Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie Wiesz Gdzie Expić? Zapytaj Tutaj


Rodimop

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić na prywatnym serwrze DragonMT2:

 

 

Lvl:69

profesja:wojownik

Typ umiejętności:mental

silne G1,duchowe uderzenia G1,walnięcie G1,tąpnięcie G1,uderzenia miecza na 0

 

używam konia militarnego

 

EQ:

łuska+9 (czysta)

Magnet+9 (czysty)

żelazny hełm +9

czerna okrąga tercza +9

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Specjalista
Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl:54

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności:Mental

Poziomy umiejętności:Silne m1,duchowe m3

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony):520

Używam bota: Nie

Nazwa bota:-

 

EQ

 

 

Zbroja:Zlota+6(kd defa+3)

Broń:Rib+9 sr 17 do expa

Hełm:Zelazny+8

Tarcza:Okrągła+6

Buty:+1kpz

Akcesoria:naszyjnik 1k pz,ebonitowe+7,krysztalowa branzoleta

qes.png
Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl: 24

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Body

Poziomy umiejętności: Aura M1. Berserk 3, pozostałe skile po 1pkt

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony): 250

Używam bota: Nie

Nazwa bota:

 

EQ

 

 

Zbroja: Tygrysia +9 (z kd defa +2)

Broń: Szeroki miecz +9 (5 na krytyka, spalony kd)

Hełm: zelazny +9

Tarcza: 5kat +8

Buty: 500pz na 17 lvl (drewniane buty)

Akcesoria: Srebrna branza +9 all przetopy, miedzine kolce +7, naszyjnik 500pz

userbar820914.gif

Pomogłem? Daj + jak coś :)

Opublikowano

40 lvl

woj body

aura M1 wir M2 3stronne ciecie 2

nie posiadam boja

ilosc defa 247

4250 PZ

posiadam bota

easy metin

 

EQ

 

smiertelna +4

FMS +9 sr.10 kd woja +3 powtorki +3

Zelazny helm +8

bojowa tarcza +6

ebonitowe kolczyki +7

ebonitowy naszyjnik +0 regeneracja pz 8% szansa na krytyczne uderzenie 2%

18793.gif15221.gif

31887.gif21571.jpg

 

Jebnij Like'a !!

 

87016652.png

 

/AceBoy: Proszę dostosować się do regulaminu globalnego w sprawie sygnaturek

Opublikowano

LVL 47

PROFESJA: WOJOWNIK

TYP UMIEJETNOSCI: BODY

POZIOMY UM: AURA M2 BEREK M1 WIR 10

POSIADAM KONIA BOJOWEGO: TAK

ILOSC DEFA: POTEM SPRAWDZE ;d

UŻYWAM BOTA: NIE

NAZWA BOTA --

 

EQ

ZBROJA SMOCZA +9 KD DEFA +3

IGŁA +7 KD POTWORA +3; PENETR +2/ SMIERCI +3 // FMS +8 UM 10 KD WOJA +3/ KRYTA +3

ŻELAK +9

OKRĄGŁA +7

BUTY 1K HP

NASZYJNIK 1K HP

EBONITOWE KOLCZYKI +8

SREBRNA BRANSA +9

 

GDZIE NAJLEPIEJ EXPIC?

Opublikowano

Lvl:61

Profesja:wojo

Typ umiejętności: body

Poziomy umiejętności: aura m2 berek m4 wir m2 szarza 7 3stronne 1

Posiadam Konia Bojowego: tak

Ilość defa (obrony):449

Używam bota: tak moge bez em2

Nazwa bota:em2

 

EQ

 

 

Zbroja:boga +6 spalone puste puste

Broń: hms+7

Hełm: zelak+9 zelak+6 regeneracja pz 20

Tarcza: budda/lwia +8

Buty:od 1lvla 1500pz

Akcesoria:naszyjnik 100pz braznza 1000pz ebo+9

11k pz gdzie expic moge expic bez em2

gdzie ustawic em2?

