Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Napiszę plugin/aplikację na zlecenie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

 

 

AdamGrzegorz 16 latek z manią wyższości od czasu do czasu zawodowy hipokryta. Przestrzegam każdego kto ma zamiar zakupić u niego jakąkolwiek usługę. Jest to albowiem jeden z najmniej kompetentnych "programistów" jakiegokolwiek spotkałem. Przelałem na jego konto 700 pln gdzie zamówiłem u niego plugin na gildie. Oczywiście jak można było się spodziewać ich początkowa wersja posiadała bugi - nic dziwnego. Po wypisaniu 70% błędów "naprawił je" tworząc nowe, nawet gorsze ;>. Gdy kolejny raz dostał listę bugów zaczął mnie ignorować odpisując teksty w stylu "już naprawiłem", "wolę pisać minez dla zagranicznego klienta" albo w ogóle nie odpowiadał. Gdy dostał na moim serwerze rangę(zwykły gracz z prefixem) zaczął wyklinać i obrażać graczy(http://screenshot.sh/n9mpNRDpdrIKq  -  jeden z wielu przykładów).
Powołuje się na swój regulamin[(Mogę w każdym momencie zaprzestać wsparcia technicznego (wyzwiska, niesubordynacja lub zniechęcanie do dalszej pracy)] gdzie sam go nie przestrzega, cytuję:
"PIERDOLCU ZJEBANY"
"popierdolilo cie chyba"
Jak widać wymaga od innych czegoś czego nie jest sam w stanie zapewnić. Tutaj natomiast możecie zobaczyć jak wydajne pluginy robi java developer AdamGrzegorz - http://screenshot.sh/odDYbe2v1awbg.
Spierd**** mi edycje jakieś 4 razy ;>.

 

Prostorm? Czy to ty? Czy kogoś przekupiłeś? 

 

1. Dodałem nawet punkt regulaminu, dla pewności gdyby mnie kolejna osoba tak traktowała. Twoje zlecenie było nadane przed tym punktem, więc go omijam.

2. Wtedy kiedy ty miałeś zlecenie, był punkt regulaminu że mogę zawiesić pomoc techniczną ze względu na niesubordynację, zniechęcanie do dalszej pracy czy wyzwiska - więc no niestety, przykro mi, Prostorm. 

3. Nie owijając w bawełnę, wysyłasz teksty lub zdjęcia totalnie bez kontekstu (ten screen z gry był dla beki, później się z tego śmiałem z graczami na serwerze)

4. Apropo wysyłania tekstów bez kontekstu, - owszem, wysłałem do Ciebie parę obraźliwych wiadomości (bo jestem człowiekiem, mi też puszczają nerwy) ale nie bez powodu.

 

Proszę bardzo, ostatnia konwersacja. Nie mam całej niestety (gg i te jego archiwa). Ale na początku poszło o to że go niby olewam, a dobrze mu powiedziałem że nie mam w tygodniu czasu i postaram się to zrobić jak najszybciej w weekend. + dla wiadomości, to nie była pierwsza tego typu konwersacja, już na samym starcie współpracy nie miał do mnie szacunku, śmiał się ze mnie, upokarzał i zniechęcał do pracy, bez większego powodu. Jak sam mówił - taki ma charakter. I przez 5 miesięcy to znosiłem, aż do czasu.

 

Prostorm, mówiłeś że nie będziesz płakać mi na MPC? Ach, przepraszam, płaczesz przez pośredników? No nie! Jaka szkoda! Na pewno nie będę miał już kulturalnych klientów! Ci co mnie szanowali, wiedzą jak dobre mam usługi, i jak wydajne pluginy piszę. Nie będę profesjonalistą do kogoś, kto tego nie odwzajemnia. Nie usprawiedliwiam jednak się całkowicie, też zjebałem, plugin posiadał bugi - lecz zapierdalałem, zrywałem się z lekcji żeby wszystko naprawić i żebyś miał z*******e pluginy. Niestety, pod koniec po prostu przesadziłeś, i przestałem mieć jakąkolwiek motywację by ci cokolwiek naprawiać. Miałem wiele zleceń na gildie, toolsy za więcej niż te twoje marne 7 stów, klienci byli to z szacunkiem, którzy aktualnie nie skarżą się - a nawet jak widzisz na górze rekomendują mnie na następny raz. Prostorm, jeżeli chcesz znaleźć dobrego programistę, który jest odporny na wszelkie wyzwiska, upokarzania, śmiechy z jego osoby czy "żartów", to błagam cię - nie do mnie, tylko do jakiegoś robota bez emocji. Powodzenia.

 

Konwersacja na GG z ostatniej kłótni. 

 

 

TL;DR Osobiście przepraszam za to, że puściły mi nerwy, jestem jedynie człowiekiem. Jeżeli naprawdę myślałeś że mam nerwy ze stali, możesz mnie wyzywać, upokarzać i ośmieszać na tle nawet twojego serwera - to się myliłeś. Dlatego widzisz, były punkty w regulaminie że mogę zawiesić pomoc techniczną, i to teraz zrobiłem. Nie możesz mi kompletnie nic zarzucić. Od klienta oczekuje szacunku, chociaż najmniejszego którego u Ciebie kompletnie nie było. 

A zasłaniając się tym, że mi puściły nerwy jest trochę słabo. To tak jakby kogoś wkurwiać, prowokować cały czas, i potem się dziwić że się wkurwił xD

 

Mam nadzieje że znajdziesz lepszego programistę, tego ci osobiście życzę. :)

 

PS: Te 2 TPSy były z pierwszej wersji pluginu (bo widzę po tabie), i to naprawiłem w ciągu następnej nocy do 19.9 TPS. Mądrze prostorm, bardzo mądrze. I desperacko.

 

PS2: Dla przyszłych klientów - nie bierzcie odemnie zleceń, jeżeli nie zamierzacie zachowywać się z minimalną kulturą, lub macie ciężki do zgryzienia charakter. Nie chcę aby ktokolwiek poczuł się oszukany jak zerwę współpracę - nie mam nerwów ze stali niestety, i o tym przekonałem się pracując z prostormem.

 

Ty musisz siedzieć 3 dni nad uwzględnieniem wordguarlda w dropie? A to ci heca! Tak jak wspomniałem wyżej jesteś hipokrytą. Gdy spamiłem ci na gg abyś naprawił buga to sam zaczynałeś mnie wyzywać ;>,

 

Moge dostać za to 5pkt ale ja też bym zaczął wyzywać jakby mi jakiś łepek spamił. I co do tego pana to dobry kontakt wyrozumiałość współpraca zaczyna się obiecująco.

