Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie Wiesz Gdzie Expić? Zapytaj Tutaj


Rodimop

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl:57

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności: Body

Poziomy umiejętności: Aura m2 , berserk m2 wir 17 , reszta po 1

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony): 500

Używam bota: Nie

Nazwa bota:

 

EQ

 

 

Zbroja: Smocza +9 kd defa +3 i uchylki +3

Broń: FMS +9 22 sr umj - 12 kd woja +3 , Lub Wiosło +8 kd potwora +3 i smierci +3 3% na trucie

Hełm: Żelazny +9

Tarcza: Okrągła +7

Buty: od 43 +0 +1000 HP

Akcesoria: Ebony +9 srebrna +9

Nieregulaminowa sygnaturka :(


  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Lvl:

Profesja:Woj

Typ umiejętności:Bod

Poziomy umiejętności:Aura M1 berek 13 Wir 1 Szara 1 3stronne 1

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Używam bota: Gdybym mial to bym uzywal mozecie podac ^^

Nazwa bota: Slyszalem o EasyMetin2

 

EQ

 

 

Zbroja:Lwia +7 Kd +2

Broń:FMs +9

Hełm:Zelak +7

Tarcza:Bojowa +6

Buty:Skorzane Buty +8

Akcesoria:All +6

Opublikowano

Lvl:

Profesja:Woj

Typ umiejętności:Bod

Poziomy umiejętności:Aura M1 berek 13 Wir 1 Szara 1 3stronne 1

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Używam bota: Gdybym mial to bym uzywal mozecie podac ^^

Nazwa bota: Slyszalem o EasyMetin2

 

EQ

 

 

Zbroja:Lwia +7 Kd +2

Broń:FMs +9

Hełm:Zelak +7

Tarcza:Bojowa +6

Buty:Skorzane Buty +8

Akcesoria:All +6

 

Zajrzyj w spis hacków i tam znajdziesz boty.

 

A co do expa, to idź do m2 wbić 32, bo nie podałeś jaki lvl, więc patrze po skillach. Potem na pustynię do 38 i potem orki.

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl:57

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności: Body

Poziomy umiejętności: Aura m2 , berserk m2 wir 17 , reszta po 1

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony): 500

Używam bota: Nie

Nazwa bota:

 

EQ

 

 

Zbroja: Smocza +9 kd defa +3 i uchylki +3

Broń: FMS +9 22 sr umj - 12 kd woja +3 , Lub Wiosło +8 kd potwora +3 i smierci +3 3% na trucie

Hełm: Żelazny +9

Tarcza: Okrągła +7

Buty: od 43 +0 +1000 HP

Akcesoria: Ebony +9 srebrna +9

 

 

Eq masz bardzo dobre. Możesz wybrać dwie drogi. Albo iść do v1 na szpony expić do 58/59 i potem v2. Albo wybrać drogę że od razu do v2 na początek do 65. :>

Opublikowano

Lvl:48

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności: Mental

Poziomy umiejętności: Silne m2 duchowe m2

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony): 500

Używam bota: Nie

Nazwa bota:nie mam

Nazwa hacka: waithack

 

EQ

 

 

Zbroja: Smocza +9 kd defa +2 i witala +2

Broń: Igła +7

Hełm: Żelazny +7

Tarcza: Okrągła +6

Akcesoria: Ebony +7

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl: 78

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Mental

Poziomy umiejętności: Silne P , Duchowe P , Walniecie P , Tapniecie G7 ,

Posiadam Konia Bojowego: Tak, militarny

Ilość defa (obrony):900+

Używam bota: Nie, Jedynie WiteHacka

Nazwa bota: WiteHack by Artent

Dobry zarobek na mapkach.

