Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pliki Serwerowe By RyKoX Edited By Krwawa Magia + Nowe FreeBSD 9.3 i386 z możliwością kompilacji source


Krwawa Magia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

myślał ktoś zeby w te pliki wrzucic dungeony albo moze powie jak to zrobic wgl nawetna inne serwery ?

Tworzymy coś pięknego, chcesz pomóc stworzyc klasyka Mt2 pisz :) 

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • Aive zmienił(a) tytuł na Pliki Serwerowe By RyKoX Edited By Krwawa Magia + Nowe FreeBSD 9.3 i386 z możliwością kompilacji source
  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam. Jakie jest hasło do samej już gry. W plikach Terenzo jest to : Terenzo i hasło 123456. Tutaj z NaviCata wyciągnąłem login : Krwawamagia ale hasła już nie dam rady. Proszę podpowiedziedzeć jak to uruchomić. Pozdrawiam.

Opublikowano
2 godziny temu, Maszko napisał:

Witam. Jakie jest hasło do samej już gry. W plikach Terenzo jest to : Terenzo i hasło 123456. Tutaj z NaviCata wyciągnąłem login : Krwawamagia ale hasła już nie dam rady. Proszę podpowiedziedzeć jak to uruchomić. Pozdrawiam.

nie umiesz zmienić?

https://www.md5hashgenerator.com/

Wygeneruj sobie haslo i zmien w navi

 

image.png

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Nie da się tego odpalić w virtualbox nie wiem czemu..  virtualbox  tego pliku nie widzi o co kaman ??? 

50 Postów

100 Postów

200 Postów

300 Postów

400 Postów

500 Postów

600 Postów

700 Postów

800 Postów

900 Postów

1000 Postów

 

Przepraszam słonko, ale nie dam rady się wybrać z tobą do restauracji wieczorem. Zostałem dziś zabity już cztery razy i jestem bez kasy.

 

Cześć szefie. Myślę że nie dam rady się dzisiaj pojawić w pracy. Moje ciuchy robocze są zniszczone i nie mam kasy na naprawę.

 

Przepraszam szefie, ale nie uda mi się dotrzeć do pracy dzisiaj... Mam krowy do zabicia. To długa historia - kiedyś opowiem.

 

Hej szefie, prawdopodobnie się spóźnię trochę do pracy dziś. Deckard Cain poprosił mnie żebym został chwilę dłużej.

 

Cześć kochanie. Ja w sprawie dzisiejszego wieczoru... Czy miała byś coś przeciw gdybyśmy odłożyli to do jutra? Mam problemy z trawieniem mięsa od rzeźnika. Chyba było nie świeże...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...