  • Odpowiedzi 188
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

 

 

 

AdamGrzegorz 16 latek z manią wyższości od czasu do czasu zawodowy hipokryta. Przestrzegam każdego kto ma zamiar zakupić u niego jakąkolwiek usługę. Jest to albowiem jeden z najmniej kompetentnych "programistów" jakiegokolwiek spotkałem. Przelałem na jego konto 700 pln gdzie zamówiłem u niego plugin na gildie. Oczywiście jak można było się spodziewać ich początkowa wersja posiadała bugi - nic dziwnego. Po wypisaniu 70% błędów "naprawił je" tworząc nowe, nawet gorsze ;>. Gdy kolejny raz dostał listę bugów zaczął mnie ignorować odpisując teksty w stylu "już naprawiłem", "wolę pisać minez dla zagranicznego klienta" albo w ogóle nie odpowiadał. Gdy dostał na moim serwerze rangę(zwykły gracz z prefixem) zaczął wyklinać i obrażać graczy(http://screenshot.sh/n9mpNRDpdrIKq  -  jeden z wielu przykładów).
Powołuje się na swój regulamin[(Mogę w każdym momencie zaprzestać wsparcia technicznego (wyzwiska, niesubordynacja lub zniechęcanie do dalszej pracy)] gdzie sam go nie przestrzega, cytuję:
"PIERDOLCU ZJEBANY"
"popierdolilo cie chyba"
Jak widać wymaga od innych czegoś czego nie jest sam w stanie zapewnić. Tutaj natomiast możecie zobaczyć jak wydajne pluginy robi java developer AdamGrzegorz - http://screenshot.sh/odDYbe2v1awbg.
Spierd**** mi edycje jakieś 4 razy ;>.

 

Prostorm? Czy to ty? Czy kogoś przekupiłeś? 

 

1. Dodałem nawet punkt regulaminu, dla pewności gdyby mnie kolejna osoba tak traktowała. Twoje zlecenie było nadane przed tym punktem, więc go omijam.

2. Wtedy kiedy ty miałeś zlecenie, był punkt regulaminu że mogę zawiesić pomoc techniczną ze względu na niesubordynację, zniechęcanie do dalszej pracy czy wyzwiska - więc no niestety, przykro mi, Prostorm. 

3. Nie owijając w bawełnę, wysyłasz teksty lub zdjęcia totalnie bez kontekstu (ten screen z gry był dla beki, później się z tego śmiałem z graczami na serwerze)

4. Apropo wysyłania tekstów bez kontekstu, - owszem, wysłałem do Ciebie parę obraźliwych wiadomości (bo jestem człowiekiem, mi też puszczają nerwy) ale nie bez powodu.

 

Proszę bardzo, ostatnia konwersacja. Nie mam całej niestety (gg i te jego archiwa). Ale na początku poszło o to że go niby olewam, a dobrze mu powiedziałem że nie mam w tygodniu czasu i postaram się to zrobić jak najszybciej w weekend. + dla wiadomości, to nie była pierwsza tego typu konwersacja, już na samym starcie współpracy nie miał do mnie szacunku, śmiał się ze mnie, upokarzał i zniechęcał do pracy, bez większego powodu. Jak sam mówił - taki ma charakter. I przez 5 miesięcy to znosiłem, aż do czasu.

 

Prostorm, mówiłeś że nie będziesz płakać mi na MPC? Ach, przepraszam, płaczesz przez pośredników? No nie! Jaka szkoda! Na pewno nie będę miał już kulturalnych klientów! Ci co mnie szanowali, wiedzą jak dobre mam usługi, i jak wydajne pluginy piszę. Nie będę profesjonalistą do kogoś, kto tego nie odwzajemnia. Nie usprawiedliwiam jednak się całkowicie, też zjebałem, plugin posiadał bugi - lecz zapierdalałem, zrywałem się z lekcji żeby wszystko naprawić i żebyś miał z*******e pluginy. Niestety, pod koniec po prostu przesadziłeś, i przestałem mieć jakąkolwiek motywację by ci cokolwiek naprawiać. Miałem wiele zleceń na gildie, toolsy za więcej niż te twoje marne 7 stów, klienci byli to z szacunkiem, którzy aktualnie nie skarżą się - a nawet jak widzisz na górze rekomendują mnie na następny raz. Prostorm, jeżeli chcesz znaleźć dobrego programistę, który jest odporny na wszelkie wyzwiska, upokarzania, śmiechy z jego osoby czy "żartów", to błagam cię - nie do mnie, tylko do jakiegoś robota bez emocji. Powodzenia.

 

Konwersacja na GG z ostatniej kłótni. 

 

 

TL;DR Osobiście przepraszam za to, że puściły mi nerwy, jestem jedynie człowiekiem. Jeżeli naprawdę myślałeś że mam nerwy ze stali, możesz mnie wyzywać, upokarzać i ośmieszać na tle nawet twojego serwera - to się myliłeś. Dlatego widzisz, były punkty w regulaminie że mogę zawiesić pomoc techniczną, i to teraz zrobiłem. Nie możesz mi kompletnie nic zarzucić. Od klienta oczekuje szacunku, chociaż najmniejszego którego u Ciebie kompletnie nie było. 

A zasłaniając się tym, że mi puściły nerwy jest trochę słabo. To tak jakby kogoś wkurwiać, prowokować cały czas, i potem się dziwić że się wkurwił xD

 

Mam nadzieje że znajdziesz lepszego programistę, tego ci osobiście życzę. :)

 

PS: Te 2 TPSy były z pierwszej wersji pluginu (bo widzę po tabie), i to naprawiłem w ciągu następnej nocy do 19.9 TPS. Mądrze prostorm, bardzo mądrze. I desperacko.

 

PS2: Dla przyszłych klientów - nie bierzcie odemnie zleceń, jeżeli nie zamierzacie zachowywać się z minimalną kulturą, lub macie ciężki do zgryzienia charakter. Nie chcę aby ktokolwiek poczuł się oszukany jak zerwę współpracę - nie mam nerwów ze stali niestety, i o tym przekonałem się pracując z prostormem.

 

Ty musisz siedzieć 3 dni nad uwzględnieniem wordguarlda w dropie? A to ci heca! Tak jak wspomniałem wyżej jesteś hipokrytą. Gdy spamiłem ci na gg abyś naprawił buga to sam zaczynałeś mnie wyzywać ;>,

 

Moge dostać za to 5pkt ale ja też bym zaczął wyzywać jakby mi jakiś łepek spamił. I co do tego pana to dobry kontakt wyrozumiałość współpraca zaczyna się obiecująco.

 

Super. To ty też wystartuj z edycją gdzie da się niszczyć bloki na spawnie i wszystko leci podwójnie ;>

Opublikowano

 

 

 

 

 

AdamGrzegorz 16 latek z manią wyższości od czasu do czasu zawodowy hipokryta. Przestrzegam każdego kto ma zamiar zakupić u niego jakąkolwiek usługę. Jest to albowiem jeden z najmniej kompetentnych "programistów" jakiegokolwiek spotkałem. Przelałem na jego konto 700 pln gdzie zamówiłem u niego plugin na gildie. Oczywiście jak można było się spodziewać ich początkowa wersja posiadała bugi - nic dziwnego. Po wypisaniu 70% błędów "naprawił je" tworząc nowe, nawet gorsze ;>. Gdy kolejny raz dostał listę bugów zaczął mnie ignorować odpisując teksty w stylu "już naprawiłem", "wolę pisać minez dla zagranicznego klienta" albo w ogóle nie odpowiadał. Gdy dostał na moim serwerze rangę(zwykły gracz z prefixem) zaczął wyklinać i obrażać graczy(http://screenshot.sh/n9mpNRDpdrIKq  -  jeden z wielu przykładów).
Powołuje się na swój regulamin[(Mogę w każdym momencie zaprzestać wsparcia technicznego (wyzwiska, niesubordynacja lub zniechęcanie do dalszej pracy)] gdzie sam go nie przestrzega, cytuję:
"PIERDOLCU ZJEBANY"
"popierdolilo cie chyba"
Jak widać wymaga od innych czegoś czego nie jest sam w stanie zapewnić. Tutaj natomiast możecie zobaczyć jak wydajne pluginy robi java developer AdamGrzegorz - http://screenshot.sh/odDYbe2v1awbg.
Spierd**** mi edycje jakieś 4 razy ;>.

