Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ludzie z tego działu POWSTAŃCIE


selweron

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kto tu jeszcze żyje, a kto się zdążył skasować w ostatni rok? Na jakie fora przeszliście? A może jebnęliście już te anime w pizdu? Jak nie to co tam teraz mącicie?

Jak spędzacie wakacje?

Jakieś plany odnośnie tego malutkiego subforum? Kasowanie bądź odnawianie? Kto to aktywnie prowadzi jeszcze?

 

Uznałem że nazwa tematu rzuci się w oczy chociaż nie ma wiele wspólnego z treścią.

 

selweron +5% z buta

:D

  • Odpowiedzi 877
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jebac animozjebuw

anime>ty

 

 

Lel, trzeba zaliczać w wakacje jak najwięcej animków, aktualnie z niecierpliwością czekam na to co teraz jest emitowane i co ma być emitowane.. :D

Ogólnie mam nadzieję, że dział Animu zostanie. ;r

Opublikowano (edytowane)

Kto tu jeszcze żyje, a kto się zdążył skasować w ostatni rok? Na jakie fora przeszliście? A może jebnęliście już te anime w pizdu? Jak nie to co tam teraz mącicie?

Jak spędzacie wakacje?

Jakieś plany odnośnie tego malutkiego subforum? Kasowanie bądź odnawianie? Kto to aktywnie prowadzi jeszcze?

 

Uznałem że nazwa tematu rzuci się w oczy chociaż nie ma wiele wspólnego z treścią.

 

selweron +5% z buta

:D

Jak spędzam wakacje, się pytasz? Przez ostatnie 3 tygodnie pijemy z kolegami prawie cały czas, aż mam lekką chrypkę xD

 

Kto to forum prowadzi? Ja xD

 

skasował się armoro oraz Silver (lubiłem drania...), a Royal gdzieś przepadł :P 

Ogólnie to mało co tu się dzieje, raz na jakiś czas jakiś post, ale to tyle :v

 

Mam rozumieć, że to luźny temat o tym dziale? 

Przywróćcie redakcję xD

 

Mam wyzwanie, by obejrzeć Fairy Tail...

Edytowane przez indywidualistaA

gfgdf

 

Opublikowano

Właśnie zauważyłem że Silvera nie ma a armoro i royala długo nie widziałem, no smutno się robi że się chłopaki kasują.

Oczywiście że temat luźny nawet masz pytanie odnośnie anime :)

 

Dałbym sobie 'Najlepsza odpowiedź' ale nie chcę żeby mi temat zamykali chociaż pewnie i tak sobie nie mogę strzelić tego dziada :D

 

#to the top

#hottest topic

Opublikowano (edytowane)

Kto tu jeszcze żyje, a kto się zdążył skasować w ostatni rok? Na jakie fora przeszliście? A może jebnęliście już te anime w pizdu? Jak nie to co tam teraz mącicie?

Jak spędzacie wakacje?

Jakieś plany odnośnie tego malutkiego subforum? Kasowanie bądź odnawianie? Kto to aktywnie prowadzi jeszcze?

 

Uznałem że nazwa tematu rzuci się w oczy chociaż nie ma wiele wspólnego z treścią.

 

selweron +5% z buta

:D

Konto usunął Silver(nikt nie wie czemu), armoro raz na parę tygodni/miechów jebnie swoją głupotą, żeby nie było smutno, Royal, aka Kaanashi, aka kij to wie co jeszcze umorł i nie żyjot. Ja w porównaniu do tego jak siedziałem parę lat temu w oglądaniu anime i tu na forumku, to też prawie się wypaliłem. Coś tam animców podłapywać jednak się staram, teraz robię challenge - codziennie 1 seria anime... ale na razie idzie c*****o. :D Wakacje to siedzę w domu, ćwiczę, śpię i staram się bawić. ;) Jeśli chodzi o prowadzenie działu to Why dużo tu ogarniał, czasem gdzieś się jeszcze pojawia. Ja sam chyba za niedługo ogólnie wypadam z forumka, bo już przynudza - siedzę tu z ~6-7 lat ;p

