Skocz do zawartości

Zbucki

Members
 • Zawartość

  115
 • Rejestracja

 • Ostatnio

3 obserwujących

O Zbucki

 • Ranga
  Debiutant

Metody kontaktu

 • GG
  57498390

O użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

1198 wyświetleń profilu
 1. xyz

  Mogę dać za free komuś taki plugin. Priv.
 2. Nie, nie odrzucałem na bok. Chyba jasne, że robiłem najpierw pluginy za, które mi zapłacono. Nie było sytuacji, żebym zmieniał kolejność wykonywania zleceń - jedynie na później odkładałem sobie zlecenie za które mi jeszcze nie zapłacono(jak w przypadku hitmc) WTF?! Co ma kolejność zapisu tych rzeczy do mojego „profesjonalizmu” ? Jak już masz pisać w tym temacie i mi go zaśmiecać swoją osobą to chociaż pisz konstruktywnie, bo jak narazie to na każdym kroku próbujesz coś znaleźć i mi dojebac. Dziekuje i nie pozdrawiam.
 3. Zapewne korzystasz z PermissionsEx więc wszystko znajdziesz w pliku permissions.yml w folderze pluginu.
 4. sender.sendMessage("§aPoziom HP gracza: §e" + ((Damageable)p).getHealth()); Hmm?
 5. Nie polecam Pana. Umówiliśmy się, że zrobię mu 4 pluginy, kiedy skończyłem wbił przetestować na moim serwerze, dał mi kilka poprawek co do pluginow i na tym nasz kontakt się urwał. Od 3 dni nie odpisuje - chociaż rozmowy odczytuje. Nienawidze takich ludzi, którzy zlecają coś a potem się nie odzywają.Żałuje, że nic nie wspomniałem o zaliczcę jak i on w rozmowie również, przynajmniej miałbym chociaż te „20%” za stracony czas, który mógłbym wykorzystać na poważnych klientów.
 6. Zobacz to: https://github.com/FunnyGuilds/FunnyGuilds/blob/master/src/main/java/net/dzikoysk/funnyguilds/hook/BungeeTabListPlusHook.java https://github.com/FunnyGuilds/FunnyGuilds/blob/master/src/main/java/net/dzikoysk/funnyguilds/element/tablist/variable/DefaultTablistVariables.java
 7. Aktualnie nie przyjmuje zleceń, ze względu na dużo innych zadań do skończenia.
 8. Rownież wątpię aby ktoś pracował 3 miesiące jako okres próbny bez wynagrodzenia lub z bardzo małym zyskiem(mniej niż 1000zl, oferowałes 600zl po 3 msc pracy). Jeżeli chcesz stracić czas i zarobić(nie wiadomo, „MOŻLIWOŚĆ zarobku”) nieproporcjonalne wynagrodzenie co do okresu pracy, to mogę polecić tą ofertę
 9. Zależy kto co i ile oferuje. Ty mi oferowałes pieniądze dopiero po długim czasie, zgodziłem się, nawet coś zacząłem. Ale w międzyczasie byli inni zleceniodawcy, którzy oferowali o wiele lepsze propozycje, Dlatego mniej czasu ci poświęcałem. Ale fakt, sam uważam, ze moim dużym minusem jest poświęcanie tylko ze 3/4 godziny dziennie. Mogę jedynie przeprosić cię za stracony czas. Mogłem odrazu napisać, ze praca się dużo przedłuży ze względu na inne zlecenia, bardziej pilne.
 10. Podaj linijke 80 i 126 z klasy TagUtil
 11. Potwierdzam, nie widziałem ostatnio takiej ameby jak on. Typek ma 10 postów z czego większość to bezpodstawna krytyka innych osób(Oprócz hammera xd)
 12. Haha, no nieźle dojebałeś się nawet do xayanixa. Miałem rację, że jesteś tylko zwykłym napinaczem, który rozładowuje emocje w internecie, bo w życiu prywatnym nie ma gdzie i jak ^^. Jak już coś oceniasz/krytykujesz podaj w poście konkretne dowody(np w postaci linku do filmiku).

×