Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Napiszę plugin/aplikację na zlecenie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie to całkiem co innego. Dokładnie BodyGuard. To porostu niewyjaśniony żale Hammera oraz żale serwera prostorm o to, że nie potrafią zachować kultury, a potem bezczelnie oczerniają człowieka. 

To nie są żadne żale, tylko ludzie muszą zrozumieć, że tutaj dają zlecenia dziecku, któremu w każdej chwili może coś odbić (co już zrobił parę razy) i zabrać czyjeś pieniądze, wtedy nic mu nie zrobisz.

4L0M4l0.png

  • Odpowiedzi 188
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Nie to całkiem co innego. Dokładnie BodyGuard. To porostu niewyjaśniony żale Hammera oraz żale serwera prostorm o to, że nie potrafią zachować kultury, a potem bezczelnie oczerniają człowieka. 

To nie są żadne żale, tylko ludzie muszą zrozumieć, że tutaj dają zlecenia dziecku, któremu w każdej chwili może coś odbić (co już zrobił parę razy) i zabrać czyjeś pieniądze, wtedy nic mu nie zrobisz.

 

Jedyne co mi się podoba przy tej je**nej dramie to to że sobie posty wbijam ;3 

Opublikowano

 

Nie to całkiem co innego. Dokładnie BodyGuard. To porostu niewyjaśniony żale Hammera oraz żale serwera prostorm o to, że nie potrafią zachować kultury, a potem bezczelnie oczerniają człowieka.

To nie są żadne żale, tylko ludzie muszą zrozumieć, że tutaj dają zlecenia dziecku, któremu w każdej chwili może coś odbić (co już zrobił parę razy) i zabrać czyjeś pieniądze, wtedy nic mu nie zrobisz.

 

 

Jeśli stosujesz się do regulaminu, z którym miałeś obowiązek się zapoznać przed transakcją i z jakiegoś tam powodu Adam by przerwał pracę to spokojnie można iść na policje z dowodem np. konwersacji. 

Hammer nie mam nic do Twojej osoby, prowadzisz (wg mojej opinie) jeden z lepszych serwerów PVP w Polsce (czyli doświadczenie jakieś musisz mieć), ale uważam, że nieuczciwie oceniasz Adama. Nie chcę gównoburzy, a tylko obronę Adama od nieuczciwych zarzutów.

Opublikowano

Miszel możesz tego nie odkopywać bo pan nesz ma tak długi język że tylko by ubliżał dlatego prosze nie ciągnij tej dyskusji 

 

Dokładnie, żyjmy w zgodzie bo okradł mnie na 700+zł ;>

 

Konwersacja na GG z ostatniej kłótni. 

 

40 kg żywej wagi JEBŁEM XDDD

 

 

Ja znam @AdamGrzegorz już od dawna, jest on godny zaufania i jeśli mówi że coś zrobi - to to zrobi ;)

Jeśli ktoś go wyzywa, to myślę że ja też bym podobnie zareagował, tylko że ja bym tego 40kg koksa do siebie zaprosił ;D

 

Oj zrobi, zrobi tyle że nie to co trzeba. Szkoda, że archiwum gg działa na jego korzyść bo x razy sam zaczynał ze mną konwersacje słowami w stylu "ej zjebie", "cioto.."

 

 

 

Adam jest człowiekiem, a każdy człowiek może się pomylić. Programowanie to aktualnie prestiżowa umiejętność, zresztą nie jest taka łatwa i tu się można zastanawiać na odwrót dlaczego ma nie popełniać błędów? 

 

Prostormie - bo doskonale wiemy, że z Tobą mamy do czynienia, nie kompromituj się do reszty i zachowaj choć odrobinę samokrytyki. Powiedz mi: jak można w ogóle zapowiedzieć start tak dużego serwera z informacją, że Adam może się nie wyrobić? To jest dopiero zastanawiające. 

 

Adnotacja dla czytających: polecam usługi Adama, póki jest się kulturalnym nie ma jakikolwiek problemów ze zlecaniami. 

 

Pzdr!

Spytaj się jego bo to on się zarzekał, że zdąży ;>

 

Kolejna oszukana osoba przez tego człowieka, a forum dalej po jego stronie.  ^^  Dlatego takie transakcje wykonuje się przez PayPala, bo zamiast odzyskać pieniądze pisałbym gdzieś posty, że Karolek to oszust albo coś takiego.

 

Nie polecam użytkownika, kompletnie niedojrzały, bardzo pazerny i skłonny do oszustw.

 

 

;)...

 

 

 

 

Adam jest człowiekiem, a każdy człowiek może się pomylić. Programowanie to aktualnie prestiżowa umiejętność, zresztą nie jest taka łatwa i tu się można zastanawiać na odwrót dlaczego ma nie popełniać błędów? 

 

Prostormie - bo doskonale wiemy, że z Tobą mamy do czynienia, nie kompromituj się do reszty i zachowaj choć odrobinę samokrytyki. Powiedz mi: jak można w ogóle zapowiedzieć start tak dużego serwera z informacją, że Adam może się nie wyrobić? To jest dopiero zastanawiające. 

 

Adnotacja dla czytających: polecam usługi Adama, póki jest się kulturalnym nie ma jakikolwiek problemów ze zlecaniami. 

 

Pzdr!

Spytaj się jego bo to on się zarzekał, że zdąży ;>

 

Kolejna oszukana osoba przez tego człowieka, a forum dalej po jego stronie.  ^^  Dlatego takie transakcje wykonuje się przez PayPala, bo zamiast odzyskać pieniądze pisałbym gdzieś posty, że Karolek to oszust albo coś takiego.

 

Nie polecam użytkownika, kompletnie niedojrzały, bardzo pazerny i skłonny do oszustw.

 

o, wróciłeś xD

wiesz ile mnie interesujesz? :D nawet pewnie nie przeczytałeś tych postów. \

 

"Kolejna"? Nikogo nigdy nie oszukałem, jeżeli zerwanie pomocy technicznej wg. regulaminu nazywasz oszukaniem to powodzenia. 

Nawet ze mną nigdy nie pracowałeś, co ty możesz o mnie wiedzieć jezu xD

 

Skąd wy się wszyscy bierzecie, z kosmosu czy wyznajecie taktykę TL;DR?

 

 

Na temat twojego regulaminu a także hipokryzji już pisałem wyżej więc nie wiem kto tutaj wyznaje taktykę TL;DR.

 

Nie to całkiem co innego. Dokładnie BodyGuard. To porostu niewyjaśniony żale Hammera oraz żale serwera prostorm o to, że nie potrafią zachować kultury, a potem bezczelnie oczerniają człowieka. 

 

;')

 

 

Nie to całkiem co innego. Dokładnie BodyGuard. To porostu niewyjaśniony żale Hammera oraz żale serwera prostorm o to, że nie potrafią zachować kultury, a potem bezczelnie oczerniają człowieka. 

To nie są żadne żale, tylko ludzie muszą zrozumieć, że tutaj dają zlecenia dziecku, któremu w każdej chwili może coś odbić (co już zrobił parę razy) i zabrać czyjeś pieniądze, wtedy nic mu nie zrobisz.

 

 

Odbija i to często.

 

 

 

Nie to całkiem co innego. Dokładnie BodyGuard. To porostu niewyjaśniony żale Hammera oraz żale serwera prostorm o to, że nie potrafią zachować kultury, a potem bezczelnie oczerniają człowieka. 

To nie są żadne żale, tylko ludzie muszą zrozumieć, że tutaj dają zlecenia dziecku, któremu w każdej chwili może coś odbić (co już zrobił parę razy) i zabrać czyjeś pieniądze, wtedy nic mu nie zrobisz.

 

Jedyne co mi się podoba przy tej je**nej dramie to to że sobie posty wbijam ;3 

 

 

Nabijasz ale w nagrodę otrzymujesz warny.

 

 

 

Nie to całkiem co innego. Dokładnie BodyGuard. To porostu niewyjaśniony żale Hammera oraz żale serwera prostorm o to, że nie potrafią zachować kultury, a potem bezczelnie oczerniają człowieka.

To nie są żadne żale, tylko ludzie muszą zrozumieć, że tutaj dają zlecenia dziecku, któremu w każdej chwili może coś odbić (co już zrobił parę razy) i zabrać czyjeś pieniądze, wtedy nic mu nie zrobisz.

 

 

Jeśli stosujesz się do regulaminu, z którym miałeś obowiązek się zapoznać przed transakcją i z jakiegoś tam powodu Adam by przerwał pracę to spokojnie można iść na policje z dowodem np. konwersacji. 

Hammer nie mam nic do Twojej osoby, prowadzisz (wg mojej opinie) jeden z lepszych serwerów PVP w Polsce (czyli doświadczenie jakieś musisz mieć), ale uważam, że nieuczciwie oceniasz Adama. Nie chcę gównoburzy, a tylko obronę Adama od nieuczciwych zarzutów.

 

 

Z*********e nieuczciwe zarzuty.

Opublikowano

 

Miszel możesz tego nie odkopywać bo pan nesz ma tak długi język że tylko by ubliżał dlatego prosze nie ciągnij tej dyskusji 

 

Dokładnie, żyjmy w zgodzie bo okradł mnie na 700+zł ;>

 

Konwersacja na GG z ostatniej kłótni. 