Opublikowano

Lvl:40

Profesja:Woj

Typ umiejętności:Mental

Poziomy umiejętności:Silne M1 Tapniecie M2 duszase 5 kombo 1

Ilość defa (obrony):434 z silnym,312 bez

7,5k hp

315-371 defa(ew z lwia +7 z wart at.+30 ) 345-401

Używam bota:tak,em2 z DMG

65994253024037513199.png
Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl:49

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności:Body

Poziomy umiejętności:m3

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony):327

Używam bota: Nie

Nazwa bota:

 

EQ

 

 

Zbroja:Łuska +5 Brak KD

Broń:Topor +8

Hełm:żelak +5 hah

Tarcza:Okrągla +5

Buty:jakies na 43*4

Akcesoria:bony 500 pz

Klasa - Wojownik Body

 

LvL - 69 +

 

Server - 11 s Arkantes

 

Królestwo - Schinsoo

 

Gildia - TheGreanMile

Opublikowano

Lvl: 33 lvl

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Mental

Poziomy umiejętności: m1 silne siało , duchowe uderzenie 13 , uderzenie miecza 1 , tapnięcie 1

Posiadam Konia Bojowego: nie

Ilość defa (obrony): 252 def

Używam bota: Nie

Nazwa bota: brak

 

EQ

 

 

Zbroja: lwia +7 z kd magii +2

Broń: rib +5 sr 12% i um -2%

Hełm:zelazny +5 regeneracja pe 12%

Tarcza: bojowa +8

Buty: bambusowe 1000pz

Akcesoria: ebo naszyjnik 500 pz i srebrna branza +5

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Lvl: 21

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Body

Poziomy umiejętności: Aura miecz 16 reszta na 1

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony): 143

Używam bota: Nie

 

EQ

 

 

Zbroja: Tygra +5

Broń: Pajęcza Włócznia +6

Hełm: Zwykły hełm +2

Tarcza:Brak

Buty:Drewniane +3

Akcesoria: Miedziane kolczyki +2

Opublikowano

Mam pytanko gdzie expic narazie expie ze 5 grupek bo/ezo Warto zaznaczyc ze mam dmg hacka.

Lvl:33

Profesja:Ninja

Typ umiejętności:Dagger

Poziomy umiejętności: Trujaca chmura M1 Zasadzka 13 Wirujacy 1 Szybki 1

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony):303

Używam bota: Nie

Nazwa bota: -

 

EQ

 

 

Zbroja: Czerwone Ubranie Mrowki (26lvl) +6 Max PZ+2000 KD Witala+4 i spalony

Broń:Koziki czarnego liscia (30lvl) +9 Sr 8% Um 2% KD woja +3 i spalony

Hełm: Kolcza Maska+9

Tarcza:Pieciokatna +7

Buty:Buty na 23lvl +0 Max PZ +1000

Akcesoria: Brak kolcow (zbieram na ebo+9) Naszyjnik na 28 lvl+0 Max PZ+500 Srebrna branza +7

 

Tak mysle ze do 41 BO/Ezo a potem do v1 dam rade z DMG hackiem ?? I czy dobrze mysle czy gdzie indziej lepiej ?

Witam chciał bym poruszyć intrygujący mnie temat a mianowicie czy jest możliwe aby murzyni chakowali moje konta do metina2 przez domofon ????

A wydarzylo sie to tak

Zalogowalem sie na postac na metinie us napisal do mnie ktos przedstawiał sie jako murzyn1993 powiedział ze zakręci korbą

Napisalem okej. Nagle zadzwonił domofon odbieram a tam murzyński śmiech.... wracam szybko do komputera rzucając słuchawką w kierunku okna patrze a ku mojemu zdziwieniu moje konto zostalo ukradzione

wiec ostrzegam was nie odbierajcie domofonów

 

 

P. jak oni to robia czy ja tez tak moge muse kupic korbe czy wystarczy domofon czekam z niecierpliwością na odpowiedź

Cytat za abe

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl:43

Profesja: Woj

Typ umiejętności:Body

Poziomy umiejętności:Aura M3 Berek M3 szarza 5 reszta po 1

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony):okolo 350

Używam bota: Nie

 

 

EQ

 

 

Zbroja:Smocza+9 kd defa + 3 i uchylki +3

Broń:FMS +9 sr 4 kd ninji +4 i na 45 lvl igla + 8 kd penetry smierci i na potwory + 4

Hełm: zelak +9

Tarcza:okragla+7

Buty: od 29 +1,5k pz

Akcesoria:Ebo +9 srebrna +8 naszyjnik + 500 pz

mam 10k hp

Opublikowano

@Mati77k

 

Czarne Orki.

 

@macieku

Pustynia.

 

@rupert15

 

M2...

 

@adept007

 

Pustynia..

 

@Endymion_

 

V1 | V2 z dmg ogarniesz.

 

@kiniolnem122

 

Czarne Orki

@PIOTRUSIK

 

V1 | Czarne Orki.

 

@PanExtremeK

 

Czarne Orki.

 

@jambosss

 

V2.

