Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie Wiesz Gdzie Expić? Zapytaj Tutaj


Rodimop

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl:21-30 30+

Profesja:wojownik

Typ umiejętności:Body

Poziomy umiejętności:berek m1 reszta aura

Posiadam Konia Bojowego:Nie

Ilość defa (obrony):275 na 21

Używam bota: Nie

 

 

EQ

 

 

Zbroja: tygrysia +6

Broń:stożkowy +9 /fms +9 sr9

Hełm:zelak +7

Tarcza:bojowa +9

Buty:-

Akcesoria:miedziaki +6 2% na orki /naszyjnik 20% reg pz

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl: 35

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Mental

Poziomy umiejętności: Silne Ciało M2 Walnięcie 16 Tąpniecie 1

Posiadam Konia Bojowego: Tak/Nie

Ilość defa (obrony):294 ,z silnym 414

Używam bota: Tak/Nie

Nazwa bota:

 

EQ

 

 

Zbroja: Smiertelka +9 z kd defa +3

Broń: Fms +9 Sr.14

Hełm: Zelak +9 Reg pm/hp 8%

Tarcza:Bojowa +9

Buty:Skórzane kozaki +4 +500pż

Akcesoria: ebo +7, Naszyjnik 1000pż

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl: 35

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Mental

Poziomy umiejętności: Silne Ciało M2 Walnięcie 16 Tąpniecie 1

Posiadam Konia Bojowego: Tak/Nie

Ilość defa (obrony):294 ,z silnym 414

Używam bota: Tak/Nie

Nazwa bota:

 

EQ

 

 

Zbroja: Smiertelka +9 z kd defa +3

Broń: Fms +9 Sr.14

Hełm: Zelak +9 Reg pm/hp 8%

Tarcza:Bojowa +9

Buty:Skórzane kozaki +4 +500pż

Akcesoria: ebo +7, Naszyjnik 1000pż

Pustynia/Orki^^

Opublikowano

Jak by ktoś mógł podać na mapce jinno gdzie expić mentalem, wiadomo dużo defa mało dmg najlepiej te dzikusy, jak to idt

6a988de14ac30.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl: 35

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Mental

Poziomy umiejętności: Silne Ciało M2 Walnięcie 16 Tąpniecie 1

Posiadam Konia Bojowego: Tak/Nie

Ilość defa (obrony):294 ,z silnym 414

Używam bota: Tak/Nie

Nazwa bota:

 

EQ

 

 

Zbroja: Smiertelka +9 z kd defa +3

Broń: Fms +9 Sr.14

Hełm: Zelak +9 Reg pm/hp 8%

Tarcza:Bojowa +9

Buty:Skórzane kozaki +4 +500pż

Akcesoria: ebo +7, Naszyjnik 1000pż

Spokojnie próbuj na czarnych orkach.

1385378412-U477327.png


By Miyoshi

Opublikowano

Lvl: 5

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Body

Poziomy umiejętności: Aura 1, Berek 1, Wirek 1,sarza 1

Ilość defa (obrony): 139

Używam bota: tak

 

 

EQ

mnisia +9 z kd obrony+3

Hełm: ten na 1 lv +9 z bonem na pz

Tarcza: bojowa +9

Butki: skorzane +9 z bonem na pz 2k

Naszyjnik drewniany +9 z bonem na pz 500

Kolczyki drewniane +9

Bransoleta miedziana +9

Opublikowano

Lvl: 5

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Body

Poziomy umiejętności: Aura 1, Berek 1, Wirek 1,sarza 1

Ilość defa (obrony): 139

Używam bota: tak

 

 

EQ

mnisia +9 z kd obrony+3

Hełm: ten na 1 lv +9 z bonem na pz

Tarcza: bojowa +9

Butki: skorzane +9 z bonem na pz 2k

Naszyjnik drewniany +9 z bonem na pz 500

Kolczyki drewniane +9

Bransoleta miedziana +9

 

"Hełm: ten na 1 lv +9 z bonem na pz" hmm... helm z bonem do pz.. chyba ze to jakis priv..

ja bym z tym eq sprobowal expic na zaprzysiezonych, a jak tam nie bedziesz dawal rady to na wilkach, dzikach itp. ;]

Opublikowano

Lvl: 5

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Body

Poziomy umiejętności: Aura 1, Berek 1, Wirek 1,sarza 1

Ilość defa (obrony): 139

Używam bota: tak

 

 

EQ

mnisia +9 z kd obrony+3

Hełm: ten na 1 lv +9 z bonem na pz

Tarcza: bojowa +9

Butki: skorzane +9 z bonem na pz 2k

Naszyjnik drewniany +9 z bonem na pz 500

Kolczyki drewniane +9

Bransoleta miedziana +9

 

