Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie Wiesz Gdzie Expić? Zapytaj Tutaj


Rodimop

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lv: 37

Profesja: Ninja

Typ umiejętności:Dagger

Poziomy umiejętności : Wirujacy m5 zasadzka 16 reszta 1

Ilość defa: 293

Używam bota: Nieodpychanie z konia i kamer mod

Koń bojowy:Tak

 

EQ:

 

Zbroja: Lwiej mrówki +7

Hełm: kolacza +6 4% odp. na ogien

Tarcza: Pięciokatna +7

Broń: FMS +9 sr 6

Akcesoria:Buty na 9 lvl 1 k hp na meicze 2 % +1

Branzoleta an 8 lvl 1 k hp +2

naszyjnik na 8 lvl 500 pż +3

Ebony +7 dwa sloty puste

 

 

 

 

Piszcie gdzie moge expic

 

No to jak używasz haków to ezo / świątynia / pustynia / v1

Ja na twoim miejscu poszedł bym do świątyni wbił tam 42 i potem do v1

Ej sprawdź TO (koleś jest zajebisty !)

http://www.youtube.com/user/TheAsterkcr#p/u/9/wTflXMsnf4c

To jest prawdziwy Polski Underground !!!

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

No to jak używasz haków to ezo / świątynia / pustynia / v1

Ja na twoim miejscu poszedł bym do świątyni wbił tam 42 i potem do v1

 

A w światyni cały spot czy ile?

Rep

 

 

Opublikowano

raczej nie cały (zależny tez jaki) mało defa masz ale po jakieś 5-6 grupek powinieneś dać rade

spróbuj a sie przekonasz

PS. zrób se buffa z blogo będzie lepiej ;]

 

ok dzieki plusiki i 5

Rep

 

 

Opublikowano

Lvl: 54

Profesja: ninja

Typ umiejętności: dagger

Poziomy umiejętności: zasadzka M8 , wirujacy m10 , chmurka m1

Ilość defa (obrony): 409

Boj: Tak

 

EQ

Broń : FMS+9 Śr 34 kd+3

Zbroja: Młodego +6 defa uchylki+3 1k pz

Hełm: Kolcza+9

Tarcza: Okrągła +7

Buty: Złote +2 1 K pz.

Akcesoria: Kryształowe Kolce+7 , Naszyjnik 1 k hp ,Srebrna+9

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl: 12

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Mental

Poziomy umiejętności: Silne 7 reszta po 1

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony): 137

Używam bota: Nie

 

EQ

 

 

Zbroja: mnisia +6

Broń: miecz +6

Hełm: tradycyjny +5

Tarcza: bojowa +6

Buty: nie posiadam

Akcesoria: nie posiadam

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl: 12

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Mental

Poziomy umiejętności: Silne 7 reszta po 1

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony): 137

Używam bota: Nie

 

EQ

 

 

Zbroja: mnisia +6

Broń: miecz +6

Hełm: tradycyjny +5

Tarcza: bojowa +6

Buty: nie posiadam

Akcesoria: nie posiadam

 

 

Zapszysiezone lub zrob lepsze eq i Im ha

Opublikowano

Lvl:50

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności:Body

Poziomy umiejętności:aura m1 berek m3 wir 13 reszta po 1

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony):396

Używam bota: Nie

Nazwa bota:Brak

 

EQ

 

 

Zbroja:Smocza +9 kd defa+3 witala +3

Broń:Rib +9 30 sr kd potwora +3 i smierc +3

Hełm:Zelazny +9

Tarcza:Okragla +6

Buty:1.5k

Akcesoria:Srebrna branza +9 , naszyjnik ebonitowy +0 1.5k hp

Opublikowano

Lvl:50

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności:Body

Poziomy umiejętności:aura m1 berek m3 wir 13 reszta po 1

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony):396

Używam bota: Tak

Nazwa bota:Brak

 

EQ

 

 

Zbroja:Smocza +9 kd defa+3 witala +3

Broń:Rib +9 30 sr kd potwora +3 i smierc +3

Hełm:Zelazny +9

Tarcza:Okragla +6

Buty:1.5k

Akcesoria:Srebrna branza +9 , naszyjnik ebonitowy +0 1.5k hp

 

Koniec av1 lub av2

Opublikowano

Lvl:45

Profesja:ninja

Typ umiejętności: dagger

Poziomy umiejętności:wirujacy m5 zasadzka m2 szybki atak 6 reszta 1

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony):342

Używam bota: Tak

Nazwa bota:Nieopychanie z konia i kamer mod,waithack

 

EQ

 

 

Zbroja: Zabojcy +7 500 pż i defa +3

Broń: Fms+9 sr 6 ale chce kupic krwawy +8/9

Hełm: +6 na 41

Tarcza: pieciakatna +7

Buty: z 1k hp

Akcesoria: ebony +7 3 sloty wolne,brazna 1 k hp ogólem an 9.2k hp

 

Piszcie gdzie expic

Rep

 

 

Opublikowano

Lv: 47

Profesja: Sura

Typ umiejętności:Bm

Poziomy umiejętności : Ochronka m5 duch m5

Ilość defa: 340

Używam bota: Nieodpychanie z konia i kamer mod

Koń bojowy:Tak

 

EQ:

 

Zbroja: yy +4 1k hp..

