Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, witam !

W ostatnim czasie pojawia się sporo tematu w dziale na temat siłowni, postanowiłem otworzyć kulturalną dyskusje. Myślę, że wśród 1151748 wszystkich użytkowników znajdziemy chociaż kilkanaście osób które ćwiczą / mają coś związanego z siłownią. Oczywiście bez większego spamu - starajmy się nie odbiegać od tematu. Dużo początkujących osób potrzebuje pomocy i ma dużo pytań odnośnie siłowni. Z pewnością znajdzie się ktoś, kto z siłownią jest w temacie już od dobrych kilku lat - wtedy można liczyć na dobre porady !

 

 

Osobiście ćwiczę sporadycznie, w wolnym czasie wyciskam na swojej siłowni (wrzucę zdjęcia później jak to wszystko wygląda :P ) Siedzę w temacie ponad 1,5 roku z delikatnymi przerwami. Bez stosowania proszków (wykluczając białeczko i wcześniej kreatyne).

A Wy jak stoicie ze stażem? Swoje siłownie ? :)

 

 

@ "Czekamy" na pierwszych chętnych do dyskusji, zapraszam :)

 

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Chodziłem na siłkę ok. pół roku(ta wiem, że to nic), przestałem z powodu braku funduszy i motywacji.

Mam zamiar zacząć od wakacji, jestem ekto i ciężko mi przytyć a co dopiero dobrze trzymać michy, po jednym woreczku ryżu jestem już najedzony na cały dzień i nie mogę dalej jeść, po prostu mi się nie chce, jakieś porady jak mieć ten apetyt żeby jeść jeść i jeść aby waga rosła?

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Chodziłem na siłkę ok. pół roku(ta wiem, że to nic), przestałem z powodu braku funduszy i motywacji.

Mam zamiar zacząć od wakacji, jestem ekto i ciężko mi przytyć a co dopiero dobrze trzymać michy, po jednym woreczku ryżu jestem już najedzony na cały dzień i nie mogę dalej jeść, po prostu mi się nie chce, jakieś porady jak mieć ten apetyt żeby jeść jeść i jeść aby waga rosła?

Nie wiem czy nie prościej jest zmontować swój własny sprzęt (obstawiam, że u Ciebie siłka wynosi jakieś 100 zł karnet miesięczny ? ) W ciągu roku  -  12 miesięcy, w sumie dla osoby która przykładowo ma robotę nawet gdy się uczy, 100 zł to całe nic. Na sprzęt też dużo nie trzeba wydać (kelton - firme polecam, w miare tanio a używane to tym bardziej)

Co do trzymania michy, jak mi ryż nie siadał, zapytałem się mamy co mogę sobie dodać do ryżu żeby mi to przechodziło przez gardło - powiedziała żebym spróbował przepijać mlekiem - tak zrobiłem i powiem Ci, że na obecną chwile nie znam lepszego sposobu jak przepijanie mlekiem - warto spróbować.

 

 

Opublikowano

 

Chodziłem na siłkę ok. pół roku(ta wiem, że to nic), przestałem z powodu braku funduszy i motywacji.

Mam zamiar zacząć od wakacji, jestem ekto i ciężko mi przytyć a co dopiero dobrze trzymać michy, po jednym woreczku ryżu jestem już najedzony na cały dzień i nie mogę dalej jeść, po prostu mi się nie chce, jakieś porady jak mieć ten apetyt żeby jeść jeść i jeść aby waga rosła?

Nie wiem czy nie prościej jest zmontować swój własny sprzęt (obstawiam, że u Ciebie siłka wynosi jakieś 100 zł karnet miesięczny ? ) W ciągu roku  -  12 miesięcy, w sumie dla osoby która przykładowo ma robotę nawet gdy się uczy, 100 zł to całe nic. Na sprzęt też dużo nie trzeba wydać (kelton - firme polecam, w miare tanio a używane to tym bardziej)

Co do trzymania michy, jak mi ryż nie siadał, zapytałem się mamy co mogę sobie dodać do ryżu żeby mi to przechodziło przez gardło - powiedziała żebym spróbował przepijać mlekiem - tak zrobiłem i powiem Ci, że na obecną chwile nie znam lepszego sposobu jak przepijanie mlekiem - warto spróbować.

