Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] POGO Bot - najlepszy, łatwy w obsłudze - działa [08-13.2016]


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, spierając po internecie  znalazłem bardzo fajnego bota, najlepszego jaki używałem do tej pory ma on w sobie takie rzeczy jak

 

 

Proxy

 

 

Czyli uzywanie wielu kont

 

 

SoftBan Unbanner

 

 

Czyli jesli dostaniemy softbana, to w GUI programu jest opcja Force Unban klikamy ją ona podchodzi do pokestopa i błyskawicznie nawet szybciej niż quickspin unbanuje.

 

 

Speed Changer

 

Czyli możliwość zmiany speed'a bota.

 

Phone Detect

 

 

Czyli możliwość wybrania telefonu jakie bot ma symulować

 

Proste zalogowanie się

 

 

Ta opcja umożliwia nie zajmowanie czasu wchodzeniem w jakieś pliki i zmienianie tam email i hasło na swoje tylko prostym wpisaniem w GUI bot'a swojego emaila/hasła

 

Google/PTC

 

 

Bot umożliwia logowanie się na konto Google oraz PTC

 

Lucky Egg Evolution

 

 

Czyli możemy zaznaczyć opcje automatycznego używania Jajka expa [Jeśli mamy] podczas jak bot robi evolujce pokemonów

 

Auto Incubators

 

 

Czyli automatyczne używanie incubatorów [jesli mamy] jak się skończą wykluwać jajka.

 

Auto Incense

 

 

Te opcje trzeba zaznaczyć w GUI żeby działała, używa ona co 30m incens'a

 

 

GUI Powitalne i Botow'e

 

 

GUI powitalne czyli Gui Startowe tam możemy wpisać email i hasło ustawiać opcje Auto Incubators oraz Auto Incense

 

 

GUI Botow'e czyli GUI po starcie bota gdzie jest Force Unban,evolve,Transfer,Reload,PowerUp,FULL-PowerUp

 

 

Auto Transfer Double

 

 

Czyli, automatyczny transfer podwójnych pokemonów.

 

 

Wybór Transferu pokemonów

 

 

Czyli wybór jakich ma bot pokemonów transferować jakich nie

 

 

żeby ustawić jakich pokemonów ma transferować. jakich nie bot, musisz w gui "Powitalnym" wejść w zakładkę Pokemon

 

 

Wybór Evolucji

 

 

Czyli wybór jakie bot ma ewoluować pokemony

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Wszystko co miałem napisać napisałem, jednakże jeśli możesz zostaw mi lik'a za ten temat, bo długo musiałem pisać to all, patrzeć nazwy tego jak to działa itp to jeden click dla ciebie, dla mnie dużo.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Link

 

 

 

https://mega.nz/#!j8lhUTSB!NGCxyIZb5NNv7sdPvivReN7gJv7eUHdxPxy4qYfMzFw

 

 

Skan

 

 

https://virustotal.com/pl/file/52c243750c87203ba399b0fd51a6c397b7bcf2f80d631ee9639955911bdaa4d3/analysis/

Zdrajca MPCFORUM

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

google translate i to bardzo mocno, liczysz na lajki a nawet składni zdań nie poprawiłeś... 

Prawy przycisk i tekst jaki poprawny... super google translate [Znajdz mi taki tekst co na napisałem lub podobny w necie to ci dam medal.]

 

@1361622928-U485574.pngPornminator

W ile dostałeś soft unbana?

Zdrajca MPCFORUM

Opublikowano

sprawdzał ktoś to?

 

Ja, i ten typek @up5

 

U mnie niedziała niewidzi pokestopow

Działają na 100%.
 
@down1
Uruchom może jako administrator.

Zdrajca MPCFORUM

Opublikowano

Działa, ustawione na Kraków 30km/h wyciąga 75k/h. Dobijam do 20lvl i kończę z boceniem, żeby nie było tak jak z moim mainem.

Opublikowano

Działa, ustawione na Kraków 30km/h wyciąga 75k/h. Dobijam do 20lvl i kończę z boceniem, żeby nie było tak jak z moim mainem.

Spokojnie, ma w sobie Soft-UnBana oraz jeśli chcesz mieć więcej kont z wysokimi levelami to jest proxy.

