Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie Wiesz Gdzie Expić? Zapytaj Tutaj


Rodimop

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl:46

Profesja:Woj

Typ umiejętności:Mental

Poziomy umiejętności:Silne m1 Duchowe m1 walniecie 1 uderzenie miecza 1 tapniecie 7

Posiadam Konia Bojowego:Nie

Ilość defa (obrony):482

Używam bota: Tak

Nazwa bota:EasyMetin2

 

EQ

 

 

Zbroja:Smocza+7 kd uchylenia+3 spalony czysta

Broń:Toporek+9 kd smierci+3 1 spalony czysty

Hełm:zelek+8 czysty

Tarcza:okragla+6 czysta

Buty:na 38 lv +500pz

Akcesoria:ebony+4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nie wiem gdzie wstawic dropka, proszę o pomoc. Oto moja postać:(dropek)

 

Lvl:28

Profesja:woj

Typ umiejętności:body

Poziomy umiejętności:berekm1 aura 9 wirek1

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony):290

Używam bota: Tak

Nazwa bota:EasyMetin2

 

EQ

 

 

Zbroja:Lwia+6 2 spalone

Broń:kosa +7 2 spalone

Hełm:zelek+7

Tarcza:pieciokatna+7

Buty:brak

Akcesoria:brak

xDDDDDDDDDDDD

Opublikowano

46 Poziom :

 

- Czarne Orki

 

28 Poziom :

 

- Ezotery

- M2

- Pustynia ( Spróbuj )

 

Ps. Wbij aure na M1 zamiast tego berka.

g0Tef.jpg

Opublikowano

Wojownik

39lvl

bojowiec 14lvl

body

aura M2 Berek M2 Wir 2 reszta po 1

ilość obrony 300

nie używam bota

 

Zbroja: smiertelna +8 kd defa+2 kd uchylenia+2

Broń: Fms+8 sr28% um-11% kd smierci+3 i kd potwora+3

Hełm: żelazny+8

Tarcza:bojowa+8

Buty:buty na 29lvl +500hp i 10% na strzały

Akcesoria: ebonitowe+5 i srebrna +5

Opublikowano

Wojownik

39lvl

bojowiec 14lvl

body

aura M2 Berek M2 Wir 2 reszta po 1

ilość obrony 300

nie używam bota

 

Zbroja: smiertelna +8 kd defa+2 kd uchylenia+2

Broń: Fms+8 sr28% um-11% kd smierci+3 i kd potwora+3

Hełm: żelazny+8

Tarcza:bojowa+8

Buty:buty na 29lvl +500hp i 10% na strzały

Akcesoria: ebonitowe+5 i srebrna +5

 

 

 

Idź expić na bo.

znajdziesz jeszcze jakiegoś buffka i na loozie.

9368_gold.png

Opublikowano

Mam problem gdzie expic z em2;)

Lvl:65

Profesja:ninja

Typ um.:dagger

Poziomy um:zasadzka m4 trujaca m3 wirujace 17

Ilosc defa:515

uzywam bota:tak em2 mh i dmg hacka

EQ:

Zbroja od 61lvl+8 kd+3 2bony

Helm kolcza+9

Tarcza:lwia+9

Bron:smoczki+6 kd potwora+3 i 2spal.

Buty,naszyjnik i bransa max pz 1000

Ebo+7

sstwc.jpg

Opublikowano

Mam problem gdzie expic z em2;)

Lvl:65

Profesja:ninja

Typ um.:dagger

Poziomy um:zasadzka m4 trujaca m3 wirujace 17

Ilosc defa:515

uzywam bota:tak em2 mh i dmg hacka

EQ:

Zbroja od 61lvl+8 kd+3 2bony

Helm kolcza+9

Tarcza:lwia+9

Bron:smoczki+6 kd potwora+3 i 2spal.

