Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pisanie botów w PHP na serwery TeamSpeak 3 cz. 1 (Łączenie z serwerem)


artur8889

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć!


Z powodu iż dużo osób pyta się mnie o pomoc w sprawie pisania botów/skryptów, postanowiłem napisać serię poradników o tym.


 


W tych poradnikach będę dokładnie opisywał każdą linijkę kodu.


 


W tej części napiszę jak połączyć się z serwerem.


 


 


Zaczynajmy!


 


 


Będzie nam potrzebne:


 


Serwer VPS z PHP


Klasa ts3admin.class.php, którą można pobrać z oficjalnej strony: klik


Podstawowa wiedza o PHP


 


 


1. Stwórz nowy folder i wrzuć tam klasę ts3admin.class.php


2. W tym samym folderze utwórz plik core.php


3. Otwórz plik core.php i wstaw tam znaczniki <?php i ?>


4. Zaincluduj klasę ts3admin



include 'ts3admin.class.php';

5. Stwórz nowy obiekt ts3admin i ustaw w nim host oraz port query:



$tsAdmin = new ts3admin('host', 'port query');

6. Połącz się z serwerem oraz sprawdź czy połączenie się udało:



if($tsAdmin->getElement('success', $tsAdmin->connect()))
{
}

7. Między klamrami zaloguj się do serwera:



$tsAdmin->login('login query','haslo query');

8. Wybierz serwer:



$tsAdmin->selectServer(port serwera);

9. Ustaw nazwę bota:



$tsAdmin->setName('nazwa bota');

10. Stwórz pętlę:



while (1)
{
}

11. W pętli dodaj, aby przenosiło bota na wybrany kanał:



$core = $tsAdmin->getElement('data',$tsAdmin->whoAmI());
$tsAdmin->clientMove($core['client_id'],id kanału);

12. I na koniec dodaj opóźnienie do pętli, które przyda nam się później:



sleep(1);

To na tyle w tym poradniku. Na razie bot nie robi nic, poza wchodzeniem na serwer.


W następnym poradniku postaram się opisać jak stworzyć plik konfiguracyjny.


Dajcie znać czy się podobało :)


 


Cały kod można znaleźć tutaj: klik



Pozdrawiam, ArrMeeR

Opublikowano

Fajnie fajnie, może niektórzy teraz zaczną swoje pisać a nie brać to co znajdą w innych aplikacjach :)

 

Leci plusik :)

Desktop - Procesor: Intel i7-7700k 4.20Ghz  | Karta Graficzna: EVGA Geforce GTX 1070 | RAM: 16GB 

Laptop - Procesor: Intel i5-8250U 2.5Ghz | Karta Graficzna: Radeon 530 | RAM: 8GB

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Miło, że poradnik się wszystkim podoba :)

 

 

Fajnie fajnie, może niektórzy teraz zaczną swoje pisać a nie brać to co znajdą w innych aplikacjach :)

 

Leci plusik :)

 

Właśnie w tym celu między innymi piszę te poradniki :)


Pozdrawiam, ArrMeeR

Opublikowano

Według mnie zbędne.

Zapytasz Dlaczego? Już CI wyjaśniam.

Osoba, która nie zna podstaw PHP + nie potrafi czytać dokumentacji nie poradzi sobie.

 

A to ty jesteś taką osoba, która od razu PHP'a znała i nie musiała się uczyć? Gratulacje :) 

Opublikowano

 

Według mnie zbędne.

Zapytasz Dlaczego? Już CI wyjaśniam.

Osoba, która nie zna podstaw PHP + nie potrafi czytać dokumentacji nie poradzi sobie.

 

A to ty jesteś taką osoba, która od razu PHP'a znała i nie musiała się uczyć? Gratulacje :)

 

 

Dziękuję, chciałem pozdrowić, ale nawet nie warto.

 

@topic

To czekam na kontynuację.

Opublikowano

 

 

Według mnie zbędne.

Zapytasz Dlaczego? Już CI wyjaśniam.

Osoba, która nie zna podstaw PHP + nie potrafi czytać dokumentacji nie poradzi sobie.

