Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pisanie botów w PHP na serwery TeamSpeak 3 cz. 1 (Łączenie z serwerem)


artur8889

Rekomendowane odpowiedzi

Specjalista
Opublikowano

 

A tu coś ode mnie napisanego w chwilę.

<?php
include 'ts3admin.php';

$tsAdmin = new ts3admin('host', 'port query');
if($tsAdmin->getElement('success', $tsAdmin->connect())) 
{
	$tsAdmin->login('login query','haslo query');
	$tsAdmin->selectServer(port serwera);
	$tsAdmin->setName('Wykrywacz c**jów');
	
	while (1)
	{
		$core = $tsAdmin->getElement('data',$tsAdmin->whoAmI());
		$tsAdmin->clientMove($core['client_id'],id kanału);
		
		$clients = $ts->getElement('data', $ts->clientList());
		foreach($clients as $cld)
		{
			if($cld['client_nickname'] == 'zxkalen')
				$ts->clientKick($cld['clid'], 'server', 'Lizodupa wypierdalamy');
		}
	}

}
?>

Polecam naprwdę świetny bot. Przydał by się taki na forum czasami :|

Opublikowano

 

 

A tu coś ode mnie napisanego w chwilę.

<?php
include 'ts3admin.php';

$tsAdmin = new ts3admin('host', 'port query');
if($tsAdmin->getElement('success', $tsAdmin->connect())) 
{
	$tsAdmin->login('login query','haslo query');
	$tsAdmin->selectServer(port serwera);
	$tsAdmin->setName('Wykrywacz c**jów');
	
	while (1)
	{
		$core = $tsAdmin->getElement('data',$tsAdmin->whoAmI());
		$tsAdmin->clientMove($core['client_id'],id kanału);
		
		$clients = $ts->getElement('data', $ts->clientList());
		foreach($clients as $cld)
		{
			if($cld['client_nickname'] == 'zxkalen')
				$ts->clientKick($cld['clid'], 'server', 'Lizodupa wypierdalamy');
		}
	}

}
?>

Polecam naprwdę świetny bot. Przydał by się taki na forum czasami :|

 

Jeżeli mój fejsbukowany kumpel Makin się zgodzi to napiszę 

Opublikowano

 

 

 

A tu coś ode mnie napisanego w chwilę.

<?php
include 'ts3admin.php';

$tsAdmin = new ts3admin('host', 'port query');
if($tsAdmin->getElement('success', $tsAdmin->connect())) 
{
	$tsAdmin->login('login query','haslo query');
	$tsAdmin->selectServer(port serwera);
	$tsAdmin->setName('Wykrywacz c**jów');
	
	while (1)
	{
		$core = $tsAdmin->getElement('data',$tsAdmin->whoAmI());
		$tsAdmin->clientMove($core['client_id'],id kanału);
		
		$clients = $ts->getElement('data', $ts->clientList());
		foreach($clients as $cld)
		{
			if($cld['client_nickname'] == 'zxkalen')
				$ts->clientKick($cld['clid'], 'server', 'Lizodupa wypierdalamy');
		}
	}

}
?>

Polecam naprwdę świetny bot. Przydał by się taki na forum czasami :|

 

Jeżeli mój fejsbukowany kumpel Makin się zgodzi to napiszę 

 

 

Ten kod nie pyknie bo powinno być $tsAdmin, a jest $ts :D

 

A tak na serio to nie rozumiem o co tu kłótnia. Napisałem poradnik bo osoba, znająca tylko podstawy PHP mogła by nie wiedzieć jak napisać bota. Tak jak pisał @PGS - osoba, która zna PHP w stopniu powyżej początkującego to raczej nie będzie potrzebowała tego poradnika, dlatego napisałem ten poradnik do osób, zaczynających z PHP.

 


Pozdrawiam, ArrMeeR

Opublikowano

 

A tu coś ode mnie napisanego w chwilę.

<?php
include 'ts3admin.php';

$tsAdmin = new ts3admin('host', 'port query');
if($tsAdmin->getElement('success', $tsAdmin->connect())) 
{
	$tsAdmin->login('login query','haslo query');
	$tsAdmin->selectServer(port serwera);
	$tsAdmin->setName('Wykrywacz c**jów');
	
	while (1)
	{
		$core = $tsAdmin->getElement('data',$tsAdmin->whoAmI());
		$tsAdmin->clientMove($core['client_id'],id kanału);
		
		$clients = $ts->getElement('data', $ts->clientList());
		foreach($clients as $cld)
		{
			if($cld['client_nickname'] == 'zxkalen')
				$ts->clientKick($cld['clid'], 'server', 'Lizodupa wypierdalamy');
		}
	}

}
?>

Weź się uspokój kolego timpsikowy, nie musisz się popisywać.  xD

Opublikowano

Prawda jest taka że cały ten hejt nie jest na poradnik tylko na to że ktos pokazuje jak coś samemu zrobić a nie płacić za to tu chodzi o kase i tyle w tym temacie, ludzie trzesą portkami bo wiedzą że im wiecej poradników i tutków tym mniej zarobia na swojej "wiedzy". która też pewnie nabyli w ten sposób 

 

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Przykre K-Script jak to zaczełem czytać nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać piszecie trzeba znać podstawy k***a mać.Ale tak naprawde to w tym poradniku są tylko podstawy poza tym jest wszystko wyjaśnione nawet dziecko pięcioletnie zrozumie.Jesteś bezczelny krytykując coś co się przyda nie jednemu każdy chce coś zrobić swojego ty masz mbota.Hmm bot który z 1 gb ramu zabiera 80% zasobów czy ja wiem czy ten twój bot jest taki dobry krytykując innych pomyśl nad sobą moim zdaniem do prowadzenia tsa są niepotrzebne boty dlaczego? Hmm z pierszego punktu widzenia wygoda dla administracji tak naprawde tym tylko tracimy.Ludzie wchodzą na tsa nie po to aby zobaczyć jakiego mamy bota tylko żeby posiedzieć i pogadać większość ma te boty w dupie i są za tym aby tych botów nie było po 2 ludzie który wchodzą nie mają prawie że kontaktu z administracja co za tym się kryje? odpowiedz prosta nie znają administracji nie wiadomo czy administracja jest dobra czy nie są to jakieś dzieciaki które robią tsa dla pompy.Tak jak szybko ludzi zdobywamy na tsa możemy stracić jeżeli ty czyli porozmawiasz z kimś kto coś chce od nas pomożesz i będzie wdzięczny w takim momencie jeżeli by była reklama i ddosy taka osoba zostanie nawet jak ts nie będzie działać z 30 dni będzie codziennie sprawdzać czy działa i wróci a osoba która nikogo nie zna ma wysrane dostanie kanał i tak naprawde już ma wszystko to co tam miał gdzie są tylko boty.Po 3 boty to pier**** spamery mi osobiście przeszkadza to że 90% na chacie głównym są tylko edytacje kanałów jest to zbędne.Każdy robi to co uważa ale można takie coś na wielu tsach zaobserwować ktoś kto chce ludzi musi się z nimi komunikować ts jest od rozmowy a bot za nas tego nie zrobi przy np. robieniu kanału bot go daje ale użytkownik nie powie mu dziękuje.Jeżeli zrobi to admin ts dostaje plusika moim zdaniem każdy powiniem mieć pokebota i to w zupełności wystarczy.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...