Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dlaczego Trump ma duże poparcie?


Milian

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

 

 

Dlaczego sądzisz, że to kiepski kandydat? Trump ma poparcie ludzi myślących przyszłościowo i inteligentnych. Hilary popierają imigranci, lewactwo bo będzie dla nich wygodna. Poza tym Hilary chce nałożyć wyższe podatki na bogatych co jest najgorszą rzeczą jaką można zrobić. Clintonowa lobbuje ochłodzenie stosunków z Rosją i kontynuacje wojny na bliskim wschodzie co każdemu już wychodzi bokiem i jak wszyscy już wiedzą jest bardzo nieskuteczna czego przykładem jest Irak.

To chyba dobrze, że chce nałożyć większe podatki dla bogatych. W USA jest wysoki wskaźnik giniego co oznacza, że 30% najbiedniejszego społeczeństwa liczy się w miarę z każdym dolarem a 30% najbogatszych mają z reguły służących i nie wiedzą na co wydać pieniądze, bo mają aż tak ich dużo. 30% najbiedniejszego społeczeństwa rzadko bierze urlopy. Wiem, że podwyższają już tam pensje minimalną, ale rozrastwienie dochodowe widać. Np: W szwecji gdzie wskaźnik giniego jest najniższy w europie pomimo pkb per capita, który jest nie znaczni wyższy niż w USA każdy pracownik może liczyć na 8 tys. zł brutto spokojnie. Nawet taki najgorszy, chyba, że ma staż lub jest studentem i dorabia. A nawet jeśli poniżej 8 tys. to po stażu szybko ta kwotę osiągnie.

 

Ale dlaczego ludzie zaradni życiowo, którzy umieją sobie poradzić w życiu, ludzie, którzy zatrudniają w swoich firmach setki a nawet tysiące osób dając im prace mają być karani wyższymi podatkami? To się mija z jakąkolwiek logiką. Obarczając duzych przedsiębiorców wyższymi podatkami zmniejszamy ich przychody czyniąc ich produkcje mniej opłacalną co za tym idzie z automatu obrywa klasa średnia, która u nich pracuje. Bo co przedsiębiorca robi jak mu przywalą wysoki podatek? Tnie pensje pracownikom albo robi redukcje etatów, żeby przychody były takie jak przed podniesieniem podatków. Finalnie na straconej pozycji zostanie właśnie biedny pracownik najniższego szczebla.

 

Po części masz rację.Dlatego są potrzebni imigranci. Dużo ludzi nie lubi imigrantów. Ci imigranci pochodzą z takich krajów, gdzie rząd decyduje jaki kolor włosów mają mieć i jest nawet praca niewolnicza. U nas są bezpieczni, dajemy im pomoc a oni pracują własnie w tych sektorach gospodarki gdzie pensje są najniższe np: kasjer, budownictwo czy gastronomia. Imigranci to tania siła robocza i szybciej rośnie PKB. Jeśli chodzi o te podatki, to lepiej żeby były ciut wyższe. Wtedy można ciut obniżyć tym najbiedniejszym. Np: Gdyby Pensja 2000 zł brutto to 2000 zł netto, a pracodawca nie musiałby płacić jeszcze dodatkowych kosztów to wtedy łatwiej by było dla pracodawcy utrzymać pracownika i jeszcze poziom życia osoby najbiedniejszej by się znacznie poprawił.  Trzeba zwrócić uwagę na to, że pracownicy bez pracodawców przetrwali by, bo pracownik i jako szef może pracować i zarabiać a sam szef siedząc przed biurkiem nic nie zarobi.

 

No dobrze ale w takim razie jeśli stawiasz na imigrantów i tanią siłę roboczą to gdzie ma pracować nasza klasa niska i średnia, która żeby żyć na w miarę godnym poziomie potrzebuje 5 tys+- przychodu miesięcznego ? Gdzie mają się ci ludzie podziać jak na przysłowiowe kasy w bierze usiądą np. Ukraińcy na 1500 netto.? Moim zdaniem nie tędy droga. Trzeba działać tak aby opłacało się zatrudniać polskiego pracownika płacąc mu normalną pensje. A pracodawca jest w stanie zapłacić normalną pensje pracownikowi gdy nie ma na plecach zbytniego ciężaru podatkowego. Zobacz ile przedsiębiorca, który zatrudnia pracownika na umowę o pracę na pełny etat musi zapłacić dodatkowych kosztów. To jest prawie połowa jego pensji. W wielu przypadkach dochodzi do takiego absurdu, że dając podwyżkę pracownikowi np o 100zł to ten pracownik nie będzie generował przychodu dla firmy tylko wręcz trzeba będzie do niego dopłacać. 