 

A to ty jesteś taką osoba, która od razu PHP'a znała i nie musiała się uczyć? Gratulacje :)

 

 

Dziękuję, chciałem pozdrowić, ale nawet nie warto.

 

@topic

To czekam na kontynuację.

 

Nie rozumiem o co do niego spinasz, chłopak udostępnia poradnik, działa na rzecz forum a Ty się czepiasz.

Opublikowano

 

 

 

Według mnie zbędne.

Zapytasz Dlaczego? Już CI wyjaśniam.

Osoba, która nie zna podstaw PHP + nie potrafi czytać dokumentacji nie poradzi sobie.

 

A to ty jesteś taką osoba, która od razu PHP'a znała i nie musiała się uczyć? Gratulacje :)

 

 

Dziękuję, chciałem pozdrowić, ale nawet nie warto.

 

@topic

To czekam na kontynuację.

 

Nie rozumiem o co do niego spinasz, chłopak udostępnia poradnik, działa na rzecz forum a Ty się czepiasz.

 

Och! 

Przyjacielu o co się czepiam?

Głównie o to, że na tym forum poziom jest niższy niż k***a u gorzała na teamspeaku.

Ten temat jest tak zbędny jak Twój wpis w tym momencie.

Opublikowano

 

 

 

 

Według mnie zbędne.

Zapytasz Dlaczego? Już CI wyjaśniam.

Osoba, która nie zna podstaw PHP + nie potrafi czytać dokumentacji nie poradzi sobie.

 

A to ty jesteś taką osoba, która od razu PHP'a znała i nie musiała się uczyć? Gratulacje :)

 

 

Dziękuję, chciałem pozdrowić, ale nawet nie warto.

 

@topic

To czekam na kontynuację.

 

Nie rozumiem o co do niego spinasz, chłopak udostępnia poradnik, działa na rzecz forum a Ty się czepiasz.

 

Och! 

Przyjacielu o co się czepiam?

Głównie o to, że na tym forum poziom jest niższy niż k***a u gorzała na teamspeaku.

Ten temat jest tak zbędny jak Twój wpis w tym momencie.

 

Sam napisz jakiś poradnik a nie tylko spinasz do innych, od hajsu Ci się pojebało? Wrzuć na looz i zajmij się czymś pożytecznym, nie pozdrawiam.

Opublikowano

 

 

 

 

 

Według mnie zbędne.

Zapytasz Dlaczego? Już CI wyjaśniam.

Osoba, która nie zna podstaw PHP + nie potrafi czytać dokumentacji nie poradzi sobie.

 

A to ty jesteś taką osoba, która od razu PHP'a znała i nie musiała się uczyć? Gratulacje :)

 

 

Dziękuję, chciałem pozdrowić, ale nawet nie warto.

 

@topic

To czekam na kontynuację.

 

Nie rozumiem o co do niego spinasz, chłopak udostępnia poradnik, działa na rzecz forum a Ty się czepiasz.

 

Och! 

Przyjacielu o co się czepiam?

Głównie o to, że na tym forum poziom jest niższy niż k***a u gorzała na teamspeaku.

Ten temat jest tak zbędny jak Twój wpis w tym momencie.

 

Sam napisz jakiś poradnik a nie tylko spinasz do innych, od hajsu Ci się pojebało? Wrzuć na looz i zajmij się czymś pożytecznym, nie pozdrawiam.

 

W sumie masz rację bardziej pożyteczne od czytania Twoich wypocin jest patrzenie k***a w funkcję, która ma nazwę zamknij pizde i zwraca function zamknijpizde() { return true;}

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

Według mnie zbędne.

Zapytasz Dlaczego? Już CI wyjaśniam.

Osoba, która nie zna podstaw PHP + nie potrafi czytać dokumentacji nie poradzi sobie.

 

A to ty jesteś taką osoba, która od razu PHP'a znała i nie musiała się uczyć? Gratulacje :)

 

 

Dziękuję, chciałem pozdrowić, ale nawet nie warto.

 

@topic

To czekam na kontynuację.

 

Nie rozumiem o co do niego spinasz, chłopak udostępnia poradnik, działa na rzecz forum a Ty się czepiasz.