 

Parę dni na urlopie i jaki spam...

g0Tef.jpg

Opublikowano

Witam otóz nie wiem gdzie expic mam pierscien expa na 4dni jeszcze i chce wbic 61lvl prosze o pomoc

Lvl:56

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności:Body

Poziomy umiejętności:m2

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony):412

Używam bota: Nie

 

 

EQ

 

 

Zbroja:Smocza+9 (deff i uchylka+3)

Broń:rib+9 26srednie(smierci i potwora+3)

Hełm:żelak +9

Tarcza:Okrągla +7

Buty:bambusowe +1000 hp

Akcesoria:ebo+7 srebrna+8 naszyjnik 1000 hp

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl: 44

Profesja: Woj

Typ umiejętności: Body

Poziomy umiejętności:Aura m1 , wir m1 3strone 7 reszta po 1

Posiadam Konia Bojowego: Nie 7 poziom konia :DD

Ilość defa (obrony): 343

Używam bota: Tak

Nazwa bota: Easy Metin2

 

EQ

 

 

Zbroja: Smocza +9 kd defa +3 wity +3

Broń: FMS +9 9um kd smierci +3/zaklecia +3

Hełm: Zelak +7 10 mistykom

Tarcza: 5kątna +8

Buty: pz 500

Akcesoria: srebna braza +7/ebo +4 10% ludzi /naszyjnik 1kpz

 

 

Powiedzcie gdzie najlepiej bota stawic tylko niepiszcie ze v1/bo ! Bo tam jest za duzo ludzi ;x

 

Może jescze jakies eq kupic ?

Z Góry dziękuje!

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

nowy11994@

w v2 możesz popróbować, powinieneś ogarniać.

Hronix@

pustynia? ludzi tam prawie wgl. nie ma

 

pajacyk

Okruszek

habitat

 

i pomóż tym którzy nie mają takiego szczęścia jak ty.

 

 

Jeśli też tak uważasz skopiuj to do sygnaturki

 

 

http:www.uniteddogs.com/stopkillingdogs

Jeśli pomogłem, daj +

Opublikowano

Moim zdaniem powineneś spróbowac na młode pajaki, lub ezoty słabsze.

 

nie będę wypierdalał z tego forum. Nie przeczytalem tresci tematu, leci raport za flame. Mam też twoje ip, wiec spodziewaj się jutro o 18:00 napadu na chate. Jusz stary nie zyjesz. Radze wyjechac do innego kraju, bo cie znajde.

 

 

Opublikowano

Lvl:43

Profesja:Sura

Typ umiejętności:BM

Poziomy umiejętności:Duch m4 , mroczne m4 , ochronka 5 i reszta po 1

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony):360

Używam bota: Tak

Nazwa bota:EasyMetin2

 

EQ

 

 

Zbroja:mistyczna+9 200pż kd magi+3 i zjarany

Broń:Fms+8 sr -13 um 8 kd woja+3 i spalony

Hełm:Wyzywka+8

Tarcza:Okrągła+6

Buty:na 34 +4 +500pż

Akcesoria:Ebo+8,naszyjnik jadeitowy+7,brak bransolety :/

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

 

 

I LOOVE Gina Carano ^^<3<3<3<3<3<3<3<3

gina_carano_29.gif

Opublikowano

PanExtremeK@

exp na bo spokojnie, bo w v1 słabo bedziesz ogarniał.

MrAdzio @

zayebista sygna ;D

bo

 

pajacyk

Okruszek

habitat

 

i pomóż tym którzy nie mają takiego szczęścia jak ty.

 

 

Jeśli też tak uważasz skopiuj to do sygnaturki

 

 

http:www.uniteddogs.com/stopkillingdogs

Jeśli pomogłem, daj +

Opublikowano

Lvl:39

Profesja:Woj

Typ umiejętności:Body

Poziomy umiejętności:Aura M1 berek 17 wir 3 reszta 1

Posiadam Konia Bojowego:tak

Ilość defa (obrony):280

Używam bota:Tak Easy

Nazwa bota:EasyMetin2 0.1.1.1719 (MOD2.7)

 

EQ

 

 

Zbroja:Smiertelna +7 kd defa +2

Broń:Fms +9 kd sury i penetr. +3

Hełm:Żelazny +6

Tarcza:5katna +7

Buty:od wyszywane złotem +7 + 500 pz

Akcesoria:Kolczyki +4 10 na orki i 4 na sztylety

Dajcie minusikaa będę wdzięczny ;] Tylko -

 

992561393.png

Opublikowano

Piastol@

ezoty, maybe m2

up@

a już chciałem skopiować ;D

 

pajacyk

Okruszek

habitat

 

i pomóż tym którzy nie mają takiego szczęścia jak ty.

 

 

Jeśli też tak uważasz skopiuj to do sygnaturki

 

 

http:www.uniteddogs.com/stopkillingdogs

Jeśli pomogłem, daj +

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...