 

Prostorm? Czy to ty? Czy kogoś przekupiłeś? 

 

1. Dodałem nawet punkt regulaminu, dla pewności gdyby mnie kolejna osoba tak traktowała. Twoje zlecenie było nadane przed tym punktem, więc go omijam.

2. Wtedy kiedy ty miałeś zlecenie, był punkt regulaminu że mogę zawiesić pomoc techniczną ze względu na niesubordynację, zniechęcanie do dalszej pracy czy wyzwiska - więc no niestety, przykro mi, Prostorm. 

3. Nie owijając w bawełnę, wysyłasz teksty lub zdjęcia totalnie bez kontekstu (ten screen z gry był dla beki, później się z tego śmiałem z graczami na serwerze)

4. Apropo wysyłania tekstów bez kontekstu, - owszem, wysłałem do Ciebie parę obraźliwych wiadomości (bo jestem człowiekiem, mi też puszczają nerwy) ale nie bez powodu.

 

Proszę bardzo, ostatnia konwersacja. Nie mam całej niestety (gg i te jego archiwa). Ale na początku poszło o to że go niby olewam, a dobrze mu powiedziałem że nie mam w tygodniu czasu i postaram się to zrobić jak najszybciej w weekend. + dla wiadomości, to nie była pierwsza tego typu konwersacja, już na samym starcie współpracy nie miał do mnie szacunku, śmiał się ze mnie, upokarzał i zniechęcał do pracy, bez większego powodu. Jak sam mówił - taki ma charakter. I przez 5 miesięcy to znosiłem, aż do czasu.

 

Prostorm, mówiłeś że nie będziesz płakać mi na MPC? Ach, przepraszam, płaczesz przez pośredników? No nie! Jaka szkoda! Na pewno nie będę miał już kulturalnych klientów! Ci co mnie szanowali, wiedzą jak dobre mam usługi, i jak wydajne pluginy piszę. Nie będę profesjonalistą do kogoś, kto tego nie odwzajemnia. Nie usprawiedliwiam jednak się całkowicie, też zjebałem, plugin posiadał bugi - lecz zapierdalałem, zrywałem się z lekcji żeby wszystko naprawić i żebyś miał z*******e pluginy. Niestety, pod koniec po prostu przesadziłeś, i przestałem mieć jakąkolwiek motywację by ci cokolwiek naprawiać. Miałem wiele zleceń na gildie, toolsy za więcej niż te twoje marne 7 stów, klienci byli to z szacunkiem, którzy aktualnie nie skarżą się - a nawet jak widzisz na górze rekomendują mnie na następny raz. Prostorm, jeżeli chcesz znaleźć dobrego programistę, który jest odporny na wszelkie wyzwiska, upokarzania, śmiechy z jego osoby czy "żartów", to błagam cię - nie do mnie, tylko do jakiegoś robota bez emocji. Powodzenia.

 

Konwersacja na GG z ostatniej kłótni. 

 

 

TL;DR Osobiście przepraszam za to, że puściły mi nerwy, jestem jedynie człowiekiem. Jeżeli naprawdę myślałeś że mam nerwy ze stali, możesz mnie wyzywać, upokarzać i ośmieszać na tle nawet twojego serwera - to się myliłeś. Dlatego widzisz, były punkty w regulaminie że mogę zawiesić pomoc techniczną, i to teraz zrobiłem. Nie możesz mi kompletnie nic zarzucić. Od klienta oczekuje szacunku, chociaż najmniejszego którego u Ciebie kompletnie nie było. 

A zasłaniając się tym, że mi puściły nerwy jest trochę słabo. To tak jakby kogoś wkurwiać, prowokować cały czas, i potem się dziwić że się wkurwił xD

 

Mam nadzieje że znajdziesz lepszego programistę, tego ci osobiście życzę. :)

 

PS: Te 2 TPSy były z pierwszej wersji pluginu (bo widzę po tabie), i to naprawiłem w ciągu następnej nocy do 19.9 TPS. Mądrze prostorm, bardzo mądrze. I desperacko.

 

PS2: Dla przyszłych klientów - nie bierzcie odemnie zleceń, jeżeli nie zamierzacie zachowywać się z minimalną kulturą, lub macie ciężki do zgryzienia charakter. Nie chcę aby ktokolwiek poczuł się oszukany jak zerwę współpracę - nie mam nerwów ze stali niestety, i o tym przekonałem się pracując z prostormem.

 

Ty musisz siedzieć 3 dni nad uwzględnieniem wordguarlda w dropie? A to ci heca! Tak jak wspomniałem wyżej jesteś hipokrytą. Gdy spamiłem ci na gg abyś naprawił buga to sam zaczynałeś mnie wyzywać ;>,

 

Moge dostać za to 5pkt ale ja też bym zaczął wyzywać jakby mi jakiś łepek spamił. I co do tego pana to dobry kontakt wyrozumiałość współpraca zaczyna się obiecująco.

 

Super. To ty też wystartuj z edycją gdzie da się niszczyć bloki na spawnie i wszystko leci podwójnie ;>

 

Ciężko było to sprawdzić ?

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

AdamGrzegorz 16 latek z manią wyższości od czasu do czasu zawodowy hipokryta. Przestrzegam każdego kto ma zamiar zakupić u niego jakąkolwiek usługę. Jest to albowiem jeden z najmniej kompetentnych "programistów" jakiegokolwiek spotkałem. Przelałem na jego konto 700 pln gdzie zamówiłem u niego plugin na gildie. Oczywiście jak można było się spodziewać ich początkowa wersja posiadała bugi - nic dziwnego. Po wypisaniu 70% błędów "naprawił je" tworząc nowe, nawet gorsze ;>. Gdy kolejny raz dostał listę bugów zaczął mnie ignorować odpisując teksty w stylu "już naprawiłem", "wolę pisać minez dla zagranicznego klienta" albo w ogóle nie odpowiadał. Gdy dostał na moim serwerze rangę(zwykły gracz z prefixem) zaczął wyklinać i obrażać graczy(http://screenshot.sh/n9mpNRDpdrIKq  -  jeden z wielu przykładów).
Powołuje się na swój regulamin[(Mogę w każdym momencie zaprzestać wsparcia technicznego (wyzwiska, niesubordynacja lub zniechęcanie do dalszej pracy)] gdzie sam go nie przestrzega, cytuję:
"PIERDOLCU ZJEBANY"
"popierdolilo cie chyba"
Jak widać wymaga od innych czegoś czego nie jest sam w stanie zapewnić. Tutaj natomiast możecie zobaczyć jak wydajne pluginy robi java developer AdamGrzegorz - http://screenshot.sh/odDYbe2v1awbg.
Spierd**** mi edycje jakieś 4 razy ;>.

 

Prostorm? Czy to ty? Czy kogoś przekupiłeś? 

 

1. Dodałem nawet punkt regulaminu, dla pewności gdyby mnie kolejna osoba tak traktowała. Twoje zlecenie było nadane przed tym punktem, więc go omijam.

2. Wtedy kiedy ty miałeś zlecenie, był punkt regulaminu że mogę zawiesić pomoc techniczną ze względu na niesubordynację, zniechęcanie do dalszej pracy czy wyzwiska - więc no niestety, przykro mi, Prostorm. 

