Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Prisonwars skrypt 24/7 za darmo + Poradnik jak ustawić


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Siema, jakiś czas temu zrobiłem bota do gry prisonwars, który działał 24/7 - http://www.mpcforum.pl/topic/1571069-prisonwars-darmowy-bot-247/
Bot działał bardzo dobrze ale wszystko szło z tego samego ip i leciały bany. Dlatego udostępniam skrypt dla wszystkich za darmo wystarczy wrzucić na darmowy hosting i nie ma szans na bana :).

 

DOWNLOAD: xyz

 

Musisz edytować skrypt notatnikiem i zmienić ustawienia.
0 - Nie rób

 

przed odpaleniem bota zmieńcie jeszcze 20 linijke czyli user agent. Tutaj znajdziesz swój - http://www.whoishostingthis.com/tools/user-agent/
wygląda to tak
 

To jest ukryta treść, proszę

y4wRszP.jpg

Spis ID:
Id zapisane są w taki sposób nazwa przestępstwa/fuchy/dilerki(id)
Przestępstwa

To jest ukryta treść, proszę

Fucha:

To jest ukryta treść, proszę

Dilerka:

To jest ukryta treść, proszę

Co jest potrzebne aby bot działał 24/7?
1. Hosting www z obsługa curl
1.1 Zarejestruj się na http://www.hostinger.pl/zamow
1.2 Potwierdź email
1.3 Wchodzisz na tą strone https://cpanel.hostinger.pl/order/accounts-create-wizard/plan/40 i zakładasz nowe konto hostingowe.
W polu opis najlepiej napisać, że się chce przetestować ich hosting.
1.4 Naciśnij Zarządzaj, a następnie wejdź do ftp
sDOjeOV.jpg

rZcUUO9.jpg

 

1.5 Wrzuć skrypt oraz folder userData, który pobrałeś i edytowałeś wcześniej do folderu public_html.

2. Aby bot działał trzeba dodać 2captcha key żeby bot wypełniał captche
2.1 Zarejestruj się na http://2captcha.com/?from=2158691
2.2 Captcha KEY znajdziesz tutaj - https://2captcha.com/setting Captcha key musisz wpisać do skryptu
2.3 Teraz można albo załadować 1$ i tyle starczy na 40dni 24/7 albo przepisywać captche i nabić sobie pkt ręcznie. Jak ktoś chce przepisywać captche najlepiej robić to przez ich program, który znajdziecie tutaj - https://2captcha.com/support/faq/51/
Z tego co zauważyłem jeżeli zostawiamy bota na 24/7 to wychodzi jakoś 1 captcha na godzinę czyli jak komuś szkoda 1$ to wystarczy poświęcić parę minut dziennie na przepisanie paru captch i pozbieraniu punktów.

3.Jeżeli zrobiłeś już wszystko możesz ustawić cron job aby skrypt uruchamiał się co minute
3.1 https://cron-job.org/en/members/jobs/add/
q1W9SZT.jpg

Gotowe bot działa już 24/7 :)

 

Edytowane przez Issante
brak skanu
Opublikowano (edytowane)

az ustawilem go sobie i obadamy :D Specjalnie fake konto zalozylem do testow :D

 

No i dziala zajebiscie :) Dzieki za bocika :D

Edytowane przez Tomi28pl
Opublikowano (edytowane)

dobra szybkie pytanie bo robiłem  konto  przez  facebook'a  

 

co wpisać w login ? 

 

 

już  ogarnąłem   :D

To jest ukryta treść, proszę

taki błąd mam 

Warning: mkdir() [function.mkdir]: Permission denied in /virtual/t/o/tofdg.ugu.pl/script.php on line 73

Edytowane przez Lou.
Opublikowano

Pytanie. Jak wrzucić ten folder bo jakoś mi się nie udaję i jest jakis błąd ;/

Utworz nowy folder na serwerze o tej same nazwie czyli 'userData' i przeslij do niego tylko pliki z folderu z kompa

Opublikowano (edytowane)

dobra szybkie pytanie bo robiłem  konto  przez  facebook'a  

 

co wpisać w login ? 

 

 

już  ogarnąłem   :D

To jest ukryta treść, proszę

taki błąd mam 

Warning: mkdir() [function.mkdir]: Permission denied in /virtual/t/o/tofdg.ugu.pl/script.php on line 73

 

Pewnie hosting, którego używasz nie pozwala stworzyć folderu z uprawnieniami 777. Najlepiej użyj tego hostingu co pisałem bo już testowałem i tam wszystko działa.

Edytowane przez Chrunchips0
Opublikowano (edytowane)

Dokladnie.Ja zrobilem wszystko jak w Tucie i smiga az milo :)


No i dlugo nie podzialal :)

 

Nabroiłeś! Twoje konto zostało zablokowane przez administrację!
Złamało się regulamin, co?
Informacje o karach i odwołaniach od blokady znajdziesz tutaj.Powód blokady: bot/multi

 

I napewno chodzi o bota bo drugie konto nie jest zbanowane oczywiscie tez lewe wiec o multi cisza :)
 

Edytowane przez Tomi28pl
Opublikowano (edytowane)

Dokladnie.Ja zrobilem wszystko jak w Tucie i smiga az milo :)

No i dlugo nie podzialal :)

 

Nabroiłeś! Twoje konto zostało zablokowane przez administrację!

