Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDZ] Insygnia Mu Seazon 6 Episode 3 |Exp:50x||Drop:40%| TEST


Rydzykk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Nie wiem czemu za wszelką cenę niektóre osoby chcą wywrócić ustawienia serwera do góry nogami.Pzecież to nie jest serwer pvp tylko z resami.

Jak chcesz pvp serwer to przeglądaj MPC ,bo wychodzą i nie prawdą jest ,że nie ma pvp serwerów ,bo są tylko trzeba przeglądać mpc.Teraz chyba jest zapowiedz jakiegos,ale nie wiem dokładnie.

Serwera z ustawieniami które proponuje i niektórzy wyżej to własnie stary old school mu online. Co do afków to były są i będą tylko to już rola admina jak będzie pilnował porządku.Wiele osób chce normalnie poexpić sobie na spocie ze znajomymi jak za starych czasów ,a nie bić się z jakimiś pajacami o spota,bo przyjdzie jakiś noobek i wybije 5grupowe pt ,bo umyśli mu się zabijanie.Chcesz pvp to idz na serwer 9999x expa i się zabijajcie non stop.Cs jest własnie od  pobawienia się i pokazania swojej postaci  oraz BRAMA (NAJCZĘSCIEJ DAVIAS), a nie robienie pk na spocie.,..

 

Po 1 od tego jest forum by wyrazić swoje zdanie i swoją opinie co można zmienić, spróbować albo czego brakuje.

Po 2 pokaż mi ten Polski server PVP  gdzie gra normalna liczba graczy powiedzmy przy tej godz min 70PPL  

Po 3 Jakie kur.. old school widać ze gówno wiesz o Mu STARYM MU i niestety musze ci to powiedziec :) Bo old school to był wtedy kiedy grało sie na wersjach 97d+99 i niżej jak grałeś na xGlobal z 2k online (Priv serwer) Gdzie Polaków było 500 i nagle na głupim LT7 biło się 80osób by pokazac Grekom(było ich najwięcej) jak wygląda gra. Zdobywanie itemów gdzie głupi Plate kosztował tyle co pół serwera :)  a Dla ciebie old school to iść w PT w 5 osób w  dev3 i pokręcić sie to z*********e ;) A jeszcze do tego jakieś Donate najlepiej kupić by pokazać jak szybko bije lvl ;) i najlepiej by nikt cie nigdy nie zabił Z*******A GRA!

 

Ps. Możesz powiedzieć, że gówno wiem teraz o MU :) Bo nie znam tych nowych ver nie grałem w mu jakieś 2 lata jak nie więcej ale o Old to ty wiesz wielkie G po tym co piszesz wyżej :)

 

 

Nikt tu nikomu ubliżać nie chce ,ale widzę ,że tylko pamiętasz globala i na nim właściwie tylko bazujesz i tak zawzięcie chcesz pvp serwer bez resów.Otóż ja grałem na starym globalu i na serwerze z resami(x-world) i pewne doświadczenie mam i wiem co to znaczy frajda z gry.Wiele osób grało na starym x-world i wie ,że nie tylko gra była do wersji 97d ,bo dalej te same osoby tworzyły ten serwer.Teraz czasy się zmieniły i wersja 97d po pograniu w nią pewnego czasu nudzi się.Co do wspominek to pamiętam jak były 2 serwery na x-world to taki był pełny serwer osób ,że zostawiałem w grze postać i szedłem do szkoły ,bo na serwer nie dało się wejść popołudniu ,bo był cały pełen.

 

Co do 2 lat i troche wcześniej to poczytaj troche i dowiedz się  który wtedy był sezon już dostępny ,a nie pisz ,że pamiętasz tylko stare ,bo było ich troche wiecej, (chyba chciałeś powiedzieć ,że tylko chcesz do nich wracać).Z tym ,że stare sezony były lepsze to nie ma wątpliwości.Widziałem gre na  jednym z nich to grać się odechciewa.

