne 2, Berek 3

Posiadam konia bojowego: Nie

Poziom Defa: 242

Ilość HP: 4698

Poziom Ataku z Aurą: 300 - 315

Używam bota: Nie

Nazwa Bota: -/-

 

EQ:

Zbroja -Tygra +6 lub Żelazna +6 z MAX PŻ 500 i KD wita +2

Broń - Szeroki +6

Hełm - Żelek +6

Tarcza - Bojowa +6

Buty: Bambusowe +6 z Odporność na wachlarze 6%

Akcesoria: Srebna branza +6, Miedziane kolczyki +6 z Bonami 4% na Orki, 2% na Zwierzęta, Miedziany naszyjnik +6 z Bonem: 2% na krytyk.

 

Cały/Połowa spota w m2 na dzikusach.

exModerator Metin2 | exModerator DOTA

Opublikowano
Cały/Połowa spota w m2 na dzikusach.

 

Biorę cały spot bo zainwestowałem w tygre +9.

wyjebisty3rr0r.png

 

Mam zbugowanego WR. W grze jest dobrze. Mam 18 lvl. Na stronie pisze, że mam 19 lvl. xxxxxDDDDD

 

Jeśli pomogłem daj +, to nie boli, ale na pewno komuś pomoże. ^-^

 

Zbieram +, nie -

 

 

Moje mody:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/400559-mode-by-wyjebisty3rr0r/page__p__2848579__fromsearch__1#entry2848579

 

http://www.mpcforum.pl/topic/400888-mod-by-wyjebisty3rr0r/page__p__2850796__fromsearch__1#entry2850796

 

Moje TuT-y:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/402618-tut-wszystko-o-zombie/page__p__2864308__fromsearch__1#entry2864308 ----------------------------------------------- 14mcaau.png

Budowniczy
Opublikowano

ninja

lvl 42

ebo +9

srebna +8

naszyjnik 1000pz

buty 1000pz

czer mrowki 1500pz

jelonek +9 sr +34 ks potwora i smierci +3

buff po 25

i tu moje pytanie czy expic w v2

Opublikowano

ninja

lvl 42

ebo +9

srebna +8

naszyjnik 1000pz

buty 1000pz

czer mrowki 1500pz

jelonek +9 sr +34 ks potwora i smierci +3

buff po 25

i tu moje pytanie czy expic w v2

 

@Sym

Nie polecam expić w v2 z łukiem. Załatw dobre kozy (chyba że masz). Ze sztyletami lub z mieczem na boju dasz rade w v2. Jeśli będziesz padał idź do v1 na szpony.

Opublikowano

@ CrazyBoom

 

możesz zawsze wbić do spota do niebieskich. DZIKUSY na tym lvlu dp 30

b_350_20_0C7203_245D19_D2E1B5_2E3226.png

 

----------Serwer Cod Mod----------

----------Jedyny taki----------

----------2 Sloty na perki----------

----------Duża wytrzymałość perków!----------

----------2 nowe statystyki----------

----------Poszukujemy Adminów!----------

----------Wkrótce więcej slotów!----------

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl: 48

Profesja: Sura

Typ umiejętności: WP

Poziomy umiejętności: Czarowane m4 zbroja m4 wir 11 paluch 1 rozproszenie 1 strach 0

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa 422 (z czarowaną zbroją)

Używam bota: Nie

Nazwa bota:

 

EQ

 

 

Zbroja: Mglista +7 z kd+3 defa i uchylki i spalony

Broń: FMS+9 śr27% um-6% LUB Wielki miecz +8 kd+3 woja i powtórki

Hełm: Wyzywka +9

Tarcza: na 41lvl +6

Buty: +1000pż

Akcesoria: bransa+1500pż i ebo+9 naszyjnik +1000pż- razem 10k HP

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...