Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Błąd bazy danych po wrzuceniu plików na strone


BixterTV

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hejka, wrzuciłem wszystkie pliczki ruletki na host i wyskakuje mi taki oto komunikat jak wbijam na strone 95f2d7609a9911df406e8be31d462763.png
Pomógłby mi ktoś z usunięciem tego komunikatu i poprawnym tonem działania ruletki? :)))

Opublikowano

1. Jeżeli masz ustawione hasło to musisz wpisać hasło (w configu) i/lub hosta

2. Jeżeli nie, to w configu php/mysql musisz zmienić use password na false

3. Potem trzeba ręcznie ustawić ręcznie hasło na '' przez mysql query i zmienić mode. Nie pamiętam teraz jak.

aw

Specjalista
Opublikowano

Komunikat jest prosty do odczytania. Hasło do użytkownika root do bazy danych jest niepoprawne. 

Jeśli robisz to na localhoscie to prawodpodbnie nie masz hasła chyba, że zmieniałeś.

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

wierzę, że na swoim serwerze masz phpmyadmin, zaloguj się do niego i utwórz użytkownika o określonych uprawnieniach (możesz dać wszystkie, jeżeli nie masz w bazie nic do stracenia lub ufasz skryptowi), następnie w pliku konfiguracyjnym skryptu ruletki uzupełnij zmienne służące logowaniu do bazy, danymi wcześniej utworzonego użytkownika.

= SygnaturA =

Made by... ME. 

 

Opublikowano

 

2. Jeżeli nie, to w configu php/mysql musisz zmienić use password na false

3. Potem trzeba ręcznie ustawić ręcznie hasło na '' przez mysql query i zmienić mode. Nie pamiętam teraz jak.

@BixterTV jesli Twoj serwer to nie odciety od internetu localhost i gdybys sie chcial zastosowac do tego posta to na sama mysl wymierz sobie strzal z liscia, zeby Ci taka glupota nie przyszla do glowy

Lepiej jest nie odzywać się wcale i pozwolić ludziom myśleć, że jesteś glupi, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
Mark Twain

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...