Edytowane przez sebasku√6
Opublikowano

Ja sam chyba za niedługo ogólnie wypadam z forumka, bo już przynudza - siedzę tu z ~6-7 lat ;p

Haha no ja też siedzę dość długo, na tyle długo, że aż długo nie używam swojego trolla z 10 latkiem czyli podobnie jak Ty. Pewnie w profilu ten 10 latek zamienił się już w wiek gimbusa aczkolwiek nawet nie wiem czy dalej mam wiek podany na mpc xD

 

Coś na tym mpc mnie trzyma, mam ból dupy kiedykolwiek sobie powiem żeby usunąć tę zakładkę z paska zakładek pod linkiem xD

Opublikowano

 

Kto tu jeszcze żyje, a kto się zdążył skasować w ostatni rok? Na jakie fora przeszliście? A może jebnęliście już te anime w pizdu? Jak nie to co tam teraz mącicie?

Jak spędzacie wakacje?

Jakieś plany odnośnie tego malutkiego subforum? Kasowanie bądź odnawianie? Kto to aktywnie prowadzi jeszcze?

 

Uznałem że nazwa tematu rzuci się w oczy chociaż nie ma wiele wspólnego z treścią.

 

selweron +5% z buta

:D

Konto usunął Silver(nikt nie wie czemu), armoro raz na parę tygodni/miechów jebnie swoją głupotą, żeby nie było smutno, Royal, aka Kaanashi, aka kij to wie co jeszcze umorł i nie żyjot. Ja w porównaniu do tego jak siedziałem parę lat temu w oglądaniu anime i tu na forumku, to też prawie się wypaliłem. Coś tam animców podłapywać jednak się staram, teraz robię challenge - codziennie 1 seria anime... ale na razie idzie c*****o. :D Wakacje to siedzę w domu, ćwiczę, śpię i staram się bawić. ;) Jeśli chodzi o prowadzenie działu to Why dużo tu ogarniał, czasem gdzieś się jeszcze pojawia. Ja sam chyba za niedługo ogólnie wypadam z forumka, bo już przynudza - siedzę tu z ~6-7 lat ;p

 

No tak, jasne, uciekaj sobie :P Wyjdzie na to, że dział umrze śmiercią naturalną :x

Tak, Why ładnie tu ogarnął ;) chociaż z lekka brakuje mi dram xD Do tej pory uśmiecham się pod nosem na myśl o byłym konkursie

Zastanawiam się, jak wielki poziom mangozjebstwa trzeba mieć, aby kupić dakimakurę?

 

Wciąż staram się przekonać do czytania mang online, ale nie potrafię tak czytać - mimo wszystko, wolę papierową wersję :x

gfgdf

 

Opublikowano

@indywidualistaA dobra muzyka trochę wyobraźni i git scrollowanie pod dynamikę, to podstawowe umiejętności typowego novelkowego pochłaniacza. Najlepiej jeszcze laptop bo oczopląsu można dostać od scrollowania tego wszystkiego ;D

Nie ma sensu tkwić w tych anime, trzeba pnąć się w górę i nurkować w końcu w te 'komiksy' i 'novelki' bo omija Cię wiele dobrych chwil, o wiele lepszych niż te przy anime.

 

Da radę jakoś wyświetlić listę wszystkich userów którzy w jakikolwiek sposób udzielili się w tym subforum? Zrobiłbym jedno wielkie @

Opublikowano (edytowane)

@indywidualistaA dobra muzyka trochę wyobraźni i git scrollowanie pod dynamikę, to podstawowe umiejętności typowego novelkowego pochłaniacza.

Nie ma sensu tkwić w tych anime, trzeba pnąć się w górę i nurkować w końcu w te 'komiksy' i 'novelki' bo omija Cię wiele dobrych chwil, o wiele lepszych niż te przy anime.

