Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co myślicie o zakazie do posiadania broni?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej co myślicie o zakazie do posiadania broni? Ja jestem za posiadaniem bo wszyscy byliby bezpieczniejsi bo jak narazie to byle kto może strzelać do polaków jak do kaczek.

A wy co o tym sądzicie?

ZAPRASZAM DO DYSKUSJI! 

post-1460488-0-71876500-1463088652.jpg

Doje**ł jak sosna w dzika...

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Oczywiście, że jestem za tym aby można było posiadać powszechnie broń. Ludzie noszą przy sobie na co dzień różne ,,narzędzia zbrodni'' np noże, scyzoryki, itp i jakoś się nimi nie zabijają. Kamieniami też nie słychać by się obrzucano. Każdy facet nosi przy sobie narzędzie gwałtu i co kobiety mają się przez to bać koło nas stać albo wychodzić na ulice? Tak samo jest z bronią. Każdy pomyśli 2x zanim kogoś zaatakuje/napadnie/obrabuje bo może dostać kulkę w kolano więc takie zezwolenie było by tylko na plus.

 

PS. słaby temat do gównoburzy bo tutaj wszyscy raczej będą jednomyślni xD

 

Jeszcze dodam, że ludzie na świecie w 97-98% są dobrzy i nie pozbawili by życia/zdrowia innego człowieka. Niestety przez ten 1% świrów wprowadzane jest takie a nie inne prawo jeśli chodzi o broń palną.

Cyrk.png

Opublikowano

Oczywiście jestem za posiadaniem ale tylko po jakimś małym sprawdzeniu osoby, która chce te broń posiadać. Nie wiem jak wy ale ja bym nie chciał żeby postrzelił mnie jakiś ćpun albo złodziej. Do tej pory jak trafił się jakiś złodziej kabli to traktowało się go z kija bejsbolowego, bronią będzie szybciej i wygodniej.

 

Tak poza tym to widzieliście nowy filmik wardęgi odnoszący się do złodziei rowerów :v ?

 

 

Opublikowano

Ja jestem za posiadaniem bo wszyscy byliby bezpieczniejsi

 

Naprawdę? Daj idiotom broń, to pozabijają się na wzajem. Niektórzy ludzie nie są na tyle stabilnie psychiczni, żeby nosić przy sobie broń palną, a takich ludzi jest znacznie więcej niż 1% społeczeństwa. Rozumiem rozumowanie takich krajów jak USA, tam jest po prosu za duży syf, napady i morderstwa to codzienność. Noszenie broni przez normalnych obywateli nie jest złym pomysłem, chociaż w małym stopniu zredukuje się tego typu nieprzyjemne sytuacje. W naszym kraju, potocznie zwanym ''patologią'' ludzie pozabijali by się w kilka dni.

Opublikowano

 

Ja jestem za posiadaniem bo wszyscy byliby bezpieczniejsi

Naprawdę? Daj idiotom broń, to pozabijają się na wzajem. Niektórzy ludzie nie są na tyle stabilnie psychiczni, żeby nosić przy sobie broń palną, a takich ludzi jest znacznie więcej niż 1% społeczeństwa. Rozumiem rozumowanie takich krajów jak USA, tam jest po prosu za duży syf, napady i morderstwa to codzienność. Noszenie broni przez normalnych obywateli nie jest złym pomysłem, chociaż w małym stopniu zredukuje się tego typu nieprzyjemne sytuacje. W naszym kraju, potocznie zwanym ''patologią'' ludzie pozabijali by się w kilka dni.

Normalny obywatel broni nie ma bo prawo zabrania,lecz ten kto w dupie ma prawo i tak zdobedzie bron nielegalnie,na 1 wychodzi

  79160594027661829163.png

Opublikowano

 

W naszym kraju, potocznie zwanym ''patologią'' ludzie pozabijali by się w kilka dni.

 

Głupoty gadasz. Idąc dalej tym tokiem rozumowania należy jak najszybciej zdelegalizować wszystkie noże i inne ostre przedmioty, bo ludzie się pozabijają.

Opublikowano

Jestem za tym by broń była dostępna. Może nie dla każdego ale po jakichś tam badanach itp. niech szary Kowalski ma tę moc by zakupić sobie broń do samoobrony. Choć wiem, że są w Polsce te różne kutfy co i gołymi rękami by zadusić potrafili kobietę niestety.., Może właśnie chociażby dla takich kobiet byłoby to lepszym rozwiązaniem niż telefony na policję (często niezbyt udane - np kobieta nie zdążyła zadzwonić) w ostateczności jaką byłaby samoobrona. 

"Because I'm a full grown lonely cat in the world."

Opublikowano

Może właśnie chociażby dla takich kobiet byłoby to lepszym rozwiązaniem niż telefony na policję (często niezbyt udane - np kobieta nie zdążyła zadzwonić) w ostateczności jaką byłaby samoobrona. 

 

Zawsze możesz kupić sobie gaz pieprzowy, maczetę albo paralizator :lenny:

Opublikowano

 

Ja jestem za posiadaniem bo wszyscy byliby bezpieczniejsi

 

Naprawdę? Daj idiotom broń, to pozabijają się na wzajem. Niektórzy ludzie nie są na tyle stabilnie psychiczni, żeby nosić przy sobie broń palną, a takich ludzi jest znacznie więcej niż 1% społeczeństwa. Rozumiem rozumowanie takich krajów jak USA, tam jest po prosu za duży syf, napady i morderstwa to codzienność. Noszenie broni przez normalnych obywateli nie jest złym pomysłem, chociaż w małym stopniu zredukuje się tego typu nieprzyjemne sytuacje. W naszym kraju, potocznie zwanym ''patologią'' ludzie pozabijali by się w kilka dni.