Moim zdaniem najlepiej z takim eq expic na zaprzyżonych w m1 i niedzwiedziach

[center][img]http://oi42.tinypic.com/2evrhgx.jpg[/img][/center]

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl: 75

Profesja: Wojownika

Typ umiejętności: Body szarzaG1/BerekM7/WirM8/AuraM5/3strone 4pkt

Poziomy umiejętności: j/w

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony): nie pamiętam

Używam bota: Nie

Nazwa bota:

 

EQ

 

 

Zbroja:boga +6 kd uchylenia/obrony/speda +3

Broń:Zatruty +6 sr 16 na -6 kd +4 penetry reszta spalona

Hełm:żelazny +8

Tarcza:budda +9

Buty:z hp na 1.5

Akcesoria: srebna+9(ew.kryształowa+5 z bonem na 1kh)ebo +9 naszyjnik z nieb łez +7

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl: 75

Profesja: Wojownika

Typ umiejętności: Body szarzaG1/BerekM7/WirM8/AuraM5/3strone 4pkt

Poziomy umiejętności: j/w

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony): nie pamiętam

Używam bota: Nie

Nazwa bota:

 

EQ

 

 

Zbroja:boga +6 kd uchylenia/obrony/speda +3

Broń:Zatruty +6 sr 16 na -6 kd +4 penetry reszta spalona

Hełm:żelazny +8

Tarcza:budda +9

Buty:z hp na 1.5

Akcesoria: srebna+9(ew.kryształowa+5 z bonem na 1kh)ebo +9 naszyjnik z nieb łez +7

 

 

Polecam Red Las:)

Opublikowano

Lvl:48

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności:Bodziak

Poziomy umiejętności:m2,m3

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony):356

Używam bota: Nie

Nazwa bota:...

 

EQ

 

 

Zbroja:Smocza+9 kd defa +3

Broń:Fms +9 sr6 kd potwora +3 i smierci +3

Hełm:zelak +9

Tarcza:bojowa +9

Buty:1k pz

Akcesoria:naszyjnik 1k pz,ebo +9,branza 1k pz kon bojowy

Opublikowano

Gdzie expić:

 

Lvl:56

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności:Mental

Poziomy umiejętności: Silne - m3 Duchowe - m1 Tąpnięcie - G1

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony):570

Używam bota: Nie

Nazwa bota:...

 

EQ

 

 

Zbroja:Smocza+9 kd defa +3

Broń:Igła +9 kd potwora i kryta +4

Hełm: zelak +8

Tarcza: Czarna +8

Buty:1k pz

Akcesoria:naszyjnik 1k pz,ebo +7,branza 1k pz

Nothing to do here.


Opublikowano

Lvl:36

Profesja: Szaman

Typ umiejętności: Smok

Poziomy umiejętności: Pomoc M2, Skowyt 15, Błogo 2, Strzelający 1, reszta 0.

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony): 282

Używam bota: Nie

 

EQ

 

Zbroja: 34 +6 KD defa+3, uchyłki+3, 1k HP

Broń: jesion +9

Hełm: czapka feniksa +7

Tarcza: 5-katna +7

Buty: zlote +4

Kolczyki: Miedziane +6

Bransoleta: srebrna +8

Naszyjnik: Drewniany +7

nf5l38.jpg
Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl: 54

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Body

Poziomy umiejętności: aura M2 Berek

m3 wir M2

Posiadam Konia Bojowego: Tak nawet Militarka

Ilość defa (obrony):344

Używam bota: Nie

Nazwa bota: ------------

Ilość HP: 7900

 

EQ

 

 

Zbroja:Złota +4 z kd witala +3

Broń:Rib +6 śr 9

Hełm: żelek +7

Tarcza:Okrągła czarna +5

Buty:bez bonu na hp

Akcesoria: Srebrna +7, Ebo +7, naszyjnik na 500 hp

dysk122.png
Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl: 54

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Body

Poziomy umiejętności: aura M2 Berek

m3 wir M2

Posiadam Konia Bojowego: Tak nawet Militarka

Ilość defa (obrony):344

Używam bota: Nie

Nazwa bota: ------------

Ilość HP: 7900

 

EQ

 

 

Zbroja:Złota +4 z kd witala +3

Broń:Rib +6 śr 9

Hełm: żelek +7

Tarcza:Okrągła czarna +5

Buty:bez bonu na hp

Akcesoria: Srebrna +7, Ebo +7, naszyjnik na 500 hp

Trochę słabe eq , w v1 ciężko będzie , ale możesz spróbować weź buffka

1385378412-U477327.png


By Miyoshi

Opublikowano

Gdzie expić:

 

Lvl:24

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności:Mental

Poziomy umiejętności: Silne - m1 walniecie 4

Posiadam Konia- nie mam

Ilość defa (obrony):280 z silnym

Używam bota: wait hacka

Nazwa bota:...