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wiecie, ja pamietam mu online jako gre w ktorej wlasnie chodzi o dluugie expienie, frajdy ze zdobytych jeweli, kolekcjonowania setow exc i sie jakos prezentowac a pvp bylo na ostatnim miejscu bo nie oszukujmy sie ale system pvp w tej grze jest marny - jako dodatek. To jest gra w ktorej mozna pogadac z innymi ludzmi (chyba zadna gra nie ma takiego klimatu) a jak wiemy klimat tworzymy MY czyli gracze. Ci co mowia o ciaglym afk - to zrobmy tak zeby tego nie bylo! Przydzielcie ludzi do sprawdzania spotow i po sprawie (powiedzmy system kar z xw) a jak nikomu sie nie chce to niech o tym nie pisze bo do narzekania pierwsi.

 

Wg mnie trzeba zaczac od zebrania sprawnej ekipy gm (zrobic jakis nabor na pierwsze testy), ktora bedzie odpowiedzialna za to i owo jak i forum bo sam Administrator z pomoca jednej czy dwoch osob tutaj nic nie zdzialaja a beda wysluchiwac tylko licznych pretensji czemu to czemu tamto a on to robi a on tamto. Tak uwazaj i tym sie z wami dziele.   :)

Ale czy PVP musi byc nudne? Ja ci dam odpowiedź NIE!

Wystarczy zrobić dobre ustawienia!

Kiedys grałem na serwerze na którym było 400online wyglądał on tak: słaby drop jeveli, zen, exl co jakis czas (a nie w 2 dni max sety) gdzie wszystko będzie walutą! PK do ściągnięcia za kase albo za 30min bicia na mobach ciekawa opcja! Na 1 CS Ludzie latali w itemach +4+x  i to były jakieś Legi :) W Guild ludzie latali by ubrać swojego GMa A tu jeszcze musisz wbić Mlvl itp Buildy sety.

 

Jeżeli zrobi serwer z opcją "Zakaz AFK" Wiadomo, że bez AFK jest klimat. Musisz być online, kto pierwszy doskoczy po jevel (Chodź teraz są Helpery i boty) itp  ale Pamiętaj, że online spadnie po 7dniach jeżeli GM faktycznie będzie to kontrolował. GM-owałem kiedyś pewien znany serwer, wyglądało to następująco: Wpadam o 2 w nocy pisze na spot gracz nie odp  to wywalało sie go np do dev  i otrzymywał warna 3 warny ban na 48h, po zdjęciu Warna 3 razy złapany ten sam ban na 72h ludzie się skarżyli i niestety z 200 online po 7 dniach zrobiło sie 120 a to bardzo duża strata dla serwera. Teraz druga opcja, dzieci nolify mogą mieć wakację i będą napie.... ;) Ty chodzisz do pracy nie będziesz mógł sobie pozwolić na expienie tak długo, więc twoim wytłumaczeniem będzie, że dajesz AFK  by mieć równe szansę, według niektórych nie ubijesz AFK bo klimat :D ... 

 

No i najważniejsze! Pomyśleć  nad odpowiednią opcją z Donate. Jestem w stanie wysłać coś  na serwer raz na jakiś czas, jeżeli nie będzie tak, że opcje Donate mają lepiej! Kocham równą rywalizację!

 

 

Nie wiem czemu za wszelką cenę niektóre osoby chcą wywrócić ustawienia serwera do góry nogami.Pzecież to nie jest serwer pvp tylko z resami.

Jak chcesz pvp serwer to przeglądaj MPC ,bo wychodzą i nie prawdą jest ,że nie ma pvp serwerów ,bo są tylko trzeba przeglądać mpc.Teraz chyba jest zapowiedz jakiegos,ale nie wiem dokładnie.

Serwera z ustawieniami które proponuje i niektórzy wyżej to własnie stary old school mu online. Co do afków to były są i będą tylko to już rola admina jak będzie pilnował porządku.Wiele osób chce normalnie poexpić sobie na spocie ze znajomymi jak za starych czasów ,a nie bić się z jakimiś pajacami o spota,bo przyjdzie jakiś noobek i wybije 5grupowe pt ,bo umyśli mu się zabijanie.Chcesz pvp to idz na serwer 9999x expa i się zabijajcie non stop.Cs jest własnie od  pobawienia się i pokazania swojej postaci  oraz BRAMA (NAJCZĘSCIEJ DAVIAS), a nie robienie pk na spocie.,..

 

Po 1 od tego jest forum by wyrazić swoje zdanie i swoją opinie co można zmienić, spróbować albo czego brakuje.

