Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Napiszę plugin/aplikację na zlecenie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 188
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Stanowczo nie polecam, całkowity brak umiejętności, rozwój na poziomie 10-latka, brak profesjonalizmu.

Ah tak, Twojego zdania niestety nawet słuchać nie chcę, ponieważ - niczego ode mnie w obecnym czasie nie zamówiłeś.

Całkowity brak umiejętności? Musisz się pochwalić kiedyś swoimi, bo jak na razie żadnych nie zauważyłem.

Wg. ciebie wszystko jest łatwe, mimo że tak naprawdę gówno wiesz o kodzie i programowaniu - naprawdę mądrze.

 

Rozwój na poziomie 10 latka, poczekaj bo nie rozumiem, sugerujesz że wiem tyle co 10 latek? Uh, co za desperacja!

Brak profesjonalizmu... hmm... w sumie to tak - ciężko być profesjonalnym programistą jeżeli pracodawca chce plugin za półdarmo, twierdząc, że jest łatwy do napisania. Tu masz rację!

 

Podsumowywując, troszkę desperacko wyraziłeś swoją opinię - ale proszę bardzo, temat jest otwarty i można wyrażać swoje zdanie. Szkoda tylko że Twoje nie było niczym konstruktywnym, a bardziej stereotypowym (w końcu pracowałeś ze mną mocne 2 lata temu!) gównem. Pozdrawiam i powodzenia w centrumpvp, profesjonalnym serwerze.

 

PS: Wiesz co jest najlepsze? Masz 1227 postów, a jedynie 72 lajki. Widać że raczej zbyt lubianą i szanowaną osobą nie jesteś - i pisząc takie pierdoły nie zostaniesz.

Moja oficjalna strona! :)

http://socketbyte.pl/ 

Opublikowano

 

Stanowczo nie polecam, całkowity brak umiejętności, rozwój na poziomie 10-latka, brak profesjonalizmu.

Ah tak, Twojego zdania niestety nawet słuchać nie chcę, ponieważ - niczego ode mnie w obecnym czasie nie zamówiłeś.

Całkowity brak umiejętności? Musisz się pochwalić kiedyś swoimi, bo jak na razie żadnych nie zauważyłem.

Wg. ciebie wszystko jest łatwe, mimo że tak naprawdę gówno wiesz o kodzie i programowaniu - naprawdę mądrze.

 

Rozwój na poziomie 10 latka, poczekaj bo nie rozumiem, sugerujesz że wiem tyle co 10 latek? Uh, co za desperacja!

Brak profesjonalizmu... hmm... w sumie to tak - ciężko być profesjonalnym programistą jeżeli pracodawca chce plugin za półdarmo, twierdząc, że jest łatwy do napisania. Tu masz rację!

 

Podsumowywując, troszkę desperacko wyraziłeś swoją opinię - ale proszę bardzo, temat jest otwarty i można wyrażać swoje zdanie. Szkoda tylko że Twoje nie było niczym konstruktywnym, a bardziej stereotypowym (w końcu pracowałeś ze mną mocne 2 lata temu!) gównem. Pozdrawiam i powodzenia w centrumpvp, profesjonalnym serwerze.

 

PS: Wiesz co jest najlepsze? Masz 1227 postów, a jedynie 72 lajki. Widać że raczej zbyt lubianą i szanowaną osobą nie jesteś - i pisząc takie pierdoły nie zostaniesz.

 

Akurat z miłą chęcią bym ci coś zlecił, ale zamiast porozmawiać jak ludzie wolałeś śmiać się i nawet nie wiem co jeszcze. 

 

Cytaty:

"XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Tak jak wtedy, ale przecież antycheat to łatwe jest XDDD"

"Co chcesz do cholery, a nie mi będziesz swoje racje udowadniał. Ja jestem programistą - i to ja wiem co jest trudne a co nie. "

 

Twój poziom rozwoju i głupoty jest na poziomie 10-latka, wystarczy zobaczyć twój płacz w moim temacie o poszukiwaniu programisty, jak nie mogłeś znieść tego, że wysyłam jakieś obrazki podczas rekrutacji (karygodne!).