 

EQ

 

 

Zbroja:tygra+6

Broń: pajecza+5 na 25lvl mam kose+7

Hełm: tradycyjny+5

Tarcza: bojowa+4

Buty: na 1lvl +5

Akcesoria:nasznik 500 pz, kolce od 1lvl +5,bransa+5

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Gdzie expić:

 

Lvl:24

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności:Mental

Poziomy umiejętności: Silne - m1 walniecie 4

Posiadam Konia- nie mam

Ilość defa (obrony):280 z silnym

Używam bota: wait hacka

Nazwa bota:...

 

EQ

 

 

Zbroja:tygra+6

Broń: pajecza+5 na 25lvl mam kose+7

Hełm: tradycyjny+5

Tarcza: bojowa+4

Buty: na 1lvl +5

Akcesoria:nasznik 500 pz, kolce od 1lvl +5,bransa+5

 

dzikusy / slabe orki

pomogłem? daj LAJKA

 

171_927997_229850387226167_3694117.jpg

Opublikowano

Lvl: 61

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Body

Poziomy umiejętności: Berek M9,Wir M7,Aura M4

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony): 576

Używam bota: Nie

Nazwa bota: -

 

 

EQ

 

Zbroja: Boga+9 KD defa+3 speeda+3 i spalony

Broń: RIB+9 sr.28 KD+4 (kryt,mob)

Hełm: Żelek+9

Tarcza: Lwia+9

Buty: Skórzane +1500pż

Akcesoria:Ebo+9 3 sloty, Bransa z bialego zlota+8 3sloty, Naszyjnik +1500PZ

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl: 35

Profesja: Ninja

Typ umiejętności: Dagger

Poziomy umiejętności: Zasadzka M3 Wirujący M1 reszta 0

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony): 243

Używam bota: Nie

Nazwa bota:

 

EQ

 

 

Zbroja: lwiej mrówki+4+500hp z kd wita+3

Broń: fms+9 śr1 um4 niedługo uzbieram na kozy+9 Sr12+

Hełm:Kolcza+6

Tarcza: Bojowa+9

Buty: Skórzane+9

Akcesoria: Ebo+4 Srebrna+4

Witam chciał bym poruszyć intrygujący mnie temat a mianowicie czy jest możliwe aby murzyni chakowali moje konta do4story przez domofon ????

A wydarzylo sie to tak

Zalogowałem sie na postac na4story napisal do mnie ktos przedstawiał sie jako murzyn1993 powiedział ze zakręci korbą

Napisałem okej. Nagle zadzwonił domofon odbieram a tam murzyński śmiech.... wracam szybko do komputera rzucając

słuchawką w kierunku okna patrze a ku mojemu zdziwieniu moje konto zostalo ukradzione wiec ostrzegam was nie odbierajcie domofonów

Ps. jak oni to robią czy ja tez tak mogę muszę kopić korbę czy wystarczy domofon czekam z niecierpliwością na odpowiedź

Opublikowano

Lvl: 32

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Body

Poziomy umiejętności: 3-stronne na M4

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony): 190 :/

Używam bota: Tak

Nazwa bota: KaMeR1337 Mod

 

EQ

 

 

Zbroja: Tygrysia +6

Broń: Kosa +4 :/

Hełm: żelazny +5

Tarcza: Bojowa +6

Buty: Nie pamietam

Akcesoria: -

Opublikowano

Lvl: 32

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Body

Poziomy umiejętności: 3-stronne na M4

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony): 190 :/

Używam bota: Tak

Nazwa bota: KaMeR1337 Mod

 

EQ

 

 

Zbroja: Tygrysia +6

Broń: Kosa +4 :/

Hełm: żelazny +5

Tarcza: Bojowa +6

Buty: Nie pamietam

Akcesoria: -

 

 

 

 

Idz expic na Ezoty słabe.

Opublikowano

Lvl:51

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności:Body

Poziomy umiejętności: Aura m2 berserk m2 szarza 15 wir 1

Posiadam Konia Bojowego: Tak/Nie = Nie

Ilość defa (obrony):388

Używam bota: Tak/Nie = Tak

Nazwa bota:EasyMetin

 

EQ

 

 

Zbroja:Łuska +8

Broń:Wielki +8

Hełm:żelak +9

Tarcza:okrągła +6

Buty: 1k pz

Akcesoria: ebo +7 srebrna +9 naszyjnik 1k pz

 

GDZIE EXPIC ??

