Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie Wiesz Gdzie Expić? Zapytaj Tutaj


Rodimop

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@diablo660

 

Najlepszą opcją jest v2.

A jeżeli nie to Las/Red las ale tam wolno leci exp...

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Powiem Ci, że na twoim lvlu byłem w V2, Eq mialem troche lepsze ale bylem bez buffa, bralem po 1 grupce szponow duzo potow szło, a exp takie jak za kilka grupek w v1...

(W V2 wbilem od 54-56) Ja radzę się przemeczyc w V1 do 61 Najlepiej...

 

EDIT: Skoncz pamiatki i wtedy mozesz leciec ( z buffkiem) do V2, wtedy będzie Ci sie oplacalo!

Zbieram -

Opublikowano

ninja 39lvl

kozy +9 sr 19 potwora +3 i spalone

czerowne +9

ebo +9

srebna +9

buty +1500pz

naszyjnik +1500pz

zasadzka M6

wirek M3

Opublikowano

Hej. Również proszę o pomoc.

Lvl: 52

Profesja: Ninja

Typ umiejętności: Archer

Poziomy umiejętności: Ognista M7, Trująca M4, Powtarzalny M3

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony): 376

 

EQ

 

Zbroja: Ubranie Zabójcy +9 (+ 500pż) kd obrony +4

Broń: FMS +8 sr.32 kd Penetr. i Powtora +4 (zamierzam kupić podobne koziki)

Hełm: Kolcza +9

Tarcza: Okrągła +7

Buty: +1500pż

Akcesoria: Ebonki +9, Srebrna +9, Naszyjnik +1500 pż

 

Czekam na odpowiedź ; )

70855157.png

Legenda
Opublikowano

Hej. Również proszę o pomoc.

Lvl: 52

Profesja: Ninja

Typ umiejętności: Archer

Poziomy umiejętności: Ognista M7, Trująca M4, Powtarzalny M3

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony): 376

 

EQ

 

Zbroja: Ubranie Zabójcy +9 (+ 500pż) kd obrony +4

Broń: FMS +8 sr.32 kd Penetr. i Powtora +4 (zamierzam kupić podobne koziki)

Hełm: Kolcza +9

Tarcza: Okrągła +7

Buty: +1500pż

Akcesoria: Ebonki +9, Srebrna +9, Naszyjnik +1500 pż

 

Czekam na odpowiedź ; )

 

Spokonie możesz wybrać się do v1 lub na ezoty. Oczywiście możesz wbić polimorfię na M+ z jelonkiem śr 30+ i z buffem iść expić na marmurach w v2.

exModerator Metin2 | exModerator DOTA

Legenda
Opublikowano

Siema. Moglby ktos ogolnie napisac gdzie expic ninja na yitian2 ???

 

A może podasz, który masz lv i jaki ekwipunek.

exModerator Metin2 | exModerator DOTA

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl:37

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności:Body

Poziomy umiejętności:Aura m7

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony):427

Używam bota: Nie

 

EQ

 

 

Zbroja:Tygrysa +9 z max pz 1.5k

Broń:FMS +9 kd przeszywy +4 i potwora +4

Hełm:+8 zelek regeneracja pz 20

Tarcza:+8 5kontna 3 na odbicie

Buty:bambusowe 1.5pz

Akcesoria: branza 1k pz naszyjnik na 1 lv 500 pz

Opublikowano

Hello5656 Myślę że mozesz polurować na BO w małej grupce lub samemu brac któreś orki z Doliny albo iść sobie poexpić na Ezoty

dookie.jpg
Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl:66

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności: Body

Poziomy umiejętności: Aura M7 Berserk M7 Wir Miecza M7

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony): 524

Używam bota: Tak

Nazwa bota: EasyMetin2

 

EQ

 

 

Zbroja: Boga +9 KD Defa +3 Uchylenia +3 Speeda +3 Brak bonów

Broń: Bojowy Miecz +9 Lub Rib +9 27% z KD Kryta +3 KD Potwora +3 Lub FMS +9 20% z KD Kryta +3 KD Potwora +3

Hełm: Żelazny+9 brak bonów

Tarcza:Lwia +9 z NNO i innymi

Buty: Buty z brązu +6 Bon 8% na omdlenia Lub Buty Feniksa +6 z Max pz 1000

Naszyjnik: Jadeitowy Naszyjnik +5 z 1,5 hp Lub Ebonitowy Naszyjnik +5 z Bonem 5% na Omdlenia

Branza: Srebrna +9 brak bonów

Kolczyki: Ebonitowe +9 brak bonów

 

 

Chciałem poexpic w V2 ale naprawde mam ciężko w v1 leci fajnie . Tylko nie wiem czy expić w Exbotem czy też nie

 

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl:66

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności: Body

Poziomy umiejętności: Aura M7 Berserk M7 Wir Miecza M7

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony): 524

Używam bota: Tak

Nazwa bota: EasyMetin2

 

EQ

 

 