Buty,naszyjnik i bransa max pz 1000

Ebo+7

 

Polecam expienie w v2 cały szpon sponów na luzie z dmg hackiem to 1 hita masz Liczę na + ;]

Opublikowano

Witam Nie wiem gdzie expić :}

 

 

lvl: 42

Profesja: Woj

Typ umiejętności: Mental

Poziomy umiejętności: Silne ciało m2 duchowe m2 walnięcie 3

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony):433

Używam bota: Tak

Nazwa bota:Easy Metin

 

EQ

 

 

Zbroja: Smocza +7

Broń: Halka +8

Hełm: żelak +7

Tarcza: 5 Kątna +6

Buty: Złote buty +4

Akcesoria: Ebonki +6 , Złoty naszyjnik +7 , Miedziana bransa +3 z max pż 500

Jeśli Śądzisz że Justin Biber To Ciota i Pedał Jebnij + jeśli nie jebnij - ;D

Opublikowano

Cześc ! Nie wiem gdie expić, (( Oto moje eq oraz dane:

 

Lvl: 33

Profesja: wojownik

Typ umiejętności: body

Poziomy umiejętności: aura M1 poziom, Wir Miecza poziom 12, reszta 1 ; p

Posiadam Konia: nie

Posiadam Konia Bojowego: nie

Ilość defa (obrony): 260

Używam bota: tak

 

 

EQ

 

 

Zbroja: Tygrysia +7

Broń: Kosa Bojowa +7

Hełm: Zelak +7

Tarcza: Pieciakatna +6

Buty: Bambusowe buty +2

Akcesoria: Miedziane kolczyki +3 (+3 sila) , Miedziany naszyjnik +3

 

Proszę o szybką odpowiedź, będzie +++ ; D

32325.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl:30

Profesja:Ninja

Typ umiejętności:Archer (zastanawiam się czy by zmienić na daggera)

Poziomy umiejętności: bezszelstny chod m4, ognista na 6 reszta 1

Ilość defa (obrony):224

Używam bota: Tak troche

Nazwa bota:EM2

 

EQ

 

 

Zbroja: czerwone ubranie +9 to na 18 lvl

Broń:FmS +5 sr.6 um.1

Hełm:skorzana maska +3

Tarcza:Bojowa +6

Buty:drewniane +1

Akcesoria:jadeitowy naszyjnik +4 +500 pż

Opublikowano

@poldek3332

sorrka ale na polskim metinie nie ma zbroi hwang na twoj level zbroje hwang dostaje sie wtedy gdy pierwszy wbijesz lvl na danym serwrze...

Zxyt2 : Wojownik Body (SkillHack) Lv 97 Nick: Gandai OFF

Fly-World2 : Ninja Dagger Lv 78 Nick:DaggerPolak OFF

 

GloReck

Klik

 

Daj mi +'ika

 

Nick:Gandai

Królestwo:Shinsoo

 

 

dfg.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl:29

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności:Mental

Poziomy umiejętności:Silny m1 duchowy 7 reszta po 1

Ilość defa (obrony):208 bez silnego z silnym 318

Używam bota: Tak

Nazwa bota:EM2

 

EQ

 

 

Zbroja: Tygrysia +4

Broń:Kosa+4

Hełm:tradycyjny +5

Tarcza:Bojowa +5

Buty:drewniane +2

Akcesoria:brak

Moje GG:7963791

Opublikowano

Cześc ! Nie wiem gdie expić, (( Oto moje eq oraz dane:

 

Lvl: 33

Profesja: wojownik

Typ umiejętności: body

Poziomy umiejętności: aura M1 poziom, Wir Miecza poziom 12, reszta 1 ; p

Posiadam Konia: nie

Posiadam Konia Bojowego: nie

Ilość defa (obrony): 260

Używam bota: tak

 

 

EQ

 

 

Zbroja: Tygrysia +7

Broń: Kosa Bojowa +7

Hełm: Zelak +7

Tarcza: Pieciakatna +6

Buty: Bambusowe buty +2

Akcesoria: Miedziane kolczyki +3 (+3 sila) , Miedziany naszyjnik +3

 

Proszę o szybką odpowiedź, będzie +++ ; D

32325.jpg

Opublikowano

Witam Nie wiem gdzie expić :}

 

 

lvl: 42

Profesja: Woj

Typ umiejętności: Mental

Poziomy umiejętności: Silne ciało m2 duchowe m2 walnięcie 3

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony):433

Używam bota: Tak

Nazwa bota:Easy Metin

 

EQ

 

 

Zbroja: Smocza +7

Broń: Halka +8

Hełm: żelak +7

Tarcza: 5 Kątna +6

Buty: Złote buty +4

Akcesoria: Ebonki +6 , Złoty naszyjnik +7 , Miedziana bransa +3 z max pż 500

Jeśli Śądzisz że Justin Biber To Ciota i Pedał Jebnij + jeśli nie jebnij - ;D

Opublikowano

ProBosski, spokojnie możesz już smigać na BO i ściągać po dwie/trzy grupki. Ewentualnie jak bocisz, nastaw bota, aby brał po jednej. Bardzo dobry exp.

