Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Proszę o opinie na temat karty Radeon R7 250 2GB DDR3


srakalak123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Posiada ktoś ww kartę graficzną? Jak się sprawuje, co na niej hula itd. PROSZĘ O WYPOWIEDZI TYLKO OSOBY POSIADAJĄCE TAKOWĄ KARTE!

Lubisz Serie A? Napisz do mnie na PW! 

Opublikowano

Generalnie karta na pamietkach ddr3, ponizej ddr5 aktualnie nie schodz, karta juz ma troche poza tym jest to dosc slaby model, napisz lepiej budzet to cos dobierzemy, poza tym pewnie sugerowales sie pamiecia, lepiej juz 1gb ddr5 wziac, ano i napisz jeszcze sprzet. 

 

Nie musze byc kucharzem, zeby powiedziec ze cos jest niedobre*   ;)

steam: /awesomeplayer1337

Opublikowano

z nowych nie ma szans na nic dobrego za 350. tutaj bys musial miec 500+ przynajmniej.

Ja bym szukal uzywanego 750 Ti 2gb gddr5 na gwarancji.

btw nie radze ci kupowac tej karty co podales. jedyny plus to to że ma te smieszne 2gb, co i tak nic nie znaczy przy jej wydajnosci xD

@down o kurde jakie ty masz wymagania xD to nie moze sie wypowiedziec juz nikt kto nie ma tej karty, a pewnie wie wiecej od jej wlasciciela. Kupuj sobie te karty tylko pozniej nie obwiniaj nas za wywalenie hajsu w bloto

Opublikowano

z nowych nie ma szans na nic dobrego za 350. tutaj bys musial miec 500+ przynajmniej.

Ja bym szukal uzywanego 750 Ti 2gb gddr5 na gwarancji.

btw nie radze ci kupowac tej karty co podales. jedyny plus to to że ma te smieszne 2gb, co i tak nic nie znaczy przy jej wydajnosci xD

A mnie gowno to obchodzi. Pytam sie właścicieli o zdanie na jej temat. Biere tylko nowki. Jak nie to to wezmę sb gt 730 ale najpierw czekam aż ktoś się wypowie.

Z góry uprzedzam:

Gowno mnie obchodzi że się nie opyla itd. Oraz nie nie dodam 100/150 zł.

Lubisz Serie A? Napisz do mnie na PW! 

Opublikowano

 

z nowych nie ma szans na nic dobrego za 350. tutaj bys musial miec 500+ przynajmniej.

Ja bym szukal uzywanego 750 Ti 2gb gddr5 na gwarancji.

btw nie radze ci kupowac tej karty co podales. jedyny plus to to że ma te smieszne 2gb, co i tak nic nie znaczy przy jej wydajnosci xD

A mnie gowno to obchodzi. Pytam sie właścicieli o zdanie na jej temat. Biere tylko nowki. Jak nie to to wezmę sb gt 730 ale najpierw czekam aż ktoś się wypowie.

Z góry uprzedzam:

Gowno mnie obchodzi że się nie opyla itd. Oraz nie nie dodam 100/150 zł.

 

 

Jak chcesz mieć szajs to bierz. Do pracy biurowej i prostych gier wystarcza (szczerze, to już nawet integra Intel'a byłaby na tym poziomie co ta karta).

Moje Konsole:

PS3 FAT CECHL04 YLOD - CFW DARKNET 4.66 V1.02 CEX

PS3 SLIM CECH-2004A YLOD- CFW REBUG 4.76.1 + COBRA 7.2 + WebMAN MOD 1.43.21 REBUG EDTION DEX

PS3 SLIM CECH-2504B - CFW REBUG 4.81.2 + COBRA 7.5+ WebMAN MOD 1.45.09 CEX

XBOX ONE S

Mój komputer:

 Procesor: Ryzen 5 2600, Płyta Główna: MSI X470 Gaming Pro Carbon, Karta Graficzna: Sapphire RX 5700 XT Nitro+Zasilacz: Seasonic Focus Plus Gold 650W, SSD: ADATA SX8200 Pro 256GB + Crucial MX500 250GB, HDD: HGST 500GB + HGST 500GB + TOSHIBA 1TB, Obudowa: BeQuiet Silent Base 601, Chłodzenie: NZXT Kraken X62,
RAM: 4x 4GB HyperX DDR4 2133MHz CL14 (OC 3000MHz CL16)

DAC: Audiotrak Prodigy Cube Black Edition, Słuchawki: ISK MDH8500, Głośniki: EDIFIER R1280DB, Mikrofon: Trust Starzz

 

Opublikowano

 

 

z nowych nie ma szans na nic dobrego za 350. tutaj bys musial miec 500+ przynajmniej.