Po 2 pokaż mi ten Polski server PVP  gdzie gra normalna liczba graczy powiedzmy przy tej godz min 70PPL  

Po 3 Jakie kur.. old school widać ze gówno wiesz o Mu STARYM MU i niestety musze ci to powiedziec :) Bo old school to był wtedy kiedy grało sie na wersjach 97d+99 i niżej jak grałeś na xGlobal z 2k online (Priv serwer) Gdzie Polaków było 500 i nagle na głupim LT7 biło się 80osób by pokazac Grekom(było ich najwięcej) jak wygląda gra. Zdobywanie itemów gdzie głupi Plate kosztował tyle co pół serwera :)  a Dla ciebie old school to iść w PT w 5 osób w  dev3 i pokręcić sie to z*********e ;) A jeszcze do tego jakieś Donate najlepiej kupić by pokazać jak szybko bije lvl ;) i najlepiej by nikt cie nigdy nie zabił Z*******A GRA!

 

Ps. Możesz powiedzieć, że gówno wiem teraz o MU :) Bo nie znam tych nowych ver nie grałem w mu jakieś 2 lata jak nie więcej ale o Old to ty wiesz wielkie G po tym co piszesz wyżej :)

 

 

Nikt tu nikomu ubliżać nie chce ,ale widzę ,że tylko pamiętasz globala i na nim właściwie tylko bazujesz i tak zawzięcie chcesz pvp serwer bez resów.Otóż ja grałem na starym globalu i na serwerze z resami(x-world) i pewne doświadczenie mam i wiem co to znaczy frajda z gry.Wiele osób grało na starym x-world i wie ,że nie tylko gra była do wersji 97d ,bo dalej te same osoby tworzyły ten serwer.Teraz czasy się zmieniły i wersja 97d po pograniu w nią pewnego czasu nudzi się.Co do wspominek to pamiętam jak były 2 serwery na x-world to taki był pełny serwer osób ,że zostawiałem w grze postać i szedłem do szkoły ,bo na serwer nie dało się wejść popołudniu ,bo był cały pełen.

 

Co do 2 lat i troche wcześniej to poczytaj troche i dowiedz się  który wtedy był sezon już dostępny ,a nie pisz ,że pamiętasz tylko stare ,bo było ich troche wiecej, (chyba chciałeś powiedzieć ,że tylko chcesz do nich wracać).Z tym ,że stare sezony były lepsze to nie ma wątpliwości.Widziałem gre na  jednym z nich to grać się odechciewa.

 

 

Grałem również na x-world i pamiętam te czasy ;) A ja napisałem x-Global a nie Global :) 

Był to serwer z expem chyba x10 jak dobrze pamiętam i stał w Grecji (Drugi co do wielkości serwer po Globalu w tych czasach) 

Znam trochę opcji s6 itp i wiadomo, stary klimat to stary :) Nigdy nie wróci! Ale można coś zrobić na tej zasadzie! Jestem skłonny zagrać na serwerze z rr nigdy nie mówię nie! Ale tu chodzi o ustawienia.. napierdalac 50rr by dostac jeden FO item na expie 50 mija się z celem ;)  Zbalastuj w odpowiedni sposób postacie zrób max 30rr  i gra się odpowiednio wydłuży, chodź jeżeli jak ktoś wcześniej pisał wbija rr na exp50 w 2h ;) to z*******y player ;D 

Opublikowano

Ma3iv to ja własnie we wcześniejszych postach napisałem ,żeby usunąć GR ,bo na low serwerze nie ma sensu bić 50rr i potem od nowa ,żeby mieć tylko 1 głupi itemek :)

 

Dla mnie osobiście Mu kończy się sezonie 6 ,którego jeszcze mogę strawić ,ale powyżej to już nie wchodzi w grę.Co do resa w 2h na expie 50 to jest możliwe jak masz np 12 mobów na spocie, szybki respawn i pójdziesz na kozacki spot.

Co do ilości rr to dla mnie nie ma różnicy byle ,żeby były zbalastowane postaci, a nie jak na jednym prywatnym serwerze co grałem, była tam wersja 97d +99j to mg powalał wszystkie postacie do 30rr.Dostawał 7pkt i został za bardzo zbalastowany i pvp nie miało sensu vs mg.

