Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Easy] Asgeard.5v.pl 1000.000 grzybków na start (AKTUALIZACJA)


Best_Serwer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

(START DZIŚ GODZINA 18:00)


Po zalogowaniu na serwer dostaniesz

 

- 1.000 Golda

- 100.000 Grzybków

 

Na serwerze znajduje się:

 

-Walki PVP

-Lochy

-Wieża

-Pomocnicy w Wieży

-Portal

-Portal w gildii

-Wojny gildii

-Herb gildii

-Chat gildii



-Eventy

-Konkursy

-Rankingi

 

(SERWER NA RAZIE BETA!)

Serwer link : http://asgeard.5v.pl/



 !

(AKTUALIZACJA PREZENTACJI)


PRZEPRASZAMY ZA WCZORAJSZE PROBLEMY ! TO SIĘ WIĘCEJ NIE POWTÓRZY ! OBIECUJEMY !


Opublikowano

co w nim jest tak zmienionego, że wbili wszyscy gracze z aragium ?! :D

przecież Ty nawet bazy nie potrafisz zedytować ? :D

 

 

#powracam :D

Hejo

Opublikowano

Widocznie rekrutacja na administratorów powinna się zakończyć, bo 18-nastolatkowie są i tak nieodpowiedzialni jak na swój wiek, skoro 13 latek lepiej potrafi ogarnąć sytuację i nie reklamować z fanpage aragium jakiegoś serwera, który jest wielkim "g". Nie moja wina, że baza przypadkowo znikła. Korzystasz z plików udostępnionych bez mojej zgody tj. lujka, który obiecywał, że ich nie udostępni jak mu kilka rzeczy naprawiałem w tym limit kont na ip etc. Polecam backdoory. :)

Wybijanie się na innych nie jest fajnym pomysłem, nie uważacie?

Nie polecam.

P.S Czekam na start.

Opublikowano

ilnezid usunął bazę :D 2 razy za spam na aragium bo zabezpieczenia są ilnezida i on je zna :D kup pliki od marcela i nikt nie shackuje

Opublikowano

ilnezid usunął bazę :D 2 razy za spam na aragium bo zabezpieczenia są ilnezida i on je zna :D kup pliki od marcela i nikt nie shackuje

Ja? Nie oskarżaj mnie. Masz dowody? Czekam.

 

Czemu dziś nie będzie startu? Tak się napaliłem... na grę.

Opublikowano

 

ilnezid usunął bazę :D 2 razy za spam na aragium bo zabezpieczenia są ilnezida i on je zna :D kup pliki od marcela i nikt nie shackuje

Ja? Nie oskarżaj mnie. Masz dowody? Czekam.

 

Czemu dziś nie będzie startu? Tak się napaliłem... na grę.

 

nie oskarżam :D ale pliki znajome mi :D 

Opublikowano

Pliki serwerowe nie są autorstwa tego pana. Ten temat powinien zniknąć

o co ci chodzi bo nie jestem w temacie? :D

Opublikowano

aż żałuję, że sie rano nie zarejestrowałem jak jeszcze działał ..

ale nie ma co spamować, serwer nie wystartuje to trudno .. ;/

Hejo

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...