Skocz do zawartości

Polecane posty

Czy ktoś byłby na tyle uprzejmy i podesłał mi link do elfbota pod wersje 8.54 z crackiem ? bo nie wiem czemu ale nie moge kliknąć aby rozwinęło mi spoiler

Pani Kasia

Czy ktoś byłby na tyle uprzejmy i podesłał mi link do elfbota pod wersje 8.54 z crackiem ? bo nie wiem czemu ale nie moge kliknąć aby rozwinęło mi spoiler

Mi normalnie się rozwija, może zmień przeglądarkę.

Łap link do bota - https://mega.nz/#F!jRADDJLL!sz7nnxxZaDbhBfgObc7-pA, cracka do 8.54 nigdzie na forum nie ma, niestety.

Pani Kasia

Czy ma ktoś może czystego bota pod Tibie 8.0? Najlepiej 1 lub 2. Byłbym ogromnie wdzięczny.

Tibia Auto/MageBot.

Chyba muszę dopisać na jakich wersjach działają boty w spisie.

Czy ma ktoś może czystego bota pod Tibie 8.0? Najlepiej 1 lub 2. Byłbym ogromnie wdzięczny.

Tibia Auto/MageBot.

Chyba muszę dopisać na jakich wersjach działają boty w spisie.

Tibia Auto - wersja 1.15.0, która działa pod 8.0 została usunięta z SF. :(

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Pani Kasia

Jutro postaram się poszukać na ich forum, jak tam nie będzie to może mam na vm, to Ci wstawię ;)

Będę ogromnie wdzięczny. Jeżeli możesz to daj znać na PW, że wrzucałeś gdzieś. :)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Siemanko, chciałem pobrać elf bota pod 8.42 + crack ale coś mi link nie działa. A przydałby się do dbv :D Z góry dziękuję.

Pani Kasia

58 minut temu, Szaloony napisał:

Siemanko, chciałem pobrać elf bota pod 8.42 + crack ale coś mi link nie działa. A przydałby się do dbv :D Z góry dziękuję.

Nie to, że link nie działa, po prostu po aktualizacji forum hiperłącza się popsuły. Jutro/dziś poprawię temat.

Łap link: https://mega.nz/#F!jRADDJLL!sz7nnxxZaDbhBfgObc7-pA

PS: możecie skopiować link, zamiast w niego klikać - zadziała ;)

A nie wiesz skąd wezmę cracka pod 8.42? Bo przeszukałem pół internetu i nie moge wyszukać :/ Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc

22 godziny temu, Szaloony napisał:

A nie wiesz skąd wezmę cracka pod 8.42? Bo przeszukałem pół internetu i nie moge wyszukać :/ Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc

Poszukaj na chomikach etc. Jak ja coś dorwę to wrzucę tutaj.

Poprawiłem wszystkie linki, chociaż jakby jakiś nie działał to piszcie ;)

Dzięki wielkie, będę sprawdzał codzinnie, ja przeszukałem już chyba całego chomika nawet na torencie, chyba nawet pół internetów przeszukałem :/

Mam taki małym problemik z elfem pod 8.6

Mianowicie wszystko działa jak należy, po scrackowaniu otwiera mi się Tibia z elfem bez żadnych zbędnych komunikatów i wszystko śmiga, ale gdy wyłączam Tibie i włączam od nowa tibie+elfa i pisze mi że mam wersję trial na 3 dni i po jakims czasie sam się wyłacza (wyskakuje ten napis że za 15 min się wyłaczy bo bez licencji i tyle)

Edytowano przez Hasseq2

7 godzin temu, KaszanaLubiZryć napisał:

@Marchwj dlaczego nie wymieniles blackd tools? On tez jest dobry i wiele osob go uzywa.

Nie wydaję mi się, tyle czasu już jestem w dziale i tematy odnośnie Blackd Tools mógłbym zliczyć na palcach jednej ręki. Poza tym sam tego nigdy nie używałem, więc nawet nie wiem co tu o nim napisać, jakie linki, w/e. 

Panowie mam pewien problem a tyczy się Xenobota do GuzdonusOTS gram na normalnym kliencie tibii i jest to 10.00, gdy odpalam xenobot loguje się za pośrednictwem PandoriumX, program zaczyna logować i po chwili Program przestaje działać nawet nie zdążę dać inject po prostu się wyłącza... Jakieś może pomysły lub crack ? Ma ktoś działającego, na koniec miesiąca decyduje się kupić oryginał lecz teraz chciałbym jeszcze pobocić troszku :) POMOCY MISTRZOWIE INTERNETÓW !

Dnia 7.08.2017 o 22:59, joni22 napisał:

BBOT nie działa u mnie 

[Płatność padła i nie działa :/ ]

Cóż - nic na to nie poradzimy. Są inne boty.

Dnia 13.08.2017 o 14:13, fresher144 napisał:

Panowie mam pewien problem a tyczy się Xenobota do GuzdonusOTS gram na normalnym kliencie tibii i jest to 10.00, gdy odpalam xenobot loguje się za pośrednictwem PandoriumX, program zaczyna logować i po chwili Program przestaje działać nawet nie zdążę dać inject po prostu się wyłącza... Jakieś może pomysły lub crack ? Ma ktoś działającego, na koniec miesiąca decyduje się kupić oryginał lecz teraz chciałbym jeszcze pobocić troszku :) POMOCY MISTRZOWIE INTERNETÓW !

Pewnie masz Windowsa 10? Jeżeli tak to niestety nie pobocisz.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...