Opublikowano

Ma3iv to ja własnie we wcześniejszych postach napisałem ,żeby usunąć GR ,bo na low serwerze nie ma sensu bić 50rr i potem od nowa ,żeby mieć tylko 1 głupi itemek :)

 

Dla mnie osobiście Mu kończy się sezonie 6 ,którego jeszcze mogę strawić ,ale powyżej to już nie wchodzi w grę.Co do resa w 2h na expie 50 to jest możliwe jak masz np 12 mobów na spocie, szybki respawn i pójdziesz na kozacki spot.

Co do ilości rr to dla mnie nie ma różnicy byle ,żeby były zbalastowane postaci, a nie jak na jednym prywatnym serwerze co grałem, była tam wersja 97d +99j to mg powalał wszystkie postacie do 30rr.Dostawał 7pkt i został za bardzo zbalastowany i pvp nie miało sensu vs mg.

Nie ma co spamowac zobaczymy co zadecyduje admin :D 

Opublikowano

 

Wiecie, ja pamietam mu online jako gre w ktorej wlasnie chodzi o dluugie expienie, frajdy ze zdobytych jeweli, kolekcjonowania setow exc i sie jakos prezentowac a pvp bylo na ostatnim miejscu bo nie oszukujmy sie ale system pvp w tej grze jest marny - jako dodatek. To jest gra w ktorej mozna pogadac z innymi ludzmi (chyba zadna gra nie ma takiego klimatu) a jak wiemy klimat tworzymy MY czyli gracze. Ci co mowia o ciaglym afk - to zrobmy tak zeby tego nie bylo! Przydzielcie ludzi do sprawdzania spotow i po sprawie (powiedzmy system kar z xw) a jak nikomu sie nie chce to niech o tym nie pisze bo do narzekania pierwsi.

 

Wg mnie trzeba zaczac od zebrania sprawnej ekipy gm (zrobic jakis nabor na pierwsze testy), ktora bedzie odpowiedzialna za to i owo jak i forum bo sam Administrator z pomoca jednej czy dwoch osob tutaj nic nie zdzialaja a beda wysluchiwac tylko licznych pretensji czemu to czemu tamto a on to robi a on tamto. Tak uwazaj i tym sie z wami dziele.   :)

Ale czy PVP musi byc nudne? Ja ci dam odpowiedź NIE!

Wystarczy zrobić dobre ustawienia!

Kiedys grałem na serwerze na którym było 400online wyglądał on tak: słaby drop jeveli, zen, exl co jakis czas (a nie w 2 dni max sety) gdzie wszystko będzie walutą! PK do ściągnięcia za kase albo za 30min bicia na mobach ciekawa opcja! Na 1 CS Ludzie latali w itemach +4+x  i to były jakieś Legi :) W Guild ludzie latali by ubrać swojego GMa A tu jeszcze musisz wbić Mlvl itp Buildy sety.

 

Jeżeli zrobi serwer z opcją "Zakaz AFK" Wiadomo, że bez AFK jest klimat. Musisz być online, kto pierwszy doskoczy po jevel (Chodź teraz są Helpery i boty) itp  ale Pamiętaj, że online spadnie po 7dniach jeżeli GM faktycznie będzie to kontrolował. GM-owałem kiedyś pewien znany serwer, wyglądało to następująco: Wpadam o 2 w nocy pisze na spot gracz nie odp  to wywalało sie go np do dev  i otrzymywał warna 3 warny ban na 48h, po zdjęciu Warna 3 razy złapany ten sam ban na 72h ludzie się skarżyli i niestety z 200 online po 7 dniach zrobiło sie 120 a to bardzo duża strata dla serwera. Teraz druga opcja, dzieci nolify mogą mieć wakację i będą napie.... ;) Ty chodzisz do pracy nie będziesz mógł sobie pozwolić na expienie tak długo, więc twoim wytłumaczeniem będzie, że dajesz AFK  by mieć równe szansę, według niektórych nie ubijesz AFK bo klimat :D ... 

 

No i najważniejsze! Pomyśleć  nad odpowiednią opcją z Donate. Jestem w stanie wysłać coś  na serwer raz na jakiś czas, jeżeli nie będzie tak, że opcje Donate mają lepiej! Kocham równą rywalizację!