Ja bym szukal uzywanego 750 Ti 2gb gddr5 na gwarancji.

btw nie radze ci kupowac tej karty co podales. jedyny plus to to że ma te smieszne 2gb, co i tak nic nie znaczy przy jej wydajnosci xD

A mnie gowno to obchodzi. Pytam sie właścicieli o zdanie na jej temat. Biere tylko nowki. Jak nie to to wezmę sb gt 730 ale najpierw czekam aż ktoś się wypowie.

Z góry uprzedzam:

Gowno mnie obchodzi że się nie opyla itd. Oraz nie nie dodam 100/150 zł.

 

 

Jak chcesz mieć szajs to bierz. Do pracy biurowej i prostych gier wystarcza (szczerze, to już nawet integra Intel'a byłaby na tym poziomie co ta karta).

 

Szczerze to chyba tak, w GTA 5 na hd smiga :D 

CPU: i5 6500 / RAM: 8GB / GPU: GTX 1070 / MOBO: MSI H110M / HDD: 1TB / SSD: Iridium PRO 

BLACKPRISON.HOSTMC.PL - najlepszy serwer prison w Polsce

Opublikowano

Nie rozumiem w jakim celu nas pytasz, jeśli i tak weźmiesz jakąś tzw. biurówkę, która nie nadaje się do gier. Karty z pamięciami GDDR3 tragicznie radzą sobie w grach i tego nie zmienisz.

Opublikowano

Jestem posiadaczem, sprawuje się genialnie, pasjans działa w full hd. Takiej odpowiedzi oczekiwałeś? :v

Niestety szukam odpowiedzi od ludzi inteligentnych. Automatycznie Cię to wyklucza.

 

Ref

Lubisz Serie A? Napisz do mnie na PW! 

Opublikowano

Co ref, to dostales juz odpowiedzi, czekasz az ktos Ci napisze, ze to dobra karta? Takie odswiezanie tematu nie ma sensu. 

Czekam na wypowiedź osoby posiadającej karty, a odświeżyłem przy okazji odpowiedzi 2x ameby wyżej.

 

// Vertisan

Proponuję się trochę opanować, bo następny warn już za 0 nie będzie.

Lubisz Serie A? Napisz do mnie na PW! 

Opublikowano

 

Co ref, to dostales juz odpowiedzi, czekasz az ktos Ci napisze, ze to dobra karta? Takie odswiezanie tematu nie ma sensu. 

Czekam na wypowiedź osoby posiadającej karty, a odświeżyłem przy okazji odpowiedzi 2x ameby wyżej.

 

 

Ale każda osoba, która się tu wypowiada ma rację. Ta karta to szrot. Powiedzą ci to osoby, które zarówno miały tą kartę, jak i nie miały. Może zamiast w nieskończoność odświeżać temat i czekać, aż ktoś, kto posiada tą kartę, powie ci, że to szrot, lepiej samemu poszukać taką osobę.

Moje Konsole:

PS3 FAT CECHL04 YLOD - CFW DARKNET 4.66 V1.02 CEX

PS3 SLIM CECH-2004A YLOD- CFW REBUG 4.76.1 + COBRA 7.2 + WebMAN MOD 1.43.21 REBUG EDTION DEX

PS3 SLIM CECH-2504B - CFW REBUG 4.81.2 + COBRA 7.5+ WebMAN MOD 1.45.09 CEX

XBOX ONE S

Mój komputer:

 Procesor: Ryzen 5 2600, Płyta Główna: MSI X470 Gaming Pro Carbon, Karta Graficzna: Sapphire RX 5700 XT Nitro+Zasilacz: Seasonic Focus Plus Gold 650W, SSD: ADATA SX8200 Pro 256GB + Crucial MX500 250GB, HDD: HGST 500GB + HGST 500GB + TOSHIBA 1TB, Obudowa: BeQuiet Silent Base 601, Chłodzenie: NZXT Kraken X62,
RAM: 4x 4GB HyperX DDR4 2133MHz CL14 (OC 3000MHz CL16)

