Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co zrobić z dedykiem 32 Core/64 Threads/128 GB RAM/ 800GB SSD/5 Gbps


kamileks999

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej,

Mam możliwość przetestowania przez 1 dzień dedyka o podanej w temacie specyfikacji.

I nie wiem co na nim zrobić xD

No to proszę o jakieś pomysły ;)

 

Dzięki! :D

 

 

---

UWAGA!

Proszę nie pisać odpowiedzi typu "daj mi", "nic", "po co ci taki".

Będę reportował osoby które udzielą takie odpowiedzi.

Pomocnik
Opublikowano

Może Mafia 3 zadziała.  xD

 

Możesz odpalić benchmark i ugotować serwerownie albo też postawić serwer minecrafta i się wzbogacić, ile tu na forum było już jednodniowych serwerów...  xD  xD  xD

Opublikowano

Maszyna okazała się mieć 32Core/32 Threads :(

 

Fejk

 

Nikt nie udostępni osobie takiego sprzętu za darmo :v

No, mi udostępnili xD

W załączniku screenshot z maszyny

 

postaw serwer metin2 i sprawdź ile osób utrzyma

Niestety odpada :P

Nie znajdę w ciągu jednego dnia tylu graczy ;D

 

Może Mafia 3 zadziała.  xD

 

Możesz odpalić benchmark i ugotować serwerownie albo też postawić serwer minecrafta i się wzbogacić, ile tu na forum było już jednodniowych serwerów...  xD  xD  xD

Uruchomiłem na debianie sysbench i na wszystkich rdzeniach od razu był wynik ;)

Gry (nie serwery!) odpadają bo jest po SSH (ale moge zainstalowac VNC) a poza tym dedyk nie ma karty graficznej ;/

 

Możesz ddosować xD
Możesz ustawić koparkę BTC (prawie nic nie zarobisz)
Po co wgl starasz się o trial serwera jeśli nie masz pomysłu co z nim zrobić?

Wiem  xD

Ja się o niego nie starałem, w newsletterze był voucher ;)

 

Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły? xD

Opublikowano

Troche kijowo że na jeden dzień bo przez jeden dzień możesz zrobić sobie server ts3 i się pobawić /nauczyć czegoś albo inne servery , postawić stronę i się bawić jest wiele możliwości z dedykiem :D.

.

Opublikowano

Troche kijowo że na jeden dzień bo przez jeden dzień możesz zrobić sobie server ts3 i się pobawić /nauczyć czegoś albo inne servery , postawić stronę i się bawić jest wiele możliwości z dedykiem :D.

Na stałe mam VPS'a SSD 3 (zeby nie było - płatnego) od OVH ;)

Opublikowano

Możesz zrobić coś takiego:

 

Sposób na zarobek w dzisiejszym świecie (metin2):

1. Znajdz gotowca harda/mediuma.

2. Wymyśl dobrą nazwę.

2.1. Zrób stronę.

3. Zrób ładną zapowiedz.

4. Spamuj.

5. Zrób temat.

6. Spamuj.

7. Zrób is.

8. Napisz, że będziesz się starał, bo to twój pierwszy projekt.

9. Wystartuj.

10. Po jednym dniu zrób off.

11. Powiedz, że serwerownia odwaliła maniane.

12. Za zarobione pieniądze kup dedyka.

13. Powtórz powyższe kroki do punktu 9.

14. Czerp zyski.

Jakby nie było jutra, jakby nie istniał czas, chwila to dziś sekunda, ale zegar dawno już zgasł...

Trzyma przy sobie nas tylko wspomnienie tego, jak było tu nam na początku

 

4875_blue.png [*] 30.09.2016r. [*] 9368_gold.png

 

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...