 

 

Nie wiem czemu za wszelką cenę niektóre osoby chcą wywrócić ustawienia serwera do góry nogami.Pzecież to nie jest serwer pvp tylko z resami.

Jak chcesz pvp serwer to przeglądaj MPC ,bo wychodzą i nie prawdą jest ,że nie ma pvp serwerów ,bo są tylko trzeba przeglądać mpc.Teraz chyba jest zapowiedz jakiegos,ale nie wiem dokładnie.

Serwera z ustawieniami które proponuje i niektórzy wyżej to własnie stary old school mu online. Co do afków to były są i będą tylko to już rola admina jak będzie pilnował porządku.Wiele osób chce normalnie poexpić sobie na spocie ze znajomymi jak za starych czasów ,a nie bić się z jakimiś pajacami o spota,bo przyjdzie jakiś noobek i wybije 5grupowe pt ,bo umyśli mu się zabijanie.Chcesz pvp to idz na serwer 9999x expa i się zabijajcie non stop.Cs jest własnie od  pobawienia się i pokazania swojej postaci  oraz BRAMA (NAJCZĘSCIEJ DAVIAS), a nie robienie pk na spocie.,..

 

Po 1 od tego jest forum by wyrazić swoje zdanie i swoją opinie co można zmienić, spróbować albo czego brakuje.

Po 2 pokaż mi ten Polski server PVP  gdzie gra normalna liczba graczy powiedzmy przy tej godz min 70PPL  

Po 3 Jakie kur.. old school widać ze gówno wiesz o Mu STARYM MU i niestety musze ci to powiedziec :) Bo old school to był wtedy kiedy grało sie na wersjach 97d+99 i niżej jak grałeś na xGlobal z 2k online (Priv serwer) Gdzie Polaków było 500 i nagle na głupim LT7 biło się 80osób by pokazac Grekom(było ich najwięcej) jak wygląda gra. Zdobywanie itemów gdzie głupi Plate kosztował tyle co pół serwera :)  a Dla ciebie old school to iść w PT w 5 osób w  dev3 i pokręcić sie to z*********e ;) A jeszcze do tego jakieś Donate najlepiej kupić by pokazać jak szybko bije lvl ;) i najlepiej by nikt cie nigdy nie zabił Z*******A GRA!

 

Ps. Możesz powiedzieć, że gówno wiem teraz o MU :) Bo nie znam tych nowych ver nie grałem w mu jakieś 2 lata jak nie więcej ale o Old to ty wiesz wielkie G po tym co piszesz wyżej :)

 

 

Nikt tu nikomu ubliżać nie chce ,ale widzę ,że tylko pamiętasz globala i na nim właściwie tylko bazujesz i tak zawzięcie chcesz pvp serwer bez resów.Otóż ja grałem na starym globalu i na serwerze z resami(x-world) i pewne doświadczenie mam i wiem co to znaczy frajda z gry.Wiele osób grało na starym x-world i wie ,że nie tylko gra była do wersji 97d ,bo dalej te same osoby tworzyły ten serwer.Teraz czasy się zmieniły i wersja 97d po pograniu w nią pewnego czasu nudzi się.Co do wspominek to pamiętam jak były 2 serwery na x-world to taki był pełny serwer osób ,że zostawiałem w grze postać i szedłem do szkoły ,bo na serwer nie dało się wejść popołudniu ,bo był cały pełen.

 

Co do 2 lat i troche wcześniej to poczytaj troche i dowiedz się  który wtedy był sezon już dostępny ,a nie pisz ,że pamiętasz tylko stare ,bo było ich troche wiecej, (chyba chciałeś powiedzieć ,że tylko chcesz do nich wracać).Z tym ,że stare sezony były lepsze to nie ma wątpliwości.Widziałem gre na  jednym z nich to grać się odechciewa.