Cyrk.png

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

 

 

 

Dlaczego sądzisz, że to kiepski kandydat? Trump ma poparcie ludzi myślących przyszłościowo i inteligentnych. Hilary popierają imigranci, lewactwo bo będzie dla nich wygodna. Poza tym Hilary chce nałożyć wyższe podatki na bogatych co jest najgorszą rzeczą jaką można zrobić. Clintonowa lobbuje ochłodzenie stosunków z Rosją i kontynuacje wojny na bliskim wschodzie co każdemu już wychodzi bokiem i jak wszyscy już wiedzą jest bardzo nieskuteczna czego przykładem jest Irak.

To chyba dobrze, że chce nałożyć większe podatki dla bogatych. W USA jest wysoki wskaźnik giniego co oznacza, że 30% najbiedniejszego społeczeństwa liczy się w miarę z każdym dolarem a 30% najbogatszych mają z reguły służących i nie wiedzą na co wydać pieniądze, bo mają aż tak ich dużo. 30% najbiedniejszego społeczeństwa rzadko bierze urlopy. Wiem, że podwyższają już tam pensje minimalną, ale rozrastwienie dochodowe widać. Np: W szwecji gdzie wskaźnik giniego jest najniższy w europie pomimo pkb per capita, który jest nie znaczni wyższy niż w USA każdy pracownik może liczyć na 8 tys. zł brutto spokojnie. Nawet taki najgorszy, chyba, że ma staż lub jest studentem i dorabia. A nawet jeśli poniżej 8 tys. to po stażu szybko ta kwotę osiągnie.

 

Ale dlaczego ludzie zaradni życiowo, którzy umieją sobie poradzić w życiu, ludzie, którzy zatrudniają w swoich firmach setki a nawet tysiące osób dając im prace mają być karani wyższymi podatkami? To się mija z jakąkolwiek logiką. Obarczając duzych przedsiębiorców wyższymi podatkami zmniejszamy ich przychody czyniąc ich produkcje mniej opłacalną co za tym idzie z automatu obrywa klasa średnia, która u nich pracuje. Bo co przedsiębiorca robi jak mu przywalą wysoki podatek? Tnie pensje pracownikom albo robi redukcje etatów, żeby przychody były takie jak przed podniesieniem podatków. Finalnie na straconej pozycji zostanie właśnie biedny pracownik najniższego szczebla.

 

Po części masz rację.Dlatego są potrzebni imigranci. Dużo ludzi nie lubi imigrantów. Ci imigranci pochodzą z takich krajów, gdzie rząd decyduje jaki kolor włosów mają mieć i jest nawet praca niewolnicza. U nas są bezpieczni, dajemy im pomoc a oni pracują własnie w tych sektorach gospodarki gdzie pensje są najniższe np: kasjer, budownictwo czy gastronomia. Imigranci to tania siła robocza i szybciej rośnie PKB. Jeśli chodzi o te podatki, to lepiej żeby były ciut wyższe. Wtedy można ciut obniżyć tym najbiedniejszym. Np: Gdyby Pensja 2000 zł brutto to 2000 zł netto, a pracodawca nie musiałby płacić jeszcze dodatkowych kosztów to wtedy łatwiej by było dla pracodawcy utrzymać pracownika i jeszcze poziom życia osoby najbiedniejszej by się znacznie poprawił.  Trzeba zwrócić uwagę na to, że pracownicy bez pracodawców przetrwali by, bo pracownik i jako szef może pracować i zarabiać a sam szef siedząc przed biurkiem nic nie zarobi.

 

No dobrze ale w takim razie jeśli stawiasz na imigrantów i tanią siłę roboczą to gdzie ma pracować nasza klasa niska i średnia, która żeby żyć na w miarę godnym poziomie potrzebuje 5 tys+- przychodu miesięcznego ? Gdzie mają się ci ludzie podziać jak na przysłowiowe kasy w bierze usiądą np. Ukraińcy na 1500 netto.? Moim zdaniem nie tędy droga. Trzeba działać tak aby opłacało się zatrudniać polskiego pracownika płacąc mu normalną pensje. A pracodawca jest w stanie zapłacić normalną pensje pracownikowi gdy nie ma na plecach zbytniego ciężaru podatkowego. Zobacz ile przedsiębiorca, który zatrudnia pracownika na umowę o pracę na pełny etat musi zapłacić dodatkowych kosztów. To jest prawie połowa jego pensji. W wielu przypadkach dochodzi do takiego absurdu, że dając podwyżkę pracownikowi np o 100zł to ten pracownik nie będzie generował przychodu dla firmy tylko wręcz trzeba będzie do niego dopłacać. 