 

Piszę do ciebie o współpracę, a ty jak zwykłe dziecko śmiejesz się i nie potrafisz poważnie podejść do tematu.

 

Jakbyś nie zauważył, to duża część moich postów to po prostu odświeżanie tematów, które prowadzę już bardzo długo. Nie zależy mi na opiniach osób, które nic nie znaczą, a tobie polecam to samo. Przejmujesz się jakimiś polubieniami na forum? Nie chcę naprawdę wiedzieć jak wygląda twoje życie prywatne, jeśli w ogóle je masz.  :yay:

 

Nigdy z tobą nie pracowałem i jednak nie mam zamiaru.

4L0M4l0.png

Opublikowano

 

 

Stanowczo nie polecam, całkowity brak umiejętności, rozwój na poziomie 10-latka, brak profesjonalizmu.

Ah tak, Twojego zdania niestety nawet słuchać nie chcę, ponieważ - niczego ode mnie w obecnym czasie nie zamówiłeś.

Całkowity brak umiejętności? Musisz się pochwalić kiedyś swoimi, bo jak na razie żadnych nie zauważyłem.

Wg. ciebie wszystko jest łatwe, mimo że tak naprawdę gówno wiesz o kodzie i programowaniu - naprawdę mądrze.

 

Rozwój na poziomie 10 latka, poczekaj bo nie rozumiem, sugerujesz że wiem tyle co 10 latek? Uh, co za desperacja!

Brak profesjonalizmu... hmm... w sumie to tak - ciężko być profesjonalnym programistą jeżeli pracodawca chce plugin za półdarmo, twierdząc, że jest łatwy do napisania. Tu masz rację!

 

Podsumowywując, troszkę desperacko wyraziłeś swoją opinię - ale proszę bardzo, temat jest otwarty i można wyrażać swoje zdanie. Szkoda tylko że Twoje nie było niczym konstruktywnym, a bardziej stereotypowym (w końcu pracowałeś ze mną mocne 2 lata temu!) gównem. Pozdrawiam i powodzenia w centrumpvp, profesjonalnym serwerze.

 

PS: Wiesz co jest najlepsze? Masz 1227 postów, a jedynie 72 lajki. Widać że raczej zbyt lubianą i szanowaną osobą nie jesteś - i pisząc takie pierdoły nie zostaniesz.

 

Akurat z miłą chęcią bym ci coś zlecił, ale zamiast porozmawiać jak ludzie wolałeś śmiać się i nawet nie wiem co jeszcze. 

 

Cytaty:

"XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Tak jak wtedy, ale przecież antycheat to łatwe jest XDDD"

"Co chcesz do cholery, a nie mi będziesz swoje racje udowadniał. Ja jestem programistą - i to ja wiem co jest trudne a co nie. "

 

Twój poziom rozwoju i głupoty jest na poziomie 10-latka, wystarczy zobaczyć twój płacz w moim temacie o poszukiwaniu programisty, jak nie mogłeś znieść tego, że wysyłam jakieś obrazki podczas rekrutacji (karygodne!).

 

Piszę do ciebie o współpracę, a ty jak zwykłe dziecko śmiejesz się i nie potrafisz poważnie podejść do tematu.

 

Jakbyś nie zauważył, to duża część moich postów to po prostu odświeżanie tematów, które prowadzę już bardzo długo. Nie zależy mi na opiniach osób, które nic nie znaczą, a tobie polecam to samo. Przejmujesz się jakimiś polubieniami na forum? Nie chcę naprawdę wiedzieć jak wygląda twoje życie prywatne, jeśli w ogóle je masz.  :yay:

 

Nigdy z tobą nie pracowałem i jednak nie mam zamiaru.