 

 

EQ

 

 

Zbroja:Boga +9 kd speeda,defa,uchylki +4 2kpz,15na miecze,15na strzaly, reszta lipa

Broń: Parta +9 kd+4 10 luda / Zatruty +8 śr 39 kd +4

Hełm:maska strachu +9 20 grota 20 dt 4 trucie

Tarcza:Sokola +9 nno

Buty: Kozaczki +9 2kpz

Akcesoria: ebo +9 20dt , Z niebieskich lez 2k pz , Białe złoto +9 10do pz . Buff Błogo P, Pomoc P kolce 14 int/ dzwon 12int/ tarcza 8 int lvl 75

Pż : około 20k

biolog oddane oknary

 

Strasznie wolno idzie expienie w v2/grota v1(v2 nie wezme całego spota) zna ktoś jakieś inne rozwiązanie? Prosze o odp.

PS kupie Sokoła +9 nno/ 10 ludzi

i co moge jeszcze w eq zmienić zeby ogarnąć grote v2 napewno dużo abs na strzaly bonowane eq prosze pisac Priv. Syriusz s25.

Ehem.....

 

 

Zasłużyłem daj +

 

 

 

Za +++++ daje +++++

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl: 78

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Mental

Poziomy umiejętności: Silne P , Duchowe P , Walniecie P , Tapniecie G7 ,

Posiadam Konia Bojowego: Tak, militarny

Ilość defa (obrony):900+

Używam bota: Nie, Jedynie WiteHacka

Nazwa bota: WiteHack by Artent

Dobry zarobek na mapkach.

 

 

EQ

 

 

Zbroja:Boga +9 kd speeda,defa,uchylki +4 2kpz,15na miecze,15na strzaly, reszta lipa

Broń: Parta +9 kd+4 10 luda / Zatruty +8 śr 39 kd +4

Hełm:maska strachu +9 20 grota 20 dt 4 trucie

Tarcza:Sokola +9 nno

Buty: Kozaczki +9 2kpz

Akcesoria: ebo +9 20dt , Z niebieskich lez 2k pz , Białe złoto +9 10do pz . Buff Błogo P, Pomoc P kolce 14 int/ dzwon 12int/ tarcza 8 int lvl 75

Pż : około 20k

biolog oddane oknary

 

Strasznie wolno idzie expienie w v2/grota v1(v2 nie wezme całego spota) zna ktoś jakieś inne rozwiązanie? Prosze o odp.

PS kupie Sokoła +9 nno/ 10 ludzi

i co moge jeszcze w eq zmienić zeby ogarnąć grote v2 napewno dużo abs na strzaly bonowane eq prosze pisac Priv. Syriusz s25.

Grota:)Exp na marmurach^^jak chcesz.

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl:40

Profesja:Sura

Typ umiejętności: BM

Poziomy umiejętności: Mroczna ochronka m4, ogniste uderzenie m2, reszta po 1

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony): 270

PŻ: 6K

Używam bota: Expie na waithacku i multihacku

Nazwa bota:

 

EQ

 

 

Zbroja:yin-yang +4 +650pż z kd

Broń: fms +6

Hełm: wyzwka +6

Tarcza: Bojowa +6

Buty: na 39lv +500pż

Akcesoria: ebo +6, ebonitowy naszyjnik +5

 

Na pustyni exp juz slabo leci, nie wiem gdzie indziej expic. A musze też wybierać miejsca malo zaludnione ze względu na waithack i mulitihack dlatego v1 odpada, BO też.

