Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie Wiesz Gdzie Expić? Zapytaj Tutaj


Rodimop

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

LVL:28

Profesja:Wojownik

Skile:Body

Poziom Skili :Aura m1 berek 7

Ilosć Defa (obrony) : 286

Uzywam Bota: nie

 

 

EQ

Zbroja : Zbroja na 18 +9

Hełm: żelek +9

tarcza : pieciakątna +8

buty: na 1 lvl +7

Złoty naszyjnik +6

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Lvl: 36

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: nie wiem

Poziomy umiejętności: Aura M, wir 11, szarża 1, berserk 1,

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony): 265

Używam bota: DMG ale nie wiem jak zrobic żeby działał u mnie

Nazwa bota:EM2

 

EQ

 

 

Zbroja: 26lvl, +7

Broń: Halabarda 36lvl, +7

Hełm: 1lvl, +7

Tarcza: Bojowa +7

Buty: Złote 34lvl, +4 i BON

Akcesoria: Jadeitowy naszyjnik 28lvl, +6 i BON, Miedziane kolczyki 8lvl, +6, Drewniana bransoleta 1lvl, +6

 

 

Tylko dokładną odpowiedz gdzie co jest bo jestem jak narzazie zielony w sprawach dotyczących jakie potwory gdzie są

 

Zrób boja i leć na BO

 

 

@UP Pustynia/orki

Opublikowano

Zrób boja i leć na BO

 

 

@UP Pustynia/orki

 

A gdzie mogę zrobić tego boja i gdzi to BO jest jak tam się dostać

Opublikowano

Lvl: 44

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Body

Poziomy umiejętności: Aura M1, Wir M1, Berserk 4, Szarża 1, Trzystronne 1

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony): 221

Używam bota: Nie

Nazwa bota: --------

 

EQ

 

 

Zbroja: Smiertelna +7

Broń: FMS +9

Hełm: Żelazny +7

Tarcza: Okrągła +6

Buty: +0 500pż

Akcesoria: Kolczyki Ebonitowe +6, Ebonitowy naszyjnik 1k HP, Ebonitowa branzoletka +6,

1316822982_by_meno.gif
Opublikowano

Lvl: 44

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Body

Poziomy umiejętności: Aura M1, Wir 7, Berserk M1, Szarża 1, Trzystronne 1

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony): 334

Używam bota: Nie

Nazwa bota: --------

 

EQ

 

 

Zbroja: Smiertelna +9 Kd Defa +3

Broń: FMS +9 sr 17

Hełm: Żelazny +7

Tarcza: Okrągła +7

Buty: +0 500pż

Akcesoria: Kolczyki Ebonitowe +7, Jedeitowy naszyjnik 500pz +5, Srebrna Brazna +7,

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

LVL 53

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Mental

Poziomy umiejętności: Silne M2 Walnięcie M3

Ilość defa (obrony): Z silnym 450

Używam bota: Tak

Nazwa bota: EM2

Używam także DMG Hacka

 

EQ

 

Zbroja: Łuska +6

Broń: Igła +6

Hełm: Żelak +6

Tarcza Okrągła +6

Buty: 1000pż

Akcesoria: Kolczyki Ebonitowe +7, naszyjnik 1000pz , Srebrna Brazna +6,

 

Ogólnie mam 9000 pż

 

Jak byście chcieli odpowiadać to piszcie dla kogo ta odpowiedź jest.

Opublikowano

Hronix najlepiej exp na orkach obok besta lucznika zawsze mozesz wzbogacic sie o fmsa...a od 35 lvl rob boja i na bo !!!

Daj mi minusa mam na to pojechane lol

 

 

 

>>> THC TEAM ZAWODOSTWO <<<

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl:45

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności:Body

Poziomy umiejętności:Aura M4 Berek M7

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony):350

Używam bota: Nie

Nazwa bota:

 

EQ

 

 

Zbroja:Śmiertelka +7

Broń:Krwawy +9

Hełm:Żelazny +7

Tarcza:Pięciokątna +7

Buty:Skórzane +6

Akcesoria:Ebonowe Kolczyki +9, Naszyjnik z białego złota +6

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

@UP,UP,UP

To jak ... ;x

Ezoty/Orki czy Pustynia omg ;d

Gdzie najszybciej lvl leci ;x ?

 

 

Proste.

Szybciej leci exp na tych mobach co mają większy lvl ;]

9368_gold.png

Opublikowano

No v1 właśnie jestem daję radę bez problemu tylko, że wolno exp leci.

 

 

Jak w v1 wolno ci exp leci to przenieś się do v2 na szpony.

Po parę grupek powinieneś rozwalać bez większych problemów .