 

40 kg żywej wagi JEBŁEM XDDD

 

 

Ja znam @AdamGrzegorz już od dawna, jest on godny zaufania i jeśli mówi że coś zrobi - to to zrobi ;)

Jeśli ktoś go wyzywa, to myślę że ja też bym podobnie zareagował, tylko że ja bym tego 40kg koksa do siebie zaprosił ;D

 

Oj zrobi, zrobi tyle że nie to co trzeba. Szkoda, że archiwum gg działa na jego korzyść bo x razy sam zaczynał ze mną konwersacje słowami w stylu "ej zjebie", "cioto.."

 

 

 

Adam jest człowiekiem, a każdy człowiek może się pomylić. Programowanie to aktualnie prestiżowa umiejętność, zresztą nie jest taka łatwa i tu się można zastanawiać na odwrót dlaczego ma nie popełniać błędów? 

 

Prostormie - bo doskonale wiemy, że z Tobą mamy do czynienia, nie kompromituj się do reszty i zachowaj choć odrobinę samokrytyki. Powiedz mi: jak można w ogóle zapowiedzieć start tak dużego serwera z informacją, że Adam może się nie wyrobić? To jest dopiero zastanawiające. 

 

Adnotacja dla czytających: polecam usługi Adama, póki jest się kulturalnym nie ma jakikolwiek problemów ze zlecaniami. 

 

Pzdr!

Spytaj się jego bo to on się zarzekał, że zdąży ;>

 

Kolejna oszukana osoba przez tego człowieka, a forum dalej po jego stronie.  ^^  Dlatego takie transakcje wykonuje się przez PayPala, bo zamiast odzyskać pieniądze pisałbym gdzieś posty, że Karolek to oszust albo coś takiego.

 

Nie polecam użytkownika, kompletnie niedojrzały, bardzo pazerny i skłonny do oszustw.

 

 

;)...

 

 

 

 

Adam jest człowiekiem, a każdy człowiek może się pomylić. Programowanie to aktualnie prestiżowa umiejętność, zresztą nie jest taka łatwa i tu się można zastanawiać na odwrót dlaczego ma nie popełniać błędów? 

 

Prostormie - bo doskonale wiemy, że z Tobą mamy do czynienia, nie kompromituj się do reszty i zachowaj choć odrobinę samokrytyki. Powiedz mi: jak można w ogóle zapowiedzieć start tak dużego serwera z informacją, że Adam może się nie wyrobić? To jest dopiero zastanawiające. 

 

Adnotacja dla czytających: polecam usługi Adama, póki jest się kulturalnym nie ma jakikolwiek problemów ze zlecaniami. 

 

Pzdr!

Spytaj się jego bo to on się zarzekał, że zdąży ;>

 

Kolejna oszukana osoba przez tego człowieka, a forum dalej po jego stronie.  ^^  Dlatego takie transakcje wykonuje się przez PayPala, bo zamiast odzyskać pieniądze pisałbym gdzieś posty, że Karolek to oszust albo coś takiego.

 

Nie polecam użytkownika, kompletnie niedojrzały, bardzo pazerny i skłonny do oszustw.

 

o, wróciłeś xD

wiesz ile mnie interesujesz? :D nawet pewnie nie przeczytałeś tych postów. \

 

"Kolejna"? Nikogo nigdy nie oszukałem, jeżeli zerwanie pomocy technicznej wg. regulaminu nazywasz oszukaniem to powodzenia. 

Nawet ze mną nigdy nie pracowałeś, co ty możesz o mnie wiedzieć jezu xD

 

Skąd wy się wszyscy bierzecie, z kosmosu czy wyznajecie taktykę TL;DR?

 

 

Na temat twojego regulaminu a także hipokryzji już pisałem wyżej więc nie wiem kto tutaj wyznaje taktykę TL;DR.

 

Nie to całkiem co innego. Dokładnie BodyGuard. To porostu niewyjaśniony żale Hammera oraz żale serwera prostorm o to, że nie potrafią zachować kultury, a potem bezczelnie oczerniają człowieka. 

 

;')

 

 

Nie to całkiem co innego. Dokładnie BodyGuard. To porostu niewyjaśniony żale Hammera oraz żale serwera prostorm o to, że nie potrafią zachować kultury, a potem bezczelnie oczerniają człowieka. 

To nie są żadne żale, tylko ludzie muszą zrozumieć, że tutaj dają zlecenia dziecku, któremu w każdej chwili może coś odbić (co już zrobił parę razy) i zabrać czyjeś pieniądze, wtedy nic mu nie zrobisz.

 

 

Odbija i to często.

 

 

 

Nie to całkiem co innego. Dokładnie BodyGuard. To porostu niewyjaśniony żale Hammera oraz żale serwera prostorm o to, że nie potrafią zachować kultury, a potem bezczelnie oczerniają człowieka. 

To nie są żadne żale, tylko ludzie muszą zrozumieć, że tutaj dają zlecenia dziecku, któremu w każdej chwili może coś odbić (co już zrobił parę razy) i zabrać czyjeś pieniądze, wtedy nic mu nie zrobisz.

 

Jedyne co mi się podoba przy tej je**nej dramie to to że sobie posty wbijam ;3 

 

 

Nabijasz ale w nagrodę otrzymujesz warny.

 

 

 

Nie to całkiem co innego. Dokładnie BodyGuard. To porostu niewyjaśniony żale Hammera oraz żale serwera prostorm o to, że nie potrafią zachować kultury, a potem bezczelnie oczerniają człowieka.

To nie są żadne żale, tylko ludzie muszą zrozumieć, że tutaj dają zlecenia dziecku, któremu w każdej chwili może coś odbić (co już zrobił parę razy) i zabrać czyjeś pieniądze, wtedy nic mu nie zrobisz.

 

 

Jeśli stosujesz się do regulaminu, z którym miałeś obowiązek się zapoznać przed transakcją i z jakiegoś tam powodu Adam by przerwał pracę to spokojnie można iść na policje z dowodem np. konwersacji. 

Hammer nie mam nic do Twojej osoby, prowadzisz (wg mojej opinie) jeden z lepszych serwerów PVP w Polsce (czyli doświadczenie jakieś musisz mieć), ale uważam, że nieuczciwie oceniasz Adama. Nie chcę gównoburzy, a tylko obronę Adama od nieuczciwych zarzutów.

 

 

Z*********e nieuczciwe zarzuty.

 

Ile jeszcze razy będziesz pisał że Cię oszukałem na 700 zł? Radzę czytać regulamin na następny raz. 

Te "kolejne oszukane osoby" są chyba jakieś wyimaginowane, albo się ktoś pode mnie podszywał. Bo póki co zerwałem pomoc techniczną tylko z prostormem, a zleceń miałem już od c***a. (ze 100 albo więcej tych zleceń poważniejszych było!) 

 

Śmieszne, śmieszne, śmiechu warte. Siedzcie i traćcie czas bardziej, nic nie wskóracie. Jeżeli prostorm myślisz że się teraz zlituje i przyjmę Cię z otwartymi ramionami a ty będziesz mnie dalej wyzywał (no bo przeciez ty zapłaciłeś, ty możesz wszystko!) to się mylisz. Coraz bardziej się pogrążasz, i to wcale nie działa na Twoją korzyść. Ty nie zyskujesz nic, ja zyskuje nowych, poważnych klientów. Powodzenia dalej przyjacielu.

 

PS: Regulamin jest dla klientów, nie dla mnie. Więc w sumie Twój argument jest inwalidą że jestem hipokrytą. Jestem miły i profesjonalny jedynie dla tych klientów którzy to odwzajemniają.

Ale przepraszam - na drugi raz zachowam zimną krew jak mnie ktoś zacznie wyzywać - i po prostu zniknę!

Moja oficjalna strona! :)

http://socketbyte.pl/ 

Opublikowano

Na Adama złego słowa powiedzieć nie moge własnie zakończył kolejne zlecenie jestem w 100% zadowolony, Panowie za dobra usługe trzeba placic, a wiadomo zawsze cos komus nie podpasuje. 

 

Napewno jeszcze nie raz skorzystam z jego uslug.

 

Szczerze polecam :)

Opublikowano

 

 

Ile jeszcze razy będziesz pisał że Cię oszukałem na 700 zł?

 

Tyle aż ci podludzie zrozumieją, że jesteś oszustem.

 

 

 

Radzę czytać regulamin na następny raz. 

 

PS: Regulamin jest dla klientów, nie dla mnie. Więc w sumie Twój argument jest inwalidą że jestem hipokrytą. Jestem miły i profesjonalny jedynie dla tych klientów którzy to odwzajemniają.

Ale przepraszam - na drugi raz zachowam zimną krew jak mnie ktoś zacznie wyzywać - i po prostu zniknę!

 

Ty tak na poważnie? Powtarzam setny raz - czytałem twój regulamin. Sam zaczynasz konwersacje od słów "ej zjebie" więc dostosowuje się do twojego poziomu.