Opublikowano

Lvl:54

Profesja:Sura

Typ umiejętności: WP

Poziomy umiejętności: Ostrze m8 zbroja m5 wir m4 palec 1 rozpro 1 strach 1

Posiadam Konia Bojowego: tak

Ilość defa (obrony): 416

PŻ: 8K

Używam bota:

Nazwa bota:

 

EQ

 

 

Zbroja:Zbroja Twarzy Ducha +8 kd defa +3

Broń: fms sr 37 um -12 kd smierci +3 woja +4

Hełm: Zamkowy Hełm +8 6 reg pz

Tarcza: czarna okragla +7 z nno

Buty: Ekstazyjne Buty +5 2k pz

Akcesoria: Kolczyki Z Niebiańskich Łez +8 ,Ametystowy Naszyjnik +6 1k pz .Kryształowa Bransoleta +7 1k pz

SigCustom.png

Opublikowano

Lvl:54

Profesja:Sura

Typ umiejętności: WP

Poziomy umiejętności: Ostrze m8 zbroja m5 wir m4 palec 1 rozpro 1 strach 1

Posiadam Konia Bojowego: tak

Ilość defa (obrony): 416

PŻ: 8K

Używam bota:

Nazwa bota:

 

EQ

 

 

Zbroja:Zbroja Twarzy Ducha +8 kd defa +3

Broń: fms sr 37 um -12 kd smierci +3 woja +4

Hełm: Zamkowy Hełm +8 6 reg pz

Tarcza: czarna okragla +7 z nno

Buty: Ekstazyjne Buty +5 2k pz

Akcesoria: Kolczyki Z Niebiańskich Łez +8 ,Ametystowy Naszyjnik +6 1k pz .Kryształowa Bransoleta +7 1k pz

No niewiem...Pozostaje ci expic w V1 na szponach a jak nie no to idz dropic na lorda małp:)I zarób na lepsze eq.

Od 61 w v2. jak zakupisz zbrojke i tarcze.

Opublikowano

Lvl:54

Profesja:Sura

Typ umiejętności: WP

Poziomy umiejętności: Ostrze m8 zbroja m5 wir m4 palec 1 rozpro 1 strach 1

Posiadam Konia Bojowego: tak

Ilość defa (obrony): 416

PŻ: 8K

Używam bota:

Nazwa bota:

 

EQ

 

 

Zbroja:Zbroja Twarzy Ducha +8 kd defa +3

Broń: fms sr 37 um -12 kd smierci +3 woja +4

Hełm: Zamkowy Hełm +8 6 reg pz

Tarcza: czarna okragla +7 z nno

Buty: Ekstazyjne Buty +5 2k pz

Akcesoria: Kolczyki Z Niebiańskich Łez +8 ,Ametystowy Naszyjnik +6 1k pz .Kryształowa Bransoleta +7 1k pz

 

Ja Ci proponuje doexpić do 55/56 na BO. Potem przenieść się do v1 do 58/59. Potem do v2. :0

Opublikowano

Lvl:49

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności: body

Poziomy umiejętności: Aura miecza m3 ,berserk m1,wir 12 reszta po 1

Posiadam Konia Bojowego: tak

Ilość defa (obrony): 391

PŻ: 12k

Używam bota:NIE

Nazwa bota:NIE

 

EQ

 

 

Zbroja:Smocza+9 15 na magie,10na ogien 4na wachlarze def speed+3

Broń: Rib+9 sr 38 kd smierci i potwora+4

Hełm: zelak+9

Tarcza: czarna okragla +6 5x bon (nno ,12zrecznosci 20mistyki i 2 słabe)

Buty: skórzane+0 1.5k pz

Akcesoria: ebo 9 ,zloty naszyjnik 1.5kpz .srebrna+9 3x slot

Zapraszamy na

www.thanned.pl

Opublikowano

Lvl:49

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności: body

Poziomy umiejętności: Aura miecza m3 ,berserk m1,wir 12 reszta po 1

Posiadam Konia Bojowego: tak

Ilość defa (obrony): 391

PŻ: 12k

Używam bota:NIE

Nazwa bota:NIE

 

EQ

 

 

Zbroja:Smocza+9 15 na magie,10na ogien 4na wachlarze def speed+3

Broń: Rib+9 sr 38 kd smierci i potwora+4

Hełm: zelak+9

Tarcza: czarna okragla +6 5x bon (nno ,12zrecznosci 20mistyki i 2 słabe)

Buty: skórzane+0 1.5k pz

Akcesoria: ebo 9 ,zloty naszyjnik 1.5kpz .srebrna+9 3x slot

 

Na BO polecam do 54/55, potem przenieś się do v1, aby wbić 57/58. Ew. jak nie na BO, to do świątyni na drugą platformę.