Opublikowano

Lvl: 18

Profesja: szaman

Typ umiejętności: lekarz

Poziomy umiejętności: przywolanie blyskawicy m6 (4 ksiazki do m7)

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony): 152

Używam bota: Nie

 

 

EQ

 

 

Zbroja: turkusowa +5 (+2000 pz)

Broń: miedziany dzwon +9

Hełm: czapka mnicha +7

Tarcza: bojowa +7

Buty: skorzane buty +1

Akcesoria: miedziane kolczyki +6

drewniany naszyjnik +2

srebrna bransa +9

 

hp: 4737

 

 

i teraz pytanko:

GDZIE LEPIEJ ZARABIAC?

w M3 czy na DZIKUSACH (marmurki)

 

mam jeszcze woja 50lvl i expie w v2 na marmurkach i nie wiem czy dropic fms'y i je sprzedawac i kupowac marmurki czy tylko dropic marmurki?

pomogłem? daj LAJKA

 

171_927997_229850387226167_3694117.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl: 35

Profesja: Ninja

Typ umiejętności: Dagger

Poziomy umiejętności: Zasadzka M3 Wirujący M1 reszta 0

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony): 243

Używam bota: Nie

Nazwa bota:

 

EQ

 

 

Zbroja: lwiej mrówki+4+500hp z kd wita+3

Broń: fms+9 śr1 um4 niedługo uzbieram na kozy+9 Sr12+

Hełm:Kolcza+6

Tarcza: Bojowa+9

Buty: Skórzane+9

Akcesoria: Ebo+4 Srebrna+4

 

pisze jeszcze raz, ponieważ nigdy nie zniżyłbym się do pozimu lura. (A taką odpowiedź dostałem)

Witam chciał bym poruszyć intrygujący mnie temat a mianowicie czy jest możliwe aby murzyni chakowali moje konta do4story przez domofon ????

A wydarzylo sie to tak

Zalogowałem sie na postac na4story napisal do mnie ktos przedstawiał sie jako murzyn1993 powiedział ze zakręci korbą

Napisałem okej. Nagle zadzwonił domofon odbieram a tam murzyński śmiech.... wracam szybko do komputera rzucając

słuchawką w kierunku okna patrze a ku mojemu zdziwieniu moje konto zostalo ukradzione wiec ostrzegam was nie odbierajcie domofonów

Ps. jak oni to robią czy ja tez tak mogę muszę kopić korbę czy wystarczy domofon czekam z niecierpliwością na odpowiedź

Opublikowano

Lvl: 18

Profesja: szaman

Typ umiejętności: lekarz

Poziomy umiejętności: przywolanie blyskawicy m6 (4 ksiazki do m7)

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony): 152

Używam bota: Nie

 

 

EQ

 

 

Zbroja: turkusowa +5 (+2000 pz)

Broń: miedziany dzwon +9

Hełm: czapka mnicha +7

Tarcza: bojowa +7

Buty: skorzane buty +1

Akcesoria: miedziane kolczyki +6

drewniany naszyjnik +2

srebrna bransa +9

 

hp: 4737

 

 

i teraz pytanko:

GDZIE LEPIEJ ZARABIAC?

w M3 czy na DZIKUSACH (marmurki)

 

mam jeszcze woja 50lvl i expie w v2 na marmurkach i nie wiem czy dropic fms'y i je sprzedawac i kupowac marmurki czy tylko dropic marmurki?

Do zarobku mogłes zrobić bodiego i zostać na 35 , kasa leciała by jak woda z kranu.

 

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl: 35

Profesja: Ninja

Typ umiejętności: Dagger

Poziomy umiejętności: Zasadzka M3 Wirujący M1 reszta 0

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony): 243

Używam bota: Nie

Nazwa bota:

 

EQ

 

 

Zbroja: lwiej mrówki+4+500hp z kd wita+3

Broń: fms+9 śr1 um4 niedługo uzbieram na kozy+9 Sr12+

Hełm:Kolcza+6

Tarcza: Bojowa+9

Buty: Skórzane+9

Akcesoria: Ebo+4 Srebrna+4

 

pisze jeszcze raz, ponieważ nigdy nie zniżyłbym się do pozimu lura. (A taką odpowiedź dostałem)

Z takim eq raczej z solo nie masz szans , przynajmniej na bo chyba ze dzikusy

1385378412-U477327.png


By Miyoshi

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...