 

O karnet się nie martwię bo w wakacje wyjezdzam do pracy do Niemiec, będę tam zarabiał a przy takich zarobkach jakie są tam nie odczuję straty 25-30 euro(obstawiam ze bedzie to 25-30 skoro u mnie w miescie jest to 95-120 zł = ok. 30 eur) miesięcznie na karnet.

Mówisz, że mleko? Ale chodzi mi np. ryż i jakieś mięsko do tego, serio mam popijać mlekiem gdy jem mięso? Nie zrzygam się? :v Ja się zastanawiałem aby do ryżu po prostu coś innnego dodawać ale nie wiem kompletnie co, ten ryż taki suchy jest, że czasami się jeść nie da..

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Chodziłem na siłkę ok. pół roku(ta wiem, że to nic), przestałem z powodu braku funduszy i motywacji.

Mam zamiar zacząć od wakacji, jestem ekto i ciężko mi przytyć a co dopiero dobrze trzymać michy, po jednym woreczku ryżu jestem już najedzony na cały dzień i nie mogę dalej jeść, po prostu mi się nie chce, jakieś porady jak mieć ten apetyt żeby jeść jeść i jeść aby waga rosła?

Kup sobie megabol, co do ryżu to przecież nie musisz go jeść, kasza jaglana, makaron razowy, ziemniaki to też jest dobre źródło węgli.

805491408806070489277.png


Opublikowano

 

 

Chodziłem na siłkę ok. pół roku(ta wiem, że to nic), przestałem z powodu braku funduszy i motywacji.

Mam zamiar zacząć od wakacji, jestem ekto i ciężko mi przytyć a co dopiero dobrze trzymać michy, po jednym woreczku ryżu jestem już najedzony na cały dzień i nie mogę dalej jeść, po prostu mi się nie chce, jakieś porady jak mieć ten apetyt żeby jeść jeść i jeść aby waga rosła?

Nie wiem czy nie prościej jest zmontować swój własny sprzęt (obstawiam, że u Ciebie siłka wynosi jakieś 100 zł karnet miesięczny ? ) W ciągu roku  -  12 miesięcy, w sumie dla osoby która przykładowo ma robotę nawet gdy się uczy, 100 zł to całe nic. Na sprzęt też dużo nie trzeba wydać (kelton - firme polecam, w miare tanio a używane to tym bardziej)

Co do trzymania michy, jak mi ryż nie siadał, zapytałem się mamy co mogę sobie dodać do ryżu żeby mi to przechodziło przez gardło - powiedziała żebym spróbował przepijać mlekiem - tak zrobiłem i powiem Ci, że na obecną chwile nie znam lepszego sposobu jak przepijanie mlekiem - warto spróbować.

 

O karnet się nie martwię bo w wakacje wyjezdzam do pracy do Niemiec, będę tam zarabiał a przy takich zarobkach jakie są tam nie odczuję straty 25-30 euro(obstawiam ze bedzie to 25-30 skoro u mnie w miescie jest to 95-120 zł = ok. 30 eur) miesięcznie na karnet.

Mówisz, że mleko? Ale chodzi mi np. ryż i jakieś mięsko do tego, serio mam popijać mlekiem gdy jem mięso? Nie zrzygam się? :v Ja się zastanawiałem aby do ryżu po prostu coś innnego dodawać ale nie wiem kompletnie co, ten ryż taki suchy jest, że czasami się jeść nie da..

 

Za granicą całkiem inne ceny jeżeli faktycznie nie przekracza 50 euro za miesiąc to jak najbardziej się opłaca. ( u mnie na miejskiej jest 120 zł za miesiąc z delikatną zniżką dla uczniów i studentów).

Chodziło mi bardziej o szamanie samego ryżu popijając mlekiem, jeżeli mixujesz ryż z mięskiem to warto wrzucić jakieś warzywa (mrożone z biedry - polecam). Możesz zastosować do ryżu, jakieś dżemy truskawkowe - coś w ten deseń i będzie siadało jak talala... :)

Ryż suchy owszem - można przecież zastąpić kaszą czy makaronami, próbowałeś ciemnego ryżu (brązowego) ? :P

 

Opublikowano

 

 

 

Chodziłem na siłkę ok. pół roku(ta wiem, że to nic), przestałem z powodu braku funduszy i motywacji.