 

 

 

Śmieszne, śmieszne, śmiechu warte. Siedzcie i traćcie czas bardziej, nic nie wskóracie. Jeżeli prostorm myślisz że się teraz zlituje i przyjmę Cię z otwartymi ramionami a ty będziesz mnie dalej wyzywał (no bo przeciez ty zapłaciłeś, ty możesz wszystko!) to się mylisz. Coraz bardziej się pogrążasz, i to wcale nie działa na Twoją korzyść. Ty nie zyskujesz nic, ja zyskuje nowych, poważnych klientów. Powodzenia dalej przyjacielu.

 

To niezła metoda manipulacji. Szczególnie ten kawałek:

 

 

 

Jeżeli prostorm myślisz że się teraz zlituje i przyjmę Cię z otwartymi ramionami a ty będziesz mnie dalej wyzywał (no bo przeciez ty zapłaciłeś, ty możesz wszystko!) to się mylisz

 

Wspomniałem w którymś z postów, że chciałbym abyś mnie przyjął z powrotem?

Opublikowano

 

 

 

Ile jeszcze razy będziesz pisał że Cię oszukałem na 700 zł?

 

Tyle aż ci podludzie zrozumieją, że jesteś oszustem.

 

 

 

Radzę czytać regulamin na następny raz. 

 

PS: Regulamin jest dla klientów, nie dla mnie. Więc w sumie Twój argument jest inwalidą że jestem hipokrytą. Jestem miły i profesjonalny jedynie dla tych klientów którzy to odwzajemniają.

Ale przepraszam - na drugi raz zachowam zimną krew jak mnie ktoś zacznie wyzywać - i po prostu zniknę!

 

Ty tak na poważnie? Powtarzam setny raz - czytałem twój regulamin. Sam zaczynasz konwersacje od słów "ej zjebie" więc dostosowuje się do twojego poziomu.

 

 

 

Śmieszne, śmieszne, śmiechu warte. Siedzcie i traćcie czas bardziej, nic nie wskóracie. Jeżeli prostorm myślisz że się teraz zlituje i przyjmę Cię z otwartymi ramionami a ty będziesz mnie dalej wyzywał (no bo przeciez ty zapłaciłeś, ty możesz wszystko!) to się mylisz. Coraz bardziej się pogrążasz, i to wcale nie działa na Twoją korzyść. Ty nie zyskujesz nic, ja zyskuje nowych, poważnych klientów. Powodzenia dalej przyjacielu.

 

To niezła metoda manipulacji. Szczególnie ten kawałek:

 

 

 

Jeżeli prostorm myślisz że się teraz zlituje i przyjmę Cię z otwartymi ramionami a ty będziesz mnie dalej wyzywał (no bo przeciez ty zapłaciłeś, ty możesz wszystko!) to się mylisz

 

Wspomniałem w którymś z postów, że chciałbym abyś mnie przyjął z powrotem?

 

Skoro czytałeś regulamin, to Cię tu nie powinno być. Przeczysz sam sobie.

No to powodzenia, miłej zabawy. 

Moja oficjalna strona! :)

http://socketbyte.pl/ 

Opublikowano

 

 

 

 

Ile jeszcze razy będziesz pisał że Cię oszukałem na 700 zł?

 

Tyle aż ci podludzie zrozumieją, że jesteś oszustem.

 

 

 

Radzę czytać regulamin na następny raz. 

 

PS: Regulamin jest dla klientów, nie dla mnie. Więc w sumie Twój argument jest inwalidą że jestem hipokrytą. Jestem miły i profesjonalny jedynie dla tych klientów którzy to odwzajemniają.

Ale przepraszam - na drugi raz zachowam zimną krew jak mnie ktoś zacznie wyzywać - i po prostu zniknę!

 

Ty tak na poważnie? Powtarzam setny raz - czytałem twój regulamin. Sam zaczynasz konwersacje od słów "ej zjebie" więc dostosowuje się do twojego poziomu.

 

 

 

Śmieszne, śmieszne, śmiechu warte. Siedzcie i traćcie czas bardziej, nic nie wskóracie. Jeżeli prostorm myślisz że się teraz zlituje i przyjmę Cię z otwartymi ramionami a ty będziesz mnie dalej wyzywał (no bo przeciez ty zapłaciłeś, ty możesz wszystko!) to się mylisz. Coraz bardziej się pogrążasz, i to wcale nie działa na Twoją korzyść. Ty nie zyskujesz nic, ja zyskuje nowych, poważnych klientów. Powodzenia dalej przyjacielu.

 

To niezła metoda manipulacji. Szczególnie ten kawałek:

 

 

 

Jeżeli prostorm myślisz że się teraz zlituje i przyjmę Cię z otwartymi ramionami a ty będziesz mnie dalej wyzywał (no bo przeciez ty zapłaciłeś, ty możesz wszystko!) to się mylisz

 

Wspomniałem w którymś z postów, że chciałbym abyś mnie przyjął z powrotem?

 

Skoro czytałeś regulamin, to Cię tu nie powinno być. Przeczysz sam sobie.

No to powodzenia, miłej zabawy. 

 

Ehh, jesteś aż tak bardzo niepełnosprawny umysłowo? Poczytaj wcześniejsze posty może zrozumiesz co jest z tobą nie tak.

 

Nie mam zamiaru już tutaj postować czegokolwiek chyba, że ktoś będzie się o to bardzo prosił.

Opublikowano

Ja od zawsze na Adama złego słowa nie mogę powiedzieć i nawet go polecałem chyba tutaj gdzieś..

Ale po przeczytaniu tego co było z prostormem to trochę ym.. Nie fer?

 

Zakupił u Ciebie pliki, a ty go zbywasz i człowiek ma się nie zdenerwować?

Traci przez Ciebie i Twój ,,profesjonalizm" pieniądze oraz graczy..

 

Czyli mam rozumieć, że jeśli przykładowo miałem A MIAŁEM zamiar zakupić u Ciebie pliki z nowym trybem, to w tym momencie muszę się liczyć z tym, iż oddasz mi zbugowane pliki, których nawet nie będziesz raczyć poprawić?

Błagam co to jest dodać priority, by nie mogli rozpierdalać WG?
I nie wciśniesz mi tutaj, że ,,ZJEBAŁO SIĘ GŁĘBIEJ NIE ZNASZ SIĘ", bo nie miało się co przy tym zjebać totalnie, po prostu zajebałeś sprawę i wolałeś zganić, że ,,nie znasz się to nie wypowiadaj się" ;x.

 

Trochę słabo..

 

@Nesz

Trochę więcej szacunku, a może skończyłoby się to inaczej, aczkolwiek nie dziwie się ;x.

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

Ja od zawsze na Adama złego słowa nie mogę powiedzieć i nawet go polecałem chyba tutaj gdzieś..

Ale po przeczytaniu tego co było z prostormem to trochę ym.. Nie fer?

 

Zakupił u Ciebie pliki, a ty go zbywasz i człowiek ma się nie zdenerwować?

Traci przez Ciebie i Twój ,,profesjonalizm" pieniądze oraz graczy..

 

Czyli mam rozumieć, że jeśli przykładowo miałem A MIAŁEM zamiar zakupić u Ciebie pliki z nowym trybem, to w tym momencie muszę się liczyć z tym, iż oddasz mi zbugowane pliki, których nawet nie będziesz raczyć poprawić?

Błagam co to jest dodać priority, by nie mogli rozpierdalać WG?

I nie wciśniesz mi tutaj, że ,,ZJEBAŁO SIĘ GŁĘBIEJ NIE ZNASZ SIĘ", bo nie miało się co przy tym zjebać totalnie, po prostu zajebałeś sprawę i wolałeś zganić, że ,,nie znasz się to nie wypowiadaj się" ;x.

 

Trochę słabo..

 

@Nesz

Trochę więcej szacunku, a może skończyłoby się to inaczej, aczkolwiek nie dziwie się ;x.

Przecież mu miałem nawet wysyłać ten plugin z poprawionym priorytetem, i naprawionym durability? (moja gapa, myślałem że minecraft znowu coś odpierdala, ale po prostu nie usunąłem // z obliczania durability)

To nie chodzi o moją wiedzę, bo wszystko wiedziałem i chciałem poprawić. Ale uwierz mi że trochę to zniechęca gdy Cię na każdym kroku wyzywa i jeszcze gorzej podpowiada, dekompilując kod i krzycząc mi co mam zmienić nie znając się na tym. (Tak, źle podpowiadał).

 

Tak czy inaczej, dziękuje za opinię. Przeanalizuje jeszcze raz wszystko co napisałeś.

Zakupił u Ciebie pliki, a ty go zbywasz i człowiek ma się nie zdenerwować?

Ominąłeś jedno.

Poprawię.

Zakupił u Ciebie pliki, prowokuje, wyzywa, w*****a, ośmiesza, upokarza, za dużo oczekuje, a ty go zbywasz i człowiek ma się nie zdenerwować?

Lepiej.

 

2. 

Traci przez Ciebie i Twój ,,profesjonalizm" pieniądze oraz graczy..

Dlatego testuje się pluginy przed wypuszczeniem ich na 500+ graczy. Jeszcze mówiłem - testuj to bo nie mogę być pewny że wszystko zadziała przy tak kolosalnym pluginie (20k linijek+, nie przedłużanych xD)

Potestował 2 dni chwilkę i od razu edycje rozpoczynał bo wszystko "działało" na oko. 

