Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pliki Serwerowe By RyKoX Edited By Krwawa Magia + Nowe FreeBSD 9.3 i386 z możliwością kompilacji source


Krwawa Magia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jedną szkodą co jest minus to że nie ma fryzur - Vaxu 2017-2018-25000

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Poprowadzi ktoś za rączkę, jak to wszystko zrobić od początku do końca?

 

EDIT: Na jakimś ts'ie za np. lajki przez pare dni ;)

SNq6Ku7.png

Opublikowano

Poprowadzi ktoś za rączkę, jak to wszystko zrobić od początku do końca?

 

EDIT: Na jakimś ts'ie za np. lajki przez pare dni ;)

mogę Ci pomóc w piątek po 13;30.

Opublikowano

 

Poprowadzi ktoś za rączkę, jak to wszystko zrobić od początku do końca?

 

EDIT: Na jakimś ts'ie za np. lajki przez pare dni ;)

mogę Ci pomóc w piątek po 13;30.

 

już sobie poradziłem, dzięki  za zainteresowanie!

SNq6Ku7.png

Opublikowano

Jest jakiś poradnik jak dodać fryzy? xD

W czym ty masz problem gdzie nie napiszesz o plikach to brak fryzur brak kostiumów to jest k***a dodaj ..

Wpis do Itemproto do plików .msm w root ikona w item_list icała filozofia jeszcze konwert itemproto do clienta 

Opublikowano

@UP Ojojoj nie tak wulgarnie bo się popłacze.

 

 

@Edit Dodanie stwarza troche problemów bo po stronie clienta one są w połowie dodane a połowa nie także nwm.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

czm mi pisze błąd podczas łączenia z serwerem ? :(

Pisz na moje GG. Pomyślimy ;)

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

 

Łapcie tutaj pliczki @Krwawa Magia na VPS/Dedyk dla tych co nie chcę im się odpalać Virtualboxa i przenosić.

 

Download:

https://drive.google.com/file/d/0B36G4bUGBJoaQjRRTUViZ2liR1E/view?usp=sharing

Skan:

https://virustotal.com/pl/file/c1591186caaace3ce5fba1bdb1b25c0f5bf0665d931648f1953b8faee42e0b83/analysis/1493795523/

danke. Chodziaż dedyka nie stawiam to powyciągam może questy bez potrzeby pobierania 1,1 gb

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Dnia 10.10.2017 o 19:57, Ramyu020 napisał:

Jeśli ktoś ma problem z odpaleniem plików i z zalogowaniem do serwera to proszę:


https://www.youtube.com/watch?v=XjQ4Icf-oHU&t=1s

 

Szkoda że już usunięte

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Co trzeba zrobić żeby znajomy mógł wbić na serwa poprzez hamachi ? próbowałem tak jak przy plikach terenzo i w momencie kiedy kopiuje pliki hamachi do podmiany wgl nie mogę wpisać nic w okno logowania... proszę o pomoc.

  • 9 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Jakie jest hasło do konta na tych plikach? Jak stworzyłem stronę i stworzyłem konto to jest napisane, że login jest zajęty ciągle. Pewnie strona z tabelkami się nie zgadza czy coś.  Daje +10 za pomoc

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...