DAC: Audiotrak Prodigy Cube Black Edition, Słuchawki: ISK MDH8500, Głośniki: EDIFIER R1280DB, Mikrofon: Trust Starzz

 

Opublikowano

 

 

Co ref, to dostales juz odpowiedzi, czekasz az ktos Ci napisze, ze to dobra karta? Takie odswiezanie tematu nie ma sensu.

Czekam na wypowiedź osoby posiadającej karty, a odświeżyłem przy okazji odpowiedzi 2x ameby wyżej.

Ale każda osoba, która się tu wypowiada ma rację. Ta karta to szrot. Powiedzą ci to osoby, które zarówno miały tą kartę, jak i nie miały. Może zamiast w nieskończoność odświeżać temat i czekać, aż ktoś, kto posiada tą kartę, powie ci, że to szrot, lepiej samemu poszukać taką osobę.

Wszystko wyjaśniłem, więc się już nie udzielaj. Nadal czekam i czekać będę. Żegnam

Lubisz Serie A? Napisz do mnie na PW! 

Opublikowano

Żegnać to Ty się możesz w kościele, a nie tutaj, bo u siebie nie jesteś.

 

Ja rozumiem, że u Januszy Informatyków po całym dniu obwody w mózgu mogą nie do końca stykać, ale widzę, że masz wybitne problemy z pojmowaniem pewnych kwestii i wyciąganiem z nich wniosków.

 

Pytasz o jakiś syf, który prawdopodobnie ma jakiś odsetek ludzi i służy on zapewne prędzej jako przycisk do papieru zamiast karty graficznej. Osoby, które się na tym znają tłuką Ci do łba, że to jest syf, ale Ty wiesz lepiej. I jaki tu sens tworzenia tematu i refowania go mimo dostania odpowiedzi jakiej przeciętnie myśląca osoba może oczekiwać? Alzheimera masz i zapominasz, że dostałeś normalną odpowiedź? Jak tak bardzo chcesz dostać odpowiedź od osoby posiadającej tą super wydajną kartę to idź spytaj ziutka spod baru lub wpisz na YT "(INTERESUJĄCY CIĘ TYTUŁ) r7 250 2gb", bo z Twoim podejściem nie kwalifikujesz się do prowadzenia rozmowy, a co dopiero dyskusji. 

 

 

Żeby komuś do głowy nie strzeliło rzucać się, że offtop.

Słaba, DDR3 słabo radzi sobie z grami, elo.

Opublikowano

Żegnać to Ty się możesz w kościele, a nie tutaj, bo u siebie nie jesteś.

 

Ja rozumiem, że u Januszy Informatyków po całym dniu obwody w mózgu mogą nie do końca stykać, ale widzę, że masz wybitne problemy z pojmowaniem pewnych kwestii i wyciąganiem z nich wniosków.

 

Pytasz o jakiś syf, który prawdopodobnie ma jakiś odsetek ludzi i służy on zapewne prędzej jako przycisk do papieru zamiast karty graficznej. Osoby, które się na tym znają tłuką Ci do łba, że to jest syf, ale Ty wiesz lepiej. I jaki tu sens tworzenia tematu i refowania go mimo dostania odpowiedzi jakiej przeciętnie myśląca osoba może oczekiwać? Alzheimera masz i zapominasz, że dostałeś normalną odpowiedź? Jak tak bardzo chcesz dostać odpowiedź od osoby posiadającej tą super wydajną kartę to idź spytaj ziutka spod baru lub wpisz na YT "(INTERESUJĄCY CIĘ TYTUŁ) r7 250 2gb", bo z Twoim podejściem nie kwalifikujesz się do prowadzenia rozmowy, a co dopiero dyskusji. 

 

 

Żeby komuś do głowy nie strzeliło rzucać się, że offtop.

Słaba, DDR3 słabo radzi sobie z grami, elo.

A Ty naucz się czytać przyje*ie, bo jakbyś posiadał takową umiejętność to byś wiedział, że skoro jej nie posiadasz, to nie powinieneś się wypowiadać, bo Twoje zdanie mi wisi i powiewa.