Mam zamiar zacząć od wakacji, jestem ekto i ciężko mi przytyć a co dopiero dobrze trzymać michy, po jednym woreczku ryżu jestem już najedzony na cały dzień i nie mogę dalej jeść, po prostu mi się nie chce, jakieś porady jak mieć ten apetyt żeby jeść jeść i jeść aby waga rosła?

Nie wiem czy nie prościej jest zmontować swój własny sprzęt (obstawiam, że u Ciebie siłka wynosi jakieś 100 zł karnet miesięczny ? ) W ciągu roku  -  12 miesięcy, w sumie dla osoby która przykładowo ma robotę nawet gdy się uczy, 100 zł to całe nic. Na sprzęt też dużo nie trzeba wydać (kelton - firme polecam, w miare tanio a używane to tym bardziej)

Co do trzymania michy, jak mi ryż nie siadał, zapytałem się mamy co mogę sobie dodać do ryżu żeby mi to przechodziło przez gardło - powiedziała żebym spróbował przepijać mlekiem - tak zrobiłem i powiem Ci, że na obecną chwile nie znam lepszego sposobu jak przepijanie mlekiem - warto spróbować.

 

O karnet się nie martwię bo w wakacje wyjezdzam do pracy do Niemiec, będę tam zarabiał a przy takich zarobkach jakie są tam nie odczuję straty 25-30 euro(obstawiam ze bedzie to 25-30 skoro u mnie w miescie jest to 95-120 zł = ok. 30 eur) miesięcznie na karnet.

Mówisz, że mleko? Ale chodzi mi np. ryż i jakieś mięsko do tego, serio mam popijać mlekiem gdy jem mięso? Nie zrzygam się? :v Ja się zastanawiałem aby do ryżu po prostu coś innnego dodawać ale nie wiem kompletnie co, ten ryż taki suchy jest, że czasami się jeść nie da..

 

Za granicą całkiem inne ceny jeżeli faktycznie nie przekracza 50 euro za miesiąc to jak najbardziej się opłaca. ( u mnie na miejskiej jest 120 zł za miesiąc z delikatną zniżką dla uczniów i studentów).

Chodziło mi bardziej o szamanie samego ryżu popijając mlekiem, jeżeli mixujesz ryż z mięskiem to warto wrzucić jakieś warzywa (mrożone z biedry - polecam). Możesz zastosować do ryżu, jakieś dżemy truskawkowe - coś w ten deseń i będzie siadało jak talala... :)

Ryż suchy owszem - można przecież zastąpić kaszą czy makaronami, próbowałeś ciemnego ryżu (brązowego) ? :P

 

 

 

Chodziłem na siłkę ok. pół roku(ta wiem, że to nic), przestałem z powodu braku funduszy i motywacji.

Mam zamiar zacząć od wakacji, jestem ekto i ciężko mi przytyć a co dopiero dobrze trzymać michy, po jednym woreczku ryżu jestem już najedzony na cały dzień i nie mogę dalej jeść, po prostu mi się nie chce, jakieś porady jak mieć ten apetyt żeby jeść jeść i jeść aby waga rosła?

Kup sobie megabol, co do ryżu to przecież nie musisz go jeść, kasza jaglana, makaron razowy, ziemniaki to też jest dobre źródło węgli.

 

Ja wiem, zamieniam to czasem na kasze(nie jaglaną a jęczmienną bądź gryczaną, tzn. sie zamieniałem bo obecnie nie chodze), ziemniaki i makaron(nie razowy, zwykly jadlem)jak najbardziej wpadają w diete.