3. Nie owijając w bawełnę, wysyłasz teksty lub zdjęcia totalnie bez kontekstu (ten screen z gry był dla beki, później się z tego śmiałem z graczami na serwerze)

4. Apropo wysyłania tekstów bez kontekstu, - owszem, wysłałem do Ciebie parę obraźliwych wiadomości (bo jestem człowiekiem, mi też puszczają nerwy) ale nie bez powodu.

 

Proszę bardzo, ostatnia konwersacja. Nie mam całej niestety (gg i te jego archiwa). Ale na początku poszło o to że go niby olewam, a dobrze mu powiedziałem że nie mam w tygodniu czasu i postaram się to zrobić jak najszybciej w weekend. + dla wiadomości, to nie była pierwsza tego typu konwersacja, już na samym starcie współpracy nie miał do mnie szacunku, śmiał się ze mnie, upokarzał i zniechęcał do pracy, bez większego powodu. Jak sam mówił - taki ma charakter. I przez 5 miesięcy to znosiłem, aż do czasu.

 

Prostorm, mówiłeś że nie będziesz płakać mi na MPC? Ach, przepraszam, płaczesz przez pośredników? No nie! Jaka szkoda! Na pewno nie będę miał już kulturalnych klientów! Ci co mnie szanowali, wiedzą jak dobre mam usługi, i jak wydajne pluginy piszę. Nie będę profesjonalistą do kogoś, kto tego nie odwzajemnia. Nie usprawiedliwiam jednak się całkowicie, też zjebałem, plugin posiadał bugi - lecz zapierdalałem, zrywałem się z lekcji żeby wszystko naprawić i żebyś miał z*******e pluginy. Niestety, pod koniec po prostu przesadziłeś, i przestałem mieć jakąkolwiek motywację by ci cokolwiek naprawiać. Miałem wiele zleceń na gildie, toolsy za więcej niż te twoje marne 7 stów, klienci byli to z szacunkiem, którzy aktualnie nie skarżą się - a nawet jak widzisz na górze rekomendują mnie na następny raz. Prostorm, jeżeli chcesz znaleźć dobrego programistę, który jest odporny na wszelkie wyzwiska, upokarzania, śmiechy z jego osoby czy "żartów", to błagam cię - nie do mnie, tylko do jakiegoś robota bez emocji. Powodzenia.

 

Konwersacja na GG z ostatniej kłótni. 

 

 

TL;DR Osobiście przepraszam za to, że puściły mi nerwy, jestem jedynie człowiekiem. Jeżeli naprawdę myślałeś że mam nerwy ze stali, możesz mnie wyzywać, upokarzać i ośmieszać na tle nawet twojego serwera - to się myliłeś. Dlatego widzisz, były punkty w regulaminie że mogę zawiesić pomoc techniczną, i to teraz zrobiłem. Nie możesz mi kompletnie nic zarzucić. Od klienta oczekuje szacunku, chociaż najmniejszego którego u Ciebie kompletnie nie było. 

A zasłaniając się tym, że mi puściły nerwy jest trochę słabo. To tak jakby kogoś wkurwiać, prowokować cały czas, i potem się dziwić że się wkurwił xD

 

Mam nadzieje że znajdziesz lepszego programistę, tego ci osobiście życzę. :)

 

PS: Te 2 TPSy były z pierwszej wersji pluginu (bo widzę po tabie), i to naprawiłem w ciągu następnej nocy do 19.9 TPS. Mądrze prostorm, bardzo mądrze. I desperacko.

 

PS2: Dla przyszłych klientów - nie bierzcie odemnie zleceń, jeżeli nie zamierzacie zachowywać się z minimalną kulturą, lub macie ciężki do zgryzienia charakter. Nie chcę aby ktokolwiek poczuł się oszukany jak zerwę współpracę - nie mam nerwów ze stali niestety, i o tym przekonałem się pracując z prostormem.

 

Ty musisz siedzieć 3 dni nad uwzględnieniem wordguarlda w dropie? A to ci heca! Tak jak wspomniałem wyżej jesteś hipokrytą. Gdy spamiłem ci na gg abyś naprawił buga to sam zaczynałeś mnie wyzywać ;>,

 

Moge dostać za to 5pkt ale ja też bym zaczął wyzywać jakby mi jakiś łepek spamił. I co do tego pana to dobry kontakt wyrozumiałość współpraca zaczyna się obiecująco.

 

Super. To ty też wystartuj z edycją gdzie da się niszczyć bloki na spawnie i wszystko leci podwójnie ;>

 

Ciężko było to sprawdzić ?

 

Wiesz jak wypuszcza nową wersję 30 minut przed startem poprawiając poprzednie bugi bo wcześniej nie miał czasu(z  2 tygodnie) to... tak, ciężko.

 

Jeśli chcecie prosić o każdego fixa jak afrykańskie dzieci o wodę to ten programista jest dla was!

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

 

AdamGrzegorz 16 latek z manią wyższości od czasu do czasu zawodowy hipokryta. Przestrzegam każdego kto ma zamiar zakupić u niego jakąkolwiek usługę. Jest to albowiem jeden z najmniej kompetentnych "programistów" jakiegokolwiek spotkałem. Przelałem na jego konto 700 pln gdzie zamówiłem u niego plugin na gildie. Oczywiście jak można było się spodziewać ich początkowa wersja posiadała bugi - nic dziwnego. Po wypisaniu 70% błędów "naprawił je" tworząc nowe, nawet gorsze ;>. Gdy kolejny raz dostał listę bugów zaczął mnie ignorować odpisując teksty w stylu "już naprawiłem", "wolę pisać minez dla zagranicznego klienta" albo w ogóle nie odpowiadał. Gdy dostał na moim serwerze rangę(zwykły gracz z prefixem) zaczął wyklinać i obrażać graczy(http://screenshot.sh/n9mpNRDpdrIKq  -  jeden z wielu przykładów).
Powołuje się na swój regulamin[(Mogę w każdym momencie zaprzestać wsparcia technicznego (wyzwiska, niesubordynacja lub zniechęcanie do dalszej pracy)] gdzie sam go nie przestrzega, cytuję:
"PIERDOLCU ZJEBANY"
"popierdolilo cie chyba"
Jak widać wymaga od innych czegoś czego nie jest sam w stanie zapewnić. Tutaj natomiast możecie zobaczyć jak wydajne pluginy robi java developer AdamGrzegorz - http://screenshot.sh/odDYbe2v1awbg.
Spierd**** mi edycje jakieś 4 razy ;>.

 

Prostorm? Czy to ty? Czy kogoś przekupiłeś? 

 

1. Dodałem nawet punkt regulaminu, dla pewności gdyby mnie kolejna osoba tak traktowała. Twoje zlecenie było nadane przed tym punktem, więc go omijam.

2. Wtedy kiedy ty miałeś zlecenie, był punkt regulaminu że mogę zawiesić pomoc techniczną ze względu na niesubordynację, zniechęcanie do dalszej pracy czy wyzwiska - więc no niestety, przykro mi, Prostorm. 

3. Nie owijając w bawełnę, wysyłasz teksty lub zdjęcia totalnie bez kontekstu (ten screen z gry był dla beki, później się z tego śmiałem z graczami na serwerze)

4. Apropo wysyłania tekstów bez kontekstu, - owszem, wysłałem do Ciebie parę obraźliwych wiadomości (bo jestem człowiekiem, mi też puszczają nerwy) ale nie bez powodu.