Złamało się regulamin, co?

Informacje o karach i odwołaniach od blokady znajdziesz tutaj.Powód blokady: bot/multi

 

I napewno chodzi o bota bo drugie konto nie jest zbanowane oczywiscie tez lewe wiec o multi cisza :)

 

 

Hmmm zastanawia mnie po czym sprawdzają czy bot, bo jak nikomu nie udostępniałem skryptu to chodziło przez 10 dni 24/7 i nic. Możesz spróbować user agent zmienić ale nie jestem pewien.

Jak ci się chce to możesz założyć nowe konto i sprawdzić.

20 linijka w skrypcie - $userAgent = "Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.8.1.6) Gecko/20070725 Firefox/2.0.0.6";

zmień na jakieś inne tutaj znajdziesz user agent swojej przegladarki http://www.whoishostingthis.com/tools/user-agent/

 

Edytowane przez Chrunchips0
Opublikowano (edytowane)

Ok zmienilem user agent,zaloze nowe konto i sprawdzimy. Jedno co jest nie tak to jak bot robi fuche to np jest fucha 3 minuty a po zalogowaniu sie normalnie na konto pokazuje ze do konca fuchy zostalo albo 40 minut a raz nawet 14 godzin i moze to dalo Czulemu do myslenia

 

A teraz ustawilem zeby robilo sama silke bez fuch i dilerek.

 

 

No i wiadomo ze jak link poszedl po Pw to i Czuly tu napewno siedzi i luka co kombinujemy.

Edytowane przez Tomi28pl
Opublikowano (edytowane)

ok  działa  zrobiłem  na tym  hostingu co dałeś/

 

przydała  by sie opcja  atakowania graczy   :D  lvl  by szybciej szedł. 

To jest ukryta treść, proszę

 a co to ban ? ?

Edytowane przez Lou.
Opublikowano

Kiedyś gdy wrzuciłem bota do plemion na forum, prawdopodobnie odwiedził go ktoś z moderacji plemion bo wszyscy co go używali dostali równo o tej samej godzinie bana. Prawdopodobnie może być tutaj tak samo

Opublikowano

Ok dobra.Nie warto go uzywac bo maks po godzinie bany sie sypia jak szalone.Sorki ale niestety nie jest on bezpieczny.Fajnie ze dziala wszystko ale nie da sie utrzymac z tym botem konta.

Opublikowano

Ok dobra.Nie warto go uzywac bo maks po godzinie bany sie sypia jak szalone.Sorki ale niestety nie jest on bezpieczny.Fajnie ze dziala wszystko ale nie da sie utrzymac z tym botem konta.

bot jest świetny mi na 2 kontach leci od wczoraj jakoś od godziny 12 a ty pewnie co 2/3 minuty się logujesz na konto żeby je sprawdzić czy działa a wtedy w logach jest sajgon bo co chwila inne ip a i ja zamiast 1min na cron-job mam ustawione na 2 min

Opublikowano

Działa wam obchodzenie captchy?

Musisz się zarejestrować na 2captcha i nabić pkt na ich stronie żeby ci captche wypelniało. Swój captcha key edytujesz w skrypcie

Opublikowano

 

Działa wam obchodzenie captchy?

Musisz się zarejestrować na 2captcha i nabić pkt na ich stronie żeby ci captche wypelniało. Swój captcha key edytujesz w skrypcie

 

Tak zrobiłem, ale nie działa.

Opublikowano

wprowadzili jakieś zabezpieczenia chyba bo bot już nie działa ;[ a szkoda udało mi się 20 lvl wbić ;p

 

 

Opublikowano

@Chrunchips0 dodaj skan. Czas do 21.

Nawet gdyby to był wirus to skanowanie nic nie da :) Jak jesteś modem to powinieneś wiedzieć, ewentualnie przeczytać temat. Każdy ma wgląd do kodu programu, więc widać czy wirus czy nie

Opublikowano

 

@Chrunchips0 dodaj skan. Czas do 21.

Nawet gdyby to był wirus to skanowanie nic nie da :) Jak jesteś modem to powinieneś wiedzieć, ewentualnie przeczytać temat. Każdy ma wgląd do kodu programu, więc widać czy wirus czy nie

 

Znajomość regulaminu się kłania.

Opublikowano

 

 

@Chrunchips0 dodaj skan. Czas do 21.

Nawet gdyby to był wirus to skanowanie nic nie da :) Jak jesteś modem to powinieneś wiedzieć, ewentualnie przeczytać temat. Każdy ma wgląd do kodu programu, więc widać czy wirus czy nie

 

Znajomość regulaminu się kłania.

 

 

Ale wy nie rozumiecie, że robienie skanu jest bezsensowne, bo równie dobrze możecie skanować plik tekstowy? Moderator powinien to wiedzieć?? A jak nie wie to co robi w via www?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...