9368_gold.png

Opublikowano

Lvl: 39

Profesja: ninja

Typ umiejętności: dagger

Poziomy umiejętności: zasadzka m4 i wirek m1

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony):300

Używam bota: Tak

Nazwa bota:EasyMetin2

 

EQ

 

 

Zbroja:czer.mrówa +7 1,5k pż kd defa +3 i spalony

Broń: kozy +9 -9sr i 12 um kd woja i smierci +3

Hełm:kolcza +7

Tarcza:bojowa +9

Buty: 1k pz

Akcesoria:branza 1k pz , ebo +7 , naszyjnik +1 k pz

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl: 38

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Arahan potocznie mówiąc "Body"

Poziomy umiejętności: Berserk Mistrz, Aura Miecza Mistrz, Wir 1, Szarża 1

Posiadam Konia Bojowego: Nie... ;/

Ilość defa (obrony):280

Używam bota: Tak

Nazwa bota: EasyMetin2

 

EQ

 

 

Zbroja: Śmiertelna +4 / Tygra +7 mam zamiar zainwestować w coś lepszego

Broń: Miecz Pełni Księżyca +5 Śr. 1 % Um. 1 %

Hełm: Żelazny Hełm +4

Tarcza: Bojowa Tarcza +6

Buty: Złote Buty +4

Akcesoria: Ebonitowe +4, Naszyjnik też ebonitowy z hp +500, Srebrna bransoleta +6

Serwer to "Orion" i może podpowiedź co zmienić w eq 6kk na wydanie (Przepraszam, że pytam)

PRZEMOC nie jest OZNAKĄ SIŁY ale SŁABOŚCI - Bł.Ks.Popiełuszko

 

Wiesz co :-) : Nie obchodzi mnie to czy dasz -/+ - to jest beznadziejna zabawa wasza ... lepiej wejdz na pajacyk.pl i kliknij w brzuch pajacyka ;]

kisloo.jpg

Za co Kurwa ten WARN ?!

Opublikowano

@up

Nie graj z botem..

Zrób konia bojowego bo masz kasę i wtedy na Bo exp zrób buffa tarcze wachlarz +6\8\12 do inta blogo pierw na m1 potem pomoc i solo nawet jak jeszcze kupisz smiertelke+8 gdzieś tak i dobrą broń riba+7\8 z sr 15+ i kd potwora+3

 

@mati18137

to samo co up nie graj z botem

Eq masz dobre zrób buffa wbij mu 30lvl i blogo m1 all w inta i itemy na inta potem w pomoc i mozesz cisnąć sam po 3 grupki gdzieś tak albo bierzesz luczek to już buffa nie potrzebujesz i jakiemus typowi 1 albo 2 buffujesz.

 

Licze na +

cooltext530248489.jpg
Opublikowano

Prosze o usunienicie POSTA

PRZEMOC nie jest OZNAKĄ SIŁY ale SŁABOŚCI - Bł.Ks.Popiełuszko

 

Wiesz co :-) : Nie obchodzi mnie to czy dasz -/+ - to jest beznadziejna zabawa wasza ... lepiej wejdz na pajacyk.pl i kliknij w brzuch pajacyka ;]

kisloo.jpg

Za co Kurwa ten WARN ?!

Opublikowano

Lvl:56

Profesja:ninja

Typ umiejętności:dagger

Poziomy umiejętności:zasadzka m3 trojąca m2 wirujący 18 i szybki 2

Posiadam Konia Bojowego:Nie

Ilość defa (obrony):369

Używam bota: Tak

Nazwa bota:Dmg hack i Em2

 

EQ

 

 

Zbroja:Lwiej Mrówki + 9 kd: obrony +2 speeda +3

Broń:kozy + 9 sr 21%

Hełm:stalowa + 6

Tarcza: okrągła + 6

Buty: max pż. +1500

Akcesoria: kolce 10 % na zwierzaki, srebrna + 9, naszyjnik 20 % reg PŻ

 

HP: 9.4k

 

Gdzie expić ?

34469.jpg

17651.png

31019.png

31582.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl: 45

Profesja: wojownik

Typ umiejętności: body

Poziomy umiejętności: aura i wir m2 berek 8 reszta po 1

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony): 352

11.5k hp

Używam bota: obecnie nie

Nazwa bota: -

uzywam dmg hack

 

EQ

 

 

Zbroja: smocza +7 2k hp

Broń: fms +6 40 sr / halka +9 2 na krytyka 2% szybkosc zaklecia

Hełm: zelek +8

Tarcza: czarna okragla tarcza +6

Buty: skorzane 500 hp / bambusowe 5 na krytyka

Akcesoria: srebrna +9 (z przetopami) , ebo +7 (z przetopami) , jadelitowy naszyjnik 1h hp

pomogłem? daj LAJKA

 

171_927997_229850387226167_3694117.jpg

Opublikowano

powinenes brac spota na BO, jak nie sam to majac wlasnego buffa, ewentualnie szpony w v1 jesli dasz rade. sprawdz sobie gdzie dajesz rade, oraz ile expa przy tym idzie

[GM]Fatality - Triadica v1 OFF

[GM]Dark - AnimeMT2 OFF

[GM]Pretendent - Evonis OFF

[GM]Klusek - SzakalMT2 OFF

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...