Hełm: wyzywka +8

Tarcza: okragła +6

Broń: FMS +4 sr 38 kd +3 exp / moze wbije na +6.7

Akcesoria:zielony poty dłonie kryta i szycia

bransa 1.5k hp

ebo +9 all sloty przetopy

wiisior 2k hp

 

 

Wbic ten 50lv w v1 ? czy isc odrazu do v2 ? mam buffa po 23% błogo pomoc 22lv

 

Ogólnie 14k hp

Gram na priv metin2 i na pl-u s17 nick na pl-a dam na PW, a na privie gram pod nickiem BuFFka .

 

Oto link : http://www.mpcforum.pl/topic/322828-durablemt2-beta-pl-dedyk/ Serdeczie zapraszam na serwer i do gry na jinno.

 

 

Zbieeeram " - " ! ; DD

Opublikowano

Lv: 47

Profesja: Sura

Typ umiejętności:Bm

Poziomy umiejętności : Ochronka m5 duch m5

Ilość defa: 340

Używam bota: Nieodpychanie z konia i kamer mod

Koń bojowy:Tak

 

EQ:

 

Zbroja: yy +4 1k hp..

Hełm: wyzywka +8

Tarcza: okragła +6

Broń: FMS +4 sr 38 kd +3 exp / moze wbije na +6.7

Akcesoria:zielony poty dłonie kryta i szycia

bransa 1.5k hp

ebo +9 all sloty przetopy

wiisior 2k hp

 

 

Wbic ten 50lv w v1 ? czy isc odrazu do v2 ? mam buffa po 23% błogo pomoc 22lv

 

Ogólnie 14k hp

 

Wbij 50 i dopiero idz do v2 .

Opublikowano

Lvl: 38

Profesja: Sura

Typ umiejętności: WP

Poziomy umiejętności: m3 czarowane ostrze

Posiadam Konia Bojowego: 5 poziom konika

Ilość defa (obrony): +350 def

Używam bota: Tak

Nazwa bota: Waithack oraz mobberhack

 

EQ

 

 

Zbroja: yy +5 (1k pz) kd defa,speed +3

Broń: fms +9 30 srd kd smierci +3 i spalony

Hełm: wyzywka +7 czysta

Tarcza: bojowa +6 (czekam na okrągłą +7)

Buty: będzie 1k pż

Akcesoria: naszyjnik 1,5k pz, ebony +9, branza srebrna +9

Opublikowano

Lvl: 38

Profesja: Sura

Typ umiejętności: WP

Poziomy umiejętności: m3 czarowane ostrze

Posiadam Konia Bojowego: 5 poziom konika

Ilość defa (obrony): +350 def

Używam bota: Tak

Nazwa bota: Waithack oraz mobberhack

 

EQ

 

 

Zbroja: yy +5 (1k pz) kd defa,speed +3

Broń: fms +9 30 srd kd smierci +3 i spalony

Hełm: wyzywka +7 czysta

Tarcza: bojowa +6 (czekam na okrągłą +7)

Buty: będzie 1k pż

Akcesoria: naszyjnik 1,5k pz, ebony +9, branza srebrna +9

 

dopóki nie zrobisz boja to pustynia chdz mozesz bic na bo po 2-3grupki

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

Lvl:45

Profesja:SURA

Typ umiejętności:WP

Poziomy umiejętności:czarowane m3 czarowana zbroja m4 / ku czytam codziennie

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony):ze zbroją 423, ale jak zrobię tarczę na +7 będzie więcej

Używam bota: NIE !!!

Nazwa bota:----------

 

EQ

 

 

Zbroja:mistyczna+9 2k hp kd defa+4 i speeda+3

Broń:fms+9 22sr kd kryta+3

Hełm:zamkowy+8

Tarcza:okrągła+6

Buty:na 1lvl 2k hp

Akcesoria:naszyjnik 1k hp, branza 1k hp (na 50lvl będzie 1k hp, 10% kryta, 10% do pz ), ebony+9 4% na strzały,

 

Razem mam ok 12.5k hp.

Opublikowano

V1/ v2 Polecam. Lub do 50 lvl na bo potem v1 do 54 i na koniec v2 juz spokojnie;)

//za duża sygna

//Gejoning

Opublikowano

Najpierw dodam, że to Metin2.co.kr

 

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Poziom: 14

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Mental

Poziomy umiejętności: Silne 8pkt (Daje mi ok. 100 defa)

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony): 105/Z silnym 20x

Używam bota: Tak

Nazwa bota: MobberHack

 

EQ

 

 

Zbroja: Tygrysia +4

Broń: Gizarma +2

Hełm: Tradycyjny +2

Tarcza: Bojowa +2

Buty: Skórzane +2

Akcesoria: Standard +2

누가 뭐라 해도 난 나야 난 그냥 내가 되고 싶어
I WANNA BE ME ME ME

Opublikowano

Najpierw dodam, że to Metin2.co.kr

 

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Poziom: 14

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Mental

Poziomy umiejętności: Silne 8pkt (Daje mi ok. 100 defa)

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony): 105/Z silnym 20x

Używam bota: Tak

Nazwa bota: MobberHack

 

EQ

 

 

Zbroja: Tygrysia +4

Broń: Gizarma +2

Hełm: Tradycyjny +2

Tarcza: Bojowa +2

Buty: Skórzane +2

Akcesoria: Standard +2

 

Idź na zaprzysiężone. A od 18+ idź już na dzikusy jak ulepszysz ekwipunek.

A po za tym, jakim cudem gizarme nosisz? Jak ona na 20 poziom, nie 14.

1319489634-U391680.png

 

"Weźmiemy w ręce życie, zaczniemy budować od podstaw,

A jak się zjebie coś naprawimy to."

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...