Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie Wiesz Gdzie Expić? Zapytaj Tutaj


Rodimop

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lvl: 57

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Body

Poziomy umiejętności: Aura m1 Berserk m3 wir m2

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony):

Używam bota:NIe

Nazwa bota:-----

 

EQ

 

 

Zbroja: Luska +4

Broń: 12 Duchów +4

Hełm: żelak +5

Tarcza: na 1 lvl +6

Buty:Z brązu +6 max pz 200

Akcesoria: Naszyjnik z Bialego +5 i Kolczyki z Białego +4

 

Konto Zostalo Okradzione

12674.png Zapraszam
  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Lvl:

Profesja:ninja

Typ umiejętności:dagger

Poziomy umiejętności:zasadzka m1 szybki atak m1

Posiadam Konia Bojowego:Nie

Ilość defa (obrony):237

Używam bota: Tak

Nazwa bota:easymetin

 

EQ

 

 

Zbroja:lwiej mrówki +4 kd wit +2

Broń:krótki nóż +8 kd potwora +3 i powtorki +2

Hełm:sorzana maska +6 8% obrazen do hp

Tarcza:bojowa +6

Buty:złote buty +4 max wytrzymalosci 100

Akcesoria:brak

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl: 38

Profesja: Ninja

Typ umiejętności: Dagger

Poziomy umiejętności: Trująca chmura -M3 Wirujący sztylet - 1 Zasadzka - 17 Szybki atak - 1

Posiadam Konia Bojowego: Nie (2 poziom konia)

Ilość defa (obrony): 282

Używam bota: Tak(cały czas tylko na bocie)

Nazwa bota: Easy Metin2 + Dmg Skill Hack

 

EQ

 

 

Zbroja: Ubranie lwiej mrówki+4

Broń: FMS+9 (Srednie obrażenia 7% ) (Obrażenia umiejętności 0%)

Hełm: Skórzana Maska+6 3%obrażeń będzie dodanych do PE

Tarcza: Pięciokątna +7

Buty: Skórzane+0 ABS na miecze 4%

Akcesoria: Naszyjnik +500pż,Miedziane Kolce+6 20%na zwierzęta

PŻ: 6000

GRAM NA EXPBOCIE I DMG HACKU.

afr.png

PRZED UŻYCIEM ZAPOZNAJ SIĘ Z TREŚCIĄ DOŁĄCZONEJ DO OPAKOWANIA,BĄDŹ SKONSULTUJ SIĘ Z LEKARZEM LUB FARMACEUTĄ,GDYŻ KAŻDY LEK NIE WŁAŚCIWIE STOSOWANY ZAGRAŻA TWOJEMU ŻYCIU LUB ZDROWIU.JE*AĆ HEJTÓW,DZIECI I ŻYDÓW.

Opublikowano

@UP idz sobie na orki lub pustynie

 

A TERAZ JA PROSZĘ O POMOC :

Lvl: 38

Profesja: Ninja

Typ umiejętności: Dagger

Poziomy umiejętności: Trująca chmura -M1 Wirujący sztylet - 17 Zasadzka - 6

Posiadam BojA: Nie

Ilość defa (obrony): 303

Używam bota: Tak

Nazwa bota: Easy Metin2 + Dmg Skill Hack

 

EQ:

 

 

Zbroja: Zbroja od 26 +5 z 700 pż

Broń: Koziki +7 um 3% bez śr

Hełm: Maska kolcza +7 4% na orki

Tarcza: bojowa +7 (MOGĘ KUPIĆ TARCZE NA 41)

Buty: na 23 z 500 pż

Akcesoria: Naszyjnik +500pż,srebrne Kolce+6 srebrna branza +7

PŻ: 8340

GRAM NA EXPBOCIE I DMG HACKU.