 

Ok, ale zwróć uwagę na to, że teraz do zasadniczej szkoły idzie tylko około 16 % gimnazjalistów, a do liceum około 51% a do technikum reszta. Żeby móc pracować na stanowisku kierownika są potrzebni ludzie najniższego szczebla a 16% społeczeństwa to za mało.

8902314106109971000808.jpeg
Opublikowano

Co za bzdury, które niszczą opinie innych sławnych polityków. Obywatelstwo chce wybrać Pana Janusza Korwin-Mikkiego, ponieważ to on zmieni Polskę i uczyni ją Wielką.To on zmieni RP. Nie głosuje na niego dużo, bo Polska jest zaślepiona pod patronem PiSu! Tak to właśnie to - To PiS Nas okrada i wykorzystuje, to właśnie on obiecuje i nic nie robi, to on zadłużył Polskę, to on jest zakłamany. 

Hillary Clinton szybciej wywoła wojnę, niż PiS. 

Opublikowano

Co za bzdury, które niszczą opinie innych sławnych polityków. Obywatelstwo chce wybrać Pana Janusza Korwin-Mikkiego, ponieważ to on zmieni Polskę i uczyni ją Wielką.To on zmieni RP. Nie głosuje na niego dużo, bo Polska jest zaślepiona pod patronem PiSu! Tak to właśnie to - To PiS Nas okrada i wykorzystuje, to właśnie on obiecuje i nic nie robi, to on zadłużył Polskę, to on jest zakłamany. 

Hillary Clinton szybciej wywoła wojnę, niż PiS. 

 

A poza tym sądzę, że Unia Europejska musi być zniszczona.

Często jest tak, że ludzie głosują na inną partię/osobę bo chcą czegoś innego, a tak naprawdę nie potrafią podać żadnych konkretów. Nie myślą nad obietnicami kandydata. W ten sposób sami sobie szkodzą bo po głosowaniu nie ma odwrotu.

8902314106109971000808.jpeg
Opublikowano

 

Co za bzdury, które niszczą opinie innych sławnych polityków. Obywatelstwo chce wybrać Pana Janusza Korwin-Mikkiego, ponieważ to on zmieni Polskę i uczyni ją Wielką.To on zmieni RP. Nie głosuje na niego dużo, bo Polska jest zaślepiona pod patronem PiSu! Tak to właśnie to - To PiS Nas okrada i wykorzystuje, to właśnie on obiecuje i nic nie robi, to on zadłużył Polskę, to on jest zakłamany. 

Hillary Clinton szybciej wywoła wojnę, niż PiS. 

 

A poza tym sądzę, że Unia Europejska musi być zniszczona.

Często jest tak, że ludzie głosują na inną partię/osobę bo chcą czegoś innego, a tak naprawdę nie potrafią podać żadnych konkretów. Nie myślą nad obietnicami kandydata. W ten sposób sami sobie szkodzą bo po głosowaniu nie ma odwrotu.

 

To oni po wyborach się żalą, że PiS ich okrada i nie mają na chleb. Jeżeli by nastała zmiana Partii na Wolność, to by się zmieniło dużo m.in. Program by został odnowiony, opinia by została poprawiona Polski oraz korupcja by zastopowała. Wolna, Bogata a przede wszystkim Dumna Polska - tak się stanie, jeżeli kanalie z sejmu PiSowskiego usuną się. 

Opublikowano

 

 

Z tego samego powodu dlaczego w polsce jakieś poparcie mają takie indywidua jak np. korwin.

 

W każdym kraju są idioci popierający innych idiotów, w stanach trochę więcej :)

Ty to jesteś znany z chorych poglądów na tym forum, ileż to było dyskusji które się kończyły tym, że napisałeś "bo ja tak sądze".

Podaj 5 sensownych argumentów dlaczego Korwin byłby zły dla Polski, i Trump dla USA.