 

Pamiętaj też że na każdym kroku pospieszał mnie, nie miałem czasu na żadne testy czy głębsze analizy czy optymalizacje kodu. No przyznam się - nie zapierdalam 24/7 i nie jestem w stanie czegoś takiego skończyć w niecały tydzień. Zawsze teraz mówię klientowi przed wpłatą żeby starał się mnie nie pospieszać bo wtedy mam więcej czasu na pisanie, testy i optymalizację. 

 

Jeżeli napiszesz od zera, przetestujesz i naprawisz 100% bugów pełne toolsy w tydzien to jestem pełen podziwu, naprawdę, gratuluje! (ALE OD ZERA, BEZ KOPIOWANIA Z DAWNYCH PROJEKTOW xD)

 

3. 

Czyli mam rozumieć, że jeśli przykładowo miałem A MIAŁEM zamiar zakupić u Ciebie pliki z nowym trybem, to w tym momencie muszę się liczyć z tym, iż oddasz mi zbugowane pliki, których nawet nie będziesz raczyć poprawić?

Jak już mówiłem, poprawiałem mu to 5 miesięcy, za każdym razem jakiś mały bug, jak się zdarzył większy - potrzebowałem czasu, którego mi nie zapewniał. 

Przyznam się że nie byłem nigdy przygotowany na pisanie pod stresem jednego tygodnia na ogromny projekt. Fascynacja i chęci do pisania przysłoniły moje możliwości fizyczne.

 

Więc to nie jest tak że ja nie poprawiam xD jakoś słabo czytasz, albo  co 2 zdania. 

 

4. 

Błagam co to jest dodać priority, by nie mogli rozpierdalać WG?

jw

 

5. 

I nie wciśniesz mi tutaj, że ,,ZJEBAŁO SIĘ GŁĘBIEJ NIE ZNASZ SIĘ", bo nie miało się co przy tym zjebać totalnie, po prostu zajebałeś sprawę i wolałeś zganić, że ,,nie znasz się to nie wypowiadaj się" ;x.

Skoro podpowiadał mi źle, to tak trochę jest to "nie znam się ale się wypowiem" nie uważasz?

+ zjebało się głębiej, bo spierdoliłem parę rzeczy. Co to ma do tego? xD

 

 

 

 

PS: (musze czerwonym i czcionka 24 bo nie czytacie)

ZGODZIŁ SIĘ NA REGULAMIN

Mogę w każdym momencie zaprzestać wsparcia technicznego (wyzwiska, niesubordynacja lub zniechęcanie do dalszej pracy)

NIE MOŻECIE MI NIC ZARZUCIĆ. ZROBIŁEM TO W PEŁNI LEGALNIE. A TO ŻE NIE CZYTAŁ REGULAMINU PRZED ZAWARCIEM WSPÓŁPRACY - SERIO, NIE MOJA WINA.

NIE JEST TU NIC O TYM ŻE NIE MOGĘ POD WPŁYWEM PROWOKACJI UŻYĆ PRZEKLEŃSTW CZY WYZWISK (CZEGO NIE POWINIENEM ROBIĆ, ALE MAM SŁABE NERWY) WIĘC ARGUMENT O HIPOKRYZJI LEŻY I KWICZY. NIE JESTEM OSZUSTEM, CO NAJWYŻEJ - ROBIĘ RESTRYKCYJNE REGULAMINY NA KTÓRE NALEŻY SIĘ ZGODZIĆ PRZED ZAWARCIEM WSPÓŁPRACY. JEŻELI NP. WYZYWASZ ADMINISTRACJE NA MPCFORUM, TO SĄ OSZUSTAMI (NAWET JAKBY MPC BYŁO PŁATNE CZY COŚ xD) BO CIĘ ZBANOWALI? PUKNIJCIE SIĘ W GŁÓWKE WSZYSCY PLS :C

Moja oficjalna strona! :)

http://socketbyte.pl/ 

Opublikowano

 

Ja od zawsze na Adama złego słowa nie mogę powiedzieć i nawet go polecałem chyba tutaj gdzieś..

Ale po przeczytaniu tego co było z prostormem to trochę ym.. Nie fer?

 

Zakupił u Ciebie pliki, a ty go zbywasz i człowiek ma się nie zdenerwować?

Traci przez Ciebie i Twój ,,profesjonalizm" pieniądze oraz graczy..

 

Czyli mam rozumieć, że jeśli przykładowo miałem A MIAŁEM zamiar zakupić u Ciebie pliki z nowym trybem, to w tym momencie muszę się liczyć z tym, iż oddasz mi zbugowane pliki, których nawet nie będziesz raczyć poprawić?

Błagam co to jest dodać priority, by nie mogli rozpierdalać WG?

I nie wciśniesz mi tutaj, że ,,ZJEBAŁO SIĘ GŁĘBIEJ NIE ZNASZ SIĘ", bo nie miało się co przy tym zjebać totalnie, po prostu zajebałeś sprawę i wolałeś zganić, że ,,nie znasz się to nie wypowiadaj się" ;x.

 

Trochę słabo..

 

@Nesz

Trochę więcej szacunku, a może skończyłoby się to inaczej, aczkolwiek nie dziwie się ;x.

Przecież mu miałem nawet wysyłać ten plugin z poprawionym priorytetem, i naprawionym durability? (moja gapa, myślałem że minecraft znowu coś odpierdala, ale po prostu nie usunąłem // z obliczania durability)

To nie chodzi o moją wiedzę, bo wszystko wiedziałem i chciałem poprawić. Ale uwierz mi że trochę to zniechęca gdy Cię na każdym kroku wyzywa i jeszcze gorzej podpowiada, dekompilując kod i krzycząc mi co mam zmienić nie znając się na tym. (Tak, źle podpowiadał).

 

Tak czy inaczej, dziękuje za opinię. Przeanalizuje jeszcze raz wszystko co napisałeś.

Zakupił u Ciebie pliki, a ty go zbywasz i człowiek ma się nie zdenerwować?

Ominąłeś jedno.

Poprawię.

Zakupił u Ciebie pliki, prowokuje, wyzywa, w*****a, ośmiesza, upokarza, za dużo oczekuje, a ty go zbywasz i człowiek ma się nie zdenerwować?

Lepiej.

 

2. 

Traci przez Ciebie i Twój ,,profesjonalizm" pieniądze oraz graczy..

Dlatego testuje się pluginy przed wypuszczeniem ich na 500+ graczy. Jeszcze mówiłem - testuj to bo nie mogę być pewny że wszystko zadziała przy tak kolosalnym pluginie (20k linijek+, nie przedłużanych xD)

Potestował 2 dni chwilkę i od razu edycje rozpoczynał bo wszystko "działało" na oko. 

 

Pamiętaj też że na każdym kroku pospieszał mnie, nie miałem czasu na żadne testy czy głębsze analizy czy optymalizacje kodu. No przyznam się - nie zapierdalam 24/7 i nie jestem w stanie czegoś takiego skończyć w niecały tydzień. Zawsze teraz mówię klientowi przed wpłatą żeby starał się mnie nie pospieszać bo wtedy mam więcej czasu na pisanie, testy i optymalizację. 

 

Jeżeli napiszesz od zera, przetestujesz i naprawisz 100% bugów pełne toolsy w tydzien to jestem pełen podziwu, naprawdę, gratuluje! (ALE OD ZERA, BEZ KOPIOWANIA Z DAWNYCH PROJEKTOW xD)

 

3. 

Czyli mam rozumieć, że jeśli przykładowo miałem A MIAŁEM zamiar zakupić u Ciebie pliki z nowym trybem, to w tym momencie muszę się liczyć z tym, iż oddasz mi zbugowane pliki, których nawet nie będziesz raczyć poprawić?

Jak już mówiłem, poprawiałem mu to 5 miesięcy, za każdym razem jakiś mały bug, jak się zdarzył większy - potrzebowałem czasu, którego mi nie zapewniał. 

Przyznam się że nie byłem nigdy przygotowany na pisanie pod stresem jednego tygodnia na ogromny projekt. Fascynacja i chęci do pisania przysłoniły moje możliwości fizyczne.

 

Więc to nie jest tak że ja nie poprawiam xD jakoś słabo czytasz, albo  co 2 zdania. 

 

4. 

Błagam co to jest dodać priority, by nie mogli rozpierdalać WG?

jw

 

5. 

I nie wciśniesz mi tutaj, że ,,ZJEBAŁO SIĘ GŁĘBIEJ NIE ZNASZ SIĘ", bo nie miało się co przy tym zjebać totalnie, po prostu zajebałeś sprawę i wolałeś zganić, że ,,nie znasz się to nie wypowiadaj się" ;x.

Skoro podpowiadał mi źle, to tak trochę jest to "nie znam się ale się wypowiem" nie uważasz?

+ zjebało się głębiej, bo spierdoliłem parę rzeczy. Co to ma do tego? xD

 

 

 

 

PS: (musze czerwonym i czcionka 24 bo nie czytacie)

ZGODZIŁ SIĘ NA REGULAMIN

Mogę w każdym momencie zaprzestać wsparcia technicznego (wyzwiska, niesubordynacja lub zniechęcanie do dalszej pracy)

NIE MOŻECIE MI NIC ZARZUCIĆ. ZROBIŁEM TO W PEŁNI LEGALNIE. A TO ŻE NIE CZYTAŁ REGULAMINU PRZED ZAWARCIEM WSPÓŁPRACY - SERIO, NIE MOJA WINA.