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl: 40

Profesja: woj

Typ umiejętności: body

Poziomy umiejętności: aura m1 wirek m1 reszta po 1

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony): 300

Używam bota: Tak

Nazwa bota: EasyMetin2

 

EQ

 

 

Zbroja: smiertelka +7

Broń: FMS =9 rr 15

Hełm: zelak +5

Tarcza: bojowa +6

Buty: buty z brazu +1 z pz+500

Akcesoria:

 

Gram też na multichacku

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl: 43

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Body

Poziomy umiejętności: Aura M1 Berserk M1 szarża 6 reszta po 1

Posiadam Konia Bojowego: Nie ale za 2/3 dni będę miał

Ilość defa (obrony): 325

Używam bota: Tak

Nazwa bota: EasyMetin2

 

EQ

 

 

Zbroja: Smocza +7 KD Obrony +3

Broń: FMS +8 śr: 15% KD Śmierci +3

Hełm: Żelak +7

Tarcza: Czarna okrągła +6

Buty: Bambusowe +0 +500 hp (Mam zamiar kupić jakieś inne z 1000,1500 lub 2000 pż)

Akcesoria: Kolczyki: Ebony +4, Bransoleta: Srebrna +6, Naszyjnik: Jadeitowy +1000 pż

 

Jak na razie Expiłem na pustyni. Na BO nie będę expił bo expie tylko na bocie. A może w V1 spróbować z marmurkiem lub bez? bardzo proszę o odpowiedź

2nbcax2.jpg

Opublikowano

recelo - poczekaj na boja i na bo

DJdanio - wbij 42 na pustyni kup smoczą zrób boja i potem na bo

obosheo - v2 weźmiesz cały spot exsp pójdzie bardzo szybko takim mentalem

Opublikowano

@vorden

Umiesz czytać? Napisałem "Na BO nie będę expił bo expie tylko na bocie"

+ nie dam bo nie odpowiedziałeś na pytanie

2nbcax2.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić proszę doradźcie mi.

 

 

Lvl: 35

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Mental

Poziomy umiejętności: Berek M1, Walnięcie 14, reszta po 1

Posiadam Konia Bojowego: Nie za 5 dni robię misje

Ilość defa (obrony): 359 z silnym

Używam bota: Tak

Nazwa bota: EasyMetin2 + DMG Hack

 

EQ

 

 

Zbroja: Śmiertelna +4

Broń: Ostrze z Czerw. Stali +0 ale będe robił na +4 śr 18

Hełm: Żelak +5

Tarcza: 5kątna +6

Buty: Skórzane +6 (Mam zamiar kupić jakieś z 500-1000 PZ)

Branzoleta: Drewniana Bransoletka +6 (Mam zamiar zmienić na Srebną +5/6 z 500-1000HP)

Kolczyki: Ebonitowe Kolczyki +4 (Mam zamiar zmienić na Ebonitowy +5/6 z 500-1000HP)

Naszyjnik: Jedeitowy Naszyjnik +1 (Mam zamiar zmienić na Jedenitowy +5/6 z 500-1000HP)

 

EQ zmienię jak zdobęte kasę na razie mam 8kk. Expie na Ezotach.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl:41

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności:Body

Poziomy umiejętności:Aura M1, Berek M1, Szarża 4 pkt, wir i 3stronne po 1 pkt

Posiadam Konia Bojowego:Nie

Ilość defa (obrony):317

Używam bota: Tak

Nazwa bota: EasyMetin2 i DMG hack

 

EQ

 

 

Zbroja:Tygra+9 kd deffa+2

Broń: RIB+5 śr. 10%

Hełm:Żelak+8

Tarcza: 5kątna+7

Buty:Skórzane Buty+4 500 pż

Akcesoria: Jadeitowy naszyjnik +500pz, ebo+4, Srebrna Bransa+6 4% orki 6% mistyki

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Lvl: 37

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Body

Poziomy umiejętności: Aura miecza M3, Wir miecza 17 i inne

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony): 363

Używam bota: Nie

Nazwa bota:

 

EQ

 

 

Zbroja: Smiertelna zbroja plytowa +9

Broń: Rib +9 25% sr. kd smierci +3 i Woja +3

Hełm: zelazny helm +9

Tarcza: 5-ciokatna +8 20% na orki

Buty: zlote buty +2 z bonem 1000 PZ

Akcesoria:

Naszyjnik: Jadeitowy naszyjnik +0 z bonem 1000PZ

Kolczyki: Ebonitowe kolczyki +8 z jednym ebonitem

Bransoletka: Srebrna Bransoletka +9 z jednym srebrem

 

DODATKOWE INFORMACJE

 

Zycie: 10070

Mana: 986

Atak:

