Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Pokemon GO BOT- zkompilowany łatwa konfiguracja


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co właściwie znaczy "Rare pokemon" Może ktoś mi to wytłumaczyc ?

rare to po prostu rzadkie chociaż dla niektórych to co dla nas rzadkie specialne legendarne dla innych może być odwrotnie

  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

ma ktoś listę pokemonów jak chcę żeby tylko mi itemki bot zbierał z pokestopów i nic nie łapał?

tj. potrzebuje liste wszystkich pokemonów do  <PokemonsNotToCatch></PokemonsNotToCatch>

 

wiesz to nie trudne choć trochę pracy w to włożyć trzeba wymaż te co ma łapać zapisz na koncu co ma nie sprzedawaci gotowe nazwy poków znajdziesz w necie nikt ci tu listy za ciebie nie bedzie robil

Umie ktoś zrobić tak żeby nie ewoluowało mi Dratini? 

W zamian daje:

Pikachu Nest

Lat: 38.7740290843563

Long: -121.332987165263

 

Pikachu Nest 2 || Thanks to Slinky

Lat: 38.7668475

Long: -121.3361609

 

New York, Central Park (Many Pokestops & Pokemon)

Lat: 40.771133 

Long: -73.974187

 

Sydney Opera House (Rare Pokemon)

Lat: -33.8568

Long: 151.2153

 

Santa Monica Pier (Magikarp & Rare Pokemon)

Lat: 34.009606

Long: -118.496812

 

San Francisco (Scyther's)

Lat: 37.7510669

Long: -122.49731910000003

proste na dole user.xml masz <PokemonsNotToTransfer> <!-- Pokemons to not transfer, leave empty to transfer all pokemon -->

poniżej dodaj    <PokemonId>Dratini</PokemonId> i gotowe

Opublikowano

Jemu chodziło o to żeby dratini nie ewoluowało a nie, że nie wysyłało :D

Można w sumie dodać wszystkie poksy oprócz dratini do  <PokemonsToEvolve> i wtedy wyłączasz  <EvolveAllPokemonWithEnoughCandy> ale to trochę pracochłonne :P

Opublikowano

Czołem!

 

Jest problem z logowaniem się-  Ktoś się z tym już spotkał?

 

[22:15:08] Logging in via: Google
[22:15:09] Refreshtoken /token wygloada ok/

saved

[22:15:09] Client logged in

[22:15:10] Nieprawidłowy identyfikator URI: nie można przeanalizować nazwy hosta. form System

 

 

Rozwiązanie- zalogowałem się na innym koncie, po uprzednim wylogowaniu z tego. Błąd był w sytuacji      kiedy komórka była wyłaczona - nie ryzykowałem logowania się z komórki i programu na to samo konto, ale jak widac, w systemie już powstała jakaś niezgodność.

Oczywiście komórka była wyłączona ale jak widać w systemie jeszcze wisiało zalogowanie się z niej.

Opublikowano

Mi teraz nie wiem, co się stało, ale nie działa mi nic. Updating inventory przez cały czas, mimo że jeszcze 1h temu wszystko śmigało.

Opublikowano

Mam błąd w w bocie, który się nie ukazuje. Nie ważne jakie kordy mu wklepie to wyskakuje brak pokestopów w pobliżu i nic nie robi ; /

Opublikowano

Dziś wyskoczył mi Fatal error. Wszystko działało do tej pory. Albo cały czas mam Updating inventory. Ktoś coś pomoże?

Opublikowano

2016-08-03 17:57:24 Logging in with account type: Google                                                               

2016-08-03 17:57:25 Starting bot.                                                                                      

2016-08-03 17:57:27 Updating inventory at 03.08.2016 17:57:27                                                          

2016-08-03 17:58:00 Updating inventory at 03.08.2016 17:58:00                                                          

2016-08-03 17:58:33 Updating inventory at 03.08.2016 17:58:33                                                         

 2016-08-03 17:59:06 Updating inventory at 03.08.2016 17:59:06                                                          

2016-08-03 17:59:39 Updating inventory at 03.08.2016 17:59:39                                                          

2016-08-03 18:00:13 Updating inventory at 03.08.2016 18:00:13                                                          

2016-08-03 18:00:47 Updating inventory at 03.08.2016 18:00:47

 

a ja caly szas to ;/ wtf? wczoraj bot dobrze dzialal ;/

ja mam teraz to samo co ty i niewiem o co chodzi. Ustawien nie ruszalem.

Opublikowano

Prosze o pilną pomoc.

 

Program w wersji 2 przestał wykrywac pokestopy.

 

wie ktoś coś?

 

Problem nie jestp po stronie pliku konfiguracyjnego    - sprawdzałem na starych wcześniej działających plika - tak samo- nie wykrywa pokestopów.

 

Widzę że jest jakiś ogólny błąd.

Jak komuś zacznie działać- prsze dajcie znać.

 

Na chwilę obecna - nie wykrywa pokestoów.

Opublikowano

Polecane kordy:

<DefaultLatitude>35.633149</DefaultLatitude>

<DefaultLongitude>139.880373</DefaultLongitude>

(200k expa na godzine)

 

 

 

 

Ktoś wie co to za miasto? z góry dzieki, nie moge znaleźć co to jest :/

Opublikowano

 

Polecane kordy:

<DefaultLatitude>35.633149</DefaultLatitude>

<DefaultLongitude>139.880373</DefaultLongitude>

(200k expa na godzine)

 

 

 

 

Ktoś wie co to za miasto? z góry dzieki, nie moge znaleźć co to jest :/

 

https://www.google.pl/maps/place/35%C2%B037'59.3%22N+139%C2%B052'49.3%22E/@35.3435761,139.2270513,9z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0x0!8m2!3d35.633149!4d139.880373

Opublikowano

"KeepMinCp": 1000,

 

Jeśli mam ten kod mimo to duplikatów nie wyrzuci poniżej 1000 ?

wyrzuci. Przy tym wersie kodu chodzi o to, że bot wyrzuca duplikaty dopiero poniżej wyznaczonej granicy CP, w tym wypadku 1000

Opublikowano

Nie, to chyba przez aktualizację przestało wyłapywać pokestopy i pokemony, bo w tej Niantic zmieniło API, więc trzeba zaktualizować boty, jeśli jest to prawdą.

Opublikowano

Nie, to chyba przez aktualizację przestało wyłapywać pokestopy i pokemony, bo w tej Niantic zmieniło API, więc trzeba zaktualizować boty, jeśli jest to prawdą.

A to nie tak że padły serwery?

Ktoś próbował logować się przez komórkę/nox itp.?

Opublikowano

 

A to nie tak że padły serwery?

Ktoś próbował logować się przez komórkę/nox itp.?

 

 

Nox nie wiem, ale z telefonu działa normalnie. Serwery działają, tylko aktualizacja poblokowała boty.

Opublikowano

 

 

A to nie tak że padły serwery?

Ktoś próbował logować się przez komórkę/nox itp.?

 

 

Nox nie wiem, ale z telefonu działa normalnie. Serwery działają, tylko aktualizacja poblokowała boty.

 

Hmmm... czyli pozostaje czekać na aktualizacje botów. :(

Opublikowano

Weszła w życie jakaś aktualizacja która chwilowo uśmierciła działanie botów, podejrzewam że do rana/popołudnia zostaną poprawione boty i znów wrócą do roboty boty. Jak na ten moment podobno wszystkie boty nie działają.

b_560_95_1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...