Opublikowano

Mim zdaniem do 52/53lv expij na Bo cale spota

Albo możesz próbowac w v1 z buffem na szponach;D

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl: 36

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Body

Poziomy umiejętności: M1 Aura wir na 16

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony): 311

Używam bota: Tak

Nazwa bota: Mobber Hack

 

EQ

 

 

Zbroja: Śmiertelka +7

Broń: FMS +8 Śr 4 + 2KD +3

Hełm: Żelak +7

Tarcza: Pięciokątna +7

Buty: Złote buty +0 + 1000 pż

Akcesoria: ebo +7 , srebna branza +7

 

Moje HP: 6910

32325.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl: 36

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Body

Poziomy umiejętności: M1 Aura wir na 16

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony): 311

Używam bota: Tak

Nazwa bota: Mobber Hack

 

EQ

 

 

Zbroja: Śmiertelka +7

Broń: FMS +8 Śr 4 + 2KD +3

Hełm: Żelak +7

Tarcza: Pięciokątna +7

Buty: Złote buty +0 + 1000 pż

Akcesoria: ebo +7 , srebna branza +7

 

Moje HP: 6910

 

Na pustyni, bądź ezotach do 40/41. Potem przenieś się na BO do 50/52, w między czasie próbuj sił w świątyni.

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl:49

Profesja:Ninja

Typ umiejętności:Zabójca

Poziomy umiejętności:Zasadzka M4, Wirujący M6(zaraz M7), Chmurka 11 i reszta po 1.

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony):350

Używam bota: Nie, ale jeżeli ma ktoś darmowego bez limitów to proszę pisać .

Nazwa bota:

 

EQ

 

 

Zbroja:Od 34 +4 1500 pż ponieważ expilem na Poli w V2/1

Broń:Jelonek +9 sr +20 kd śmierci +3

Hełm:Od 41 +6 z bonem na DT

Tarcza:Czarna Okrągła +6

Buty:Buty z 500 pż

Akcesoria:Ebonitki +7, i reszta słaba ale z życiem

PŻ: około 10k

 

Wcześniej expiłem na Polimforii ale zabrakło kasy na Marmurki i nie wiem za bardzo jak zarobić ... Powód ? Ceny są masakryczne ....

 

Ciężko będzie ninją. Bo lur odpada bo to expem nazywać nie będę. Spróbuj dorwać jakąś dobrą broń dla ninji, jednoręczną i expić po prostu w pt na BO. Albo leć do świątni.

Opublikowano

@UP

 

Masz konika, defa, w miare HP, no broń powiedzmy ujdzie.

 

Ja od 35 lvlu jade w V2 na dużych pająkach, więc i Ty powinieneś dać radę.

1352970251-U713459.png

By Maxiu
"Because limits, like fears, are often just an illusion"

Opublikowano

Lvl:56

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności: Mental

Poziomy umiejętności: Duchowe Uderzenie M2 ; Silne Ciało M2

Posiadam Konia Bojowego: tak

Ilość defa (obrony):z Silnym równo 502

PŻ: 7k

Nazwa bota: nie mam bota ale mam waithacka ktorego uzywam

 

EQ

 

 

Zbroja:42lvl +9 kd defa i witala+2

Broń:46lvl Lodowa Iglica +7 czysta

Hełm:21lvl Żelazny Hełm +7

Tarcza:41lvl Okrągła tarcza(chyba tak:P) +6

Buty: nie pamietam nazwy ale 500pz

Akcesoria: Ebonitowe Kolczyki+7 , Kryształowy Naszyjnik 500pz ,

co do eq to mam kupiona boga+8 zabujce lwów +8 i kupie tarcze na 61 +8 i teraz czy warto wziasc to eq kupic full potow i białych ros i isc v2 loch pajakow???