 

 

 

 

Trump jest lepszym kandydatem bo w USA jest większa aktywność i świadomość polityczna.

Przykładowo większość januszy polskich poparłoby naszego "odpowiednika" Korwina gdyby im wytłumaczyć jak krowie na granicy co on chce zrobić, i wytłumaczyć jego wypowiedzi, i przybliżyć troche logiki i ekonomii - np. że pieniądze nie biorą sie z mennicy i z dotacji.

 

 

@Milian @hrabia14

 

To moze przestawcie te wasze argumenty, dlaczego to idiota i kiepski kandydat na prezydenta, przynajmniej bedzie jak dyskusje rozwinac a nie "bo ja tak sondze, suyszaues o czyms takim jak wolnosc slowa i wlasna opinia!?!?!?!?!".

 

 

 

@554461402688252517908.png Damian

A idz pan w ch*j z tym, szlag mnie trafia za kazdym razem jak ktos pisze ze trump rozpeta wojne, nawet jezeli wezmiecie to na logike, to z kim niby mialby ta wojne wywolac?

https://www.youtube.com/watch?v=k4aIIpCDsLU

Nie będę się po raz tysięczny kłócił dlaczego Korwin/Trump są wg. mnie niedopuszczalni. Bez sensu.

 

Mam prawo tak sądzić, mam prawo do nieidentyfikowania się z ich poglądami i nie muszę się z tego tłumaczyć. To jest fajne, to jest demokracja, gdyby więcej ludzi to zrozumiało to lepiej by było dla wszystkich :)

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

@up

"Lepszy Trump niż masonistyczna szmata, która jest kukiełką Sorosa  Rockefeller Rothschild czy Saban zresztą kogokolwiek nie wymienie to sprowadzi się do tych dwóch pierwszych.

Trump też wiele łączy z masonerią : D

Jako patron Hilary Clinton i szczodry sponsor jej kampanii wyborczej - Saban w każdej wchwili może sobie zażyczyć kontaktu z nią w celu - na przykład - skarcenia jej. Ostatnio w wywiadzie udzielonym izraelskiej kanałowi TV 10 Saban wypowiedział się na temat rady jakiej jej udzielił: "Powiedziałem jej, nie krzycz, dlaczego cały czas wrzeszczysz? Twój wrzask rozłupuje mi czaszkę. Możesz powiedzieć to samo nie krzycząc. Wrzask zostaw temu prymitywowi Trumpowi. Ty nie musisz wrzeszczeć." Saban podkreślił, że ze względu na swój status czuje się w pełni uprawnionym do kontaktu z Clintonową o każdej porze dnia i nocy - jeżeli uważa, iż musi jej coś powiedzieć.

Opublikowano

Nie no ten ziomek mnie rozpierdala, dalem mu filmik jasno pokazujacy ze hillary 10x predzej rozpeta wojne niz jak to on twierdzi trump a ten mi cos tam pier*oli ze bazuje na tym swoja opinie czy ki ch*j, no ????????????????????????

 

 

Tak, jesteśmy w miejscu publicznym i staram się szanować Ciebie i Twoje poglądy, a dopóki Ciebie w żaden sposób nie krytykuje i nie urażam to postaraj się mieć choć gram szacunku (podstawowe zasady życia w stadzie)

Jestesmy w internecie gosciu, jak wyjde z chaty to sie zachowuje jak trzeba, ale ze w internecie mi sie nie chce to nie i tyle.

 

 

Użytkownik podał link wyłącznie do jednego filmu nie precyzując konkretniej wypowiedzi.

Tamten post mial za zadanie zapytac cie, dlaczego trump to idiota czy co ty tam napisales, nie chce mi sie nawet sprawdzac, a nie wysuwanie konkretnych argumentow itd. wiec jak nie masz nic przeciwko to na nie odpowiedz a nie doslownie pierdolisz bez sensu.

Opublikowano

Trump jest przełomowy. Jest anty-systemowy i walczy z poprawnością polityczną. Poprawność polityczna doprowadziła Europę do upadku i to samo robi też z Ameryką. Chce zlikwidować ISIS i zdelegalizować islam. Wszyscy powinni się od niego uczyć. Trump mówi jak jest i chce zbudować z powrotem silną Ameryką zbudowaną na imigrantach z Europy. Jak tylko Demokraci doszli do władzy na przykład Kennedy to wpuszczali samych co by na nich głosowali - czarnuchów z Afryki, Ameryki Południowej i islamistów z Bliskiego Wschodu. Trump chce z tym skończyć i walczyć z lewactwem. Na Trumpa głosują ludzie rozsądni a na Clinton lewactwo latynosi i ciapaci. Trump jest jedyną nadzieją dla Ameryki i dla Polski.