Lubisz Serie A? Napisz do mnie na PW! 

Opublikowano

Autorze, twoje zachowanie jest skandaliczne, a słowo kultura osobista jest chyba dla ciebie pojęciem nieznanym.

Byłem posiadaczem tej karty i została sprzedana za jakieś 190zł i tak jak wypowiadają się inni, nie jest to nic nadzwyczajnego (wartego uwagi), jednak ja zakupiłem ją posiadając jeszcze wtedy monitor z rozdzielczością WXGA+ i radziła sobie już wtedy dosyć przeciętnie, jak na kartę z 2013. Z temperaturami w niektórych modelach też u niej nie najlepiej. Mogę powiedzieć tak, jeżeli lubisz widzieć, jak inne karty w tym samym/nieco większym segmencie cenowym są lepsze, to śmiało kupuj. No, a obecnie nikt ci nie poleci tej karty, bo jest po prostu słaba, mądrzy ludzie odradzają ci zakup tej karty, ale ty postanawiasz iść w zaparte i ich wyzywać, jak jakiś zbuntowany nastolatek z kompleksem niższości.

Psst* Autorze, to, że założyłeś temat nie oznacza, że możesz upoważniać, lub nie upoważniać kogoś do głosu, a już na pewno obrażać użyciem podwórkowego, niskich lotów słownictwa.

*Jeżeli autorze trochę się otrząśniesz i dopuścisz do siebie zdanie, że ktoś, kto nie jest tobą może mieć rację, może jeszcze coś z tego będzie i postanowisz nie wydawać pieniędzy rodziców na coś niewartego swej ceny.

Opublikowano

Autorze, twoje zachowanie jest skandaliczne, a słowo kultura osobista jest chyba dla ciebie pojęciem nieznanym.

 

Byłem posiadaczem tej karty i została sprzedana za jakieś 190zł i tak jak wypowiadają się inni, nie jest to nic nadzwyczajnego (wartego uwagi), jednak ja zakupiłem ją posiadając jeszcze wtedy monitor z rozdzielczością WXGA+ i radziła sobie już wtedy dosyć przeciętnie, jak na kartę z 2013. Z temperaturami w niektórych modelach też u niej nie najlepiej. Mogę powiedzieć tak, jeżeli lubisz widzieć, jak inne karty w tym samym/nieco większym segmencie cenowym są lepsze, to śmiało kupuj. No, a obecnie nikt ci nie poleci tej karty, bo jest po prostu słaba, mądrzy ludzie odradzają ci zakup tej karty, ale ty postanawiasz iść w zaparte i ich wyzywać, jak jakiś zbuntowany nastolatek z kompleksem niższości.

 

Psst* Autorze, to, że założyłeś temat nie oznacza, że możesz upoważniać, lub nie upoważniać kogoś do głosu, a już na pewno obrażać użyciem podwórkowego, niskich lotów słownictwa.

 

*Jeżeli autorze trochę się otrząśniesz i dopuścisz do siebie zdanie, że ktoś, kto nie jest tobą może mieć rację, może jeszcze coś z tego będzie i postanowisz nie wydawać pieniędzy rodziców na coś niewartego swej ceny.

Wydaję swoję pieniądze, więc twoje insynuacje są co najmniej śmieszne. Co do twoich słów, to nie moja wina, że 3/4 tutaj piszących osób nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Danke za opinię, co do tematu to nadal odświeżam.

Lubisz Serie A? Napisz do mnie na PW! 

Opublikowano

 

Autorze, twoje zachowanie jest skandaliczne, a słowo kultura osobista jest chyba dla ciebie pojęciem nieznanym.

 

Byłem posiadaczem tej karty i została sprzedana za jakieś 190zł i tak jak wypowiadają się inni, nie jest to nic nadzwyczajnego (wartego uwagi), jednak ja zakupiłem ją posiadając jeszcze wtedy monitor z rozdzielczością WXGA+ i radziła sobie już wtedy dosyć przeciętnie, jak na kartę z 2013. Z temperaturami w niektórych modelach też u niej nie najlepiej. Mogę powiedzieć tak, jeżeli lubisz widzieć, jak inne karty w tym samym/nieco większym segmencie cenowym są lepsze, to śmiało kupuj. No, a obecnie nikt ci nie poleci tej karty, bo jest po prostu słaba, mądrzy ludzie odradzają ci zakup tej karty, ale ty postanawiasz iść w zaparte i ich wyzywać, jak jakiś zbuntowany nastolatek z kompleksem niższości.

