Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Exclusive ~ Powrót Legendy


Weorsik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Chetnie bym do was dolaczyl. Jakis ts/kanal/info jak do was dolaczyc? 17 lat, narazie wojownik, po mutacji, po goleniu. Kappa

edit wchodze na ts 

Opublikowano

Ostatnia rekrutacja odbędzie się dzisiaj od godziny 13:00 do godziny 14:00

Zapraszam na TS, kto ma ip, a kto nie ma - na PW.

Opublikowano

Ostatnia rekrutacja odbędzie się dzisiaj od godziny 13:00 do godziny 14:00

Zapraszam na TS, kto ma ip, a kto nie ma - na PW.

 

Siemanko, czy mógłbym do gildi ? Na Ts będę ale to dopiero koło 17-18, kto normalny robi start o 14. A robota jest i nie będę brał wolnego bo znów może nie wystartować :D

Opublikowano

 

Ostatnia rekrutacja odbędzie się dzisiaj od godziny 13:00 do godziny 14:00

Zapraszam na TS, kto ma ip, a kto nie ma - na PW.

 

Siemanko, czy mógłbym do gildi ? Na Ts będę ale to dopiero koło 17-18, kto normalny robi start o 14. A robota jest i nie będę brał wolnego bo znów może nie wystartować :D

 

Musiałbym z Tobą porozmawiać. Zapraszam na TS'a.

A co do rekrutacji, zamykamy ją już dzisiaj - dlaczego? W gildii jest już sporo członków, chcemy się zająć i dać wykazać tym, którzy już są.

Opublikowano

Powrót legendy no smiechlem k***a xD. Po drugie wymagacie mutacji a sam głowny założyciel gildi ma niespełna 15lat xD wiec to jest smieszne ;d 

Opublikowano

Kurcze, nie wiem czy wbić czy nie. Szukam dobrej gildii na start, nawet nie zacząłem jeszcze ale chciałbym jakoś aktywnie i dobrze spędzić czas. 

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

Hej robaczki ; ) polecam gildie ;p z dnia na dzień bijemy własne rekordy liczby osób na kanale ts, nie ma tu "leszczy" i większych spin wiec jak ktoś się nie boi i nie zamierza padać w pvp na 2 hity to zapraszam ; ) - Satton 

-Buu ; )

-I'm princess ; *
Opublikowano

Proszę nie pisać mi na PW, czy znajdzie się dla kogoś miejsce, napisałem jasno, że rekrutacja jak na razie jest zamknięta. Musimy "zadbać" o aktualnych członków, których jest sporo. Za jakiś czas zostaną postawione wymagania do gildii, więc jakieś miejsca się na pewno zrobią, a co za tym idzie? Otworzymy rekrutację.

Opublikowano

Gildia po mimo złych opinii jest bardzo przyzwoita. Ludzie są chętni do pomocy a rozmowy pomimo przekleństw (ale to w końcu to prawdziwi polacy i wierni kibice) są na wysokim poziomie. Jak ktoś szuka ludzi do grania a raczej nowych znajomych to zapraszam.    Pozdrawiam Vanish ;)

Opublikowano

Rekrutacja do gildii zostanie ponownie otwarta na weekend, lecz będą postawione już wymagania poziomowe itp. !

Oczekujcie informacji, które podam jutro.

Opublikowano

Informacja co do rekrutacji, której wiele osób wyczekuje.

 

Rekrutował będę dzisiaj w godzinach wieczornych tj. 20-22 na naszym TeamSpeaku ( Kto nie ma IP tsa to zapraszam na PW )

Kolejna rekrutacja odbędzie się jutro, również w godzinach wieczornych 20-22

 

Wymagamy:

  • +30 Poziom
  • Kultury Osobistej
  • TeamSpeak3 + Mikrofon
  • Poczucia humoru
  • Uczciwości
  • Szacunku, głównie do członków gildii

 

To są główne wymagania, więcej na TeamSpeaku.

 

 

Zapraszamy !

Opublikowano

Informacja co do rekrutacji, której wiele osób wyczekuje.

 

Rekrutował będę dzisiaj w godzinach wieczornych tj. 20-22 na naszym TeamSpeaku ( Kto nie ma IP tsa to zapraszam na PW )

Kolejna rekrutacja odbędzie się jutro, również w godzinach wieczornych 20-22

 

Wymagamy:

  • +30 Poziom
  • Kultury Osobistej
  • TeamSpeak3 + Mikrofon
  • Poczucia humoru
  • Uczciwości
  • Szacunku, głównie do członków gildii

 

To są główne wymagania, więcej na TeamSpeaku.

 

 

Zapraszamy !

Uczciwości -hahahahahahahahaha

Poczucia humoru-hahahahahahaah

Szacunku(nawet jeśli chodzi członków gildi) -hahahahahaha

Ts3 i mikro-bez mutacji masz szanse sam lider niedawno ją przeszedł

Kultury osobistej - hahahaha to za mało beka na całego

 

Pozdrawiam Kajsa ( nie banuj-hahahahahaha) 

 

 

 

 

a i ps. nie logajcie tak szybko z metków to początek serwera dopiero

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...