 

H4H4H4H4H4H4H4H4 PANIE HAMIE, NIE OŚMIESZAJ SIĘ 

@topic

Godny polecenia

Opublikowano

@topic

 

Zajmujesz się może tworzeniem pluginów do Terrari?

Nie, niestety nie. :/ Do javy znam jedynie podstawy JavaFX, Android i w pełni bibliotekę Bukkit.

A w c# jedynie .NET czy Unity.

 

 

Stanowczo nie polecam, całkowity brak umiejętności, rozwój na poziomie 10-latka, brak profesjonalizmu.

Ah tak, Twojego zdania niestety nawet słuchać nie chcę, ponieważ - niczego ode mnie w obecnym czasie nie zamówiłeś.

Całkowity brak umiejętności? Musisz się pochwalić kiedyś swoimi, bo jak na razie żadnych nie zauważyłem.

Wg. ciebie wszystko jest łatwe, mimo że tak naprawdę gówno wiesz o kodzie i programowaniu - naprawdę mądrze.

 

Rozwój na poziomie 10 latka, poczekaj bo nie rozumiem, sugerujesz że wiem tyle co 10 latek? Uh, co za desperacja!

Brak profesjonalizmu... hmm... w sumie to tak - ciężko być profesjonalnym programistą jeżeli pracodawca chce plugin za półdarmo, twierdząc, że jest łatwy do napisania. Tu masz rację!

 

Podsumowywując, troszkę desperacko wyraziłeś swoją opinię - ale proszę bardzo, temat jest otwarty i można wyrażać swoje zdanie. Szkoda tylko że Twoje nie było niczym konstruktywnym, a bardziej stereotypowym (w końcu pracowałeś ze mną mocne 2 lata temu!) gównem. Pozdrawiam i powodzenia w centrumpvp, profesjonalnym serwerze.

 

PS: Wiesz co jest najlepsze? Masz 1227 postów, a jedynie 72 lajki. Widać że raczej zbyt lubianą i szanowaną osobą nie jesteś - i pisząc takie pierdoły nie zostaniesz.

 

Akurat z miłą chęcią bym ci coś zlecił, ale zamiast porozmawiać jak ludzie wolałeś śmiać się i nawet nie wiem co jeszcze. 

 

Cytaty:

"XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Tak jak wtedy, ale przecież antycheat to łatwe jest XDDD"

"Co chcesz do cholery, a nie mi będziesz swoje racje udowadniał. Ja jestem programistą - i to ja wiem co jest trudne a co nie. "

 

Twój poziom rozwoju i głupoty jest na poziomie 10-latka, wystarczy zobaczyć twój płacz w moim temacie o poszukiwaniu programisty, jak nie mogłeś znieść tego, że wysyłam jakieś obrazki podczas rekrutacji (karygodne!).

 

Piszę do ciebie o współpracę, a ty jak zwykłe dziecko śmiejesz się i nie potrafisz poważnie podejść do tematu.

 

Jakbyś nie zauważył, to duża część moich postów to po prostu odświeżanie tematów, które prowadzę już bardzo długo. Nie zależy mi na opiniach osób, które nic nie znaczą, a tobie polecam to samo. Przejmujesz się jakimiś polubieniami na forum? Nie chcę naprawdę wiedzieć jak wygląda twoje życie prywatne, jeśli w ogóle je masz.  :yay:

 

Nigdy z tobą nie pracowałem i jednak nie mam zamiaru.

 

A ja nie zamierzam z Tobą pracować, bo zapewne zleciłbyś mi antycheat za 20 zł. (Skoro ty mi wypominasz 1.5 roczne posty, to ja Tobie zachowanie 1.5 roku temu)

#eot nie chcę już dłużej tego przedłużać, po prostu nie jesteś wart mojego profesjonalizmu i poważnego traktowania jak klienta. Staram się być obiektywny, ale pracować z kimś takim jak Ty to udręka.