 

A poza tym sądzę że Unia Europejska musi być zniszczona.

Q8eOMob.png

Opublikowano

 

Tutaj filmik dla paru niedowiarków, że świat nie jest taki piękny jak nam podają media i za wieloma sprawami stoją korporacje, ludzie należący do sekt wykonujących masonistyczne i satanistyczne rytuały. Z wycieku mailów Clinton wynika, że ona również uczestniczy w takich. (palenie dzieci) Poczytajcie sobie o bohemian grove i jakie ważne osoby na naszym świecie się tam pojawiają. Smutne jest to, że niektórzy nazwą mnie jakimś fanatykiem teorii spiskowych, bo nadal nic nie widzą i żyją w zupełnie innym świecie. 

 

Niektórzy zapytają - po co im to? NWO? depopulacja? no tak, jak ktoś już jest jednym z najbogatszych przez taki czas to wręcz niemożliwe jest, aby nie zapragnął kontroli nad światem, poważnie...

Walka z terrorystami to ustawka, nagły napływ imigrantów również, fluor dodawany do wody i pasty do zębów nie ma wspomagać zębów. Zbyt dużo jest pier/dolonych znaków, masonistycznych, satanistycznych, okultystycznych ze strony gwiazd, poliytków, bankierów i innych ludzi, żeby to wszystko było prawdą. Samo otwarcie tunelu w szwajcarii daje wiele do zrozumienia. Niewolnicy dni współczesnych

 

Wiele osób próbowało/próbuje z tym walczyć, w bardziej mainstreamowym przekazie - Vinnie Paz, 2pac, immortal technique i wielu innych, a z naszego kraju m.in. PRO8L3M (opowieść o tobie, 2040) , AK-47 (wiele wiele utworów).

 

Nie wiadomo czy Trump nie jest również pod ich sterami - ale wierzmy w to, że nie. Nic na to nie wskazuje aktualnie i lepszym wyborem na chwilę obecną jest właśnie Donald.

 

Dodatkowo maszyny zliczające głosy są od Sorosa (finanse, maile Hillary) i to jest smutne, bo może dojść do przekrętu na niewyobrażalną skalę. 

Opublikowano

 

 

Z tego samego powodu dlaczego w polsce jakieś poparcie mają takie indywidua jak np. korwin.

 

W każdym kraju są idioci popierający innych idiotów, w stanach trochę więcej :)

Ty to jesteś znany z chorych poglądów na tym forum, ileż to było dyskusji które się kończyły tym, że napisałeś "bo ja tak sądze".

Podaj 5 sensownych argumentów dlaczego Korwin byłby zły dla Polski, i Trump dla USA.

 

 

 

 

Trump jest lepszym kandydatem bo w USA jest większa aktywność i świadomość polityczna.

Przykładowo większość januszy polskich poparłoby naszego "odpowiednika" Korwina gdyby im wytłumaczyć jak krowie na granicy co on chce zrobić, i wytłumaczyć jego wypowiedzi, i przybliżyć troche logiki i ekonomii - np. że pieniądze nie biorą sie z mennicy i z dotacji.

 

 

@Milian @hrabia14

 

To moze przestawcie te wasze argumenty, dlaczego to idiota i kiepski kandydat na prezydenta, przynajmniej bedzie jak dyskusje rozwinac a nie "bo ja tak sondze, suyszaues o czyms takim jak wolnosc slowa i wlasna opinia!?!?!?!?!".

 

 

 

@554461402688252517908.png Damian

A idz pan w ch*j z tym, szlag mnie trafia za kazdym razem jak ktos pisze ze trump rozpeta wojne, nawet jezeli wezmiecie to na logike, to z kim niby mialby ta wojne wywolac?

https://www.youtube.com/watch?v=k4aIIpCDsLU

Nie będę się po raz tysięczny kłócił dlaczego Korwin/Trump są wg. mnie niedopuszczalni. Bez sensu.