 

Haha, myslalem, ze ten megabol jest na zwiekszenie apetytu czy cos jak przeczytałem tą nazwe xD  Mam nadzieje, ze bede mieszkał gdzieś w Niemczech, gdzie do siłki bede mial max godzinke drogi pieszo :D

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

@PaTrOL *DG*

 

Jest coś w stylu na polepszenie apetytu (nie nie to nie jest apetizer z reklamy TV :D ) sprawdź suplement o nazwie Dibencozide coś w tym stylu, bodajże wspiera delikatnie metabolizm - poczytaj na ten temat. :)

  • Zaawansowany aktywator anaboliczny
  • Szybszy wzrost mięśni i zwiększony apetyt
  • Wysoka dawka czystego dibenkozydu

No ciekawe.. Nie wiem, zobaczę jak to będzie w Niemczech bo nie będę zza granicy zamawiał coś z polskich stron bo wysyłka 3 razy drożej wyjdzie, rozejrzę się wtedy tam po sklepach, obecnie zależy mi na przytyciu, jestem chudy jak patyk i mam wrazenie, ze przy mojej masie nie mam co chodzić na siłkę bo to i tak nic nie da..

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

 

@PaTrOL *DG*

 

Jest coś w stylu na polepszenie apetytu (nie nie to nie jest apetizer z reklamy TV :D ) sprawdź suplement o nazwie Dibencozide coś w tym stylu, bodajże wspiera delikatnie metabolizm - poczytaj na ten temat. :)

  • Zaawansowany aktywator anaboliczny
  • Szybszy wzrost mięśni i zwiększony apetyt
  • Wysoka dawka czystego dibenkozydu

No ciekawe.. Nie wiem, zobaczę jak to będzie w Niemczech bo nie będę zza granicy zamawiał coś z polskich stron bo wysyłka 3 razy drożej wyjdzie, rozejrzę się wtedy tam po sklepach, obecnie zależy mi na przytyciu, jestem chudy jak patyk i mam wrazenie, ze przy mojej masie nie mam co chodzić na siłkę bo to i tak nic nie da..

 

Racja wysyłka będzie zdecydowanie droższa, dostępność suplementów w Niemczech jest łatwa także kupno za granicą nie będzie większym problemem. ;)

Owszem jest co chodzić na siłownie, nikt przecież nie powiedział, że siłownia jest tylko i wyłącznie dla dzików a osoby które ważą 50-60 kg nie mają wstępu... Trzymanie michy to podstawa bez tego wiadomo, że wszystko wymaga 2/3x więcej czasu niżeli ćwiczenia z dietą. :)

 

''Ćwiczenia bez diety są jak sex bez kobiety '' ~Autor nieznany. :D

Opublikowano

 

 

@PaTrOL *DG*

 

Jest coś w stylu na polepszenie apetytu (nie nie to nie jest apetizer z reklamy TV :D ) sprawdź suplement o nazwie Dibencozide coś w tym stylu, bodajże wspiera delikatnie metabolizm - poczytaj na ten temat. :)

  • Zaawansowany aktywator anaboliczny
  • Szybszy wzrost mięśni i zwiększony apetyt
  • Wysoka dawka czystego dibenkozydu

No ciekawe.. Nie wiem, zobaczę jak to będzie w Niemczech bo nie będę zza granicy zamawiał coś z polskich stron bo wysyłka 3 razy drożej wyjdzie, rozejrzę się wtedy tam po sklepach, obecnie zależy mi na przytyciu, jestem chudy jak patyk i mam wrazenie, ze przy mojej masie nie mam co chodzić na siłkę bo to i tak nic nie da..

 

Racja wysyłka będzie zdecydowanie droższa, dostępność suplementów w Niemczech jest łatwa także kupno za granicą nie będzie większym problemem. ;)

Owszem jest co chodzić na siłownie, nikt przecież nie powiedział, że siłownia jest tylko i wyłącznie dla dzików a osoby które ważą 50-60 kg nie mają wstępu... Trzymanie michy to podstawa bez tego wiadomo, że wszystko wymaga 2/3x więcej czasu niżeli ćwiczenia z dietą. :)

 

''Ćwiczenia bez diety są jak sex bez kobiety '' ~Autor nieznany. :D

 

No przecież Dibencozide to Megabol xp.