Wiem, wiem, zdaję sobie z tego sprawę, ale jednak wciąż wole adaptacje (bo po co się męczyć?). Choć ostatnio kupiłem 3 tomy LN Utsuro no Hako to Zero no Maria - 3 tom jak narazie najlepszy, jednak daleko mu do ocen z MALa (ponad 9). Wciąż czekam na wydanie polskiej wersji Mahouka Koukou no Rettousei... 

 

Z czego avek?

Edytowane przez indywidualistaA

gfgdf

 

Opublikowano (edytowane)

Wakacje spędzam trochę pracując, troche ze znajomymi i jeszcze załatwiam szkołe. Oczywiście temu wszystkiemu towarzyszy anime :)

Szkoda, że nic się tu nie dzieje, ale jak nikt nie ma na niego pomysłu to co poradzisz, założysz taki temat? :P

Edytowane przez Dygo
Opublikowano

@arko doprowadzę Cię do porządku ty dyktatorze xD cały lud Cię nienawidzi co to się stało :(

 

@indywidualistaA avek z jakiegoś koreańskiego webtoona o sztukach walki, bodajże to była jakaś narzeczona głównego bohatera - nie mam głowy na to żeby spamiętać tytuł, bo nie był jakiś nadzwyczajny. Typowa klepanina

Opublikowano (edytowane)

@arko doprowadzę Cię do porządku ty dyktatorze xD cały lud Cię nienawidzi co to się stało :(

 

@indywidualistaA avek z jakiegoś koreańskiego webtoona o sztukach walki, bodajże to była jakaś narzeczona głównego bohatera - nie mam głowy na to żeby spamiętać tytuł, bo nie był jakiś nadzwyczajny. Typowa klepanina

Niech praworządność powróci TERAZ! ARINESS

 

Meh, bijatyki to nie.. nie kręci mnie to, zwłaszcza w rysunkach. Tracę przy tym głowę xD

 

Jak już tak się pędzelkami stykacie to weźcie mnie ze sobą.

Za dużo gram, za mało oglądam, moje życie straciło sens kiedy dowiedziałem się, że Asuramaru z Owari to facet.

 

846961419869130987022.png

 

to musiał być dla Ciebie szok :P

Edytowane przez indywidualistaA

gfgdf

 

Opublikowano

Sorry 

Zaraz idę wrzucić chińskie porno bajki do statusów.

Jak siostra ma cycki to cycki mają siostrę.

 

A tak na serio, to kilka osób zwinęło się z forum, a cała reszta ogląda znacznie mniej anime, to nie ma o czym dyskutować.

Sam jak próbuję coś zacząć, to przypominam sobie, że mam do przejścia jakąś grę po raz 2137. 

s2c77Oa.png

Opublikowano

Nadrabiam poprzedni sezon i coraz częściej czytam mangi, jeszcze niedawno nie uznawałem mangi za przeczytaną jeżeli nie miałem w domu papierowej a teraz staram się czytać online.

 

 

"Samogwałt to przyjemność, sam gwałt to już kara"

 

Opublikowano

najbardziej aktywne są chyba "openingi, amv..." xD, poza tym co sie ma dziać w dziale anime? każdy wie gdzie szukać anime jakie wychodzą, tematów o tym robić nie bede, recenzje poszły sie uderzać (J****), a mógłbym teraz coś popisać, dyskusji na temat "love live sunshine" nie ma sensu zakładać bo to nie jest animu akcji a tylko to ogladam narazie, oczywiście czekam na polska wersje moich yuri lolitek :D

 

130958130 dyskusji na temat naruto nie ma sensu prowadzić\

 

ogólnie za mało ldzi tu jest, a jak już sa to wiedzą co gdzie jak, jakby było wiecej newbie to byłyby tematy, ale cóż xD

 

może jeszcze "new game" ogladne, ale to zapychacz czasu xD jeszcze to z miskiem takim co piorunek miał na oku chyba wychodzi ale nie wiem czy mi podejdzie :D

ae1d1005fe.png


Opublikowano

 

Silver (lubiłem drania...)