 

Proszę bardzo, ostatnia konwersacja. Nie mam całej niestety (gg i te jego archiwa). Ale na początku poszło o to że go niby olewam, a dobrze mu powiedziałem że nie mam w tygodniu czasu i postaram się to zrobić jak najszybciej w weekend. + dla wiadomości, to nie była pierwsza tego typu konwersacja, już na samym starcie współpracy nie miał do mnie szacunku, śmiał się ze mnie, upokarzał i zniechęcał do pracy, bez większego powodu. Jak sam mówił - taki ma charakter. I przez 5 miesięcy to znosiłem, aż do czasu.

 

Prostorm, mówiłeś że nie będziesz płakać mi na MPC? Ach, przepraszam, płaczesz przez pośredników? No nie! Jaka szkoda! Na pewno nie będę miał już kulturalnych klientów! Ci co mnie szanowali, wiedzą jak dobre mam usługi, i jak wydajne pluginy piszę. Nie będę profesjonalistą do kogoś, kto tego nie odwzajemnia. Nie usprawiedliwiam jednak się całkowicie, też zjebałem, plugin posiadał bugi - lecz zapierdalałem, zrywałem się z lekcji żeby wszystko naprawić i żebyś miał z*******e pluginy. Niestety, pod koniec po prostu przesadziłeś, i przestałem mieć jakąkolwiek motywację by ci cokolwiek naprawiać. Miałem wiele zleceń na gildie, toolsy za więcej niż te twoje marne 7 stów, klienci byli to z szacunkiem, którzy aktualnie nie skarżą się - a nawet jak widzisz na górze rekomendują mnie na następny raz. Prostorm, jeżeli chcesz znaleźć dobrego programistę, który jest odporny na wszelkie wyzwiska, upokarzania, śmiechy z jego osoby czy "żartów", to błagam cię - nie do mnie, tylko do jakiegoś robota bez emocji. Powodzenia.

 

Konwersacja na GG z ostatniej kłótni. 

 

 

TL;DR Osobiście przepraszam za to, że puściły mi nerwy, jestem jedynie człowiekiem. Jeżeli naprawdę myślałeś że mam nerwy ze stali, możesz mnie wyzywać, upokarzać i ośmieszać na tle nawet twojego serwera - to się myliłeś. Dlatego widzisz, były punkty w regulaminie że mogę zawiesić pomoc techniczną, i to teraz zrobiłem. Nie możesz mi kompletnie nic zarzucić. Od klienta oczekuje szacunku, chociaż najmniejszego którego u Ciebie kompletnie nie było. 

A zasłaniając się tym, że mi puściły nerwy jest trochę słabo. To tak jakby kogoś wkurwiać, prowokować cały czas, i potem się dziwić że się wkurwił xD

 

Mam nadzieje że znajdziesz lepszego programistę, tego ci osobiście życzę. :)

 

PS: Te 2 TPSy były z pierwszej wersji pluginu (bo widzę po tabie), i to naprawiłem w ciągu następnej nocy do 19.9 TPS. Mądrze prostorm, bardzo mądrze. I desperacko.

 

PS2: Dla przyszłych klientów - nie bierzcie odemnie zleceń, jeżeli nie zamierzacie zachowywać się z minimalną kulturą, lub macie ciężki do zgryzienia charakter. Nie chcę aby ktokolwiek poczuł się oszukany jak zerwę współpracę - nie mam nerwów ze stali niestety, i o tym przekonałem się pracując z prostormem.

 

Ty musisz siedzieć 3 dni nad uwzględnieniem wordguarlda w dropie? A to ci heca! Tak jak wspomniałem wyżej jesteś hipokrytą. Gdy spamiłem ci na gg abyś naprawił buga to sam zaczynałeś mnie wyzywać ;>,

 

Moge dostać za to 5pkt ale ja też bym zaczął wyzywać jakby mi jakiś łepek spamił. I co do tego pana to dobry kontakt wyrozumiałość współpraca zaczyna się obiecująco.

 

Super. To ty też wystartuj z edycją gdzie da się niszczyć bloki na spawnie i wszystko leci podwójnie ;>

 

Ciężko było to sprawdzić ?

 

Wiesz jak wypuszcza nową wersję 30 minut przed startem poprawiając poprzednie bugi bo wcześniej nie miał czasu(z  2 tygodnie) to... tak, ciężko.

 

A ciężko jest przełożyć ?

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

 

 

AdamGrzegorz 16 latek z manią wyższości od czasu do czasu zawodowy hipokryta. Przestrzegam każdego kto ma zamiar zakupić u niego jakąkolwiek usługę. Jest to albowiem jeden z najmniej kompetentnych "programistów" jakiegokolwiek spotkałem. Przelałem na jego konto 700 pln gdzie zamówiłem u niego plugin na gildie. Oczywiście jak można było się spodziewać ich początkowa wersja posiadała bugi - nic dziwnego. Po wypisaniu 70% błędów "naprawił je" tworząc nowe, nawet gorsze ;>. Gdy kolejny raz dostał listę bugów zaczął mnie ignorować odpisując teksty w stylu "już naprawiłem", "wolę pisać minez dla zagranicznego klienta" albo w ogóle nie odpowiadał. Gdy dostał na moim serwerze rangę(zwykły gracz z prefixem) zaczął wyklinać i obrażać graczy(http://screenshot.sh/n9mpNRDpdrIKq  -  jeden z wielu przykładów).
Powołuje się na swój regulamin[(Mogę w każdym momencie zaprzestać wsparcia technicznego (wyzwiska, niesubordynacja lub zniechęcanie do dalszej pracy)] gdzie sam go nie przestrzega, cytuję:
"PIERDOLCU ZJEBANY"
"popierdolilo cie chyba"
Jak widać wymaga od innych czegoś czego nie jest sam w stanie zapewnić. Tutaj natomiast możecie zobaczyć jak wydajne pluginy robi java developer AdamGrzegorz - http://screenshot.sh/odDYbe2v1awbg.
Spierd**** mi edycje jakieś 4 razy ;>.

 

Prostorm? Czy to ty? Czy kogoś przekupiłeś? 

 

1. Dodałem nawet punkt regulaminu, dla pewności gdyby mnie kolejna osoba tak traktowała. Twoje zlecenie było nadane przed tym punktem, więc go omijam.

2. Wtedy kiedy ty miałeś zlecenie, był punkt regulaminu że mogę zawiesić pomoc techniczną ze względu na niesubordynację, zniechęcanie do dalszej pracy czy wyzwiska - więc no niestety, przykro mi, Prostorm. 

3. Nie owijając w bawełnę, wysyłasz teksty lub zdjęcia totalnie bez kontekstu (ten screen z gry był dla beki, później się z tego śmiałem z graczami na serwerze)

4. Apropo wysyłania tekstów bez kontekstu, - owszem, wysłałem do Ciebie parę obraźliwych wiadomości (bo jestem człowiekiem, mi też puszczają nerwy) ale nie bez powodu.