 

Och! 

Przyjacielu o co się czepiam?

Głównie o to, że na tym forum poziom jest niższy niż k***a u gorzała na teamspeaku.

Ten temat jest tak zbędny jak Twój wpis w tym momencie.

 

Sam napisz jakiś poradnik a nie tylko spinasz do innych, od hajsu Ci się pojebało? Wrzuć na looz i zajmij się czymś pożytecznym, nie pozdrawiam.

 

W sumie masz rację bardziej pożyteczne od czytania Twoich wypocin jest patrzenie k***a w funkcję, która ma nazwę zamknij pizde i zwraca function zamknijpizde() { return true;}

 

Chcesz się kłócić to wejdź na teamspeaka i sobie wszystko wyjaśnimy, nie rób komuś syfu w temacie.

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

 

Według mnie zbędne.

Zapytasz Dlaczego? Już CI wyjaśniam.

Osoba, która nie zna podstaw PHP + nie potrafi czytać dokumentacji nie poradzi sobie.

 

A to ty jesteś taką osoba, która od razu PHP'a znała i nie musiała się uczyć? Gratulacje :)

 

 

Dziękuję, chciałem pozdrowić, ale nawet nie warto.

 

@topic

To czekam na kontynuację.

 

Nie rozumiem o co do niego spinasz, chłopak udostępnia poradnik, działa na rzecz forum a Ty się czepiasz.

 

Och! 

Przyjacielu o co się czepiam?

Głównie o to, że na tym forum poziom jest niższy niż k***a u gorzała na teamspeaku.

Ten temat jest tak zbędny jak Twój wpis w tym momencie.

 

Sam napisz jakiś poradnik a nie tylko spinasz do innych, od hajsu Ci się pojebało? Wrzuć na looz i zajmij się czymś pożytecznym, nie pozdrawiam.

 

W sumie masz rację bardziej pożyteczne od czytania Twoich wypocin jest patrzenie k***a w funkcję, która ma nazwę zamknij pizde i zwraca function zamknijpizde() { return true;}

 

Chcesz się kłócić to wejdź na teamspeaka i sobie wszystko wyjaśnimy, nie rób komuś syfu w temacie.

 

Sam to zacząłeś ciekawsze od rozmowy z Tobą jest przeglądanie kodu aBota xD 

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

 

 

Według mnie zbędne.

Zapytasz Dlaczego? Już CI wyjaśniam.

Osoba, która nie zna podstaw PHP + nie potrafi czytać dokumentacji nie poradzi sobie.

 

A to ty jesteś taką osoba, która od razu PHP'a znała i nie musiała się uczyć? Gratulacje :)

 

 

Dziękuję, chciałem pozdrowić, ale nawet nie warto.

 

@topic

To czekam na kontynuację.

 

Nie rozumiem o co do niego spinasz, chłopak udostępnia poradnik, działa na rzecz forum a Ty się czepiasz.

 

Och! 

Przyjacielu o co się czepiam?

Głównie o to, że na tym forum poziom jest niższy niż k***a u gorzała na teamspeaku.

Ten temat jest tak zbędny jak Twój wpis w tym momencie.

 

Sam napisz jakiś poradnik a nie tylko spinasz do innych, od hajsu Ci się pojebało? Wrzuć na looz i zajmij się czymś pożytecznym, nie pozdrawiam.

 

W sumie masz rację bardziej pożyteczne od czytania Twoich wypocin jest patrzenie k***a w funkcję, która ma nazwę zamknij pizde i zwraca function zamknijpizde() { return true;}

 

Chcesz się kłócić to wejdź na teamspeaka i sobie wszystko wyjaśnimy, nie rób komuś syfu w temacie.

 

Sam to zacząłeś ciekawsze od rozmowy z Tobą jest przeglądanie kodu aBota xD

 

Szczerze? Nawet nie chce mi się z Tobą kłócić.

PS; Jeśli już do mnie coś piszesz, zachowaj przynajmniej podstawy interpunkcji.

Opublikowano

@K-Scripts.

