Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie Wiesz Gdzie Expić? Zapytaj Tutaj


Rodimop

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sensaty@

bo

>Przemas<@

pisałem ci wyżej, zmień troche eq i do v2 wio.

 

pajacyk

Okruszek

habitat

 

i pomóż tym którzy nie mają takiego szczęścia jak ty.

 

 

Jeśli też tak uważasz skopiuj to do sygnaturki

 

 

http:www.uniteddogs.com/stopkillingdogs

Jeśli pomogłem, daj +

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Lvl:66

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności:Body

Poziomy umiejętności: Berek M3 Aura M3 Wir M3 Szarza 13

Posiadam Konia Bojowego:tak

Ilość defa (obrony):511

Ilość Życi : 10k PŻ

Używam bota: Tak , chce na noc

 

EQ

 

 

Zbroja: 61+7 - 3kd+3

Broń: fms+9 sr 25% - spalone

Hełm: 21+9

Tarcza: 61+9

Buty: 1k PZ

Akcesoria: EBO+7 / Srebna+8 / Naszyjnik+ 1k PZ !!

 

Gdzie mam expic??

Do v2 nie mam przepustek , w v1 sie boje !!! SZEPT

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl: 67

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Body

Poziomy umiejętności: Aura m5 Wir m4 Berek m2 3str 14pkt szarża 1

Posiadam Konia Bojowego: Tak, militar

Ilość defa (obrony): 516

Używam bota: Nie

Nazwa bota: -

 

EQ

 

 

Zbroja: Boga +7 czysta

Broń: Bojowy +6 czysty

Hełm: Żelak +8

Tarcza: Lwia +8

Buty: 1k hp

Akcesoria: ebo +9, bransa 500pż i 10% do pż, naszyjnik 500pż, nie zmieniam tych 500 pż bo mają dobre + i są lepsze od śmieci +0 2k pż

Opublikowano

Lvl:45

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności:Mental

Poziomy umiejętności:Silne m1 Duchowe m1 walniecie 7 reszta po 1

Posiadam Konia Bojowego: Tak/Nie nie;/

Ilość defa (obrony):492

Używam bota: Tak/Nietak

Nazwa bota:EM2

 

EQ

 

 

Zbroja:Smocza+9 z kd obrony i przyśpieszenia +3

Broń:Rib +9 sr.24 z kd potwora +3

Hełm:Żelazny +7

Tarcza:Okrągła +6

Buty:

Akcesoria:Ebo +7

80633268303361494023.png
Opublikowano

Dobrze by było gdybyś miał bojowca ale z tym eq możesz expić na bo i przy okazjii dropić zęby lub pod świątynią bo tam ks.klątw dropią


Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl: 61

Profesja: wojownik

Typ umiejętności: mental

Poziomy umiejętności: silne g3, duchowe m10, walniecie m6 ...

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony): 808

Używam bota: Nie

 

 

EQ

 

 

Zbroja: Boga smokow +8 kd 3 speeda i deffa

Broń: rib +9 38sr kd smierci i potwora +4

Hełm: zelak +9 3 bony...

Tarcza: lwia +9

Buty: 10% na krytyka

Akcesoria: ebony +9 srebrna +9 naszyjnik 10% krytyka lub 2k pz

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl:49

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności: body

Poziomy umiejętności: aura m1,wir m1,trzystrone 11, reszta po 1

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony):376

Używam bota: Tak

Nazwa bota:EM2

 

EQ

 

 

Zbroja: Smocza+7

Broń:fms+9 średnie 15% potwora +3smierci+3

Hełm:zelazny +8

Tarcza:czarna okrągła +6

Buty:+500 hp ;p

Akcesoria:ebony +7, branza na resp hp 35%

Lubię pomagaĆ z Metin na gadu-gadu, zapraszam 2949422

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl:49

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności: body

Poziomy umiejętności: aura m1,wir m1,trzystrone 11, reszta po 1

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony):376

Używam bota: Tak

Nazwa bota:EM2

 

EQ

 

 

Zbroja: Smocza+7

Broń:fms+9 średnie 15% potwora +3smierci+3

Hełm:zelazny +8

Tarcza:czarna okrągła +6

Buty:+500 hp ;p

Akcesoria:ebony +7, branza na resp hp 35%

Lubię pomagaĆ z Metin na gadu-gadu, zapraszam 2949422

Opublikowano

Lvl: 32

Profesja:Ninja

Typ umiejętności: Dagger

Poziomy umiejętności:Chmurka m2 Zasadzka 12 reszta po 1

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony):265

Używam bota: Tak

Nazwa bota:EM oraz DGM

 

