Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Prosty Bannerek dla osób które nie potrafią ich robić ;)


MaciekJRPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

banner-layout.png

 

Hejka wam, dzisiaj stworzyłem bannerek dla Osób które nie potrafią robić nic w Photoshopie :D
Do edytowania baneru nie jest wymagany Photoshop jedynie Notatnik a chyba każdy go posiada, prawda?

Więc edytowanie jest banalnie proste! Nawet dla Świeżaka :D

Na wstępie mówię że kod nie jest MÓJ! Znalazłem go kiedyś w internecie i nawet nie wiem kto jest autorem. Kod jest dopasowany do Bannera i tyle ;)


1. CO ZROBIĆ ABY BANNER DZIAŁAŁ?

Wystarczy wrzucić go przez FTP na swój serwer do folderu ze stronami WWW, po prostu posiadasz swoją stronę WWW? Możesz stworzyć np. folder "banner" i całą zawartość wrzucić właśnie tam :D

(PS: Próbuje wytłumaczyć dla ludzi zielonych więc znawcy od razu siedzieć cicho :_: Okey? I tak ma być, chce po prostu być pomocny ;D )

 

2. CO TRZEBA EDYTOWAĆ?

 

Żeby bannerek działał wystarczy edytować Połączenie z twoim TS
(Linijki 79-88)
2.png

 

I edytować ustawienia pod własne potrzeby ;)
(Linijki 152-159)

1.png

 

A no i pamiętaj o daniu permissions 777 ;)
 

Nie zabraniam edytować bo powtarzam to nie jest mój kod, tylko po prostu grafika, a grafika to i tak pies lizał :D

To chyba wszystko z mojej strony, a teraz linkacze ;)

Mam nadzieję że niektórym osobom pomogłem ;)

 

Link do podglądu paczki:
http://sify.pl/download/mpc/

 

Link do DOWNLOADU:

http://sify.pl/download/mpc.zip

 

Link do DEMA:

(Jeżeli nie działa to przepraszam, bo sam używam banneru na własnym TS i mogą być problemy)

http://sify.pl/download/mpc/banner.php
3.png

 

VirusTotal:

https://www.virustotal.com/pl/url/cd76cc33c71c998dac1273aad7141274e2d672bd3d1be8a7637f4d12f57311c0/analysis/1474110242/

 

Jeżeli będziecie chcieli więcej możecie pisać, kłaniam się nisko aż po same kule.

MaciekJRPL | SIFY.PL 2014-2016
 

Opublikowano

O faktycznie DL nie działa :D Już poprawiam, tak jak właśnie mówisz dla początkujących jeżeli ktoś potrzebuje jest ok :D
Mówisz żeby Administracje dodać hmmm... można pomyśleć :D


@MTGmati
Dla mnie najbardziej chodziło o to w tym banerze żeby nie było potrzeby Photoshopa do edytowania tego, żeby właśnie każdy mógł sobie go edytować :D

Jeżeli właśnie ktoś będzie chciał samego Photoshopa to mogę i coś lepszego zrobić dla Mnie nie ma problemu :D

Opublikowano

o fu

brzydki

jedynym plusem jest to, że jest ilość userów online :v

Opublikowano

Nic specjalnego jak już wcześniej wspomniałem, dla cebulek z mpc idealne.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mnie ten banner urzekł! Świetny efekt. 

Gdyby nie fakt, że banner został udostępniony na forum sama bym go użyła na swoim serwerze.

Pomimo prostoty jest wspaniały. 

Dobra robota!

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Fajny prosty, przejrzysty banner więc łap +

 

I tak p.s 

 

Prosty Bannerek dla osób które nie potrafią ich robić ;)- Kiedy ten tytuł przeczytałem to przykro mi się zrobiło xD

 

 

Nie no fajnie wszystko :)

 

 

Pozdrawiam,

G..

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...