Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Exclusive ~ Powrót Legendy


Weorsik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Informacja co do rekrutacji, której wiele osób wyczekuje.

 

Rekrutował będę dzisiaj w godzinach wieczornych tj. 20-22 na naszym TeamSpeaku ( Kto nie ma IP tsa to zapraszam na PW )

Kolejna rekrutacja odbędzie się jutro, również w godzinach wieczornych 20-22

 

Wymagamy:

  • +30 Poziom
  • Kultury Osobistej
  • TeamSpeak3 + Mikrofon
  • Poczucia humoru
  • Uczciwości
  • Szacunku, głównie do członków gildii

 

To są główne wymagania, więcej na TeamSpeaku.

 

 

Zapraszamy !

Uczciwości -hahahahahahahahaha

Poczucia humoru-hahahahahahaah

Szacunku(nawet jeśli chodzi członków gildi) -hahahahahaha

Ts3 i mikro-bez mutacji masz szanse sam lider niedawno ją przeszedł

Kultury osobistej - hahahaha to za mało beka na całego

 

Pozdrawiam Kajsa ( nie banuj-hahahahahaha) 

 

 

 

 

a i ps. nie logajcie tak szybko z metków to początek serwera dopiero

 

 

To nie dla mnie metin jest ważniejszy od dziecka/dzieci, tak jak to jest w twoim przypadku.

P.S: Twoja wypowiedź widzę jest na poziomie - kobieta z dziećmi, a poziom równy podłodze.

 

Rekrutacja jest nadal otwarta, zapraszamy.

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Muajajahaha legenda? Chyba legenda wstydu haha xD pól serwera wziac jako najmow, wjechać na respa na wojnie i dostać baty gz.. Do tego budowanie deszczu strzał w m1 i płacz o bany bo jak tak można... Kozaki z was takie ze po 5 min jak wbilem na tsa gdy mnie zaprosiliście w celu "ciśnienia" mnie cos wam nie wyszlo to mnie zbanowaliscie :) Wymagań to raczej nie powinniście miec bo sam lider nawet ich nie spełnia :) do tego okradanie własnych członków i zero kultury na spotach gdzie zawsze padaliscie exdropy...

Nie polecam tych dywanów :)

pokemon20haunter800x200.png
Opublikowano

No i wjeżdżam.

 

Gówno jakich mało.

 

Lider: 15 lat, kastrat bez mutacji. Dziecko, szczekacz, wiecznie płacze, wyzywa. Ogólnie przerost formy nad treścią i niespełnione ambicje.

 

Gildia: samozwańcze top1. Zgodzę się z tym top1, ale w dostawaniu wpie*dol :)

 

Członkowie: szkoda gadać. Jakby takiego Weorsa sobie skopiować. Największy syf --> Litai/JustDance.

 

Bez pozdrowień, oby to gówno upadło :)

Opublikowano

ZabQ i tak grasz tutaj po to żeby wziasc hajs za serie,wiec po co dochodzic do Twojej gildii?.Druga sprawa jak dla mnie jesteś zdeka pajacem aka gwiazdą mt2 yt.Dziękuje za uwage.Żegnam ozięble.

Opublikowano

ZabQ największe gówno metina no nie ma co się nim przejmować xDDD, pamiętam serie Revoria

Człowieku czy ty cokolwiek coś sam dropiłeś chodzi mi o żółte kwiaty

Siedziałem na bossach z kolegą taki bodyguard on bił bossy a ja ludzi dedałem i ani razu cie nie widziałem na bossie na dungach to samo, znów namówisz swoich p****ów by ci dawali ulepy? xD

graphic.png

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...