 

Mam prawo tak sądzić, mam prawo do nieidentyfikowania się z ich poglądami i nie muszę się z tego tłumaczyć. To jest fajne, to jest demokracja, gdyby więcej ludzi to zrozumiało to lepiej by było dla wszystkich :)

 

Zrobiłeś dokładnie to o czym napisałem xD, lubie cie za to xD

 

 

 

A ty Milan nie rozumiesz podstawowych rzeczy, ŻE MY NIE MAMY Z CZEGO DAWAĆ A PIENIĄDZE BOGATYCH TEŻ SIĘ SKOŃCZĄ.

A ludzie nieprzedsiębiorczy czyli ci za 900zł od łopaty nie wykorzystają tych pieniędzy na rozwój tylko przebębnią, przykładem jest 500+.

Wzrost płacy minimalnej spowoduje inflacje i wieksze bezrobocie - praca niektórych osób nie jest warta "aż" tylu pieniędzy.

 

Pracujesz, jesteś przedsiebiorczy, masz pomysły etc. - masz pieniądze, dużo pieniędzy.

Siedzisz z piwem po pracy, nie rozwijasz się, marne wykształcenie - klepiesz biede i robisz rumor że ci sie coś należy od tych co mają więcej.

Nie ma innej drogi niż samorozwój i umysł do bogactwa, po prostu nie ma.

Żadna dotacja, pomoc, socjal itd tego nie zmieni.

I nie mówie tu że kazdy ma miec swoja firme, gdyby polacy mieli więcej swoich firm bo rząd nie podcinalby im skrzydeł, ludzie byliby bogatsi, mniej podatków - większe zarobki, zaczynając od pracodawców kończąc na pracobiorcach.

Jesli twój szef  nie musiałby płacić 3k zł żebys ty dostał 2k, to myślisz że nie wolałby tobie dać 2,5k zł? Pewnie że by wolał, ale rząd go okrada z tych pieniędzy i one lecą w przepasć którą sami stworzyli.

Nie musiałoby byc zusu, chorych podatków itd. bo ludzie by mieli pieniądze na wszystko, po co ktoś ma placic cale zycie zus i umrzeć przez wiekiem emerytalnym?Gdzie jego pieniądze? Musiał to robić bo takie jest debilne prawo.

Gdyby go z tego nie okradli za zycia zarabiał by więcej i jeśli myslal rozwinałby sie na tyle że na starość i tak by miał pieniadze.

 

 

@Edit

A najgorsze jest to, że Trump i tak nie wygra, lewactwo swoim populizmem i strach ludzi przed zmianami wygra.

Opublikowano

Wiele osób próbowało/próbuje z tym walczyć, w bardziej mainstreamowym przekazie - Vinnie Paz, 2pac, immortal technique i wielu innych, a z naszego kraju m.in. PRO8L3M (opowieść o tobie, 2040) , AK-47 (wiele wiele utworów).

Czytając ten post miałem właśnie wstawić jeden z utworów Vinnie Paza, który wg mnie chyba najlepiej to przedstawił.

Zatem ja to tu tylko zostawię. :)

 

Opublikowano

 

Tutaj filmik dla paru niedowiarków, że świat nie jest taki piękny jak nam podają media i za wieloma sprawami stoją korporacje, ludzie należący do sekt wykonujących masonistyczne i satanistyczne rytuały. Z wycieku mailów Clinton wynika, że ona również uczestniczy w takich. (palenie dzieci) Poczytajcie sobie o bohemian grove i jakie ważne osoby na naszym świecie się tam pojawiają. Smutne jest to, że niektórzy nazwą mnie jakimś fanatykiem teorii spiskowych, bo nadal nic nie widzą i żyją w zupełnie innym świecie. 

 

Niektórzy zapytają - po co im to? NWO? depopulacja? no tak, jak ktoś już jest jednym z najbogatszych przez taki czas to wręcz niemożliwe jest, aby nie zapragnął kontroli nad światem, poważnie...

Walka z terrorystami to ustawka, nagły napływ imigrantów również, fluor dodawany do wody i pasty do zębów nie ma wspomagać zębów. Zbyt dużo jest pier/dolonych znaków, masonistycznych, satanistycznych, okultystycznych ze strony gwiazd, poliytków, bankierów i innych ludzi, żeby to wszystko było prawdą. Samo otwarcie tunelu w szwajcarii daje wiele do zrozumienia. Niewolnicy dni współczesnych

 

Wiele osób próbowało/próbuje z tym walczyć, w bardziej mainstreamowym przekazie - Vinnie Paz, 2pac, immortal technique i wielu innych, a z naszego kraju m.in. PRO8L3M (opowieść o tobie, 2040) , AK-47 (wiele wiele utworów).