 

 

Grałem również na x-world i pamiętam te czasy ;) A ja napisałem x-Global a nie Global :)

Był to serwer z expem chyba x10 jak dobrze pamiętam i stał w Grecji (Drugi co do wielkości serwer po Globalu w tych czasach) 

Znam trochę opcji s6 itp i wiadomo, stary klimat to stary :) Nigdy nie wróci! Ale można coś zrobić na tej zasadzie! Jestem skłonny zagrać na serwerze z rr nigdy nie mówię nie! Ale tu chodzi o ustawienia.. napierdalac 50rr by dostac jeden FO item na expie 50 mija się z celem ;)  Zbalastuj w odpowiedni sposób postacie zrób max 30rr  i gra się odpowiednio wydłuży, chodź jeżeli jak ktoś wcześniej pisał wbija rr na exp50 w 2h ;) to z*******y player ;D 

 

 Jak 2-3 h 400 lvl się wbija to musiało być 5 osób w gold party i spot z 6 moobów w LaCleonie xD

Opublikowano

Najwięcej pisaliście o opozniaczu  resow /GR/ oraz statach

 

1: Gr - zostanie usuniety.

2: Opóźniacz resów będzie dodany koder zajmie się pisaniem skryptu.

3: Staty  będą zostawały.

Opublikowano

Proponuje tez  usunac helper z gry by pozbyc sie nie tylko zombiakow na serwerze ale i zeby byla wieksza radocha z podniesionych jeweli czy tam boxow :) Jak juz mamy grac to faktycznie grajmy a nie udawajmy.

Opublikowano

Proponuje tez  usunac helper z gry by pozbyc sie nie tylko zombiakow na serwerze ale i zeby byla wieksza radocha z podniesionych jeweli czy tam boxow :) Jak juz mamy grac to faktycznie grajmy a nie udawajmy.

Nie tylko helper istnieje na tym świecie, więc go nie masz co ruszać 

Opublikowano

 Ja to bym zrobił tak, że tak jak mówi Zbrodnik, zablokować avante, elite, usunąć helpera, żeby nie było bota a jedyny sposób na afk to może "blokowanie myszki", kto pamięta ten wie o co chodzi ^^

Wtedy na prawdę jest frajda z podniesionych jeweli, pamiętam jak były wyścigi w devias w zamku kto pierwszy złapie, raz się udało, raz się nie udało ^^ Naprawdę chciałbym znowu zobaczyć taki serwer na polskiej scenie muonline. I tak jak mówił też kolega wyżej, pierwszy CS może nawet być w itemach +4+x! To co się samemu zbierze to się ma.
Opublikowano

 

 Ja to bym zrobił tak, że tak jak mówi Zbrodnik, zablokować avante, elite, 

 

Niestety dziś już się tak nie da :P, a szkoda. 

Opublikowano

 

 Ja to bym zrobił tak, że tak jak mówi Zbrodnik, zablokować avante, elite, usunąć helpera, żeby nie było bota a jedyny sposób na afk to może "blokowanie myszki", kto pamięta ten wie o co chodzi ^^

Wtedy na prawdę jest frajda z podniesionych jeweli, pamiętam jak były wyścigi w devias w zamku kto pierwszy złapie, raz się udało, raz się nie udało ^^ Naprawdę chciałbym znowu zobaczyć taki serwer na polskiej scenie muonline. I tak jak mówił też kolega wyżej, pierwszy CS może nawet być w itemach +4+x! To co się samemu zbierze to się ma.

 

Stosując takie ustawienia nie ma sensu startować z seasonem szóstym.. Jeżeli chodzi o bota hm. Mówicie tak jakbyście byli pempkami świata, nie wszyscy mają czas na siedzenie i lapienie się w komputer. To nie są już czasy jak było na 97d czy innym. Społeczenśtwo Mu Online jest zbyt wygodne i nauczone do helpera i innych pickerów.. 

Serwer ma przemyślane ustawienia i chcecie to zmienić, bo macie w głowach jakąś chorą wizję serwera z przed 10 lat, kiedy nikt nie pomyślał , że będzie wbudowany helper. 

 

Postawić serwer bez bota dla 40 online jaki to ma sens? 

 

Co mogę zapewnić, że Rydzyk się stara i chce ożywić trochę Polską scenę MUO. dobrymi ustawieniami i opóźniaczem resowym, który trochę wyrówna rozgrywkę miedzy maniakami a ludźmi, którzy nie mają 24 godzin dziennie na grę. 