 

Proszę bardzo, ostatnia konwersacja. Nie mam całej niestety (gg i te jego archiwa). Ale na początku poszło o to że go niby olewam, a dobrze mu powiedziałem że nie mam w tygodniu czasu i postaram się to zrobić jak najszybciej w weekend. + dla wiadomości, to nie była pierwsza tego typu konwersacja, już na samym starcie współpracy nie miał do mnie szacunku, śmiał się ze mnie, upokarzał i zniechęcał do pracy, bez większego powodu. Jak sam mówił - taki ma charakter. I przez 5 miesięcy to znosiłem, aż do czasu.

 

Prostorm, mówiłeś że nie będziesz płakać mi na MPC? Ach, przepraszam, płaczesz przez pośredników? No nie! Jaka szkoda! Na pewno nie będę miał już kulturalnych klientów! Ci co mnie szanowali, wiedzą jak dobre mam usługi, i jak wydajne pluginy piszę. Nie będę profesjonalistą do kogoś, kto tego nie odwzajemnia. Nie usprawiedliwiam jednak się całkowicie, też zjebałem, plugin posiadał bugi - lecz zapierdalałem, zrywałem się z lekcji żeby wszystko naprawić i żebyś miał z*******e pluginy. Niestety, pod koniec po prostu przesadziłeś, i przestałem mieć jakąkolwiek motywację by ci cokolwiek naprawiać. Miałem wiele zleceń na gildie, toolsy za więcej niż te twoje marne 7 stów, klienci byli to z szacunkiem, którzy aktualnie nie skarżą się - a nawet jak widzisz na górze rekomendują mnie na następny raz. Prostorm, jeżeli chcesz znaleźć dobrego programistę, który jest odporny na wszelkie wyzwiska, upokarzania, śmiechy z jego osoby czy "żartów", to błagam cię - nie do mnie, tylko do jakiegoś robota bez emocji. Powodzenia.

 

Konwersacja na GG z ostatniej kłótni. 

 

 

TL;DR Osobiście przepraszam za to, że puściły mi nerwy, jestem jedynie człowiekiem. Jeżeli naprawdę myślałeś że mam nerwy ze stali, możesz mnie wyzywać, upokarzać i ośmieszać na tle nawet twojego serwera - to się myliłeś. Dlatego widzisz, były punkty w regulaminie że mogę zawiesić pomoc techniczną, i to teraz zrobiłem. Nie możesz mi kompletnie nic zarzucić. Od klienta oczekuje szacunku, chociaż najmniejszego którego u Ciebie kompletnie nie było. 

A zasłaniając się tym, że mi puściły nerwy jest trochę słabo. To tak jakby kogoś wkurwiać, prowokować cały czas, i potem się dziwić że się wkurwił xD

 

Mam nadzieje że znajdziesz lepszego programistę, tego ci osobiście życzę. :)

 

PS: Te 2 TPSy były z pierwszej wersji pluginu (bo widzę po tabie), i to naprawiłem w ciągu następnej nocy do 19.9 TPS. Mądrze prostorm, bardzo mądrze. I desperacko.

 

PS2: Dla przyszłych klientów - nie bierzcie odemnie zleceń, jeżeli nie zamierzacie zachowywać się z minimalną kulturą, lub macie ciężki do zgryzienia charakter. Nie chcę aby ktokolwiek poczuł się oszukany jak zerwę współpracę - nie mam nerwów ze stali niestety, i o tym przekonałem się pracując z prostormem.

 

Ty musisz siedzieć 3 dni nad uwzględnieniem wordguarlda w dropie? A to ci heca! Tak jak wspomniałem wyżej jesteś hipokrytą. Gdy spamiłem ci na gg abyś naprawił buga to sam zaczynałeś mnie wyzywać ;>,

 

Moge dostać za to 5pkt ale ja też bym zaczął wyzywać jakby mi jakiś łepek spamił. I co do tego pana to dobry kontakt wyrozumiałość współpraca zaczyna się obiecująco.

 

Super. To ty też wystartuj z edycją gdzie da się niszczyć bloki na spawnie i wszystko leci podwójnie ;>

 

Ciężko było to sprawdzić ?

 

Wiesz jak wypuszcza nową wersję 30 minut przed startem poprawiając poprzednie bugi bo wcześniej nie miał czasu(z  2 tygodnie) to... tak, ciężko.

 

A ciężko jest przełożyć ?

 

Ty jesteś aż tak otępiały czy tylko udajesz? Będę przekładał każdą edycję o tydzień bo on nie potrafi usiąść raz i porządnie ogarnąć wszystkich bugów.

 

+ Crashowanie mojego serwera teraz adamie to już totalne dno

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AdamGrzegorz 16 latek z manią wyższości od czasu do czasu zawodowy hipokryta. Przestrzegam każdego kto ma zamiar zakupić u niego jakąkolwiek usługę. Jest to albowiem jeden z najmniej kompetentnych "programistów" jakiegokolwiek spotkałem. Przelałem na jego konto 700 pln gdzie zamówiłem u niego plugin na gildie. Oczywiście jak można było się spodziewać ich początkowa wersja posiadała bugi - nic dziwnego. Po wypisaniu 70% błędów "naprawił je" tworząc nowe, nawet gorsze ;>. Gdy kolejny raz dostał listę bugów zaczął mnie ignorować odpisując teksty w stylu "już naprawiłem", "wolę pisać minez dla zagranicznego klienta" albo w ogóle nie odpowiadał. Gdy dostał na moim serwerze rangę(zwykły gracz z prefixem) zaczął wyklinać i obrażać graczy(http://screenshot.sh/n9mpNRDpdrIKq  -  jeden z wielu przykładów).
Powołuje się na swój regulamin[(Mogę w każdym momencie zaprzestać wsparcia technicznego (wyzwiska, niesubordynacja lub zniechęcanie do dalszej pracy)] gdzie sam go nie przestrzega, cytuję:
"PIERDOLCU ZJEBANY"
"popierdolilo cie chyba"
Jak widać wymaga od innych czegoś czego nie jest sam w stanie zapewnić. Tutaj natomiast możecie zobaczyć jak wydajne pluginy robi java developer AdamGrzegorz - http://screenshot.sh/odDYbe2v1awbg.
Spierd**** mi edycje jakieś 4 razy ;>.

 

Prostorm? Czy to ty? Czy kogoś przekupiłeś? 

 

1. Dodałem nawet punkt regulaminu, dla pewności gdyby mnie kolejna osoba tak traktowała. Twoje zlecenie było nadane przed tym punktem, więc go omijam.

2. Wtedy kiedy ty miałeś zlecenie, był punkt regulaminu że mogę zawiesić pomoc techniczną ze względu na niesubordynację, zniechęcanie do dalszej pracy czy wyzwiska - więc no niestety, przykro mi, Prostorm. 

3. Nie owijając w bawełnę, wysyłasz teksty lub zdjęcia totalnie bez kontekstu (ten screen z gry był dla beki, później się z tego śmiałem z graczami na serwerze)

4. Apropo wysyłania tekstów bez kontekstu, - owszem, wysłałem do Ciebie parę obraźliwych wiadomości (bo jestem człowiekiem, mi też puszczają nerwy) ale nie bez powodu.

 

Proszę bardzo, ostatnia konwersacja. Nie mam całej niestety (gg i te jego archiwa). Ale na początku poszło o to że go niby olewam, a dobrze mu powiedziałem że nie mam w tygodniu czasu i postaram się to zrobić jak najszybciej w weekend. + dla wiadomości, to nie była pierwsza tego typu konwersacja, już na samym starcie współpracy nie miał do mnie szacunku, śmiał się ze mnie, upokarzał i zniechęcał do pracy, bez większego powodu. Jak sam mówił - taki ma charakter. I przez 5 miesięcy to znosiłem, aż do czasu.