 

Nie wiadomo czy Trump nie jest również pod ich sterami - ale wierzmy w to, że nie. Nic na to nie wskazuje aktualnie i lepszym wyborem na chwilę obecną jest właśnie Donald.

 

Dodatkowo maszyny zliczające głosy są od Sorosa (finanse, maile Hillary) i to jest smutne, bo może dojść do przekrętu na niewyobrażalną skalę. 

Niestety przykro mi to pisać ale Trump czy chociażby Putin są wolnomularzami i ich cel jest wspólny : / a wybory są ustawione i ich zwycięzcą ma być Clinton.

Mimo że wszystko się zgadza i trzeba być ślepym żeby tego nie widzieć to większość i tak będzie ludzi naszego pokroju uważać za popierdolonych schizofreników

Opublikowano

Co za bzdury, które niszczą opinie innych sławnych polityków. Obywatelstwo chce wybrać Pana Janusza Korwin-Mikkiego, ponieważ to on zmieni Polskę i uczyni ją Wielką.To on zmieni RP. Nie głosuje na niego dużo, bo Polska jest zaślepiona pod patronem PiSu! Tak to właśnie to - To PiS Nas okrada i wykorzystuje, to właśnie on obiecuje i nic nie robi, to on zadłużył Polskę, to on jest zakłamany. 

Hillary Clinton szybciej wywoła wojnę, niż PiS. 

 

A poza tym sądzę, że Unia Europejska musi być zniszczona.

Nikt nie glosuje na niego bo takie debile jak ty psuja mu opinie poważnie kiedys nawet tego korwina lubialem ale teraz jak te gimby czy inne ameby sie nim tak jaraja to juz sie rzygać chce korwin to korwin tamto "wyjasnie cie zaraz jak korwin (kogos).

 

 

 

Co za bzdury, które niszczą opinie innych sławnych polityków. Obywatelstwo chce wybrać Pana Janusza Korwin-Mikkiego, ponieważ to on zmieni Polskę i uczyni ją Wielką.To on zmieni RP. Nie głosuje na niego dużo, bo Polska jest zaślepiona pod patronem PiSu! Tak to właśnie to - To PiS Nas okrada i wykorzystuje, to właśnie on obiecuje i nic nie robi, to on zadłużył Polskę, to on jest zakłamany. 

Hillary Clinton szybciej wywoła wojnę, niż PiS. 

 

A poza tym sądzę, że Unia Europejska musi być zniszczona.

Często jest tak, że ludzie głosują na inną partię/osobę bo chcą czegoś innego, a tak naprawdę nie potrafią podać żadnych konkretów. Nie myślą nad obietnicami kandydata. W ten sposób sami sobie szkodzą bo po głosowaniu nie ma odwrotu.

 

To oni po wyborach się żalą, że PiS ich okrada i nie mają na chleb. Jeżeli by nastała zmiana Partii na Wolność, to by się zmieniło dużo m.in. Program by został odnowiony, opinia by została poprawiona Polski oraz korupcja by zastopowała. Wolna, Bogata a przede wszystkim Dumna Polska - tak się stanie, jeżeli kanalie z sejmu PiSowskiego usuną się. 

 

A poza tym sądzę, że Unia Europejska musi być zniszczona.

 

Jaka opinia polski? o czym ty czlowieku pierdolisz opinie tworzą ludzie a nie jakies pionki w sejmie :D 

Opublikowano

Kocham tych wielkich polityków z mpc <3 Trump to pieprzony ignorant, który nie ma pojęcia o polityce i jeżeli dojdzie do władzy to jego decyzje będą nieprzemyślane, a za Clintonową stoi grupa ludzi, która nie powzoli jej na błędy. 

Opublikowano

Ok, ale pensja minimalna musi być taka, żeby człowiek musiał przeżyć za swoje pieniądze. Zrobiłem listę podstawowych wydatków. Dojazd jest autobusem. 