NIE JEST TU NIC O TYM ŻE NIE MOGĘ POD WPŁYWEM PROWOKACJI UŻYĆ PRZEKLEŃSTW CZY WYZWISK (CZEGO NIE POWINIENEM ROBIĆ, ALE MAM SŁABE NERWY) WIĘC ARGUMENT O HIPOKRYZJI LEŻY I KWICZY. NIE JESTEM OSZUSTEM, CO NAJWYŻEJ - ROBIĘ RESTRYKCYJNE REGULAMINY NA KTÓRE NALEŻY SIĘ ZGODZIĆ PRZED ZAWARCIEM WSPÓŁPRACY. JEŻELI NP. WYZYWASZ ADMINISTRACJE NA MPCFORUM, TO SĄ OSZUSTAMI (NAWET JAKBY MPC BYŁO PŁATNE CZY COŚ xD) BO CIĘ ZBANOWALI? PUKNIJCIE SIĘ W GŁÓWKE WSZYSCY PLS :C

 

 

Czyli rozumiem, że o ile nie będę Cię wyzywał i prosił grzecznie o naprawienie błędów, które znajdę (przed edycją ofc) to je poprawisz w max 3 dni?

Wywnioskowałem powyższe wnioski tylko po części tej rozmowy, więc jeśli było tak jak piszesz to się nie dziwię. Wiadomo, że nikt nie jest idealny i nikt nie napisze kodu bezbłędnie, bo to chyba nie możliwe ;).

Po prostu on to ujął tak, że dałeś mu pluginy, które przetestował i działały, a później zrobiłeś fixa czegoś a reszta przestała totalnie działać. xD

 

nvm.

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

 

 

Ja od zawsze na Adama złego słowa nie mogę powiedzieć i nawet go polecałem chyba tutaj gdzieś..

Ale po przeczytaniu tego co było z prostormem to trochę ym.. Nie fer?

 

Zakupił u Ciebie pliki, a ty go zbywasz i człowiek ma się nie zdenerwować?

Traci przez Ciebie i Twój ,,profesjonalizm" pieniądze oraz graczy..

 

Czyli mam rozumieć, że jeśli przykładowo miałem A MIAŁEM zamiar zakupić u Ciebie pliki z nowym trybem, to w tym momencie muszę się liczyć z tym, iż oddasz mi zbugowane pliki, których nawet nie będziesz raczyć poprawić?

Błagam co to jest dodać priority, by nie mogli rozpierdalać WG?

I nie wciśniesz mi tutaj, że ,,ZJEBAŁO SIĘ GŁĘBIEJ NIE ZNASZ SIĘ", bo nie miało się co przy tym zjebać totalnie, po prostu zajebałeś sprawę i wolałeś zganić, że ,,nie znasz się to nie wypowiadaj się" ;x.

 

Trochę słabo..

 

@Nesz

Trochę więcej szacunku, a może skończyłoby się to inaczej, aczkolwiek nie dziwie się ;x.

Przecież mu miałem nawet wysyłać ten plugin z poprawionym priorytetem, i naprawionym durability? (moja gapa, myślałem że minecraft znowu coś odpierdala, ale po prostu nie usunąłem // z obliczania durability)

To nie chodzi o moją wiedzę, bo wszystko wiedziałem i chciałem poprawić. Ale uwierz mi że trochę to zniechęca gdy Cię na każdym kroku wyzywa i jeszcze gorzej podpowiada, dekompilując kod i krzycząc mi co mam zmienić nie znając się na tym. (Tak, źle podpowiadał).

 

Tak czy inaczej, dziękuje za opinię. Przeanalizuje jeszcze raz wszystko co napisałeś.

Zakupił u Ciebie pliki, a ty go zbywasz i człowiek ma się nie zdenerwować?

Ominąłeś jedno.

Poprawię.

Zakupił u Ciebie pliki, prowokuje, wyzywa, w*****a, ośmiesza, upokarza, za dużo oczekuje, a ty go zbywasz i człowiek ma się nie zdenerwować?

Lepiej.

 

2. 

Traci przez Ciebie i Twój ,,profesjonalizm" pieniądze oraz graczy..

Dlatego testuje się pluginy przed wypuszczeniem ich na 500+ graczy. Jeszcze mówiłem - testuj to bo nie mogę być pewny że wszystko zadziała przy tak kolosalnym pluginie (20k linijek+, nie przedłużanych xD)

Potestował 2 dni chwilkę i od razu edycje rozpoczynał bo wszystko "działało" na oko. 

 

Pamiętaj też że na każdym kroku pospieszał mnie, nie miałem czasu na żadne testy czy głębsze analizy czy optymalizacje kodu. No przyznam się - nie zapierdalam 24/7 i nie jestem w stanie czegoś takiego skończyć w niecały tydzień. Zawsze teraz mówię klientowi przed wpłatą żeby starał się mnie nie pospieszać bo wtedy mam więcej czasu na pisanie, testy i optymalizację. 

 

Jeżeli napiszesz od zera, przetestujesz i naprawisz 100% bugów pełne toolsy w tydzien to jestem pełen podziwu, naprawdę, gratuluje! (ALE OD ZERA, BEZ KOPIOWANIA Z DAWNYCH PROJEKTOW xD)

 

3. 

Czyli mam rozumieć, że jeśli przykładowo miałem A MIAŁEM zamiar zakupić u Ciebie pliki z nowym trybem, to w tym momencie muszę się liczyć z tym, iż oddasz mi zbugowane pliki, których nawet nie będziesz raczyć poprawić?

Jak już mówiłem, poprawiałem mu to 5 miesięcy, za każdym razem jakiś mały bug, jak się zdarzył większy - potrzebowałem czasu, którego mi nie zapewniał. 

Przyznam się że nie byłem nigdy przygotowany na pisanie pod stresem jednego tygodnia na ogromny projekt. Fascynacja i chęci do pisania przysłoniły moje możliwości fizyczne.

 

Więc to nie jest tak że ja nie poprawiam xD jakoś słabo czytasz, albo  co 2 zdania. 

 

4. 

Błagam co to jest dodać priority, by nie mogli rozpierdalać WG?

jw

 

5. 

I nie wciśniesz mi tutaj, że ,,ZJEBAŁO SIĘ GŁĘBIEJ NIE ZNASZ SIĘ", bo nie miało się co przy tym zjebać totalnie, po prostu zajebałeś sprawę i wolałeś zganić, że ,,nie znasz się to nie wypowiadaj się" ;x.

Skoro podpowiadał mi źle, to tak trochę jest to "nie znam się ale się wypowiem" nie uważasz?

+ zjebało się głębiej, bo spierdoliłem parę rzeczy. Co to ma do tego? xD

 

 

 

 

PS: (musze czerwonym i czcionka 24 bo nie czytacie)

ZGODZIŁ SIĘ NA REGULAMIN

Mogę w każdym momencie zaprzestać wsparcia technicznego (wyzwiska, niesubordynacja lub zniechęcanie do dalszej pracy)

NIE MOŻECIE MI NIC ZARZUCIĆ. ZROBIŁEM TO W PEŁNI LEGALNIE. A TO ŻE NIE CZYTAŁ REGULAMINU PRZED ZAWARCIEM WSPÓŁPRACY - SERIO, NIE MOJA WINA.

NIE JEST TU NIC O TYM ŻE NIE MOGĘ POD WPŁYWEM PROWOKACJI UŻYĆ PRZEKLEŃSTW CZY WYZWISK (CZEGO NIE POWINIENEM ROBIĆ, ALE MAM SŁABE NERWY) WIĘC ARGUMENT O HIPOKRYZJI LEŻY I KWICZY. NIE JESTEM OSZUSTEM, CO NAJWYŻEJ - ROBIĘ RESTRYKCYJNE REGULAMINY NA KTÓRE NALEŻY SIĘ ZGODZIĆ PRZED ZAWARCIEM WSPÓŁPRACY. JEŻELI NP. WYZYWASZ ADMINISTRACJE NA MPCFORUM, TO SĄ OSZUSTAMI (NAWET JAKBY MPC BYŁO PŁATNE CZY COŚ xD) BO CIĘ ZBANOWALI? PUKNIJCIE SIĘ W GŁÓWKE WSZYSCY PLS :C

 

 

Czyli rozumiem, że o ile nie będę Cię wyzywał i prosił grzecznie o naprawienie błędów, które znajdę (przed edycją ofc) to je poprawisz w max 3 dni?

Wywnioskowałem powyższe wnioski tylko po części tej rozmowy, więc jeśli było tak jak piszesz to się nie dziwię. Wiadomo, że nikt nie jest idealny i nikt nie napisze kodu bezbłędnie, bo to chyba nie możliwe ;).

Po prostu on to ujął tak, że dałeś mu pluginy, które przetestował i działały, a później zrobiłeś fixa czegoś a reszta przestała totalnie działać. xD

 

nvm.

 

 

Bo tak było xD.. Przez 2 edycje mówiłem mu o tym, że da się niszcyć rudy na spawnie. Nie chciał z tym nic zrobić dopiero z godzine przed startem nowej edycji dal fixa i powiedzial, że już to poprawił. Zrobił to tak super i elegancko aż WSZYSTKO leciało podwójnie a na spawnie dało się niszczyć bloki.