 

PS: Podawanie cytatów z prywatnych wiadomości, i do tego bez całego kontekstu - brawo! Wysoki poziom prezentujesz.

Moja oficjalna strona! :)

http://socketbyte.pl/ 

Opublikowano

 

@topic

 

Zajmujesz się może tworzeniem pluginów do Terrari?

Nie, niestety nie. :/ Do javy znam jedynie podstawy JavaFX, Android i w pełni bibliotekę Bukkit.

A w c# jedynie .NET czy Unity.

 

 

Stanowczo nie polecam, całkowity brak umiejętności, rozwój na poziomie 10-latka, brak profesjonalizmu.

Ah tak, Twojego zdania niestety nawet słuchać nie chcę, ponieważ - niczego ode mnie w obecnym czasie nie zamówiłeś.

Całkowity brak umiejętności? Musisz się pochwalić kiedyś swoimi, bo jak na razie żadnych nie zauważyłem.

Wg. ciebie wszystko jest łatwe, mimo że tak naprawdę gówno wiesz o kodzie i programowaniu - naprawdę mądrze.

 

Rozwój na poziomie 10 latka, poczekaj bo nie rozumiem, sugerujesz że wiem tyle co 10 latek? Uh, co za desperacja!

Brak profesjonalizmu... hmm... w sumie to tak - ciężko być profesjonalnym programistą jeżeli pracodawca chce plugin za półdarmo, twierdząc, że jest łatwy do napisania. Tu masz rację!

 

Podsumowywując, troszkę desperacko wyraziłeś swoją opinię - ale proszę bardzo, temat jest otwarty i można wyrażać swoje zdanie. Szkoda tylko że Twoje nie było niczym konstruktywnym, a bardziej stereotypowym (w końcu pracowałeś ze mną mocne 2 lata temu!) gównem. Pozdrawiam i powodzenia w centrumpvp, profesjonalnym serwerze.

 

PS: Wiesz co jest najlepsze? Masz 1227 postów, a jedynie 72 lajki. Widać że raczej zbyt lubianą i szanowaną osobą nie jesteś - i pisząc takie pierdoły nie zostaniesz.

 

Akurat z miłą chęcią bym ci coś zlecił, ale zamiast porozmawiać jak ludzie wolałeś śmiać się i nawet nie wiem co jeszcze. 

 

Cytaty:

"XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Tak jak wtedy, ale przecież antycheat to łatwe jest XDDD"

"Co chcesz do cholery, a nie mi będziesz swoje racje udowadniał. Ja jestem programistą - i to ja wiem co jest trudne a co nie. "

 

Twój poziom rozwoju i głupoty jest na poziomie 10-latka, wystarczy zobaczyć twój płacz w moim temacie o poszukiwaniu programisty, jak nie mogłeś znieść tego, że wysyłam jakieś obrazki podczas rekrutacji (karygodne!).

 

Piszę do ciebie o współpracę, a ty jak zwykłe dziecko śmiejesz się i nie potrafisz poważnie podejść do tematu.

 

Jakbyś nie zauważył, to duża część moich postów to po prostu odświeżanie tematów, które prowadzę już bardzo długo. Nie zależy mi na opiniach osób, które nic nie znaczą, a tobie polecam to samo. Przejmujesz się jakimiś polubieniami na forum? Nie chcę naprawdę wiedzieć jak wygląda twoje życie prywatne, jeśli w ogóle je masz.  :yay:

 

Nigdy z tobą nie pracowałem i jednak nie mam zamiaru.

 

A ja nie zamierzam z Tobą pracować, bo zapewne zleciłbyś mi antycheat za 20 zł. (Skoro ty mi wypominasz 1.5 roczne posty, to ja Tobie zachowanie 1.5 roku temu)

#eot nie chcę już dłużej tego przedłużać, po prostu nie jesteś wart mojego profesjonalizmu i poważnego traktowania jak klienta. Staram się być obiektywny, ale pracować z kimś takim jak Ty to udręka.