 
                
Żywność -  Do 700 zł                                                              
Woda bez kanalizacji - 25 zł                                   
Prąd - 135 zł                                  
węgiel - 80 zł                                 
Podatki, ubezpieczenie na dom - 40 zł                  
lekarstwa - 50 zł                               
Ewentualna naprawa urządzeń: 100 zł               
Średni dojazd do pracy czy na zakupy - 200 zł                            
Fryzjer, papier toaletowy, drobne zakupy - 50 zł   
Internet w telefonie i w pc i rachunek telefoniczny - 140 zł 55 zł sam internet  w pc
 
Wychodzi gdzieś 1520 zł. W porównaniu z pensją minimalną w 2017 roku to i tak trochę braknie. Na tej liście nie ma kasy na żadne dodatkowe rzeczy jak np: suszarka czy gra na pc. 
 
Chciałbym jednak, żebyście  w tym temacie napisali  jakie obietnice wyborcze mają obaj kandydaci.

8902314106109971000808.jpeg
Opublikowano

Wygra lepszy kandydat, a spekulacje niektórych osób w tym temacie mnie rozbawiły. Ciekawe interpretacje się tu pojawiły, ale bez przesady.

@Milan

Jak płacisz 140 zł za internet w telefonie i PC, to gratuluje.

Opublikowano

Ok, ale pensja minimalna musi być taka, żeby człowiek musiał przeżyć za swoje pieniądze. Zrobiłem listę podstawowych wydatków. Dojazd jest autobusem. 

 

                

Żywność -  Do 700 zł                                                              

Woda bez kanalizacji - 25 zł                                   

Prąd - 135 zł                                  

węgiel - 80 zł                                 

Podatki, ubezpieczenie na dom - 40 zł                  

lekarstwa - 50 zł                               

Ewentualna naprawa urządzeń: 100 zł               

Średni dojazd do pracy czy na zakupy - 200 zł                            

Fryzjer, papier toaletowy, drobne zakupy - 50 zł   

Internet w telefonie i w pc i rachunek telefoniczny - 140 zł 55 zł sam internet  w pc

 

Wychodzi gdzieś 1520 zł. W porównaniu z pensją minimalną w 2017 roku to i tak trochę braknie. Na tej liście nie ma kasy na żadne dodatkowe rzeczy jak np: suszarka czy gra na pc. 

 

Chciałbym jednak, żebyście  w tym temacie napisali  jakie obietnice wyborcze mają obaj kandydaci.

 

Doliczmy do tego fryzjera, kino, piwo, wycieczkę  ...

 

Co to kogo obchodzi czy jak będę chciał pracować za 100 czy za 10 000 złotych? Może ktoś nie ma tych wydatków? Może ktoś na przykład mieszka u rodziców? Chciałby pracować za niską stawkę to może bo państwo mu zakazuje - przez to nie ma pracy i rynek się nie rozwija bo on nic nie kupuje.

 

Rynku się nie reguluje bo to spowalnia gospodarkę. Jaka jest definicja wolności? Możesz robić co chcesz ale nie możesz wpływać na innych. Czy ja zatrudniając się poniżej tej kwoty będę na kogoś wpływał? To moja sprawa za ile będę chciał pracować. Jak bym chciał za więcej to bym szukał pracy lepiej płatnej. Nigdy nie zrozumiem lewactwa.

 

Kocham tych wielkich polityków z mpc <3 Trump to pieprzony ignorant, który nie ma pojęcia o polityce i jeżeli dojdzie do władzy to jego decyzje będą nieprzemyślane, a za Clintonową stoi grupa ludzi, która nie powzoli jej na błędy. 

 

Trump nie ma pojęcia o polityce? Przecież dobrze widzi co się dzieje w Europie i jak imigranci nielegalnie migrują do Ameryki żeby dzieci miały Amerykańskie obywatelstwo. Pewne jest że nie szuka koryta bo jest już bogaty i nie miałby po co kraść. Chce z powrotem stworzyć wielką Amerykę jak była kiedyś - zbudowana z Europejskich imigrantów.

 

A poza tym sądzę że Unia Europejska musi być zniszczona.

Q8eOMob.png

Opublikowano

Hehe i co? Tak samo było z bulem. Wszyscy go popierali, wszyscy dawali pewne zwycięstwo a społeczeństwo pokazało środkowy palec i wybrało zgodnie z własnym zdrowym sumieniem.

Gratulacje panie Trump.

Cyrk.png

Opublikowano

Hehe i co? Tak samo było z bulem. Wszyscy go popierali, wszyscy dawali pewne zwycięstwo a społeczeństwo pokazało środkowy palec i wybrało zgodnie z własnym zdrowym sumieniem.

Gratulacje panie Trump.

Chyba z chronicznym niedojebaniem mozgowym.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...