 

Psst* Autorze, to, że założyłeś temat nie oznacza, że możesz upoważniać, lub nie upoważniać kogoś do głosu, a już na pewno obrażać użyciem podwórkowego, niskich lotów słownictwa.

 

*Jeżeli autorze trochę się otrząśniesz i dopuścisz do siebie zdanie, że ktoś, kto nie jest tobą może mieć rację, może jeszcze coś z tego będzie i postanowisz nie wydawać pieniędzy rodziców na coś niewartego swej ceny.

Wydaję swoję pieniądze, więc twoje insynuacje są co najmniej śmieszne. Co do twoich słów, to nie moja wina, że 3/4 tutaj piszących osób nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Danke za opinię, co do tematu to nadal odświeżam.

 

 

Chwila - czekałeś, aż napisze ci osoba, która posiadała/posiada tę kartę. Dostałeś taką odpowiedź a i tak nie jest usatysfakcjonowany. W takim razie czego oczekujesz?

Moje Konsole:

PS3 FAT CECHL04 YLOD - CFW DARKNET 4.66 V1.02 CEX

PS3 SLIM CECH-2004A YLOD- CFW REBUG 4.76.1 + COBRA 7.2 + WebMAN MOD 1.43.21 REBUG EDTION DEX

PS3 SLIM CECH-2504B - CFW REBUG 4.81.2 + COBRA 7.5+ WebMAN MOD 1.45.09 CEX

XBOX ONE S

Mój komputer:

 Procesor: Ryzen 5 2600, Płyta Główna: MSI X470 Gaming Pro Carbon, Karta Graficzna: Sapphire RX 5700 XT Nitro+Zasilacz: Seasonic Focus Plus Gold 650W, SSD: ADATA SX8200 Pro 256GB + Crucial MX500 250GB, HDD: HGST 500GB + HGST 500GB + TOSHIBA 1TB, Obudowa: BeQuiet Silent Base 601, Chłodzenie: NZXT Kraken X62,
RAM: 4x 4GB HyperX DDR4 2133MHz CL14 (OC 3000MHz CL16)

DAC: Audiotrak Prodigy Cube Black Edition, Słuchawki: ISK MDH8500, Głośniki: EDIFIER R1280DB, Mikrofon: Trust Starzz

 

Opublikowano

 

 

Autorze, twoje zachowanie jest skandaliczne, a słowo kultura osobista jest chyba dla ciebie pojęciem nieznanym.

 

Byłem posiadaczem tej karty i została sprzedana za jakieś 190zł i tak jak wypowiadają się inni, nie jest to nic nadzwyczajnego (wartego uwagi), jednak ja zakupiłem ją posiadając jeszcze wtedy monitor z rozdzielczością WXGA+ i radziła sobie już wtedy dosyć przeciętnie, jak na kartę z 2013. Z temperaturami w niektórych modelach też u niej nie najlepiej. Mogę powiedzieć tak, jeżeli lubisz widzieć, jak inne karty w tym samym/nieco większym segmencie cenowym są lepsze, to śmiało kupuj. No, a obecnie nikt ci nie poleci tej karty, bo jest po prostu słaba, mądrzy ludzie odradzają ci zakup tej karty, ale ty postanawiasz iść w zaparte i ich wyzywać, jak jakiś zbuntowany nastolatek z kompleksem niższości.

 

Psst* Autorze, to, że założyłeś temat nie oznacza, że możesz upoważniać, lub nie upoważniać kogoś do głosu, a już na pewno obrażać użyciem podwórkowego, niskich lotów słownictwa.

 

*Jeżeli autorze trochę się otrząśniesz i dopuścisz do siebie zdanie, że ktoś, kto nie jest tobą może mieć rację, może jeszcze coś z tego będzie i postanowisz nie wydawać pieniędzy rodziców na coś niewartego swej ceny.