 

PS: Podawanie cytatów z prywatnych wiadomości, i do tego bez całego kontekstu - brawo! Wysoki poziom prezentujesz.

 

Nie będę podawał tutaj pełnych prywatnych wiadomości, tylko ty tutaj jesteś taki głupi.

 

Ja ci nic nie wypominam, piszę do ciebie z propozycją współpracy, na co ty: "XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Tak jak wtedy, ale przecież antycheat to łatwe jest XDDD"

 

Nie chciałem od ciebie żadnego AntyCheata, tylko dopisanie taska, do gotowego pluginu, który ci wysłałem, co było widocznie dla ciebie bardzo trudnym zadaniem.

 

W moim zachowaniu naprawdę nie ma nic złego, nie mam zamiaru zniżać się co raz bardziej do twojego poziomu.

4L0M4l0.png

Opublikowano

 

 

@topic

 

Zajmujesz się może tworzeniem pluginów do Terrari?

Nie, niestety nie. :/ Do javy znam jedynie podstawy JavaFX, Android i w pełni bibliotekę Bukkit.

A w c# jedynie .NET czy Unity.

 

 

Stanowczo nie polecam, całkowity brak umiejętności, rozwój na poziomie 10-latka, brak profesjonalizmu.

Ah tak, Twojego zdania niestety nawet słuchać nie chcę, ponieważ - niczego ode mnie w obecnym czasie nie zamówiłeś.

Całkowity brak umiejętności? Musisz się pochwalić kiedyś swoimi, bo jak na razie żadnych nie zauważyłem.

Wg. ciebie wszystko jest łatwe, mimo że tak naprawdę gówno wiesz o kodzie i programowaniu - naprawdę mądrze.

 

Rozwój na poziomie 10 latka, poczekaj bo nie rozumiem, sugerujesz że wiem tyle co 10 latek? Uh, co za desperacja!

Brak profesjonalizmu... hmm... w sumie to tak - ciężko być profesjonalnym programistą jeżeli pracodawca chce plugin za półdarmo, twierdząc, że jest łatwy do napisania. Tu masz rację!

 

Podsumowywując, troszkę desperacko wyraziłeś swoją opinię - ale proszę bardzo, temat jest otwarty i można wyrażać swoje zdanie. Szkoda tylko że Twoje nie było niczym konstruktywnym, a bardziej stereotypowym (w końcu pracowałeś ze mną mocne 2 lata temu!) gównem. Pozdrawiam i powodzenia w centrumpvp, profesjonalnym serwerze.

 

PS: Wiesz co jest najlepsze? Masz 1227 postów, a jedynie 72 lajki. Widać że raczej zbyt lubianą i szanowaną osobą nie jesteś - i pisząc takie pierdoły nie zostaniesz.

 

Akurat z miłą chęcią bym ci coś zlecił, ale zamiast porozmawiać jak ludzie wolałeś śmiać się i nawet nie wiem co jeszcze. 

 

Cytaty:

"XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Tak jak wtedy, ale przecież antycheat to łatwe jest XDDD"

"Co chcesz do cholery, a nie mi będziesz swoje racje udowadniał. Ja jestem programistą - i to ja wiem co jest trudne a co nie. "

 

Twój poziom rozwoju i głupoty jest na poziomie 10-latka, wystarczy zobaczyć twój płacz w moim temacie o poszukiwaniu programisty, jak nie mogłeś znieść tego, że wysyłam jakieś obrazki podczas rekrutacji (karygodne!).

 

Piszę do ciebie o współpracę, a ty jak zwykłe dziecko śmiejesz się i nie potrafisz poważnie podejść do tematu.

 

Jakbyś nie zauważył, to duża część moich postów to po prostu odświeżanie tematów, które prowadzę już bardzo długo. Nie zależy mi na opiniach osób, które nic nie znaczą, a tobie polecam to samo. Przejmujesz się jakimiś polubieniami na forum? Nie chcę naprawdę wiedzieć jak wygląda twoje życie prywatne, jeśli w ogóle je masz.  :yay:

 

Nigdy z tobą nie pracowałem i jednak nie mam zamiaru.