Zdrajca MPCFORUM

Opublikowano

 

Działa, ustawione na Kraków 30km/h wyciąga 75k/h. Dobijam do 20lvl i kończę z boceniem, żeby nie było tak jak z moim mainem.

Spokojnie, ma w sobie Soft-UnBana oraz jeśli chcesz mieć więcej kont z wysokimi levelami to jest proxy.

 

Miałem na myśli niepotwierdzoną falę permów. Nie mogę się zalogować na konto z 40lvlem.

Opublikowano

 

 

Działa, ustawione na Kraków 30km/h wyciąga 75k/h. Dobijam do 20lvl i kończę z boceniem, żeby nie było tak jak z moim mainem.

Spokojnie, ma w sobie Soft-UnBana oraz jeśli chcesz mieć więcej kont z wysokimi levelami to jest proxy.

 

Miałem na myśli niepotwierdzoną falę permów. Nie mogę się zalogować na konto z 40lvlem.

 

To szkoda takiego 40levelka.

Zdrajca MPCFORUM

Opublikowano

Na zwykłym ip mi działa, tyle że mam na niego bana i tylko chodzi nie zbiera nic...
Gdy dodam proxy to mi już zupełnie bot nie działa, wszystko na czerwono :p Ktoś coś?

X


by Me.

Opublikowano

 

google translate i to bardzo mocno, liczysz na lajki a nawet składni zdań nie poprawiłeś... 

Prawy przycisk i tekst jaki poprawny... super google translate [Znajdz mi taki tekst co na napisałem lub podobny w necie to ci dam medal.]

 

@1361622928-U485574.pngPornminator

W ile dostałeś soft unbana?

 

 

soft bana dostałem szybko ale to moja wina bo zapomniałem zmienić kordów, a softunbana w około 30sec-1 min :P

jak na razie botek expi całą noc z 1 do 23 aktualnie (od czasu kiedy wrzuciłeś do teraz) i jak na razie problemów nie ma tylko jakoś godzinę temu musiałem trochę coś pokręcić bo wywalało, że full inventory ale coś pozmieniałem i gitara + bot nawalił tyle pokemonów, że jak go zrestartowałem to było dużo kolejnego expa:P

 

ogólnie polecam jak na razie :P

 

i tak samo jak @up @up proxy nie działa :P

Opublikowano

da rade na nim config jakiś +200k?

Wątpię. Ja mam centrum moskwy ustawione i mam 38k. Teraz za szybkie śmiganie itp od razu banują. Uważam, że czas szybkiego expienia zniknął. Teraz max 40-50k/h możliwe. Jest to tylko i wyłącznie moje zdanie. Za szybkie bieganie i łapanie wszystkiego lecą IP bany. Wątpię, aby komuś udało się to "złamać". Haxton i Necro przestali już "produkować" boty. Pozostało nam tylko czekać. Niestety ...

Opublikowano

 

da rade na nim config jakiś +200k?

Wątpię. Ja mam centrum moskwy ustawione i mam 38k. Teraz za szybkie śmiganie itp od razu banują. Uważam, że czas szybkiego expienia zniknął. Teraz max 40-50k/h możliwe. Jest to tylko i wyłącznie moje zdanie. Za szybkie bieganie i łapanie wszystkiego lecą IP bany. Wątpię, aby komuś udało się to "złamać". Haxton i Necro przestali już "produkować" boty. Pozostało nam tylko czekać. Niestety ...

 

Ja ustawiłem go w central parku z zasięgiem od punktu startowego 5km i mam 55k/h

 

 w takim czasie bot robi soft unbana
Opublikowano

 

da rade na nim config jakiś +200k?

Wątpię. Ja mam centrum moskwy ustawione i mam 38k. Teraz za szybkie śmiganie itp od razu banują. Uważam, że czas szybkiego expienia zniknął. Teraz max 40-50k/h możliwe. Jest to tylko i wyłącznie moje zdanie. Za szybkie bieganie i łapanie wszystkiego lecą IP bany. Wątpię, aby komuś udało się to "złamać". Haxton i Necro przestali już "produkować" boty. Pozostało nam tylko czekać. Niestety ...

 

Tak myślałem od samego początku dlatego 25km/h ustawiałem ^^. A co do zmiany lokacji? Bo ja od wczoraj boję się zmienić, a jestem na takiej słabej, że szook : /.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...