Skocz do zawartości

Zbucki

Members
 • Zawartość

  118
 • Rejestracja

 • Ostatnio

3 obserwujących

O Zbucki

 • Ranga
  Debiutant

Metody kontaktu

 • GG
  57498390

O użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

1336 wyświetleń profilu
 1. Dostałeś poprawną wersje i to nie 150 zł tylko 100zl(2x po 50 zł, nie pamiętasz?), tylko że jak dowaliłeś mi kolejne pierdyliard nowych rzeczy do roboty(i tak co poprawkę), to się nie dziw że za którymś razem znajdzie się jakiś błąd, który zresztą i tak ci naprawiałem.
 2. Po 1: zamówiłeś gildie, podałem konkretna cenę, plugin został wykonany w krótkim czasie, wypisałeś mi błędy, które poprawiłem tez w dość krótkim czasie. A potem zaczęła się jazda - co ja ci podeśle poprawkę to na liście znajdowały się nowe rzeczy i tak cały czas.. ile można za darmo pisać nowe rzeczy i to nie małe, bo to co mi dawałeś jako "poprawka" w rzeczywistości mógłby to być nowy plugin. Po 2: Nie będzie żadnego zwrotu pieniędzy, sam mi na gg przyznałeś racje, ze co poprawka to nowe rzeczy dokładane. Jakbym miał podliczyć to co napisałem ci za darmo(tylko i wyłącznie z mojej dobroci, bo już wtedy powinnienem cię za to słono skasować) to ostateczna cena za same poprawki była by dużo większa niż sam plugin, który otrzymałeś bez błędu. Po 3: Pisze gildie 3 miesiące? Zauważ, że plugin po zleceniu mi go przez ciebie był gotowy w 2/3 tygodnie. A to poprawki zajęły zdecydowanie więcej niż sam plugin. A twoje hamskie zachowanie typu: Rób to kurwa, zapłaciłem ci za plugin - jest po prostu chujowe i dlatego cię ignoruje. Dostałeś już i tak zdecydowanie za wiele jak na to ile zapłaciłeś. Jak dalej konwersacja między nami będzie się toczyła, dam niepodważalne dowody w postaci ss rozmów.
 3. Mogłeś to poprzez pakiety zrobić, bo co jak gracz będzie miał zbroje diamentową 4/3, włączy disco i będzie chciał walczyć? Wtedy pod uwagę będzie brana zbroja skórzana zamiast jego domyślniej, czyli diamentowej.
 4. Nie pisałem mu, że jestem lepszy od ciebie xD. Ja wciąż się uczę(Tak jak ty) więc nawet takiego prawa nie mam, żeby się wywyższać. I nie, nie pobierało odpowiedniej ilości itemów(Ba, nawet źle liczyło ilość itemów, a co dopiero usuwanie z eq). Jak nie wierzysz, że to nie działało to pobierz sobie pierwszą wersje tą którą mu wysłałeś(Jeszcze przed moim editem) i sam przetestuj.
 5. To proszę mi tutaj kurwa podesłać fragment gdzie spawnuje asynchronicznie entity. Duzo mogę powiedzieć o twoim kodzie, jest chujowy i tyle a jak chcesz się więcej dowiedzieć to poproszę IP ts na priv. @AntyWarn Nie polecam - pogadałem o tym osobniku z kilkoma osobami i w 80% były to negatywne opinie
 6. Nie spawnowałem entity w tasku asynchronicznym o.0 (Nawet się nie da), jedynie to co pierwsza wersja miała teleportacje dla każdego entity osobno i w async, gdzie to zostało zrobione inaczej.
 7. To czego typie gadasz, że ci klientów podjebuje? Co do poprawy? - Nazwa,opis,enchanty się nie zapisywały. - Źle odczytywało ilość potrzebnych itemów + nie uwzględniało nazwy/opisu itemu potrzebnego aby zakupić - Od chuja poprawek estetycznych. Weź ty lepiej nie porównuj tego pluginu do shopkeepers bo padnę.. W tym przypadku nie było różnicy - skakały po restarcie jak i po reloadzie Ps.Dzięki za odświeżenie tematu.
 8. W sumie fakt, dostosowałbym się gdybym nie zrobił tego całkiem inaczej.
 9. No cześć "zjebie i krętaczu". Nic nie zaszkodzi sprawdzić przed teleportacją, chociaż wiem że bez tych warunków działałoby to identycznie.. zwykłe czepianie się.
 10. XDD Szkoda mi tylko twoich klientów "programisto" Nie polecam, robi proste błędy w prostych pluginach a średnio-zaawansowanych już nawet nie podejmuje się pisać.
 11. Nie tłumacz mi się tutaj w temacie, jak macie coś do siebie to piszcie na pw. Haha. To tak: po pierwsze tego Taska nie ma, nawet nie wiem skąd go wziąłeś skoro odrazu po przesłaniu mu tego podesłałem inna wersje, gdzie jest to inaczej zrobione. Metodą spawn(location)? Która spawnuje nowego entity? Chyba śmieszny gościu jesteś... I nie, nie wystarczyłoby 10 sekund bo jakimś dziwnym trafem twój czysty plugin po reloadzie wariował i villagery skakały. Ja podjebuje klientów? Skoro jesteś taki chujowy, że twoi klienci przychodzą do mnie abym im pluginy twoje poprawiał i pisał nowe to już nie moja wina. Przypominam ci tylko, że twój klient sam się do mnie zgłosił bo jak to stwierdził „nie był nawet w stanie się tego podjąć(chodzi o yooniksa)”

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...