Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Różne darmowe banery na Twój TS3!


Mati .

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Nazwa to Ts-4Fun.teamspeak.me

Przykladowy tekst: Teamspeak stworzony z pasją

bez social

Jasny

 

W ramach zapłaty możesz polajkować troche ;P

zZtFVle.png

Opublikowano

Nazwa: TS-Szept.pl

Przykładowy tekst: Od Graczy dla Graczy

Kolor: Ciemny ten z niebieskim

z social, ale w stronie: www.ts-szept.pl

 

PS: A dałbyś radę dodać jeszcze: Wydajna maszyna ?

 

 

Opublikowano

Nazwa: TS-Szept.pl

Przykładowy tekst: Od Graczy dla Graczy

Kolor: Ciemny ten z niebieskim

z social, ale w stronie: www.ts-szept.pl

 

PS: A dałbyś radę dodać jeszcze: Wydajna maszyna ?

W ramach zapłaty możesz polajkować troche ;P

d5HGTZs.png6rVYIzV.pngEYgDHW8.pngXed5dYc.png

Opublikowano

Te bannery już podobają mi się mniej. Pierwsze bardzo razi w oczy, a drugi ma złe dobrane kolory oczywiście to moje zdanie.

Fajnie, że udostępniasz parę swoich dzieł i przez to ludzie mogą wzbogacić swój serwer graficznie ale dalej czekam na coś lepszego w Twoim wykonaniu! :D

Plusik za pracę jak mi zwrócą bo wczoraj wszystkie wykorzystałam. :v

Opublikowano

 

Nazwa: Cooltime.pl

Przykładowy tekst: Łączą nas wspólne chwile 

Kolor: Ciemny ten z niebieskim

 

W ramach zapłaty możesz polajkować troche ;P

J4mAciH.pnggfNfBIh.png

Opublikowano

Proszę o banner z ts3: TS4U.EU

Bez socialmedia sama nazwa teamspeak 3 ;)

Proszę bardzo:

W ramach zapłaty możesz polajkować troche ;P

H8TM2lr.png

Opublikowano

Bez sociala :D

tryb nocny poprosze 

ADRES: wolf.ts3.city

mozesz jakos go zmienic w sensie albo wszystko duze albo male :P

dolny napis: GAMING COMMUNITY 

http://i63.tinypic.com/s4mjqf.png

SZALONY

CO TAM ODRAZU E-SPORTU?

JEZEL WIDZISZ TEN POST I CI POMÓGŁ ZOSTAW SERDUSZKO DLA MNIE !

Opublikowano

Bez sociala :D

tryb nocny poprosze 

ADRES: wolf.ts3.city

mozesz jakos go zmienic w sensie albo wszystko duze albo male :P

dolny napis: GAMING COMMUNITY 

Proszę bardzo:

W ramach zapłaty możesz podarować parę lajków ^^

fUFUKv9.pngK0NDkEf.png

Opublikowano

GfDQljh.png

 

ten bys mi mogl zrobic takie same napisy jak przy tym drugim banerze ? :D

 

DOBRA JAKOS ROZMOW 

DARMOWE KANALY tez ok? :D

http://i63.tinypic.com/s4mjqf.png

SZALONY

CO TAM ODRAZU E-SPORTU?

JEZEL WIDZISZ TEN POST I CI POMÓGŁ ZOSTAW SERDUSZKO DLA MNIE !

Opublikowano

Co do baneru, ładne oraz przydatne.

 

Jak można to baner z social

 

Nazwa: 7speak.eu

Social: Wszędzie 7speak.eu

Przykładowy tekst: Wszystko tworzymy z pasją 

Opublikowano

Ten pierwszy całkiem ładny ;)

Jakby nie było jutra, jakby nie istniał czas, chwila to dziś sekunda, ale zegar dawno już zgasł...

Trzyma przy sobie nas tylko wspomnienie tego, jak było tu nam na początku

 

4875_blue.png [*] 30.09.2016r. [*] 9368_gold.png

 

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...