805491408806070489277.png


Opublikowano

 

 

 

@PaTrOL *DG*

 

Jest coś w stylu na polepszenie apetytu (nie nie to nie jest apetizer z reklamy TV :D ) sprawdź suplement o nazwie Dibencozide coś w tym stylu, bodajże wspiera delikatnie metabolizm - poczytaj na ten temat. :)

  • Zaawansowany aktywator anaboliczny
  • Szybszy wzrost mięśni i zwiększony apetyt
  • Wysoka dawka czystego dibenkozydu

No ciekawe.. Nie wiem, zobaczę jak to będzie w Niemczech bo nie będę zza granicy zamawiał coś z polskich stron bo wysyłka 3 razy drożej wyjdzie, rozejrzę się wtedy tam po sklepach, obecnie zależy mi na przytyciu, jestem chudy jak patyk i mam wrazenie, ze przy mojej masie nie mam co chodzić na siłkę bo to i tak nic nie da..

 

Racja wysyłka będzie zdecydowanie droższa, dostępność suplementów w Niemczech jest łatwa także kupno za granicą nie będzie większym problemem. ;)

Owszem jest co chodzić na siłownie, nikt przecież nie powiedział, że siłownia jest tylko i wyłącznie dla dzików a osoby które ważą 50-60 kg nie mają wstępu... Trzymanie michy to podstawa bez tego wiadomo, że wszystko wymaga 2/3x więcej czasu niżeli ćwiczenia z dietą. :)

 

''Ćwiczenia bez diety są jak sex bez kobiety '' ~Autor nieznany. :D

 

No przecież Dibencozide to Megabol xp.

 

Coś czuje, że odebrał to jako steryd :D Megabol aka dibencozide, sam od siebie nie polecałbym na początku stosowania megabola zacząłbym od trzymania michy i zwiększania kalorii. Chyba, że ktoś ma  na celu szamanie samego ryżu to współczuje. :D

Opublikowano

 

 

 

 

@PaTrOL *DG*

 

Jest coś w stylu na polepszenie apetytu (nie nie to nie jest apetizer z reklamy TV :D ) sprawdź suplement o nazwie Dibencozide coś w tym stylu, bodajże wspiera delikatnie metabolizm - poczytaj na ten temat. :)

  • Zaawansowany aktywator anaboliczny
  • Szybszy wzrost mięśni i zwiększony apetyt
  • Wysoka dawka czystego dibenkozydu

No ciekawe.. Nie wiem, zobaczę jak to będzie w Niemczech bo nie będę zza granicy zamawiał coś z polskich stron bo wysyłka 3 razy drożej wyjdzie, rozejrzę się wtedy tam po sklepach, obecnie zależy mi na przytyciu, jestem chudy jak patyk i mam wrazenie, ze przy mojej masie nie mam co chodzić na siłkę bo to i tak nic nie da..

 

Racja wysyłka będzie zdecydowanie droższa, dostępność suplementów w Niemczech jest łatwa także kupno za granicą nie będzie większym problemem. ;)

Owszem jest co chodzić na siłownie, nikt przecież nie powiedział, że siłownia jest tylko i wyłącznie dla dzików a osoby które ważą 50-60 kg nie mają wstępu... Trzymanie michy to podstawa bez tego wiadomo, że wszystko wymaga 2/3x więcej czasu niżeli ćwiczenia z dietą. :)

 

''Ćwiczenia bez diety są jak sex bez kobiety '' ~Autor nieznany. :D

 

No przecież Dibencozide to Megabol xp.

 

Coś czuje, że odebrał to jako steryd :D Megabol aka dibencozide, sam od siebie nie polecałbym na początku stosowania megabola zacząłbym od trzymania michy i zwiększania kalorii. Chyba, że ktoś ma  na celu szamanie samego ryżu to współczuje. :D

 

Nie, odebrałem to jako normalną odżywkę :D Z tą michą to masz rację ale faktycznie łatwo mówić a ciężej to wykonać -.-

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

 

 

 

 

 

@PaTrOL *DG*

 

Jest coś w stylu na polepszenie apetytu (nie nie to nie jest apetizer z reklamy TV :D ) sprawdź suplement o nazwie Dibencozide coś w tym stylu, bodajże wspiera delikatnie metabolizm - poczytaj na ten temat. :)