Bez Aury: 329-388

Z Aura: 453-512

Obrona: 363

 

prosze o jak najszybsza odpowiedz

Opublikowano

Lvl: 58

Profesja: Wojownik

Typ Um: Body

Poziomy Um: Aura m3, Berserk m3, Wir m2,szarża 3, 3stronne 1

Koń: Militarny wszystkie skille na 2

Obrona: 432

Nie używam żadnych botów ani hacków

 

EQ

 

Zbroja Złota +4(54lvl) (kd wita,uchyłki,+3 1 slot spalony)

Broń Krwawy +7 (kd krytyka, woja, powtórki +3)

Hełm (41lvl)+6

Tarcza czarna okrągła +6

Buty 54lvl 500pż

 

Akcesoria

Kolczyki Ebony +6

Naszyjnik 42lvl 500pż

branzoleta 46lvl 500pż

Opublikowano

Lvl: 53

Profesja: ninja

Typ umiejętności: dagger

Poziomy umiejętności: wirujacy m6 zasadzka m6 szybki atak m4

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony): 395

Używam bota: Nie

Nazwa bota:

 

EQ

 

 

Zbroja: na 42 lvl +9

Broń:fms +9 sr 27

Hełm: kolcza +9

Tarcza: okragla +7

Buty: +1500 pz

Akcesoria: srebrna +9, naszyjnik +1500 pz, ebo +9

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl: 41

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Body

Poziomy umiejętności: Aura M1 , Wir Miecz m1 , Berserker 2 , Szarża 1 , Trzystronne Cięcie 1

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony):312

Używam bota: Tak

Nazwa bota:(nie wiem czy to bot) DMG Hack

 

EQ

 

 

Zbroja:34 +4

Broń: 30 +9

Hełm:21 +7

Tarcza: 41 +6

Buty:34 +6

Akcesoria: Srebna Branza +6 , Ebonitowy Naszyjnik +6 , Ebonitowe KOlczyki +5

beznazwy2k.jpg

Opublikowano

Lvl:25

Profesja:wojo

Typ umiejętności:Body

Poziomy umiejętności:aura m1 itd.

Ilość defa (obrony):345

 

 

 

EQ

Zbroja:zbr na 18+9

Hełm:zelak na 21

Tarcza:Bojowa+9

Buty:+1.5k hp

Akcesoria:srebrna +7 naszyjnik +1.5k hp

Broń: Srebrny +9

WSZYSTKO ZBONOWANE !!!!

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

33870.gif

34469.jpg

9508.jpg

34471.png

34542.png

34513.jpg

POMOGŁEM DAJ + NIE BĄDZ ŻYŁA

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl:37

Profesja:Ninja

Typ umiejętności:Dagger

Poziomy umiejętności:Wirującu sztylet M , Zaszadzka 17 reszta po 1

Posiadam Konia Bojowego:Nie

Ilość defa (obrony) :337

Używam bota: Tak

Nazwa bota: EasyMetin2

 

EQ

 

 

Zbroja:Ubranie Lwiej Mrówki +8 kd defa +2

Broń:FMS +9 sr 12 um -4 kd woja +3 i 1 spalony

Hełm:Maska Kolcza +8

Tarcza:Pięciokątna tarcza +8

Buty:złote buty +4

Akcesoria:Ebonitowe kolczyki +8 , Ebonitowy naszyjnik +5 , srebrna branza +6.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl:30

Profesja:wojownik

Typ umiejętności:metal

Poziomy umiejętności:silne M1 tapniecie 9 reszta 1

Posiadam Konia Bojowego: Nie

Ilość defa (obrony):210

z silnym 328

Używam bota: Tak

Nazwa bota:EM2

 

EQ

 

 

Zbroja:tygra+6

Broń:gizma +6

Hełm:tradycyjny 5

Tarcza:bojowa +6

Buty:są ale bez bonów

Akcesoria:branza rege pe

reflink

Opublikowano

M2 generaly lub pustynia ale bardziej radze m2 bo jednak i tak maja wiekszy lvl od ciebie!!

923355450.png

 

 

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Opublikowano

@ janaswslk

 

SS żadnych nie będę dawał... Idź na BO (jakoś środek orków) i tam exp. Kasa leci szybko, a bij... hm... raczej sztyletami ;f Zainwestuj też trochę w hp. 

 

 

 

1377531174-U173186.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...