Widzę, że ja nie jedyny, któremu go brakuje w tym dziale (chyba rip grammar)

 

U mnie jest tak, że jest czas kiedy mam ochotę obejrzeć anime, ale nie oglądam, bo jestem zbyt leniwy by odpalić kvirca i pobrać jakieś odcinki, a czasem jest taki czas gdzie po prostu na bajki patrzeć nie mogę, a czasem taki, że obejrzę sobie serię albo parę odc i mam dosyć. Wznowiłem czytanie mang, bo jest więcej tytułów pod mój gust, jak anime, czy chociażby kontynuacji, które mogą się drugiego sezonu nie doczekać.

 

Jutro całe szczęście mam ostatni dzień w szkole, więc może będę wstanie coś obejrzeć. Szkoda, że te bajki to już nie ta sama zajawka jak zaczynałem.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

To ja ponarzekam na dość dziwną kreskę w nowym Fairy tail... Jest dziwna... xD Koniec narzekania. 

 

@Eftar

 

Koleś, który tłumaczył Mahouke, zamknął interes :s

Powód

To jest ukryta treść, proszę

@1373230489-U611928.pngselweron

Jeżeli jakaś LN była po polsku, to czytałeś taką, czy tylko wersja angielska? (albo jesteś hardcorem i czytasz chińskie znaczki?)

gfgdf

 

Opublikowano

@1373230489-U611928.pngselweron

Jeżeli jakaś LN była po polsku, to czytałeś taką, czy tylko wersja angielska? (albo jesteś hardcorem i czytasz chińskie znaczki?)

uwaga długi monolog to w spojlera wsadze

 

 

Oczywiście nigdy nie przeczytałem żadnej novelki po polsku z 2 prostych powodów, czyli tłumaczenie z eng na pl co jest bezsensem

i popularność - nie ma sensu tłumaczyć tego na polski.

 

Kiedy ja zaczynałem czytać chińskie novelki (bo te japońskie to sam syf!) to dopiero rozwijało się forum spcnet i tam zakładali takie tematy jak na mpc

czyli tytuł, krótki opis i po kolei trzeba było scrollować chaptery, tomy, czasem było unabridged to nie było komentarzy pod spodem

i szybciej szło. Po prostu tłumaczenie i fejm chińskich novelek za morzem dopiero zaczynał się rozwijać.

Teraz, rok/dwa później, każdy zakłada już swoją stronę albo dołącza do jednego z monopoli. Na reddicie pojawiały się update, a w ostatnie 3-4 miesiące powstała

nawet strona typu MAL pod novelki z czego jestem bardzo zadowolony bo raz, że większość tłumaczy ma tam konta i każdy update chapterów

jest tam zamieszczany na bieżąco w liście to nawet można robić swój jeszcze niedopracowany reading list.

 

Wiadomo tłumaczą zazwyczaj same te najlepsze tytuły, czyli jakieś dobre chińskie xianxie i wuxie, bądź chińskie/koreańskie cofania w czasie, przejścia uniwersów, reinkarnacja, zmiana ciała, vrmmo,

survivale (oczywiście nie mówię tu o takim syfie jak 20 osobowa japońska klasa w opuszczonym domku tylko cała planeta grupami zsyłana do innego wymiaru zmuszona do walki z innymi rasami o wiele silniejszymi od ludzkości..).

Nawet jest jedno dobre MMO (tak mmo, gdzie skill gracza określa się prędkością ruchów myszki) oraz kilka innych supernatural.

 

U mnie wszystko zaczęło się z no game no life i SAO w formie tekstowej, więc trochę sentymentu do nich mam :) codziennie czytam na bieżąco

nowe chaptery chińskich/koreańskich novelek (czasem dłuższe przerwy) bo tak naprawdę już od pewnego czasu zczytałem wszystko co w sumie jest. Jak do tej pory

mam na liczniku 742 zaczętych anime tv (które już ledwo rosną od nowo emitowanych sezonów), a już 614 zaczętych novelek&fanficów.