EQ

 

 

Zbroja:na 26 +6

Broń: Na razie słaba krótki nóż +6

Hełm: na 21 +5

Tarcza: bojowa +6

Buty:na 23 z krytykiem 2%

Akcesoria: srebna +6 i miedziany naszyjnik 8% doś

12674.png Zapraszam
Opublikowano

nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl: 33

Profesja:Wojo

Typ umiejętności:Metal

Poziomy umiejętności:silne g6 i 4 w walniencie rescza po 1

Posiadam Konia Bojowego: Nie 9lv konia

Ilość defa (obrony):okolo 540

Używam bota: Tak

Nazwa bota:exp hack dmg hack 1hit hack mh by banjo

 

EQ

 

 

Zbroja:lwia +9 z 2k pż

Broń:rib +9 sr 26 kd krytyka +4 i woja +3

Hełm:zelek +9 20 na hp

Tarcza:na 21lv +9 z bonem 10 na ludzi

Buty:

Akcesoria:

Nowicjusz
Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Piszę tutaj bo na BO 2% w godzine tylko wbilem;/. Oto moja postać:

 

Lvl: 48

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Body

Poziomy umiejętności: wir m2 aura m1

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony):

Używam bota: Tak

Nazwa bota: em2

 

EQ

 

 

Zbroja:smocza +7 z max z 500pz i kd witala +4 oraz obrony +3

Broń: fms +9 śr 15% um -1

Hełm: żelak +8

Tarcza: okrągła +7

Buty: na 34 lvl z max pż 500

Akcesoria: ebo +9 srebrna +7 i naszyjnik z 500 pż

Opublikowano

ja tam radze na bo pewnei z lurem spota pod sciana ja tak na woju mental robilem ale sura lepiej pewnie pojedzie

weś badz człowiek i jebnij minusa ^^ --------->1 marca 1994.......-tragedia urodził sie justin bimber jeśli tego nie wkleisz to znaczy że go lubisz

Opublikowano

nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl: 33

Profesja:Wojo

Typ umiejętności:Metal

Poziomy umiejętności:silne g6 i 4 w walniencie rescza po 1

Posiadam Konia Bojowego: Nie 9lv konia

Ilość defa (obrony):okolo 540

Używam bota: Tak

Nazwa bota:exp hack dmg hack 1hit hack mh by banjo

 

EQ

 

 

Zbroja:lwia +9 z 2k pż

Broń:rib +9 sr 26 kd krytyka +4 i woja +3

Hełm:zelek +9 20 na hp

Tarcza:na 21lv +9 z bonem 10 na ludzi

Buty:

Akcesoria:

 

jebnij sie w glowke!540deffa hahaah fizycznie nie mozliwe

sygn.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl:

Profesja: wojwnik 61lvl

Typ umiejętności: mental

Poziomy umiejętności: silne M4,topekM6,duchowe M2,walniecie 2, uderzenie 1

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony): +610

Używam bota: Tak

Nazwa bota: Easy

 

EQ

 

 

Zbroja: Boga +7 kd speeda i defa +3

Broń: Wioslo +8

Hełm: Zelak+9

Tarcza: lwia +9 (od 61)

Buty: jakies z 1,5k pz

Akcesoria: slabe

xxx

Opublikowano

ie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl: 42

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Body

Poziomy umiejętności: Aura m2, Berserk m2 reszta 1

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony): 357

Używam bota: Nie

Nazwa bota: -

 

EQ

 

 

Zbroja: Smocza +9 KD Uchylenia +3 i Obrony +3

Broń: FMS +9 sr 15% um -4% KD powtórki+3 i Penetracji+3

Hełm: Żelak +7

Tarcza: Czarna Okrągła +7

Buty: Złote +4

Akcesoria: Perłowa Brans. +7, Ebonitowe kolczyki +4, Jadeitowy naszyjnik +4

Opublikowano

Kamilonus jak bys mial dmg hacka to zrob reset

i daj w chmurke do m1 a 1 do zasadzki

i na bo

na 30 zresetuj um jeszcze raz i daj se jak chcesz

bvzbvcjhsfsteamdfdgddf.png: Tubciu123

Nick w grze: [NoS] Tubciu

Dla mnie Liczy się plusioreknampc.png

Userbary i buttony:

18706.png

15221.gif

mpccopy.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...