  • Zaawansowany aktywator anaboliczny
  • Szybszy wzrost mięśni i zwiększony apetyt
  • Wysoka dawka czystego dibenkozydu

No ciekawe.. Nie wiem, zobaczę jak to będzie w Niemczech bo nie będę zza granicy zamawiał coś z polskich stron bo wysyłka 3 razy drożej wyjdzie, rozejrzę się wtedy tam po sklepach, obecnie zależy mi na przytyciu, jestem chudy jak patyk i mam wrazenie, ze przy mojej masie nie mam co chodzić na siłkę bo to i tak nic nie da..

 

Racja wysyłka będzie zdecydowanie droższa, dostępność suplementów w Niemczech jest łatwa także kupno za granicą nie będzie większym problemem. ;)

Owszem jest co chodzić na siłownie, nikt przecież nie powiedział, że siłownia jest tylko i wyłącznie dla dzików a osoby które ważą 50-60 kg nie mają wstępu... Trzymanie michy to podstawa bez tego wiadomo, że wszystko wymaga 2/3x więcej czasu niżeli ćwiczenia z dietą. :)

 

''Ćwiczenia bez diety są jak sex bez kobiety '' ~Autor nieznany. :D

 

No przecież Dibencozide to Megabol xp.

 

Coś czuje, że odebrał to jako steryd :D Megabol aka dibencozide, sam od siebie nie polecałbym na początku stosowania megabola zacząłbym od trzymania michy i zwiększania kalorii. Chyba, że ktoś ma  na celu szamanie samego ryżu to współczuje. :D

 

Nie, odebrałem to jako normalną odżywkę :D Z tą michą to masz rację ale faktycznie łatwo mówić a ciężej to wykonać -.-

 

Gdyby było łatwe to większość by chodziła tak zmasowana, że szok :)

Jeżeli nie jest takie proste to zacznij od np. jednego zdrowego posiłku w ciągu dnia a reszta normalnie jak zawsze. Po kilku dniach spróbuj dołożyć drugi zdrowy posiłek i tak dalej aż w końcu dojdziesz to 5'ciu posiłków w ciągu dnia. Różnorodność w szamaniu też jest ważna, jedzenie tego samego zbrzydnie po kilku dniach/tygodniach. ;) Ogólnie zawsze oglądanie TV / seriali na necie lub vlogów na youtubie pomagało mi zjeść 2x więcej niż bez oglądania. ;)

 

 

Opublikowano

Nie do tematu, ale przez 3 miesiące intensywnych treningów boksu miałem takie same osiągnięcie (rzeźba i siła) jak po roku chodzenia na siłownie 3 razy w tygodniu.

Opublikowano

Nie do tematu, ale przez 3 miesiące intensywnych treningów boksu miałem takie same osiągnięcie (rzeźba i siła) jak po roku chodzenia na siłownie 3 razy w tygodniu.

A ty robiłeś coś na tej siłowni oprócz dotarcia do niej?

Dbmy4Vg.png?1

Opublikowano

 

Nie do tematu, ale przez 3 miesiące intensywnych treningów boksu miałem takie same osiągnięcie (rzeźba i siła) jak po roku chodzenia na siłownie 3 razy w tygodniu.

A ty robiłeś coś na tej siłowni oprócz dotarcia do niej?

 

Tak k***a, chodziłem tam i wracałem do domu.

Opublikowano

 

 

Nie do tematu, ale przez 3 miesiące intensywnych treningów boksu miałem takie same osiągnięcie (rzeźba i siła) jak po roku chodzenia na siłownie 3 razy w tygodniu.

A ty robiłeś coś na tej siłowni oprócz dotarcia do niej?

 

Tak k***a, chodziłem tam i wracałem do domu.

 

Na to wygląda.

Dbmy4Vg.png?1

Opublikowano

 

 

 

Nie do tematu, ale przez 3 miesiące intensywnych treningów boksu miałem takie same osiągnięcie (rzeźba i siła) jak po roku chodzenia na siłownie 3 razy w tygodniu.

