Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Prisonwars skrypt 24/7 za darmo + Poradnik jak ustawić


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

@Chrunchips0 dodaj skan. Czas do 21.

Nawet gdyby to był wirus to skanowanie nic nie da :) Jak jesteś modem to powinieneś wiedzieć, ewentualnie przeczytać temat. Każdy ma wgląd do kodu programu, więc widać czy wirus czy nie

 

Tak jest w regulaminie napisane. Skan ma być. ;)

Opublikowano

@Chrunchips0 dodaj skan. Czas do 21.

 

@TheNope każdy, kto wstawia jakikolwiek plik do pobrania, ma obowiązek załączenia skanu. Nie każdy użytkownik musi znać się na samodzielnym sprawdzaniu kodu.

 

 

 

 

@Chrunchips0 dodaj skan. Czas do 21.

Nawet gdyby to był wirus to skanowanie nic nie da :) Jak jesteś modem to powinieneś wiedzieć, ewentualnie przeczytać temat. Każdy ma wgląd do kodu programu, więc widać czy wirus czy nie

 

Tak jest w regulaminie napisane. Skan ma być. ;)

 

 

 

Aż specjalnie wszedłem do tego magicznego regulaminu i co odkryłem? A to:

 

2. Administrator nakazuje sprawdzenie każdego wysyłanego na Forum pliku wykonalnego internetowym skanerem antywirusowym znajdującym się pod adresem internetowym: http://virustotal.com/

 

Pytam jeszcze raz: moderatorze nie potrafisz odróżnić pliku wykonywalnego od tekstowego? Więc co robisz na tym stanowisku? Gość zrobił kupę dobrej roboty i usuwacie jeszcze jego linki BEZPODSTAWNIE :D

Opublikowano

 

@Chrunchips0 dodaj skan. Czas do 21.

 

@TheNope każdy, kto wstawia jakikolwiek plik do pobrania, ma obowiązek załączenia skanu. Nie każdy użytkownik musi znać się na samodzielnym sprawdzaniu kodu.

 

 

 

 

@Chrunchips0 dodaj skan. Czas do 21.

Nawet gdyby to był wirus to skanowanie nic nie da :) Jak jesteś modem to powinieneś wiedzieć, ewentualnie przeczytać temat. Każdy ma wgląd do kodu programu, więc widać czy wirus czy nie

 

Tak jest w regulaminie napisane. Skan ma być. ;)

 

 

 

Aż specjalnie wszedłem do tego magicznego regulaminu i co odkryłem? A to:

 

2. Administrator nakazuje sprawdzenie każdego wysyłanego na Forum pliku wykonalnego internetowym skanerem antywirusowym znajdującym się pod adresem internetowym: http://virustotal.com/

 

Pytam jeszcze raz: moderatorze nie potrafisz odróżnić pliku wykonywalnego od tekstowego? Więc co robisz na tym stanowisku? Gość zrobił kupę dobrej roboty i usuwacie jeszcze jego linki BEZPODSTAWNIE :D

 

W sumie tu masz racje. Zwracam honor 

Opublikowano (edytowane)

jakiś reupload? chętnie bym przejrzał kod.

 

 

 

To jest ukryta treść, proszę

 

 

 

Jak chcesz tylko przejrzeć to masz. Sam skrypt nie będzie działać po potrzebne są jeszcze obrazki żeby captche rozwiązywało. Jak chcesz to pisz to wrzucę gdzieś

Edytowane przez Chrunchips0
  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

sorry za odkop, ale chciałbym się zapytać czy ktoś jeszcze posiada ten kod w notatniku i mógłby podesłać..

  • 4 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...