Opublikowano

 

 

 

Ja od zawsze na Adama złego słowa nie mogę powiedzieć i nawet go polecałem chyba tutaj gdzieś..

Ale po przeczytaniu tego co było z prostormem to trochę ym.. Nie fer?

 

Zakupił u Ciebie pliki, a ty go zbywasz i człowiek ma się nie zdenerwować?

Traci przez Ciebie i Twój ,,profesjonalizm" pieniądze oraz graczy..

 

Czyli mam rozumieć, że jeśli przykładowo miałem A MIAŁEM zamiar zakupić u Ciebie pliki z nowym trybem, to w tym momencie muszę się liczyć z tym, iż oddasz mi zbugowane pliki, których nawet nie będziesz raczyć poprawić?

Błagam co to jest dodać priority, by nie mogli rozpierdalać WG?

I nie wciśniesz mi tutaj, że ,,ZJEBAŁO SIĘ GŁĘBIEJ NIE ZNASZ SIĘ", bo nie miało się co przy tym zjebać totalnie, po prostu zajebałeś sprawę i wolałeś zganić, że ,,nie znasz się to nie wypowiadaj się" ;x.

 

Trochę słabo..

 

@Nesz

Trochę więcej szacunku, a może skończyłoby się to inaczej, aczkolwiek nie dziwie się ;x.

Przecież mu miałem nawet wysyłać ten plugin z poprawionym priorytetem, i naprawionym durability? (moja gapa, myślałem że minecraft znowu coś odpierdala, ale po prostu nie usunąłem // z obliczania durability)

To nie chodzi o moją wiedzę, bo wszystko wiedziałem i chciałem poprawić. Ale uwierz mi że trochę to zniechęca gdy Cię na każdym kroku wyzywa i jeszcze gorzej podpowiada, dekompilując kod i krzycząc mi co mam zmienić nie znając się na tym. (Tak, źle podpowiadał).

 

Tak czy inaczej, dziękuje za opinię. Przeanalizuje jeszcze raz wszystko co napisałeś.

Zakupił u Ciebie pliki, a ty go zbywasz i człowiek ma się nie zdenerwować?

Ominąłeś jedno.

Poprawię.

Zakupił u Ciebie pliki, prowokuje, wyzywa, w*****a, ośmiesza, upokarza, za dużo oczekuje, a ty go zbywasz i człowiek ma się nie zdenerwować?

Lepiej.

 

2. 

Traci przez Ciebie i Twój ,,profesjonalizm" pieniądze oraz graczy..

Dlatego testuje się pluginy przed wypuszczeniem ich na 500+ graczy. Jeszcze mówiłem - testuj to bo nie mogę być pewny że wszystko zadziała przy tak kolosalnym pluginie (20k linijek+, nie przedłużanych xD)

Potestował 2 dni chwilkę i od razu edycje rozpoczynał bo wszystko "działało" na oko. 

 

Pamiętaj też że na każdym kroku pospieszał mnie, nie miałem czasu na żadne testy czy głębsze analizy czy optymalizacje kodu. No przyznam się - nie zapierdalam 24/7 i nie jestem w stanie czegoś takiego skończyć w niecały tydzień. Zawsze teraz mówię klientowi przed wpłatą żeby starał się mnie nie pospieszać bo wtedy mam więcej czasu na pisanie, testy i optymalizację. 

 

Jeżeli napiszesz od zera, przetestujesz i naprawisz 100% bugów pełne toolsy w tydzien to jestem pełen podziwu, naprawdę, gratuluje! (ALE OD ZERA, BEZ KOPIOWANIA Z DAWNYCH PROJEKTOW xD)

 

3. 

Czyli mam rozumieć, że jeśli przykładowo miałem A MIAŁEM zamiar zakupić u Ciebie pliki z nowym trybem, to w tym momencie muszę się liczyć z tym, iż oddasz mi zbugowane pliki, których nawet nie będziesz raczyć poprawić?

Jak już mówiłem, poprawiałem mu to 5 miesięcy, za każdym razem jakiś mały bug, jak się zdarzył większy - potrzebowałem czasu, którego mi nie zapewniał. 

Przyznam się że nie byłem nigdy przygotowany na pisanie pod stresem jednego tygodnia na ogromny projekt. Fascynacja i chęci do pisania przysłoniły moje możliwości fizyczne.

 

Więc to nie jest tak że ja nie poprawiam xD jakoś słabo czytasz, albo  co 2 zdania. 

 

4. 

Błagam co to jest dodać priority, by nie mogli rozpierdalać WG?

jw

 

5. 

I nie wciśniesz mi tutaj, że ,,ZJEBAŁO SIĘ GŁĘBIEJ NIE ZNASZ SIĘ", bo nie miało się co przy tym zjebać totalnie, po prostu zajebałeś sprawę i wolałeś zganić, że ,,nie znasz się to nie wypowiadaj się" ;x.

Skoro podpowiadał mi źle, to tak trochę jest to "nie znam się ale się wypowiem" nie uważasz?

+ zjebało się głębiej, bo spierdoliłem parę rzeczy. Co to ma do tego? xD

 

 

 

 

PS: (musze czerwonym i czcionka 24 bo nie czytacie)

ZGODZIŁ SIĘ NA REGULAMIN

Mogę w każdym momencie zaprzestać wsparcia technicznego (wyzwiska, niesubordynacja lub zniechęcanie do dalszej pracy)

NIE MOŻECIE MI NIC ZARZUCIĆ. ZROBIŁEM TO W PEŁNI LEGALNIE. A TO ŻE NIE CZYTAŁ REGULAMINU PRZED ZAWARCIEM WSPÓŁPRACY - SERIO, NIE MOJA WINA.

NIE JEST TU NIC O TYM ŻE NIE MOGĘ POD WPŁYWEM PROWOKACJI UŻYĆ PRZEKLEŃSTW CZY WYZWISK (CZEGO NIE POWINIENEM ROBIĆ, ALE MAM SŁABE NERWY) WIĘC ARGUMENT O HIPOKRYZJI LEŻY I KWICZY. NIE JESTEM OSZUSTEM, CO NAJWYŻEJ - ROBIĘ RESTRYKCYJNE REGULAMINY NA KTÓRE NALEŻY SIĘ ZGODZIĆ PRZED ZAWARCIEM WSPÓŁPRACY. JEŻELI NP. WYZYWASZ ADMINISTRACJE NA MPCFORUM, TO SĄ OSZUSTAMI (NAWET JAKBY MPC BYŁO PŁATNE CZY COŚ xD) BO CIĘ ZBANOWALI? PUKNIJCIE SIĘ W GŁÓWKE WSZYSCY PLS :C

 

 

Czyli rozumiem, że o ile nie będę Cię wyzywał i prosił grzecznie o naprawienie błędów, które znajdę (przed edycją ofc) to je poprawisz w max 3 dni?

Wywnioskowałem powyższe wnioski tylko po części tej rozmowy, więc jeśli było tak jak piszesz to się nie dziwię. Wiadomo, że nikt nie jest idealny i nikt nie napisze kodu bezbłędnie, bo to chyba nie możliwe ;).

Po prostu on to ujął tak, że dałeś mu pluginy, które przetestował i działały, a później zrobiłeś fixa czegoś a reszta przestała totalnie działać. xD

 

nvm.

 

 

Bo tak było xD.. Przez 2 edycje mówiłem mu o tym, że da się niszcyć rudy na spawnie. Nie chciał z tym nic zrobić dopiero z godzine przed startem nowej edycji dal fixa i powiedzial, że już to poprawił. Zrobił to tak super i elegancko aż WSZYSTKO leciało podwójnie a na spawnie dało się niszczyć bloki.

 

Tak, dopiero przed startem edycji xDDDDDD 

To już śmieszne się robi, ile jeszcze będziesz to ciągnąć? Przegrałeś, nie czytałeś regulaminu, albo się do niego nie stosowałeś - wylatujesz. Prosta sprawa. 

Jeżeli komuś nie pasuje mój regulamin, lub cokolwiek innego - przecież nie musi nic zlecać. Ja osobiście mam na koncie wielu zadowolonych klientów i jeden któremu zawiesiłem pomoc techniczną niewiele w moim życiu zmieni ;)

Moja oficjalna strona! :)

http://socketbyte.pl/ 

Opublikowano

Nie wypowiem się na temat pluginów od @AdamGrzegorz bo nigdy nie brałem nic od niego ale chciałem tylko powiedzieć że istnieje coś takiego jak Umowa

więc jeśli nie chce być uszukiwani @Nesz @HAMMERxPL i inne osobe (Nie mówie że @AdamGrzegorz was oszukał czy też nie!!) to powinniście zawierać umowy, wypisać wszystko w danej umowie, podpisać I wtedy kiedy jeden złamie umowe czyli np nie napisze pluginu, albo drugi nie zapłaci za plugin to możecie wtedy iść na policje, do sądu lub innych instytucji i wyciągnąć konsekwencje za złamanie umowy (Nie wiem tylko czy nie mając 18 można takie umowy zawierać jak o dzieło czy o zlecenie). 

Co ja tutaj robie...