 

masz bol dupy ze autor tematu chce zeby troche inny nauczyli troche php i nie spamowali na forum ze szukaja bota tylko sami zrobia ? czy sie boisz ze stracisz troche hajsu bo inny w koncu naucza pisac boty ? i cos napisz madralo a nie spinasz dupe ;3

 

@MAR!O

Nie warto z nim zaczynac bo cos go boli juz ;] chyba straci troche hajsu i go to bardzo boli ;] ...

 

i idzcie na pv albo ts3 bo spam robicie niepotrzebny w temacie..

 

@up

 

@artur8889 Gratki tak dalej ;]

Chcesz żeby szybko ci odpowiedział ?

-Napisz @zxkalen

Pomogłem ci ?

-Zostaw Like

 

76561198043616385.png

Opublikowano

@K-Scripts.

 

masz bol dupy ze autor tematu chce zeby troche inny nauczyli troche php i nie spamowali na forum ze szukaja bota tylko sami zrobia ? czy sie boisz ze stracisz troche hajsu bo inny w koncu naucza pisac boty ? i cos napisz madralo a nie spinasz dupe ;3

 

@MAR!O

Nie warto z nim zaczynac bo cos go boli juz ;] chyba straci troche hajsu i go to bardzo boli ;] ...

 

i idzcie na pv albo ts3 bo spam robicie niepotrzebny w temacie..

 

@up

 

@artur8889 Gratki tak dalej ;]

 

Ładnie do dupki wchodzisz.

Czekałem na pierwszy komentarz! 

Nie boje się niczego, a to wszystko było zaplanowane aby zobaczyć kto pierwszy zacznie lizać tyłeczek.

Niech się uczą bo jak na razie nic im nie wychodzi 

Opublikowano

 

@K-Scripts.

 

masz bol dupy ze autor tematu chce zeby troche inny nauczyli troche php i nie spamowali na forum ze szukaja bota tylko sami zrobia ? czy sie boisz ze stracisz troche hajsu bo inny w koncu naucza pisac boty ? i cos napisz madralo a nie spinasz dupe ;3

 

@MAR!O

Nie warto z nim zaczynac bo cos go boli juz ;] chyba straci troche hajsu i go to bardzo boli ;] ...

 

i idzcie na pv albo ts3 bo spam robicie niepotrzebny w temacie..

 

@up

 

@artur8889 Gratki tak dalej ;]

 

Ładnie do dupki wchodzisz.

Czekałem na pierwszy komentarz! 

Nie boje się niczego, a to wszystko było zaplanowane aby zobaczyć kto pierwszy zacznie lizać tyłeczek.

Niech się uczą bo jak na razie nic im nie wychodzi 

 

Na tym mpc nigdy się to nie zmieni, zawsze będą dupolizy którzy tak naprawdę c***a wiedzą. Pozdrawiam kumplu, mission completed.

Opublikowano

 

 

@K-Scripts.

 

masz bol dupy ze autor tematu chce zeby troche inny nauczyli troche php i nie spamowali na forum ze szukaja bota tylko sami zrobia ? czy sie boisz ze stracisz troche hajsu bo inny w koncu naucza pisac boty ? i cos napisz madralo a nie spinasz dupe ;3

 

@MAR!O

Nie warto z nim zaczynac bo cos go boli juz ;] chyba straci troche hajsu i go to bardzo boli ;] ...

 

i idzcie na pv albo ts3 bo spam robicie niepotrzebny w temacie..

 

@up

 

@artur8889 Gratki tak dalej ;]

 

Ładnie do dupki wchodzisz.

Czekałem na pierwszy komentarz! 

Nie boje się niczego, a to wszystko było zaplanowane aby zobaczyć kto pierwszy zacznie lizać tyłeczek.

Niech się uczą bo jak na razie nic im nie wychodzi 

 

Na tym mpc nigdy się to nie zmieni, zawsze będą dupolizy którzy tak naprawdę c***a wiedzą. Pozdrawiam kumplu, mission completed

 

Pozdrawiam serdecznie przyjacielu z serwera głosowego

Opublikowano

 

 

 

@K-Scripts.