Opublikowano

Witam nie wiem gdzie expic:

 

 

Lvl:35

Profesja:sura

Typ umiejętności:bm

Poziomy umiejętności:ogniste uderzenie m4 i mroczna ochrona 13 resszta po 1

Posiadam Konia Bojowego: NIE

Ilość defa (obrony):223

Używam bota: TAK

Nazwa bota: easy metin 2

 

 

EQ

 

 

Zbroja: yy +6

Broń:fms +5

Hełm:wyzywajacy +4

Tarcza:bojowa +6

Buty:Skorzane buty +4

Akcesoria:srebrna +4 ebony +4 naszyjnik 1000pz

 

 

 

i druga postac

 

Lvl:45

Profesja:ninja

Typ umiejętności:daggeer

Poziomy umiejętności:zasadzka m2 wirujacy m4 szybki atak 8

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony):316

Używam bota: Tak/Nie

Nazwa bota: easy metin 2

 

 

EQ

 

 

Zbroja:ubranie zabojcy +6 1000pz

Broń:fms +8

Hełm:kolcza +7

Tarcza:okragla +6

Buty:zlote +5 z bonem na strzaly

Akcesoria: srebrna +8 i ebo +7 naszyjnik z bailego zlota +7 z 500pz

 

 

Prosze o odpowiedz @@@@@@@@@@@

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl:34

Profesja:Ninja

Typ umiejętności:Dagger

Poziomy umiejętności:Chmura M1 zasadzka 15 wirujacy sztylet 1

Posiadam Konia Bojowego: Tak/Nie

Ilość defa (obrony):232

Używam bota: Tak

Nazwa bota:EasyMetin2

 

EQ

 

 

Zbroja:Czerwone ubranie +7

Broń:Sztylety Nożycowe +9

Hełm:Skórzana maska +4

Tarcza:Bojowa +7

Buty:+1k hp 29lvl

Akcesoria:Brak

Opublikowano

@damiaqu

 

Czarne Orki, gdzie indziej nie da rady. : )

 

 

@lisuPl

 

Pustynia : )

Ps.Na globalnych serwach zazwyczaj ciężko " leci " pd.

 

 

@Spaik

 

Pustynia

g0Tef.jpg

Opublikowano

Lvl:38

Profesja:wojownik

Typ umiejętności:mental

Poziomy umiejętności:silne m1,duchowe 11 reszta po 1

Ilość defa (obrony):380 z silnym

Używam bota; tak

Nazwa bota:easymetin2

EQ

Zbroja: tygrysia +7 z kd uchylenia +2

Hełm: zelazny+6

Tarcza: piecio katna +7

Buty: złote +1

Akcesoria: kolczyki ebonitowe +7 srebrna bransa +6

bron: rib +4 sr 24

doradźcie gdzie mam expic

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl:48

Profesja:Sura

Typ umiejętności:BM

Poziomy umiejętności:mroczne m3 ogniste m4 reszta po 1

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony):352

Używam bota: Tak

Nazwa bota:EM2

 

EQ

 

 

Zbroja:Mistyczna +7 KD speeda+3 i uchyłki +3

Broń:FMS +9 sr-16 um 11 kd spalone

Hełm:wyzywka+8

Tarcza:okrągła +7

Buty:max pz 1000

Akcesoria:srebrna branza +9 naszyjnik max pz 1000 ebonki +7

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

klasa:lucznik

lv:33

skille:ognista m2 trujonca 13 rezta po 1

eq:ebony+6,zbroja na 26 bon50hp,kolcza+7,bojowa+6,srebna+6

def:198

atak:

kozy:296

jelonek:647

hp:4030

server:20

thx za pomoc

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...