Opublikowano

 

 

 

 

Ja od zawsze na Adama złego słowa nie mogę powiedzieć i nawet go polecałem chyba tutaj gdzieś..

Ale po przeczytaniu tego co było z prostormem to trochę ym.. Nie fer?

 

Zakupił u Ciebie pliki, a ty go zbywasz i człowiek ma się nie zdenerwować?

Traci przez Ciebie i Twój ,,profesjonalizm" pieniądze oraz graczy..

 

Czyli mam rozumieć, że jeśli przykładowo miałem A MIAŁEM zamiar zakupić u Ciebie pliki z nowym trybem, to w tym momencie muszę się liczyć z tym, iż oddasz mi zbugowane pliki, których nawet nie będziesz raczyć poprawić?

Błagam co to jest dodać priority, by nie mogli rozpierdalać WG?

I nie wciśniesz mi tutaj, że ,,ZJEBAŁO SIĘ GŁĘBIEJ NIE ZNASZ SIĘ", bo nie miało się co przy tym zjebać totalnie, po prostu zajebałeś sprawę i wolałeś zganić, że ,,nie znasz się to nie wypowiadaj się" ;x.

 

Trochę słabo..

 

@Nesz

Trochę więcej szacunku, a może skończyłoby się to inaczej, aczkolwiek nie dziwie się ;x.

Przecież mu miałem nawet wysyłać ten plugin z poprawionym priorytetem, i naprawionym durability? (moja gapa, myślałem że minecraft znowu coś odpierdala, ale po prostu nie usunąłem // z obliczania durability)

To nie chodzi o moją wiedzę, bo wszystko wiedziałem i chciałem poprawić. Ale uwierz mi że trochę to zniechęca gdy Cię na każdym kroku wyzywa i jeszcze gorzej podpowiada, dekompilując kod i krzycząc mi co mam zmienić nie znając się na tym. (Tak, źle podpowiadał).

 

Tak czy inaczej, dziękuje za opinię. Przeanalizuje jeszcze raz wszystko co napisałeś.

Zakupił u Ciebie pliki, a ty go zbywasz i człowiek ma się nie zdenerwować?

Ominąłeś jedno.

Poprawię.

Zakupił u Ciebie pliki, prowokuje, wyzywa, w*****a, ośmiesza, upokarza, za dużo oczekuje, a ty go zbywasz i człowiek ma się nie zdenerwować?

Lepiej.

 

2. 

Traci przez Ciebie i Twój ,,profesjonalizm" pieniądze oraz graczy..

Dlatego testuje się pluginy przed wypuszczeniem ich na 500+ graczy. Jeszcze mówiłem - testuj to bo nie mogę być pewny że wszystko zadziała przy tak kolosalnym pluginie (20k linijek+, nie przedłużanych xD)

Potestował 2 dni chwilkę i od razu edycje rozpoczynał bo wszystko "działało" na oko. 

 

Pamiętaj też że na każdym kroku pospieszał mnie, nie miałem czasu na żadne testy czy głębsze analizy czy optymalizacje kodu. No przyznam się - nie zapierdalam 24/7 i nie jestem w stanie czegoś takiego skończyć w niecały tydzień. Zawsze teraz mówię klientowi przed wpłatą żeby starał się mnie nie pospieszać bo wtedy mam więcej czasu na pisanie, testy i optymalizację. 

 

Jeżeli napiszesz od zera, przetestujesz i naprawisz 100% bugów pełne toolsy w tydzien to jestem pełen podziwu, naprawdę, gratuluje! (ALE OD ZERA, BEZ KOPIOWANIA Z DAWNYCH PROJEKTOW xD)

 

3. 

Czyli mam rozumieć, że jeśli przykładowo miałem A MIAŁEM zamiar zakupić u Ciebie pliki z nowym trybem, to w tym momencie muszę się liczyć z tym, iż oddasz mi zbugowane pliki, których nawet nie będziesz raczyć poprawić?

Jak już mówiłem, poprawiałem mu to 5 miesięcy, za każdym razem jakiś mały bug, jak się zdarzył większy - potrzebowałem czasu, którego mi nie zapewniał. 

Przyznam się że nie byłem nigdy przygotowany na pisanie pod stresem jednego tygodnia na ogromny projekt. Fascynacja i chęci do pisania przysłoniły moje możliwości fizyczne.

 

Więc to nie jest tak że ja nie poprawiam xD jakoś słabo czytasz, albo  co 2 zdania. 

 

4. 

Błagam co to jest dodać priority, by nie mogli rozpierdalać WG?

jw

 

5. 

I nie wciśniesz mi tutaj, że ,,ZJEBAŁO SIĘ GŁĘBIEJ NIE ZNASZ SIĘ", bo nie miało się co przy tym zjebać totalnie, po prostu zajebałeś sprawę i wolałeś zganić, że ,,nie znasz się to nie wypowiadaj się" ;x.

Skoro podpowiadał mi źle, to tak trochę jest to "nie znam się ale się wypowiem" nie uważasz?

+ zjebało się głębiej, bo spierdoliłem parę rzeczy. Co to ma do tego? xD

 

 

 

 

PS: (musze czerwonym i czcionka 24 bo nie czytacie)

ZGODZIŁ SIĘ NA REGULAMIN

Mogę w każdym momencie zaprzestać wsparcia technicznego (wyzwiska, niesubordynacja lub zniechęcanie do dalszej pracy)

NIE MOŻECIE MI NIC ZARZUCIĆ. ZROBIŁEM TO W PEŁNI LEGALNIE. A TO ŻE NIE CZYTAŁ REGULAMINU PRZED ZAWARCIEM WSPÓŁPRACY - SERIO, NIE MOJA WINA.

NIE JEST TU NIC O TYM ŻE NIE MOGĘ POD WPŁYWEM PROWOKACJI UŻYĆ PRZEKLEŃSTW CZY WYZWISK (CZEGO NIE POWINIENEM ROBIĆ, ALE MAM SŁABE NERWY) WIĘC ARGUMENT O HIPOKRYZJI LEŻY I KWICZY. NIE JESTEM OSZUSTEM, CO NAJWYŻEJ - ROBIĘ RESTRYKCYJNE REGULAMINY NA KTÓRE NALEŻY SIĘ ZGODZIĆ PRZED ZAWARCIEM WSPÓŁPRACY. JEŻELI NP. WYZYWASZ ADMINISTRACJE NA MPCFORUM, TO SĄ OSZUSTAMI (NAWET JAKBY MPC BYŁO PŁATNE CZY COŚ xD) BO CIĘ ZBANOWALI? PUKNIJCIE SIĘ W GŁÓWKE WSZYSCY PLS :C

 

 

Czyli rozumiem, że o ile nie będę Cię wyzywał i prosił grzecznie o naprawienie błędów, które znajdę (przed edycją ofc) to je poprawisz w max 3 dni?

Wywnioskowałem powyższe wnioski tylko po części tej rozmowy, więc jeśli było tak jak piszesz to się nie dziwię. Wiadomo, że nikt nie jest idealny i nikt nie napisze kodu bezbłędnie, bo to chyba nie możliwe ;).

Po prostu on to ujął tak, że dałeś mu pluginy, które przetestował i działały, a później zrobiłeś fixa czegoś a reszta przestała totalnie działać. xD

 

nvm.

 

 

Bo tak było xD.. Przez 2 edycje mówiłem mu o tym, że da się niszcyć rudy na spawnie. Nie chciał z tym nic zrobić dopiero z godzine przed startem nowej edycji dal fixa i powiedzial, że już to poprawił. Zrobił to tak super i elegancko aż WSZYSTKO leciało podwójnie a na spawnie dało się niszczyć bloki.

 

Tak, dopiero przed startem edycji xDDDDDD 

To już śmieszne się robi, ile jeszcze będziesz to ciągnąć? Przegrałeś, nie czytałeś regulaminu, albo się do niego nie stosowałeś - wylatujesz. Prosta sprawa. 

Jeżeli komuś nie pasuje mój regulamin, lub cokolwiek innego - przecież nie musi nic zlecać. Ja osobiście mam na koncie wielu zadowolonych klientów i jeden któremu zawiesiłem pomoc techniczną niewiele w moim życiu zmieni ;)

 

Nie wiem co tam w twojej głowie siedzi ale raczej to normalnie nie jest, że tak wolno przyswajasz fakty ;-;... Ile razy mam ci powtarzać, że sam wielokrotnie zaczynałeś konwersacje od słów "ej zjebie" czy też "ej cioto"?

Opublikowano

 

 

 

 

 

Ja od zawsze na Adama złego słowa nie mogę powiedzieć i nawet go polecałem chyba tutaj gdzieś..

Ale po przeczytaniu tego co było z prostormem to trochę ym.. Nie fer?

 

Zakupił u Ciebie pliki, a ty go zbywasz i człowiek ma się nie zdenerwować?

Traci przez Ciebie i Twój ,,profesjonalizm" pieniądze oraz graczy..

 

Czyli mam rozumieć, że jeśli przykładowo miałem A MIAŁEM zamiar zakupić u Ciebie pliki z nowym trybem, to w tym momencie muszę się liczyć z tym, iż oddasz mi zbugowane pliki, których nawet nie będziesz raczyć poprawić?

Błagam co to jest dodać priority, by nie mogli rozpierdalać WG?