 

masz bol dupy ze autor tematu chce zeby troche inny nauczyli troche php i nie spamowali na forum ze szukaja bota tylko sami zrobia ? czy sie boisz ze stracisz troche hajsu bo inny w koncu naucza pisac boty ? i cos napisz madralo a nie spinasz dupe ;3

 

@MAR!O

Nie warto z nim zaczynac bo cos go boli juz ;] chyba straci troche hajsu i go to bardzo boli ;] ...

 

i idzcie na pv albo ts3 bo spam robicie niepotrzebny w temacie..

 

@up

 

@artur8889 Gratki tak dalej ;]

 

Ładnie do dupki wchodzisz.

Czekałem na pierwszy komentarz! 

Nie boje się niczego, a to wszystko było zaplanowane aby zobaczyć kto pierwszy zacznie lizać tyłeczek.

Niech się uczą bo jak na razie nic im nie wychodzi 

 

Na tym mpc nigdy się to nie zmieni, zawsze będą dupolizy którzy tak naprawdę c***a wiedzą. Pozdrawiam kumplu, mission completed

 

Pozdrawiam serdecznie przyjacielu z serwera głosowego

 

Dopisz że teamspeak3 bo pomyślą że mumble kumplu.

Opublikowano

 

 

 

 

@K-Scripts.

 

masz bol dupy ze autor tematu chce zeby troche inny nauczyli troche php i nie spamowali na forum ze szukaja bota tylko sami zrobia ? czy sie boisz ze stracisz troche hajsu bo inny w koncu naucza pisac boty ? i cos napisz madralo a nie spinasz dupe ;3

 

@MAR!O

Nie warto z nim zaczynac bo cos go boli juz ;] chyba straci troche hajsu i go to bardzo boli ;] ...

 

i idzcie na pv albo ts3 bo spam robicie niepotrzebny w temacie..

 

@up

 

@artur8889 Gratki tak dalej ;]

 

Ładnie do dupki wchodzisz.

Czekałem na pierwszy komentarz! 

Nie boje się niczego, a to wszystko było zaplanowane aby zobaczyć kto pierwszy zacznie lizać tyłeczek.

Niech się uczą bo jak na razie nic im nie wychodzi 

 

Na tym mpc nigdy się to nie zmieni, zawsze będą dupolizy którzy tak naprawdę c***a wiedzą. Pozdrawiam kumplu, mission completed

 

Pozdrawiam serdecznie przyjacielu z serwera głosowego

 

Dopisz że teamspeak3 bo pomyślą że mumble kumplu.

 

W sumie masz rację, poprawiam na teamspeak3 *

Specjalista
Opublikowano

Jak nabardziej popieram @K-Scripts.

 

Zeby napisac bota trzeba mieć widzę i to nie mała ani tygodniową. Trzeba się uczyć chocby od MZ

Jeśli ktoś zna sie na PHP na tyle żeby napisać bota to nie potrzebny mu ten poradnik bo będzie sam wiedział co robić. Do tego dokumentacja jest tak prosta dla kogoś kto coś umie...

 

Taki poradnik nikogo nie nauczy pisania botów na pewno... A wy chłopaki gdybyście wiedzieli o co w tym chodzi to byście mieli takie same zdanie...

Opublikowano

A tu coś ode mnie napisanego w chwilę.

<?php
include 'ts3admin.php';

$tsAdmin = new ts3admin('host', 'port query');
if($tsAdmin->getElement('success', $tsAdmin->connect())) 
{
	$tsAdmin->login('login query','haslo query');
	$tsAdmin->selectServer(port serwera);
	$tsAdmin->setName('Wykrywacz c**jów');
	
	while (1)
	{
		$core = $tsAdmin->getElement('data',$tsAdmin->whoAmI());
		$tsAdmin->clientMove($core['client_id'],id kanału);
		
		$clients = $ts->getElement('data', $ts->clientList());
		foreach($clients as $cld)
		{
			if($cld['client_nickname'] == 'zxkalen')
				$ts->clientKick($cld['clid'], 'server', 'Lizodupa wypierdalamy');
		}
	}

}
?>

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...