Opublikowano

Lvl:56

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności: Mental

Poziomy umiejętności: Duchowe Uderzenie M2 ; Silne Ciało M2

Posiadam Konia Bojowego: tak

Ilość defa (obrony):z Silnym równo 502

PŻ: 7k

Nazwa bota: nie mam bota ale mam waithacka ktorego uzywam

 

EQ

 

 

Zbroja:42lvl +9 kd defa i witala+2

Broń:46lvl Lodowa Iglica +7 czysta

Hełm:21lvl Żelazny Hełm +7

Tarcza:41lvl Okrągła tarcza(chyba tak:P) +6

Buty: nie pamietam nazwy ale 500pz

Akcesoria: Ebonitowe Kolczyki+7 , Kryształowy Naszyjnik 500pz ,

co do eq to mam kupiona boga+8 zabujce lwów +8 i kupie tarcze na 61 +8 i teraz czy warto wziasc to eq kupic full potow i białych ros i isc v2 loch pajakow???

 

Wbij troszkę więcej hp, załatw buffka i idź do v2.

Opublikowano

Lvl:56

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności: Mental

Poziomy umiejętności: Duchowe Uderzenie M2 ; Silne Ciało M2

Posiadam Konia Bojowego: tak

Ilość defa (obrony):z Silnym równo 502

PŻ: 7k

Nazwa bota: nie mam bota ale mam waithacka ktorego uzywam

 

EQ

 

 

Zbroja:42lvl +9 kd defa i witala+2

Broń:46lvl Lodowa Iglica +7 czysta

Hełm:21lvl Żelazny Hełm +7

Tarcza:41lvl Okrągła tarcza(chyba tak:P) +6

Buty: nie pamietam nazwy ale 500pz

Akcesoria: Ebonitowe Kolczyki+7 , Kryształowy Naszyjnik 500pz ,

co do eq to mam kupiona boga+8 zabujce lwów +8 i kupie tarcze na 61 +8 i teraz czy warto wziasc to eq kupic full potow i białych ros i isc v2 loch pajakow???

 

Sprzedaj tego zabójce lwów i igłe i zainwestuj w porządnego riba sr +35. Jak masz jakiegoś buffa i kupisz tego riba to możesz spróbować w v2 na szponach

Opublikowano

Lvl: 54

Profesja: Woj

Typ umiejętności:Body

Poziomy umiejętności:Aura M2 Berek M2 Wir M4

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony): 392

Używam bota: Nie

Nazwa bota: -----

 

EQ

 

 

Zbroja:Smocza+9 kd defa+3 speed+2

Broń: Fms+9 sr 14 um 2 kd kryta+3

Hełm:Żelak+9

Tarcza:Okrągła+6

Buty: z 1k pż

Akcesoria:Ebony +9 Srebrna branza +9 Wisior z 1k pż

Opublikowano

Lvl: 54

Profesja: Woj

Typ umiejętności:Body

Poziomy umiejętności:Aura M2 Berek M2 Wir M4

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony): 392

Używam bota: Nie

Nazwa bota: -----

 

EQ

 

 

Zbroja:Smocza+9 kd defa+3 speed+2

Broń: Fms+9 sr 14 um 2 kd kryta+3

Hełm:Żelak+9

Tarcza:Okrągła+6

Buty: z 1k pż

Akcesoria:Ebony +9 Srebrna branza +9 Wisior z 1k pż

 

słabo rozwinięty berek i aura. EQ w miarę, dasz radę w v1 i tam polecam ci expić.

ewentualnie jak zrobisz ponad 400 obrony i fmsa z lepszymi średnimi to exp w v2 z buffem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...