I nie wciśniesz mi tutaj, że ,,ZJEBAŁO SIĘ GŁĘBIEJ NIE ZNASZ SIĘ", bo nie miało się co przy tym zjebać totalnie, po prostu zajebałeś sprawę i wolałeś zganić, że ,,nie znasz się to nie wypowiadaj się" ;x.

 

Trochę słabo..

 

@Nesz

Trochę więcej szacunku, a może skończyłoby się to inaczej, aczkolwiek nie dziwie się ;x.

Przecież mu miałem nawet wysyłać ten plugin z poprawionym priorytetem, i naprawionym durability? (moja gapa, myślałem że minecraft znowu coś odpierdala, ale po prostu nie usunąłem // z obliczania durability)

To nie chodzi o moją wiedzę, bo wszystko wiedziałem i chciałem poprawić. Ale uwierz mi że trochę to zniechęca gdy Cię na każdym kroku wyzywa i jeszcze gorzej podpowiada, dekompilując kod i krzycząc mi co mam zmienić nie znając się na tym. (Tak, źle podpowiadał).

 

Tak czy inaczej, dziękuje za opinię. Przeanalizuje jeszcze raz wszystko co napisałeś.

Zakupił u Ciebie pliki, a ty go zbywasz i człowiek ma się nie zdenerwować?

Ominąłeś jedno.

Poprawię.

Zakupił u Ciebie pliki, prowokuje, wyzywa, w*****a, ośmiesza, upokarza, za dużo oczekuje, a ty go zbywasz i człowiek ma się nie zdenerwować?

Lepiej.

 

2. 

Traci przez Ciebie i Twój ,,profesjonalizm" pieniądze oraz graczy..

Dlatego testuje się pluginy przed wypuszczeniem ich na 500+ graczy. Jeszcze mówiłem - testuj to bo nie mogę być pewny że wszystko zadziała przy tak kolosalnym pluginie (20k linijek+, nie przedłużanych xD)

Potestował 2 dni chwilkę i od razu edycje rozpoczynał bo wszystko "działało" na oko. 

 

Pamiętaj też że na każdym kroku pospieszał mnie, nie miałem czasu na żadne testy czy głębsze analizy czy optymalizacje kodu. No przyznam się - nie zapierdalam 24/7 i nie jestem w stanie czegoś takiego skończyć w niecały tydzień. Zawsze teraz mówię klientowi przed wpłatą żeby starał się mnie nie pospieszać bo wtedy mam więcej czasu na pisanie, testy i optymalizację. 

 

Jeżeli napiszesz od zera, przetestujesz i naprawisz 100% bugów pełne toolsy w tydzien to jestem pełen podziwu, naprawdę, gratuluje! (ALE OD ZERA, BEZ KOPIOWANIA Z DAWNYCH PROJEKTOW xD)

 

3. 

Czyli mam rozumieć, że jeśli przykładowo miałem A MIAŁEM zamiar zakupić u Ciebie pliki z nowym trybem, to w tym momencie muszę się liczyć z tym, iż oddasz mi zbugowane pliki, których nawet nie będziesz raczyć poprawić?

Jak już mówiłem, poprawiałem mu to 5 miesięcy, za każdym razem jakiś mały bug, jak się zdarzył większy - potrzebowałem czasu, którego mi nie zapewniał. 

Przyznam się że nie byłem nigdy przygotowany na pisanie pod stresem jednego tygodnia na ogromny projekt. Fascynacja i chęci do pisania przysłoniły moje możliwości fizyczne.

 

Więc to nie jest tak że ja nie poprawiam xD jakoś słabo czytasz, albo  co 2 zdania. 

 

4. 

Błagam co to jest dodać priority, by nie mogli rozpierdalać WG?

jw

 

5. 

I nie wciśniesz mi tutaj, że ,,ZJEBAŁO SIĘ GŁĘBIEJ NIE ZNASZ SIĘ", bo nie miało się co przy tym zjebać totalnie, po prostu zajebałeś sprawę i wolałeś zganić, że ,,nie znasz się to nie wypowiadaj się" ;x.

Skoro podpowiadał mi źle, to tak trochę jest to "nie znam się ale się wypowiem" nie uważasz?

+ zjebało się głębiej, bo spierdoliłem parę rzeczy. Co to ma do tego? xD

 

 

 

 

PS: (musze czerwonym i czcionka 24 bo nie czytacie)

ZGODZIŁ SIĘ NA REGULAMIN

Mogę w każdym momencie zaprzestać wsparcia technicznego (wyzwiska, niesubordynacja lub zniechęcanie do dalszej pracy)

NIE MOŻECIE MI NIC ZARZUCIĆ. ZROBIŁEM TO W PEŁNI LEGALNIE. A TO ŻE NIE CZYTAŁ REGULAMINU PRZED ZAWARCIEM WSPÓŁPRACY - SERIO, NIE MOJA WINA.

NIE JEST TU NIC O TYM ŻE NIE MOGĘ POD WPŁYWEM PROWOKACJI UŻYĆ PRZEKLEŃSTW CZY WYZWISK (CZEGO NIE POWINIENEM ROBIĆ, ALE MAM SŁABE NERWY) WIĘC ARGUMENT O HIPOKRYZJI LEŻY I KWICZY. NIE JESTEM OSZUSTEM, CO NAJWYŻEJ - ROBIĘ RESTRYKCYJNE REGULAMINY NA KTÓRE NALEŻY SIĘ ZGODZIĆ PRZED ZAWARCIEM WSPÓŁPRACY. JEŻELI NP. WYZYWASZ ADMINISTRACJE NA MPCFORUM, TO SĄ OSZUSTAMI (NAWET JAKBY MPC BYŁO PŁATNE CZY COŚ xD) BO CIĘ ZBANOWALI? PUKNIJCIE SIĘ W GŁÓWKE WSZYSCY PLS :C

 

 

Czyli rozumiem, że o ile nie będę Cię wyzywał i prosił grzecznie o naprawienie błędów, które znajdę (przed edycją ofc) to je poprawisz w max 3 dni?

Wywnioskowałem powyższe wnioski tylko po części tej rozmowy, więc jeśli było tak jak piszesz to się nie dziwię. Wiadomo, że nikt nie jest idealny i nikt nie napisze kodu bezbłędnie, bo to chyba nie możliwe ;).

Po prostu on to ujął tak, że dałeś mu pluginy, które przetestował i działały, a później zrobiłeś fixa czegoś a reszta przestała totalnie działać. xD

 

nvm.

 

 

Bo tak było xD.. Przez 2 edycje mówiłem mu o tym, że da się niszcyć rudy na spawnie. Nie chciał z tym nic zrobić dopiero z godzine przed startem nowej edycji dal fixa i powiedzial, że już to poprawił. Zrobił to tak super i elegancko aż WSZYSTKO leciało podwójnie a na spawnie dało się niszczyć bloki.

 

Tak, dopiero przed startem edycji xDDDDDD 

To już śmieszne się robi, ile jeszcze będziesz to ciągnąć? Przegrałeś, nie czytałeś regulaminu, albo się do niego nie stosowałeś - wylatujesz. Prosta sprawa. 

Jeżeli komuś nie pasuje mój regulamin, lub cokolwiek innego - przecież nie musi nic zlecać. Ja osobiście mam na koncie wielu zadowolonych klientów i jeden któremu zawiesiłem pomoc techniczną niewiele w moim życiu zmieni ;)

 

Nie wiem co tam w twojej głowie siedzi ale raczej to normalnie nie jest, że tak wolno przyswajasz fakty ;-;... Ile razy mam ci powtarzać, że sam wielokrotnie zaczynałeś konwersacje od słów "ej zjebie" czy też "ej cioto"?

 

Meh, nie zaczynałem - ale jeżeli już nawet bym tak zaczynał, to co z tego? :) Świadczyło by to tylko o moim zachowaniu, a nie o tym że cię oszukałem. To nie ma znaczenia, regulamin jest dla użytkowników.

 

Co do umów, nie ma problemu, można takie ze mną zawierać. Z tego co wiem to nawet można <18 lat je zawierać z jakimiś tam ograniczeniami.

Droga wolna, ja przedstawiam regulamin, musisz się na niego zgodzić, i możemy podpisywać umowę o dzieło.

Moja oficjalna strona! :)

http://socketbyte.pl/ 

Opublikowano

Kolejny raz "nic dodać nic ująć". Dobry programista godny polecenia zrobił to co chciałem szybko profesjonalnie i co najważniejsze bez bugów :). Można sie dogadać o kodzik małe ceny i zoptymalizowane pluginy.

Każdemu polecam. :)

CzarnaWoda Here 

Trwa pościg za kasą, pozycją, dupami, gdzie ludzie rozminęli się z wartościami.
Tego nie wiem, ale spróbuj dać im palec, kto jest kto przekonasz się doskonale.
Hipokryci dla mnie daremnie ukryci, Ich dewizy, szydercze oczka, uśmiech Mona Lisy.

Pozdrawiam

Opublikowano

Dobry kontakt z programistą, szybko i dobrze napisany plugin, cena przystępną, można porozmawiać nie tylko o pluginach, doradzi w każdej kwestii i powie jak będzie lepiej, ogólnie wszystko spoko. Bardzo polecam!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...