 

A ja nie zamierzam z Tobą pracować, bo zapewne zleciłbyś mi antycheat za 20 zł. (Skoro ty mi wypominasz 1.5 roczne posty, to ja Tobie zachowanie 1.5 roku temu)

#eot nie chcę już dłużej tego przedłużać, po prostu nie jesteś wart mojego profesjonalizmu i poważnego traktowania jak klienta. Staram się być obiektywny, ale pracować z kimś takim jak Ty to udręka.

 

PS: Podawanie cytatów z prywatnych wiadomości, i do tego bez całego kontekstu - brawo! Wysoki poziom prezentujesz.

 

Nie będę podawał tutaj pełnych prywatnych wiadomości, tylko ty tutaj jesteś taki głupi.

 

Ja ci nic nie wypominam, piszę do ciebie z propozycją współpracy, na co ty: "XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Tak jak wtedy, ale przecież antycheat to łatwe jest XDDD"

 

Nie chciałem od ciebie żadnego AntyCheata, tylko dopisanie taska, do gotowego pluginu, który ci wysłałem, co było widocznie dla ciebie bardzo trudnym zadaniem.

 

W moim zachowaniu naprawdę nie ma nic złego, nie mam zamiaru zniżać się co raz bardziej do twojego poziomu.

 

Możesz te swoje płacze wylewać na pw? Nie chcę mieć tutaj zbędnego spamu od osoby która dla mnie kompletnie nic nie znaczy.

 

PS: Jakie dopisanie taska? To prosiłeś 2 lata temu, co wtedy może i dla mnie było trudne. 

Moja oficjalna strona! :)

http://socketbyte.pl/ 

Opublikowano

Oprócz dodania taska nic innego od ciebie nie chciałem. Chcę innych ludzi przestrzec przed twoim idiotyzmem - jeśli szukacie programisty to na pewno nie polecam tego użytkownika.

 

Tak się składa, że to akurat ty płakałeś, że nie chcieliśmy cię w administracji. A jak wysyłałem jakieś komiksy albo obrazki to już chyba nie wytrzymałeś ze złości.  T_T Skończyłeś w końcu te 15 lat?

4L0M4l0.png

Opublikowano

Idiotyzmem tez moze byc ocenianie czlowieka po tym co sie stalo dwa lata temu.

 

Wysłane z mojego XT910 przy użyciu Tapatalka

 

 

Core i3 2120 | 4 GB RAM DDR3 1333 | Gigabyte GTX 460 SOC | WD Blue 640 GB | ASUS P8H61-M LE Rev 3.0 | be quiet! System Power 8 600 W | obudowa iBox (bodajże)

Opublikowano

@HAMMERxPL

 

Tak se dalej obserwuje od roku twoje poczynania, ruchy w kierunku serwera i twojej prywatnej osoby

 

Chcialem Ci poweidziec ze od pol roku nikt nie byl takim szczurem jak Ty, nawet pan Tro.. z shit4u jest lepsza osoba prywatnie od Ciebie.

(Nawet allah akbar zwany Rei***YT jest latwiejszy do "przegryzienia")

Jestes takim typowym rakiem na scenie mc, od prawie 2 lat edytujesz pluginy a ceny ktore chcesz placic za pluginy sa smieszne i nie oplacalne dla nikogo, nie dziwie sie ze nie znalazles przez 2 lata ZADNEGO programisty, powtarzam ZADNEGO!

Ludzie do ktorych zawsze sie odzywales to byli moi znajomi ktorzy Cie odrzucali jak kota dachowca jak im opowiadalem jakim smiesznym i prymitywnym czlowiekiem jestes... niektorzy sobie nawet jaja robili z Ciebie, zasluzyles no dobra, ale przez ten czas ile razy mi groziles, ile razy twoj serwer siegal CPU 800%, no coz

(napewno przez nie zoptmyalizowane pluginy albo kradzione a kij wie skad ty je bierzesz!)