 

Prostorm, mówiłeś że nie będziesz płakać mi na MPC? Ach, przepraszam, płaczesz przez pośredników? No nie! Jaka szkoda! Na pewno nie będę miał już kulturalnych klientów! Ci co mnie szanowali, wiedzą jak dobre mam usługi, i jak wydajne pluginy piszę. Nie będę profesjonalistą do kogoś, kto tego nie odwzajemnia. Nie usprawiedliwiam jednak się całkowicie, też zjebałem, plugin posiadał bugi - lecz zapierdalałem, zrywałem się z lekcji żeby wszystko naprawić i żebyś miał z*******e pluginy. Niestety, pod koniec po prostu przesadziłeś, i przestałem mieć jakąkolwiek motywację by ci cokolwiek naprawiać. Miałem wiele zleceń na gildie, toolsy za więcej niż te twoje marne 7 stów, klienci byli to z szacunkiem, którzy aktualnie nie skarżą się - a nawet jak widzisz na górze rekomendują mnie na następny raz. Prostorm, jeżeli chcesz znaleźć dobrego programistę, który jest odporny na wszelkie wyzwiska, upokarzania, śmiechy z jego osoby czy "żartów", to błagam cię - nie do mnie, tylko do jakiegoś robota bez emocji. Powodzenia.

 

Konwersacja na GG z ostatniej kłótni. 

 

 

TL;DR Osobiście przepraszam za to, że puściły mi nerwy, jestem jedynie człowiekiem. Jeżeli naprawdę myślałeś że mam nerwy ze stali, możesz mnie wyzywać, upokarzać i ośmieszać na tle nawet twojego serwera - to się myliłeś. Dlatego widzisz, były punkty w regulaminie że mogę zawiesić pomoc techniczną, i to teraz zrobiłem. Nie możesz mi kompletnie nic zarzucić. Od klienta oczekuje szacunku, chociaż najmniejszego którego u Ciebie kompletnie nie było. 

A zasłaniając się tym, że mi puściły nerwy jest trochę słabo. To tak jakby kogoś wkurwiać, prowokować cały czas, i potem się dziwić że się wkurwił xD

 

Mam nadzieje że znajdziesz lepszego programistę, tego ci osobiście życzę. :)

 

PS: Te 2 TPSy były z pierwszej wersji pluginu (bo widzę po tabie), i to naprawiłem w ciągu następnej nocy do 19.9 TPS. Mądrze prostorm, bardzo mądrze. I desperacko.

 

PS2: Dla przyszłych klientów - nie bierzcie odemnie zleceń, jeżeli nie zamierzacie zachowywać się z minimalną kulturą, lub macie ciężki do zgryzienia charakter. Nie chcę aby ktokolwiek poczuł się oszukany jak zerwę współpracę - nie mam nerwów ze stali niestety, i o tym przekonałem się pracując z prostormem.

 

Ty musisz siedzieć 3 dni nad uwzględnieniem wordguarlda w dropie? A to ci heca! Tak jak wspomniałem wyżej jesteś hipokrytą. Gdy spamiłem ci na gg abyś naprawił buga to sam zaczynałeś mnie wyzywać ;>,

 

Moge dostać za to 5pkt ale ja też bym zaczął wyzywać jakby mi jakiś łepek spamił. I co do tego pana to dobry kontakt wyrozumiałość współpraca zaczyna się obiecująco.

 

Super. To ty też wystartuj z edycją gdzie da się niszczyć bloki na spawnie i wszystko leci podwójnie ;>

 

Ciężko było to sprawdzić ?

 

Wiesz jak wypuszcza nową wersję 30 minut przed startem poprawiając poprzednie bugi bo wcześniej nie miał czasu(z  2 tygodnie) to... tak, ciężko.

 

A ciężko jest przełożyć ?

 

Ty jesteś aż tak otępiały czy tylko udajesz? Będę przekładał każdą edycję o tydzień bo on nie potrafi usiąść raz i porządnie ogarnąć wszystkich bugów.

 

Jeśli to jest takie proste to czemu sam tego nie zrobiłeś ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Opublikowano

Czemu tego nie zrobiem? Bo nie jestem programistą  ale idź sobie do każdego innego programisty i spytaj się jak trudno jest zrobić drop z uwzględnieniem worldguarda ;) Nie mam zamiaru odpowiadać na twoje dalsze komentarze bo jesteś chyba niespełna rozumu.

 

 

@bodyguard3317 ty serio czepiasz się literówki?

Opublikowano

Serio ?! 700 zł za jebane gildie ?? O ja p******e, ja nawet  50% tej ceny nikomu bym nie zaproponował 

A widzisz ja skorzystałem z jego usług bo czytając jego posty i tematy wydawał się kompetentną osobą, cóż... Pozory mylą.

Opublikowano

Czemu tego nie zrobiem? Bo nie jestem programistą  ale idź sobie do każdego innego programisty i spytaj się jak trudno jest zrobić drop z uwzględnieniem worldguarda ;) Nie mam zamiaru odpowiadać na twoje dalsze komentarze bo jesteś chyba niespełna rozumu.

Och i to "zrobiem"

Tak czepiam ;3

Serio ?! 700 zł za jebane gildie ?? O ja p******e, ja nawet  50% tej ceny nikomu bym nie zaproponował 

Ty mi tam lepiej szykuj jakies jpg jak ten launcher bd mniej więcej wyglądał ( ͡° ͜ʖ ͡°) ;3

Opublikowano

Serio ?! 700 zł za jebane gildie ?? O ja p******e, ja nawet  50% tej ceny nikomu bym nie zaproponował 

Z tego co kojarzę to za 700 zł wziął pełne toolsy, gildie, bałwany i wszystkie jego widzi mi się które mówił 2 tygodnie po ustaleniu ceny. Nawet tego nie potrafi zapamiętać. Ja nawet nie będę się w tą dramę wpierał, powiedziałem co mam do powiedzenia.

Moja oficjalna strona! :)

http://socketbyte.pl/ 

Opublikowano

 

Serio ?! 700 zł za jebane gildie ?? O ja p******e, ja nawet  50% tej ceny nikomu bym nie zaproponował 

Z tego co kojarzę to za 700 zł wziął pełne toolsy, gildie, bałwany i wszystkie jego widzi mi się które mówił 2 tygodnie po ustaleniu ceny. Nawet tego nie potrafi zapamiętać. Ja nawet nie będę się w tą dramę wpierał, powiedziałem co mam do powiedzenia.

 

Dopowiedz, że twoją motywacją do robienia fixów są tylko i wyłącznie pieniądze ;>

Opublikowano

 

 

Serio ?! 700 zł za jebane gildie ?? O ja p******e, ja nawet  50% tej ceny nikomu bym nie zaproponował 

Z tego co kojarzę to za 700 zł wziął pełne toolsy, gildie, bałwany i wszystkie jego widzi mi się które mówił 2 tygodnie po ustaleniu ceny. Nawet tego nie potrafi zapamiętać. Ja nawet nie będę się w tą dramę wpierał, powiedziałem co mam do powiedzenia.