Wydaję swoję pieniądze, więc twoje insynuacje są co najmniej śmieszne. Co do twoich słów, to nie moja wina, że 3/4 tutaj piszących osób nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Danke za opinię, co do tematu to nadal odświeżam.

 

 

Chwila - czekałeś, aż napisze ci osoba, która posiadała/posiada tę kartę. Dostałeś taką odpowiedź a i tak nie jest usatysfakcjonowany. W takim razie czego oczekujesz?

 

Po prostu czekam aż wypowie się więcej osób, które posiadały/ją takową kartę.

Lubisz Serie A? Napisz do mnie na PW! 

Opublikowano

 

 

 

Autorze, twoje zachowanie jest skandaliczne, a słowo kultura osobista jest chyba dla ciebie pojęciem nieznanym.

 

Byłem posiadaczem tej karty i została sprzedana za jakieś 190zł i tak jak wypowiadają się inni, nie jest to nic nadzwyczajnego (wartego uwagi), jednak ja zakupiłem ją posiadając jeszcze wtedy monitor z rozdzielczością WXGA+ i radziła sobie już wtedy dosyć przeciętnie, jak na kartę z 2013. Z temperaturami w niektórych modelach też u niej nie najlepiej. Mogę powiedzieć tak, jeżeli lubisz widzieć, jak inne karty w tym samym/nieco większym segmencie cenowym są lepsze, to śmiało kupuj. No, a obecnie nikt ci nie poleci tej karty, bo jest po prostu słaba, mądrzy ludzie odradzają ci zakup tej karty, ale ty postanawiasz iść w zaparte i ich wyzywać, jak jakiś zbuntowany nastolatek z kompleksem niższości.

 

Psst* Autorze, to, że założyłeś temat nie oznacza, że możesz upoważniać, lub nie upoważniać kogoś do głosu, a już na pewno obrażać użyciem podwórkowego, niskich lotów słownictwa.

 

*Jeżeli autorze trochę się otrząśniesz i dopuścisz do siebie zdanie, że ktoś, kto nie jest tobą może mieć rację, może jeszcze coś z tego będzie i postanowisz nie wydawać pieniędzy rodziców na coś niewartego swej ceny.

Wydaję swoję pieniądze, więc twoje insynuacje są co najmniej śmieszne. Co do twoich słów, to nie moja wina, że 3/4 tutaj piszących osób nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Danke za opinię, co do tematu to nadal odświeżam.

 

 

Chwila - czekałeś, aż napisze ci osoba, która posiadała/posiada tę kartę. Dostałeś taką odpowiedź a i tak nie jest usatysfakcjonowany. W takim razie czego oczekujesz?

 

Po prostu czekam aż wypowie się więcej osób, które posiadały/ją takową kartę.

 

 

To szczerze mówiąc sam bym poszukał takich osób. Karta jest słaba, więc zanim wpadnie tu ktoś z taką kartą to minie trochę czasu. Oczywiście jest to moje zdanie.

Moje Konsole:

PS3 FAT CECHL04 YLOD - CFW DARKNET 4.66 V1.02 CEX

PS3 SLIM CECH-2004A YLOD- CFW REBUG 4.76.1 + COBRA 7.2 + WebMAN MOD 1.43.21 REBUG EDTION DEX

PS3 SLIM CECH-2504B - CFW REBUG 4.81.2 + COBRA 7.5+ WebMAN MOD 1.45.09 CEX

XBOX ONE S

Mój komputer:

 Procesor: Ryzen 5 2600, Płyta Główna: MSI X470 Gaming Pro Carbon, Karta Graficzna: Sapphire RX 5700 XT Nitro+Zasilacz: Seasonic Focus Plus Gold 650W, SSD: ADATA SX8200 Pro 256GB + Crucial MX500 250GB, HDD: HGST 500GB + HGST 500GB + TOSHIBA 1TB, Obudowa: BeQuiet Silent Base 601, Chłodzenie: NZXT Kraken X62,
RAM: 4x 4GB HyperX DDR4 2133MHz CL14 (OC 3000MHz CL16)

DAC: Audiotrak Prodigy Cube Black Edition, Słuchawki: ISK MDH8500, Głośniki: EDIFIER R1280DB, Mikrofon: Trust Starzz

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...