Zbroja: Boga +9 KD Defa +3 Uchylenia +3 Speeda +3 Brak bonów

Broń: Bojowy Miecz +9 Lub Rib +9 27% z KD Kryta +3 KD Potwora +3 Lub FMS +9 20% z KD Kryta +3 KD Potwora +3

Hełm: Żelazny+9 brak bonów

Tarcza:Lwia +9 z NNO i innymi

Buty: Buty z brązu +6 Bon 8% na omdlenia Lub Buty Feniksa +6 z Max pz 1000

Naszyjnik: Jadeitowy Naszyjnik +5 z 1,5 hp Lub Ebonitowy Naszyjnik +5 z Bonem 5% na Omdlenia

Branza: Srebrna +9 brak bonów

Kolczyki: Ebonitowe +9 brak bonów

 

 

Chciałem poexpic w V2 ale naprawde mam ciężko w v1 leci fajnie . Tylko nie wiem czy expić w Exbotem czy też nie

dookie.jpg
Opublikowano

@Up

Jak ciężko w v2 to załatw sobie buffa, i spróbuj. Tak to pozostaje tylko v1, jak masz bota to będzie ładnie śmigać

1356721310-U739101.png

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl:66

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności: Body

Poziomy umiejętności: Aura M7 Berserk M7 Wir Miecza M7

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony): 524

Używam bota: Tak

Nazwa bota: EasyMetin2

 

EQ

 

 

Zbroja: Boga +9 KD Defa +3 Uchylenia +3 Speeda +3 Brak bonów

Broń: Bojowy Miecz +9 Lub Rib +9 27% z KD Kryta +3 KD Potwora +3 Lub FMS +9 20% z KD Kryta +3 KD Potwora +3

Hełm: Żelazny+9 brak bonów

Tarcza:Lwia +9 z NNO i innymi

Buty: Buty z brązu +6 Bon 8% na omdlenia Lub Buty Feniksa +6 z Max pz 1000

Naszyjnik: Jadeitowy Naszyjnik +5 z 1,5 hp Lub Ebonitowy Naszyjnik +5 z Bonem 5% na Omdlenia

Branza: Srebrna +9 brak bonów

Kolczyki: Ebonitowe +9 brak bonów

 

 

Chciałem poexpic w V2 ale naprawde mam ciężko w v1 leci fajnie . Tylko nie wiem czy expić w Exbotem czy też nie

 

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl:66

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności: Body

Poziomy umiejętności: Aura M7 Berserk M7 Wir Miecza M7

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony): 524

Używam bota: Tak

Nazwa bota: EasyMetin2

 

 

 

no więc próbuj z buffem w v2 a na bocie zostawiaj lepiej w v1 i tak ci będzie ładnie exp śmigał

przyznam ładne eq masz

wiesz tym expbotem możesz expić ale raczej jest ban za to:)

Obecny brak sygny :(

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl:35

Profesja: wojownik

Typ umiejętności: mentalny

Poziomy umiejętności: silne ciało m2 duchowe uderzenie 14

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony):410

Używam bota: Nie

EQ

 

Zbroja: tygrysia zbr.płytowa+9

Broń: ostrze z czerwonej stali+9 śr 16 3% na przeszywke

Hełm: żelazny+9

Tarcza: bojowa+2 nno

Buty: na 29 lvl+9

Akcesoria: ebonitowe kolczyki+8/srebrna bransoleta+9/naszyjnik+1000 pż

Zbieram +++

Opublikowano

Lvl:45

Profesja:sura

Typ umiejętności:wp

Poziomy umiejętności:zbroja m2 (bd m3) ostrze m4(bd m7/8 juz mam zwoje egzo kupine)

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony):415

Używam bota: Nie

Nazwa bota:

 

EQ

 

 

Zbroja:yy+9 kd +3

Broń:fms +9 sr 35 kd+3

Hełm:wyzywa+9

Tarcza:okrągła +7

Buty:1k hp

Akcesoria:naszyjnik branza 1k hp ebo +9 i do wlaczania skilli biale złoto+9 z slotami

mam buffa narazie 25% poniewaz itemkow na inta jeszcze nie mam

 

 

chodzi mi o to czy jest sens jechac do v1 na najwiekszy spot ile grupek wezme?

1378747514-U216092.jpg

Legenda
Opublikowano

Lvl:45

Profesja:sura

Typ umiejętności:wp

Poziomy umiejętności:zbroja m2 (bd m3) ostrze m4(bd m7/8 juz mam zwoje egzo kupine)

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony):415

Używam bota: Nie

Nazwa bota:

 

EQ

 

 

Zbroja:yy+9 kd +3

Broń:fms +9 sr 35 kd+3

Hełm:wyzywa+9

Tarcza:okrągła +7

Buty:1k hp

Akcesoria:naszyjnik branza 1k hp ebo +9 i do wlaczania skilli biale złoto+9 z slotami

mam buffa narazie 25% poniewaz itemkow na inta jeszcze nie mam

 

 

chodzi mi o to czy jest sens jechac do v1 na najwiekszy spot ile grupek wezme?