 

Powtórzę się po raz któryś tam na tym forum, jeśli umiesz angielski, masz trochę wyobraźni i potrafisz czytać dynamiczną akcję przy szybkiej muzyce na kompie, to zmuś się do ruszenia novelkowej wersji jakiegoś

odpowiedniego anime typu właśnie SAO (chociażby zacząć czytać od startu następnego wątku po GGO który jest w sumie najlepszy w SAO). A później samo leci.

Chińskie i koreańskie tytuły maja to do siebie, że prawie wszystkie uderzają w gusta ponieważ łatwo utożsamić jest się z bohaterem.

Bohater który ma w dupie haremy? Który potrafi odpysknąć przełożonym? Miażdzyć wrogów umysłowo bądź siłowo? Jedne z wielu dobrych rzeczy które dają satysfakcję.

 

Jedyna osoba, która się skusiła na ten cały mój spam to tylko

 

i jak widać po jego poście na pierwszej stronie, wygrał życie i pojebał anime

 

Sorry za chaotyczny i długi tekst. Znaczków nie czytam, bo prawda jest taka że czy dostanę coś teraz czy za 2 lata, to coś kiedyś się skończy - dlatego niech leci jak leci, dostaję dzienną dawkę różnych tytułów i mi to wystarcza

 

 

Opublikowano

O wy kurewki przebrzydłe, a o wujciu pitbullu co wam litanie wypisuje w polecanych anime to już nie wspomnicie?

@1373230489-U611928.pngselweron - już myślałem, że nas olałeś xD W sumie mam bardzo podobnie odnośnie tego działu. Ile razy mam wyjebać to z zakładek to tyle razy stwierdzam, że "a może jednak zostawię?".

 

Co do silvera, też mi faceta szkoda, bo jednak chłopaczyna miał zapał i jak było na prawdę słabo to sam próbował ciągnąć ten dział na różne sposoby i jakoś to szło. Cóż... obstawiam, że jednak nie dał rady pogodzić anime i studiów toteż podjął radykalne środki w postaci usunięcia konta (na co ja bym się za c***a nie odważył, bo mam za duży sentyment do tego konta - no i jestem łasą kurwą na like xD ). Royala i amumu też w sumie szkoda, bo mimo ich podejścia było ciekawiej. Kurde... patrząc z perspektywy czasu to już nawet tego Arinesa dałoby się przeżyć - byleby wróciła stara aktywność.

 

Zaś co się tyczy mnie - to sobie od niedawna na bezrobociu siedzę i mam, aż za dużo wolnego czasu na oglądanie anime. Problem jest jednak taki, że mi się nie chce. Nudzi mnie to jak skurwesyn i niestety powoli sięgam do moich już i tak mocno topniejących tytułów, których nie oglądałem, a wiem że są z*******e (tylko po prostu zostawiłem je sobie na później). Odnośnie mangi - nie ma c***a bym się przekonał do czytania online (papierową sobie kupiłem i jakoś dałem radę czytać bez problemu). Raz, że muszę czekać kilka sekund, aż mi się jeden "slajd" załaduję, bo mój kochany internet jest iście c*****y, a dwa, że nie wiedzieć czemu czytając (czy po prostu skupiając się na tekście/obrazie) zaczynają boleć mnie oczy - inna sprawa, że mogę sobie 8-12h siedzieć przed kompem praktycznie bez przerwy i czuję się dobrze...

106071453484304291456.jpeg

Opublikowano

@1373230489-U611928.pngPitbull_ na mangafox jest opcja dodania m. przed mangafox w linku (aka http://m.mangafox.me/roll_manga/kingdom/v43/c469/1.html)i wtedy załadować wszystkie strony chaptera na raz, ale to nijak pomaga w ładowaniu xD

Heh takich 'zajebistych' anime też naodkładałem trochę a okazało się, że nigdy nie trafią w moje gusta a i tak już spojlery dawno o nich znam to szkoda mi było czasu.

Do czytania polecam jednak laptop, na jakimś 24 calowcu też bym nie dał rady mimo że jakość lepsza xD

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...