A ty robiłeś coś na tej siłowni oprócz dotarcia do niej?

 

Tak k***a, chodziłem tam i wracałem do domu.

 

Na to wygląda.

 

Widzę należysz do elity ludzi, którzy mogą powiedzieć o mnie więcej niż ja o sobie, kompletnie mnie nie znając. Na serio, żal mi takich ludzi, nawet maść z allegro nie pomaga.

Opublikowano

 

 

 

 

Nie do tematu, ale przez 3 miesiące intensywnych treningów boksu miałem takie same osiągnięcie (rzeźba i siła) jak po roku chodzenia na siłownie 3 razy w tygodniu.

A ty robiłeś coś na tej siłowni oprócz dotarcia do niej?

 

Tak k***a, chodziłem tam i wracałem do domu.

 

Na to wygląda.

 

Widzę należysz do elity ludzi, którzy mogą powiedzieć o mnie więcej niż ja o sobie, kompletnie mnie nie znając. Na serio, żal mi takich ludzi, nawet maść z allegro nie pomaga.

 

To nie moja wina, że zamiast dojrzeć problem tam gdzie trzeba, szukasz wymówki. Poza tym ironii nie potrafisz rozpoznać... zacznę chyba dawać znaczniki [ironia][/ironia].

Dbmy4Vg.png?1

Opublikowano

 

 

 

 

 

Nie do tematu, ale przez 3 miesiące intensywnych treningów boksu miałem takie same osiągnięcie (rzeźba i siła) jak po roku chodzenia na siłownie 3 razy w tygodniu.

A ty robiłeś coś na tej siłowni oprócz dotarcia do niej?

 

Tak k***a, chodziłem tam i wracałem do domu.

 

Na to wygląda.

 

Widzę należysz do elity ludzi, którzy mogą powiedzieć o mnie więcej niż ja o sobie, kompletnie mnie nie znając. Na serio, żal mi takich ludzi, nawet maść z allegro nie pomaga.

 

To nie moja wina, że zamiast dojrzeć problem tam gdzie trzeba, szukasz wymówki. Poza tym ironii nie potrafisz rozpoznać... zacznę chyba dawać znaczniki [ironia][/ironia].

 

Zacznij mięśnie redukować, może mózg wróci na miejsce.

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

Nie do tematu, ale przez 3 miesiące intensywnych treningów boksu miałem takie same osiągnięcie (rzeźba i siła) jak po roku chodzenia na siłownie 3 razy w tygodniu.

A ty robiłeś coś na tej siłowni oprócz dotarcia do niej?

 

Tak k***a, chodziłem tam i wracałem do domu.

 

Na to wygląda.

 

Widzę należysz do elity ludzi, którzy mogą powiedzieć o mnie więcej niż ja o sobie, kompletnie mnie nie znając. Na serio, żal mi takich ludzi, nawet maść z allegro nie pomaga.

 

To nie moja wina, że zamiast dojrzeć problem tam gdzie trzeba, szukasz wymówki. Poza tym ironii nie potrafisz rozpoznać... zacznę chyba dawać znaczniki [ironia][/ironia].

 

Zacznij mięśnie redukować, może mózg wróci na miejsce.

 

Ta, a twój zagubił się po drodze do siłowni. Przepraszam, treningu.

Dbmy4Vg.png?1

Opublikowano

@elik1028 nie odpisuj mu.

 

Akurat dobrze, że ktoś zrobił temat bo od wtorku zaczynam znowu chodzić na siłkę i przydadzą się jakieś rady :)

 

­

1357577137-U262310.png

Opublikowano

@elik1028 nie odpisuj mu.

 

Akurat dobrze, że ktoś zrobił temat bo od wtorku zaczynam znowu chodzić na siłkę i przydadzą się jakieś rady :)

 

­

Coraz więcej osób potrzebuje rad dlatego postanowiłem stworzyć takową dyskuje. Widząc poprzedników jak się udzielają to z jednej strony nawet nie chce mi się raportować ich bezsensownych postów. ;)

 

A więc dzisiaj lecimy na pełnej kolejny trening ! :) czeka mnie 2h tyrania klata + triceps + brzuch + łydki :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...