 

Weźniesz około 7-9grupek spokonie w v1 oraz cały spot ezotów i orków pod świątynią.

exModerator Metin2 | exModerator DOTA

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl:64

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności:Mental

Poziomy umiejętności:silne m4 tapek m2 duchowe m2

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony):650

Używam bota: Tak

Nazwa bota: wait hack

 

EQ

 

 

Zbroja:boga +7 kd defa +3

Broń:zabojca lwów +4

Hełm:zelek +8

Tarcza:lwia +9

Buty:+1000 pz na 34 lvl +0 chyba

Akcesoria:ebo +4 srebra bransa +7 naszyjnik na 28 lvl +0 1000pz

 

eq słabe wiem ale na 65 mam juz magneta +6 i na metki se pojde coś zarobić

v1 z buffem.

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl: 61

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Mental

Poziomy umiejętności: silne m5 tąpnięcie m5 duchowe m3 strzelający 8 walnięcie 1

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony): 704 na silnym 550 bez

Używam bota: Nie

Nazwa bota: -

 

EQ

 

 

Zbroja: boga smoków +6

Broń: zabójca lwów +4 (żenada)

Hełm: żelazny +9

Tarcza: lwia +9

Buty: 1k pż

Akcesoria: ebo +7, naszyjnik 500 pż, branza 1k pż.

 

Ogólnie mam prawie 10k pż. Defa też nie najgorzej. Tylko atak porażka, dla tego chce szybko dobić 65 na magneta +7, który czeka w depo.

Proszę o inne propozycje niż oczywiste v2 i 2x expa z IS. Bije tam 1 grupkę, przez godzinę wbiłem 5% i po 2 zgonach już miałem 0.

 

Będę wdzięczny za pomoc;]

Opublikowano

@Blunio334

 

Przydał by się nawet jakiś cienki rib + buff i do v2, jeżeli nie to v1 szponki... spokojnie powinieneś dać radę.

Opublikowano

Lvl:51

Profesja:Surka

Typ umiejętności:Wp

Poziomy umiejętności:Czarowane otrze M5/Czarowana zbroja m4/ strach14 wir 1

Posiadam Konia Bojowego: Tak/Praiwe Militar

Ilość defa (obrony):332 (Z czarowaną zbroją 365)

Używam bota: Nie

Nazwa bota:...

 

EQ

 

 

Zbroja:Ying-Yang+7/+500pż/ kamyk +3 defa

Broń: Fms+9 24śr (bony- silny na mistyki 2% /omdlenie 1% /zwierzęta 4%)

Hełm: Zamkowy +6 bon silny diabły 4%

Tarcza:okrągła+6 bon 2% orki

Buty:Jadeitowe+7 +500pż

Akcesoria:Ebo+9/Naszyjnik +1000pż /srebrna +7

Opublikowano

Lvl:30

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności:Body

Poziomy umiejętności:Aura M1 Wir 9 Pozostałe po 1

Posiadam Konia Bojowego:Nie

Ilość defa (obrony):220

Używam bota:Nie

Nazwa bota:

 

EQ

 

 

Zbroja:Tygrysia +6

Broń:Kosa Bojowa+4 (bedę zmieniał na Fms'a +9)

Hełm:Tradycyjny+6

Tarcza:Bojowa+6

Buty:brak

Akcesoria:brak

 

Gdzie Expić? Narzie Expie na Dzikusach.

Opublikowano

Lvl:33

Profesja:Ninja

Typ umiejętności:Łucznik

Poziomy umiejętności:Bezszelestny Chód M1 Ognista Strzała 11 Wszystko Po 1

Posiadam Konia Bojowego:Nie

Ilość defa (obrony):256

Używam bota:Nie

Nazwa bota:

 

EQ

 

 

Zbroja:Czerwone Ubranie +6

Broń:Jelonek +9 Sr 15 ou-5

Hełm:Skórzana Maska +6

Tarcza:Bojowa +6

Buty:Skórzane Buty +6

Akcesoria: Drewniane Kolczyki +6

 

Narazie luruje na BO, ale możecie też napisać jakie itemki zbierać oraz gdzie samemu expić.

Opublikowano

@kev09

Mało deffa masz, z buffem możesz spróbować w v1, BO.

 

@Lethalknight

 

Dopóki nie masz tego fms to na dzikusach, jak będziesz go miał to na pustynie.

 

@Lethalknight #2

 

Luruj dalej na bo, samemu Ci ciężko będzie.. eq słabe za mało deffa.

Opublikowano

Lvl:53

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności:Body

Poziomy umiejętności:Aura M5 Berek M2 wir 15

Posiadam Konia Bojowego:Tak

Ilość defa (obrony):409

Używam bota:Nie

Nazwa bota:

 

EQ

 

 

Zbroja:Smocza +9 kd deff speed +3 bon 3% do pz

Broń:Rib +9 25 sr kd smierci i potwora +3

Hełm:Zelak +9

Tarcza:Czarna okragla +7

Buty:Ekstaza +2 1k pz

Akcesoria:Ebo +9 Branza 1k pz Wisior 1,5k pz

logo.png


Powrót priva z najlepszą atmosferą z nową, ogarniętą administracją.


Polecam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...