Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

OldSquad MU[Non-Reset][Season 6][Dynamic EXP][Grand opening 09 September]


OldSquad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 165
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Liczba online to w tym momencie 180 osob , potrzebujemy nadal kilku porządnych graczy do wygrania csa, zapraszam więc w nasze skromne progi. Nie jest za późno zeby dolaczyc to kwestia dwóch trzech dni żeby móc walczyć z najlepszymi

Opublikowano

Up, up , 185 users online and growing every day !
 

Join us a for a REAL MUONLINE EXPERIENCE !

 

Tomorrow first updates ! :)

"The only way to do great work is to love what you do" - Steve Jobs

Opublikowano

Serwer bardzo stabilny dziwi mnie fakt że nasi Polscy gracze nie chcą dołączyć do naszego grona. Tydzień online i max 340lvl każdego można spokojnie dogonić a w event pvp wygrywają osoby z lvlami nie wiele większymi niż 300

Opublikowano

Hello,

 

Today at 20:05 (JUST AFTER CS) will hit the updates from HERE

 

Today at 18:00 ServerTime we will have our first Castle Siege fight.

There will be 3 alliances that will fight : GROM,Invictus and DarkEvil.

May the best win ! Don't forget that first week senior mix will be disabled.

Also don't forget that the winner of CS will get 1 HoF badge.

Also please check all informations about the CS on forum !

"The only way to do great work is to love what you do" - Steve Jobs

Opublikowano

Podbijam temat, niebawem kolejny cs , gildie zagraniczne połączyły siły i współnie chcą odbić nam zamek. Przydadzą się każde ręce do pomocy, dzis utworzyliśmy drugą gildię do ally ze względu na przepełnienie w gildii głównej. Zapraszam wszystkich chętnych na wspólną zabawę , ProBSB

Opublikowano

New record : 232 online stablished yesterday !

 

Join us for are REAL MU ONLINE EXPERIENCE !

"The only way to do great work is to love what you do" - Steve Jobs

Opublikowano

Witam,mam problem z założeniem konta...Refferal Error! There is no  user with that such NickName.

robin_van_persie_signature_by_jopeczek7-

 

Glory Glory Man United! Glory Glory Man United! Glory Glory Man United!

Opublikowano

Witam,mam problem z założeniem konta...Refferal Error! There is no  user with that such NickName.

Wpisałeś zły nick osoby polecającej. Musisz podać prawidłowy nick lub po prostu zostawić puste pole w Refferal.

Opublikowano

ok mój nick: Matador - BK jestem już w gildii GROM, polecam serwer jak najbardziej. Solidny, stabilny , dużo online, fajna atmosfera. 

Opublikowano

W folderze z grą jest folder "WinMode,Resolutions,Music&Sound" wchodzisz i tam są wpisy do rejestru z rozdzielczością, klikasz 2 razy na tą co chcesz odpalasz gre i gotowe

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...