Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Dział gry Paladins.


Skajled

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Tak, gra się ok i myślę, że dział się rozrośnie z biegiem czasu :) 

Opublikowano

Powiedz mi ktoś jedno - w grze mam tam staty 68/1 KD, w grze gra się przeciwko botom, tak?

Ja też na początku niszczyłem aż wbiłem chyba 10 lvl i sam zostałem zniszczony.

VNp6c2U.png

Opublikowano

Lepiej niech zrobią jak z blizzardem, tylko dział Hi-Rez i niech tam wrzucą smite i paladinsa.

 

Gra jest dość spoko, troche pograłem, a, że jest darmowa to dodatkowy plus i z pewnością szybko zdobędzie popularność. 

Opublikowano

Witam mam problem mianowicie gdy włączam grę to przy ekranie logowania mam error niezgodność wersji i nie mogę się zalogować, wie ktoś jak temu zaradzić?

Jeśli Pomogłem, daj +

Opublikowano

Można dać na próbę jako dział testowy, z każdą grą może być tak, że po chwili straci zainteresowanie.

Opublikowano

Witam mam problem mianowicie gdy włączam grę to przy ekranie logowania mam error niezgodność wersji i nie mogę się zalogować, wie ktoś jak temu zaradzić?

 

dodali patch 1gb, sprawdz teraz 

Opublikowano

Jak najbardziej na tak!

@Why i @kwiatmix zapraszam do pracy :D

Widzę zagorzały fan Paladinsów iks de 

 

Ja również na tak, dział testowy, a w razie niewypału out.

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

Lepiej niech zrobią jak z blizzardem, tylko dział Hi-Rez i niech tam wrzucą smite i paladinsa.

 

Gra jest dość spoko, troche pograłem, a, że jest darmowa to dodatkowy plus i z pewnością szybko zdobędzie popularność. 

 

Hi-rez nie ma na tyle gier, żeby warto było łączyć to w jeden dział :x

  

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...