Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] POGO Bot - najlepszy, łatwy w obsłudze - działa [08-13.2016]


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Codziennie bedzie po 30proxy ok dzisiaj 5 bo czasu nie miałem.

Ale ty nie podawaj .... Co z tego, że będzie 30 proxów skoro zaraz przez co, że ludzie będą je mieli to pójdzie ban na IP ... niech osoby same sobie szukają

Sygnaturk_aaxnprw.png

 

 

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

bladpokemon.png

 

Witam. Mam taki problem?? Pomoże ktoś?

@ EDIT: PERM ^^

Nie, usuń bota i jeszcze raz zainstaluj i wszystko wpisz.

Zdrajca MPCFORUM

Opublikowano

 

bladpokemon.png

 

Witam. Mam taki problem?? Pomoże ktoś?

@ EDIT: PERM ^^

Nie, usuń bota i jeszcze raz zainstaluj i wszystko wpisz.

 

Perm bo nawet na stronie pokemon trainer club jak wchodzę to napisane 1lvl ^^. I nic żadnych odznaczeń pokemonow itd. oraz jak z kom próbuję wejść to failed login to servers czy cos takiego :)

O dziwo na maila nic nie przyszło jak do innych :)

Opublikowano

 

 

bladpokemon.png

 

Witam. Mam taki problem?? Pomoże ktoś?

@ EDIT: PERM ^^

Nie, usuń bota i jeszcze raz zainstaluj i wszystko wpisz.

 

Perm bo nawet na stronie pokemon trainer club jak wchodzę to napisane 1lvl ^^. I nic żadnych odznaczeń pokemonow itd. oraz jak z kom próbuję wejść to failed login to servers czy cos takiego :)

O dziwo na maila nic nie przyszło jak do innych :)

 

Zrób tak, usuń i zainstaluj od nowa bota włacz połączenie danych na tele i magia działa.

Zdrajca MPCFORUM

Opublikowano

Witam. Mam problem z pokemonami, niby mi wyskakują ale nie da sie ich złapać, pokestopy i reszta działa normalnie, tylko nie da sie złapać stworków. Czy to jakis ban? Zainstalowałem bota i dalej to samo.

Opublikowano

Witam. Mam problem z pokemonami, niby mi wyskakują ale nie da sie ich złapać, pokestopy i reszta działa normalnie, tylko nie da sie złapać stworków. Czy to jakis ban? Zainstalowałem bota i dalej to samo.

 

Prawdopodobnie softban, skoro przeinstalowałeś i nie działa, miałem tak, odczekaj trochę.

76561198102300375.pngAddFriend.png

Opublikowano

Witam. Mam problem z pokemonami, niby mi wyskakują ale nie da sie ich złapać, pokestopy i reszta działa normalnie, tylko nie da sie złapać stworków. Czy to jakis ban? Zainstalowałem bota i dalej to samo.

Hals-soft-ban. Odczekaj kilka godzin i wszystko wróci do normy. Miałem to samo.

Opublikowano

Elo. Pisze mi Pokemon Inventory Full jakiś błąd i nic nie łapie botów.

 

Ktoś to rozwiązał? Bo widziałem ktoś miał podobny problem?

Opublikowano

Elo. Pisze mi Pokemon Inventory Full jakiś błąd i nic nie łapie botów.

 

Ktoś to rozwiązał? Bo widziałem ktoś miał podobny problem?

W ustawieniach bota zaznacz transferowanie poków jeśli są więcej niż dwa duplikaty i powinno pomóc

Opublikowano

 

Elo. Pisze mi Pokemon Inventory Full jakiś błąd i nic nie łapie botów.

 

Ktoś to rozwiązał? Bo widziałem ktoś miał podobny problem?

W ustawieniach bota zaznacz transferowanie poków jeśli są więcej niż dwa duplikaty i powinno pomóc

 

A to w ustawieniach która to opcja xD?

Opublikowano

Ja na defaultowych ustawieniach też dostaję "soft bana" co parenaście minut, ale odbanowuje ten bot bez problemu zawsze i dalej expi.

anNO14B_460sa.gif

Opublikowano

No właśnie u mnie nie chodzi unban bot próbuje się odbanowac Ale pisze że jakiś problem wystąpił i się nie udało . To z kręcenie pokestopami dalej działa ? Bo ja próbowałem I nic

Opublikowano

Mogłby mi ktos wytłumaczyc jak to ustawić ? : P  

Co dokładnie ustawić? 

 

Działa komuś coś w ogóle? Bo mi z serwerem nie może się połączyć, to samo na tel..

Ja normalnie sie loguje na koncie BEZ BANA.

 

 

Mam taki problem co zrobiłem źle ?60741883144012878004.png

 

Przeinstaluj bota, lub go zmień, spróboj też na innym koncie.

76561198102300375.pngAddFriend.png

Opublikowano

@ToshiKatsu Działa a masz jakiś pomysł na expa wiecej

 Szybki exp=ban

 

Niantic jest teraz tak uczulona na jaką kolwiek zmianę prędkości. Bezpiecznie, bez bana będzie przy 15 km/h i gdzieś nie daleko twojego miejsca pobytu. Wtedy jest mała szansa na jaką kolwiek blokadę.

76561198102300375.pngAddFriend.png

Opublikowano

Działa komuś coś w ogóle? Bo mi z serwerem nie może się połączyć, to samo na tel..

Mam to samo.... Perm ban, już po koncie :v 

X


by Me.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...