 

Dopowiedz, że twoją motywacją do robienia fixów są tylko i wyłącznie pieniądze ;>

 

 

Praca = zapłata. Dla każdego motywacja są pieniądze. Pieniądze motywują cię do pracy, nie ma co ukrywać. Mnie też :D.

Jeden z niewielu oficjalnych partnerów minecraft pochodzących z polski.

goPYjbL.png

Opublikowano

 

 

 

Serio ?! 700 zł za jebane gildie ?? O ja p******e, ja nawet  50% tej ceny nikomu bym nie zaproponował 

Z tego co kojarzę to za 700 zł wziął pełne toolsy, gildie, bałwany i wszystkie jego widzi mi się które mówił 2 tygodnie po ustaleniu ceny. Nawet tego nie potrafi zapamiętać. Ja nawet nie będę się w tą dramę wpierał, powiedziałem co mam do powiedzenia.

 

Dopowiedz, że twoją motywacją do robienia fixów są tylko i wyłącznie pieniądze ;>

 

 

Praca = zapłata. Dla każdego motywacja są pieniądze. Pieniądze motywują cię do pracy, nie ma co ukrywać. Mnie też :D.

 

Spoko tylko, że on miał zapłacone za projekt wraz z fixami których za darmo nie robi a nawet odpłatnie się opierd***

Opublikowano

Dobra, skończcie się z nim użerać. Ja wracam do pisania projektów dla bardziej kompetentnych osób, prostorm niech wyzywa innych programistów a Wy wszyscy wróćcie do swoich zajęć.

To nie ma sensu. Nic nikomu te sprzeczki nie dadzą, prostorm nie chce tego rozwiązać po dobroci - to nie. Nie interesuje mnie to po tym co odwalił.

Moja oficjalna strona! :)

http://socketbyte.pl/ 

Opublikowano

Adam jest człowiekiem, a każdy człowiek może się pomylić. Programowanie to aktualnie prestiżowa umiejętność, zresztą nie jest taka łatwa i tu się można zastanawiać na odwrót dlaczego ma nie popełniać błędów? 

 

Prostormie - bo doskonale wiemy, że z Tobą mamy do czynienia, nie kompromituj się do reszty i zachowaj choć odrobinę samokrytyki. Powiedz mi: jak można w ogóle zapowiedzieć start tak dużego serwera z informacją, że Adam może się nie wyrobić? To jest dopiero zastanawiające. 

 

Adnotacja dla czytających: polecam usługi Adama, póki jest się kulturalnym nie ma jakikolwiek problemów ze zlecaniami. 

 

Pzdr!

Opublikowano

Adam jest człowiekiem, a każdy człowiek może się pomylić. Programowanie to aktualnie prestiżowa umiejętność, zresztą nie jest taka łatwa i tu się można zastanawiać na odwrót dlaczego ma nie popełniać błędów? 

 

Prostormie - bo doskonale wiemy, że z Tobą mamy do czynienia, nie kompromituj się do reszty i zachowaj choć odrobinę samokrytyki. Powiedz mi: jak można w ogóle zapowiedzieć start tak dużego serwera z informacją, że Adam może się nie wyrobić? To jest dopiero zastanawiające. 

 

Adnotacja dla czytających: polecam usługi Adama, póki jest się kulturalnym nie ma jakikolwiek problemów ze zlecaniami. 

 

Pzdr!

Spytaj się jego bo to on się zarzekał, że zdąży ;>

Opublikowano

Konwersacja na GG z ostatniej kłótni. 

 

40 kg żywej wagi JEBŁEM XDDD

 

 

Ja znam @AdamGrzegorz już od dawna, jest on godny zaufania i jeśli mówi że coś zrobi - to to zrobi ;)

Jeśli ktoś go wyzywa, to myślę że ja też bym podobnie zareagował, tylko że ja bym tego 40kg koksa do siebie zaprosił ;D

409.jpg?7190

|---> Z o s t a n ę <---|

 

Zostanę technikiem na twój serwer minecraft, zrobie cały serwer według twojego pomysłu!
http://www.mpcforum.pl/topic/1486254-zostanę-technikiem-stworzę-serwer-twojego-pomysłu/#entry12589185

Opublikowano

 

Adam jest człowiekiem, a każdy człowiek może się pomylić. Programowanie to aktualnie prestiżowa umiejętność, zresztą nie jest taka łatwa i tu się można zastanawiać na odwrót dlaczego ma nie popełniać błędów? 

 

Prostormie - bo doskonale wiemy, że z Tobą mamy do czynienia, nie kompromituj się do reszty i zachowaj choć odrobinę samokrytyki. Powiedz mi: jak można w ogóle zapowiedzieć start tak dużego serwera z informacją, że Adam może się nie wyrobić? To jest dopiero zastanawiające. 

 

Adnotacja dla czytających: polecam usługi Adama, póki jest się kulturalnym nie ma jakikolwiek problemów ze zlecaniami. 

 

Pzdr!

Spytaj się jego bo to on się zarzekał, że zdąży ;>

 

Kolejna oszukana osoba przez tego człowieka, a forum dalej po jego stronie.  ^^  Dlatego takie transakcje wykonuje się przez PayPala, bo zamiast odzyskać pieniądze pisałbym gdzieś posty, że Karolek to oszust albo coś takiego.

 

Nie polecam użytkownika, kompletnie niedojrzały, bardzo pazerny i skłonny do oszustw.

4L0M4l0.png

Opublikowano

 

 

Adam jest człowiekiem, a każdy człowiek może się pomylić. Programowanie to aktualnie prestiżowa umiejętność, zresztą nie jest taka łatwa i tu się można zastanawiać na odwrót dlaczego ma nie popełniać błędów? 

 

Prostormie - bo doskonale wiemy, że z Tobą mamy do czynienia, nie kompromituj się do reszty i zachowaj choć odrobinę samokrytyki. Powiedz mi: jak można w ogóle zapowiedzieć start tak dużego serwera z informacją, że Adam może się nie wyrobić? To jest dopiero zastanawiające. 

 

Adnotacja dla czytających: polecam usługi Adama, póki jest się kulturalnym nie ma jakikolwiek problemów ze zlecaniami. 

 

Pzdr!

Spytaj się jego bo to on się zarzekał, że zdąży ;>

 

Kolejna oszukana osoba przez tego człowieka, a forum dalej po jego stronie.  ^^  Dlatego takie transakcje wykonuje się przez PayPala, bo zamiast odzyskać pieniądze pisałbym gdzieś posty, że Karolek to oszust albo coś takiego.

 

Nie polecam użytkownika, kompletnie niedojrzały, bardzo pazerny i skłonny do oszustw.

 

o, wróciłeś xD 

wiesz ile mnie interesujesz? :D nawet pewnie nie przeczytałeś tych postów. \

 

"Kolejna"? Nikogo nigdy nie oszukałem, jeżeli zerwanie pomocy technicznej wg. regulaminu nazywasz oszukaniem to powodzenia. 

Nawet ze mną nigdy nie pracowałeś, co ty możesz o mnie wiedzieć jezu xD

 

Skąd wy się wszyscy bierzecie, z kosmosu czy wyznajecie taktykę TL;DR?

Moja oficjalna strona! :)

http://socketbyte.pl/ 

Opublikowano

Nie to całkiem co innego. Dokładnie BodyGuard. To porostu niewyjaśniony żale Hammera oraz żale serwera prostorm o to, że nie potrafią zachować kultury, a potem bezczelnie oczerniają człowieka. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...