Pamietam nawet twoj telefon gdy dzowniles do mnie o 2 w nocy bo chciales sie popisac przed kolegami na tsie jakim krolem panczy jestes a zostales zgaszony a ja uslyszalem smiech twoich kolegow na tsie z Ciebie.

Twoja administracja sprzedaje i rozdaje itemy na survivalu, takich masz kolegow ze nawet gdy uzywales mojego chujowego antycheata, to odrazu Cie podpierdolili jak psa

 

A ty przychodzisz i wyzywasz jakiegos programiste, i krytykujesz nie podajac zadnych argumentow nie sadzisz ze czas sie zmienic?

Do dzis nie podales swojego prawdziwego fejsa nigdzie, boisz sie strasznie ujawnic, szkoda ;)

Nie masz juz czego sie chwytac, idealny pomysl na dramy ostatnie popularne na polskim YT :)

 

Apropo Grzegorza, upominal sie dawno abym mu wystawil jakas opinie, nie prosil o pozytywna!

Kiedys sie uczyl oczywiscie jak kazdy z nas, obecnie moge jak najbardziej polecic, zawsze robi zlecenia jesli mu nie brakuje czasu.

Mozna nawet spojrzec na jego stare "toolsy" ktore sie prosily tylko aby je spalic, a teraz? na biezaco jestem i widze jego kod ktory jest  ciagle poprawiany.

A Ceny ktore sa i tak za niskie, wyzywam go ze nie szanuje siebie do dzis :) Jego ceny to sa 40% ktore ja osobiscie biore.

 

Jak najbardziej polecam Grzegorza, a co do pana hammera nie polecam sie przejmowac sadze nawet ze jego nick jest zwiazany z jego dziecinstwem.

Opublikowano

@HAMMERxPL

 

Tak se dalej obserwuje od roku twoje poczynania, ruchy w kierunku serwera i twojej prywatnej osoby

 

Chcialem Ci poweidziec ze od pol roku nikt nie byl takim szczurem jak Ty, nawet pan Tro.. z shit4u jest lepsza osoba prywatnie od Ciebie.

(Nawet allah akbar zwany Rei***YT jest latwiejszy do "przegryzienia")

Jestes takim typowym rakiem na scenie mc, od prawie 2 lat edytujesz pluginy a ceny ktore chcesz placic za pluginy sa smieszne i nie oplacalne dla nikogo, nie dziwie sie ze nie znalazles przez 2 lata ZADNEGO programisty, powtarzam ZADNEGO!

Ludzie do ktorych zawsze sie odzywales to byli moi znajomi ktorzy Cie odrzucali jak kota dachowca jak im opowiadalem jakim smiesznym i prymitywnym czlowiekiem jestes... niektorzy sobie nawet jaja robili z Ciebie, zasluzyles no dobra, ale przez ten czas ile razy mi groziles, ile razy twoj serwer siegal CPU 800%, no coz

(napewno przez nie zoptmyalizowane pluginy albo kradzione a kij wie skad ty je bierzesz!)

Pamietam nawet twoj telefon gdy dzowniles do mnie o 2 w nocy bo chciales sie popisac przed kolegami na tsie jakim krolem panczy jestes a zostales zgaszony a ja uslyszalem smiech twoich kolegow na tsie z Ciebie.

Twoja administracja sprzedaje i rozdaje itemy na survivalu, takich masz kolegow ze nawet gdy uzywales mojego chujowego antycheata, to odrazu Cie podpierdolili jak psa

 

A ty przychodzisz i wyzywasz jakiegos programiste, i krytykujesz nie podajac zadnych argumentow nie sadzisz ze czas sie zmienic?