 

Pozdrawiam

Opublikowano

 

 

 Ja to bym zrobił tak, że tak jak mówi Zbrodnik, zablokować avante, elite, usunąć helpera, żeby nie było bota a jedyny sposób na afk to może "blokowanie myszki", kto pamięta ten wie o co chodzi ^^

Wtedy na prawdę jest frajda z podniesionych jeweli, pamiętam jak były wyścigi w devias w zamku kto pierwszy złapie, raz się udało, raz się nie udało ^^ Naprawdę chciałbym znowu zobaczyć taki serwer na polskiej scenie muonline. I tak jak mówił też kolega wyżej, pierwszy CS może nawet być w itemach +4+x! To co się samemu zbierze to się ma.

 

Stosując takie ustawienia nie ma sensu startować z seasonem szóstym.. Jeżeli chodzi o bota hm. Mówicie tak jakbyście byli pempkami świata, nie wszyscy mają czas na siedzenie i lapienie się w komputer. To nie są już czasy jak było na 97d czy innym. Społeczenśtwo Mu Online jest zbyt wygodne i nauczone do helpera i innych pickerów.. 

Serwer ma przemyślane ustawienia i chcecie to zmienić, bo macie w głowach jakąś chorą wizję serwera z przed 10 lat, kiedy nikt nie pomyślał , że będzie wbudowany helper. 

 

Postawić serwer bez bota dla 40 online jaki to ma sens? 

 

Co mogę zapewnić, że Rydzyk się stara i chce ożywić trochę Polską scenę MUO. dobrymi ustawieniami i opóźniaczem resowym, który trochę wyrówna rozgrywkę miedzy maniakami a ludźmi, którzy nie mają 24 godzin dziennie na grę. 

 

Pozdrawiam

 

 

 

 

Nie wiem czemu nazywasz to chorą wizją. Jak się gra w gre to się gra, a nie ustawia helpera. Wy macie złą postawe, chcecie być najlepsi a do tego nie możecie marnować tyle waszego cennego czasu. W takim razie po prostu wszystko wolniej byście zebrali, byście grali np. godzinke dziennie albo troche w weekend, i mówie Ci, że frajda ze zdobywania wszystkiego będzie większa niż z jakiegoś botka który sam Ci to wszystko zbiera. A jak jest dużo osób to jest fajnie nawet jeśli progres Twojej postaci jest bardzo powolny. Wszyscy są nastawieni na jak najszybszy wzrost, zdobywają wszystko w tydzień, a potem serwery upadają bo jest za mało online i za mało zainteresowania. Po co? Nie można wszystkiego wolniej?...  

Dodatkowo Twój argument, że będzie mało online - może i będzie, ale za to wszyscy będą grali. Ja wolę mieć 40 aktywnych niż 200 zombi ;) Piszesz coś w gildii niby wszyscy online nikt nie odpisuje.

Opublikowano

Wprowadz ustawienia te co ludzie proponowali, udostępnij klienta i zaczniemy testować i poprawiać.O ludzi online nie martw sie na zaś ,bo zapowiada się ciekawie tylko udostępnij klienta z wprowadzonymi zmianami,

 

Co do opóźniacza to właśnie on przyciągnie więcej ludzi ,bo każdy będzie miał równe szanse, nawet Ci co będą grali tylko wieczorami ( bo mają praczy czy coś innego) nie będą odstawać za bardzo od innych.Opóźniacza resowego trzeba ustawić na odpowiednią ilosć dni ,dlatego niezbędny jest udostępniony klient.

Opublikowano

Kolega wyżej dobrze mówi. Usuń system gr, wprowadź opóźniacz na rr. Wzoruj się na x-w/y-w, a graczy na pewno będzie dużo ;)

Bardzo dobra myśl z tym opóźniaczem jak mówi Cinu ;)

Opublikowano

Być możne dziś już będą pliki wgrane na  dedyka jak narazie wszystko było ustawiane na localu co do opóźniacza resów jeszcze koder nie ruszyl.

Opublikowano

No nic ide na ragezon cos poszukac bo tu Administracja szykuje sie do startu jak dziewica do sexu ----- a wiec to potrwa ^^^ ^^^

 

Po co ma startować po tygodniu z nie gotowym serwerem i masą bugów? Widać, że nigdy nie zajmowałeś się żadnym serwerem, bo znam Cię z tego forum i wiem, że z reguły tylko płaczesz :)

Im więcej czasu będzie poświęcone na testy tym start będzie przyjemniejszy.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...