Do dzis nie podales swojego prawdziwego fejsa nigdzie, boisz sie strasznie ujawnic, szkoda ;)

Nie masz juz czego sie chwytac, idealny pomysl na dramy ostatnie popularne na polskim YT :)

 

Apropo Grzegorza, upominal sie dawno abym mu wystawil jakas opinie, nie prosil o pozytywna!

Kiedys sie uczyl oczywiscie jak kazdy z nas, obecnie moge jak najbardziej polecic, zawsze robi zlecenia jesli mu nie brakuje czasu.

Mozna nawet spojrzec na jego stare "toolsy" ktore sie prosily tylko aby je spalic, a teraz? na biezaco jestem i widze jego kod ktory jest  ciagle poprawiany.

A Ceny ktore sa i tak za niskie, wyzywam go ze nie szanuje siebie do dzis :) Jego ceny to sa 40% ktore ja osobiscie biore.

 

Jak najbardziej polecam Grzegorza, a co do pana hammera nie polecam sie przejmowac sadze nawet ze jego nick jest zwiazany z jego dziecinstwem.

Nie wiem o co ci chodzi, a programistów znajdywałem, nawet kilku z nich zostało już opłaconych, tylko rezygnowali - tak jak mówiłem, jakieś problemy z mózgiem. Na przykład Karolek (EastWestFM) próbował oszukać mnie na 400 zł, na szczęście płaciłem PayPalem. 

 

Dzwoniłem do ciebie tylko 2 razy, wątpię, żeby ktokolwiek śmiał się ze mnie. Ktoś rozdaje itemy? Ciekawe jak, skoro tylko ja mam dostęp do gamemoda.

 

Twoi znajomi, tacy sami idioci jak ty.  B)

 

Akurat podałem argumenty na niego, jakbyś nie zauważył.

 

http://screenshot.sh/mKTWNLEpcYUHR - jak umiesz liczyć, to licz na siebie.  :yay:

4L0M4l0.png

Opublikowano

@HAMMERxPL

 

Nie interesuje mnie karolek, to ten ktory mi mowil ze za granica nie jestem w stanie natrzepac 6k mies xDD?

 

Szkoda ze nie nagralem jak do mnie dzwonisz.. kazdy mialby w sumie beke, no ale nie codziennie dzwoni do mnie jakis duren.

 

No dziwne, bo do dzis gdy moja gildia tam gra to zalatwiam im itemy jakie chca XDDD

 

Moi znajomi? Po prostu maja mozg aby nie pomagac przyglupa takim jak Ty.

 

Nigdzie sesownych argumentow z tego roku nie podales.

 

No to jeszcze pokaz klasy, i kod abym mogl ocenic skad zajebales

Opublikowano

@HAMMERxPL

 

Nie interesuje mnie karolek, to ten ktory mi mowil ze za granica nie jestem w stanie natrzepac 6k mies xDD?

 

Szkoda ze nie nagralem jak do mnie dzwonisz.. kazdy mialby w sumie beke, no ale nie codziennie dzwoni do mnie jakis duren.

 

No dziwne, bo do dzis gdy moja gildia tam gra to zalatwiam im itemy jakie chca XDDD

 

Moi znajomi? Po prostu maja mozg aby nie pomagac przyglupa takim jak Ty.

 

Nigdzie sesownych argumentow z tego roku nie podales.

 

No to jeszcze pokaz klasy, i kod abym mogl ocenic skad zajebales

2 razy od ciebie dzwoniłem i oprócz zapytania czy napisałbyś dla mnie plugin nic innego nie mówiłem. Nie znasz nawet języka polskiego człowieku, to świadczy o twoim debilizmie "przyglupa"?

Mózg? Dostają kasę za zrobienie czegoś, zobowiązują się to zrobić, a potem jednak odrzucają.

 

Żadna linijka kodu nie będzie ujawniona, nie mamy żadnych kradzionych pluginów. :)

 

Nie polecam nikomu usług użytkownika AdamGrzegorz - najprędzej zostaniecie oszukani. 

4L0M4l0.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...