 

Kto by miał Cię zabić? Nikt by się nie ważył, każdy dba o własne dupsko, masa ludzi to wielkie chamy i egoiści, nie debile, którzy tylko chcą kogoś zabić i iść siedzieć. Każdy ma dostęp do noży, scyzoryków i zgadnij co - nikt sobie na ulicy nie podrzyna wzajemnie gardeł. Każdy może kogoś udusić i nikt tego nie robi, każdy bez najmniejszych problemów może wziąć maczetę lub nawet jakiś kij baseballowy i zabić człowieka. Czy to znaczy, że z broni dystansowej już sobie by każdy chętnie w drugiego postrzelał? Bardzo proszę, można kupić czarnoprochowca i zabijesz z dystansu, nie potrzeba żadnych pozwoleń. Jak ktoś by miał Cie albo mnie zabić, to zrobiłby to. Bandyta nie będzie czekał aż wejdzie pozwolenie na posiadanie broni w Polsce.

343731479829004887779.png

Opublikowano

 

Ja jestem za posiadaniem bo wszyscy byliby bezpieczniejsi

 

Naprawdę? Daj idiotom broń, to pozabijają się na wzajem. Niektórzy ludzie nie są na tyle stabilnie psychiczni, żeby nosić przy sobie broń palną, a takich ludzi jest znacznie więcej niż 1% społeczeństwa. Rozumiem rozumowanie takich krajów jak USA, tam jest po prosu za duży syf, napady i morderstwa to codzienność. Noszenie broni przez normalnych obywateli nie jest złym pomysłem, chociaż w małym stopniu zredukuje się tego typu nieprzyjemne sytuacje. W naszym kraju, potocznie zwanym ''patologią'' ludzie pozabijali by się w kilka dni.

 

Myślę, że błędnie rozumujesz. Nawet jeżeli się idioci pozabijają nawzajem to dla społeczeństwa są to same plusy. Uważasz, że posiadanie gnata będzie kusiło ludzi do zabijania? Przecież teraz każdy każdego jak by tylko chciał może zabić w setki różnych sposobów a jednak tak się nie dzieje. Można udusić, pieprznąć młotkiem w łeb, pobić na śmierć, podpalić, otruć, zabić całą gamą przedmiotów codziennego użytku. I co korzysta się z tego jakoś notorycznie? To dlaczego z gnatem miało by być inaczej.

Cyrk.png

Opublikowano

Zakładając, że rząd byłby tak głupi i dał prawo posiadania broni palnej w naszym kraju, nawet przechodząc przez szereg badań psychotechnicznych itd. to  wyobraźcie sobie, że spotykacie takiego wykształconego/inteligentnego np. Kajetana P., który wam rżnie rodzinę i was w centrum handlowym z takiego małego fajnego pistoleciku np.Berttki. Nie słyszałem, żeby ostatnio jakiś uczeń w Polsce do szkoły poszedł i terroryzował/zabił kolegów pistoletem. Więc nie porównujcie nas z ju es ej! Z waszych wypocin można wywnioskować, że chodzicie jeszcze do gimby/szkoły średniej i gówno wiecie i podajecie swoje mongolskie teorie  :) Myślicie, że pozwolenie na broń tyczyłoby się was?! hahha, wolne żarty.

 

Ktoś tam się naoglądał Buraczka i pierdoli o czarnoprochowcu, że zabić można itd. można zabić nawet wiatrówką za 50zł lub gołymi rękami, a porównywać pistolet samopowtarzalny do czarnoprochowca na kulki też dobre.

 

Jak na razie wypisujecie swoje fantazje bo graliście w GTA i tam mieliście Desert Eagle.

 

To samo @1361622928-U485574.pngautor tematu, synku kto do nas może strzelać? z czego? z czarnoprochowca ?:P Jak myślisz o wojnie i o strzelaniu z pistoletów to odwiedź lekarza.

Opublikowano

Ja jestem zdecydowanie za posiadaniem broni.

 

Nie rozumiem argumentu - Nie legalizować, bo się wszyscy pozabijają, a tak to nie działało w żadnym państwie w którym jest legalna broń.

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

a ja jestem za wpier się jacyś emigranci bd kur łazić nożami naparzać gwałcić a my nic nie bd mogli zrobić 

anonymous-sg-sruba.png


SPRZEDAM KONTO NA FOOTBALLTEAM S10 2.073.288 UM       3.767.775pot     


 


ZA KONTO CHCE 30 zł PSC LUB COINSY NA CSGOPOLYGON 

Opublikowano

 

Nie rozumiem argumentu - Nie legalizować, bo się wszyscy pozabijają, a tak to nie działało w żadnym państwie w którym jest legalna broń.

 

Jasne, że się nie pozabijają.

 

5d548db2-75d0-40bb-b6dd-171dce9ba52b-620

Bóg to twoje sumienie

Opublikowano

Zakładając, że rząd byłby tak głupi i dał prawo posiadania broni palnej w naszym kraju, nawet przechodząc przez szereg badań psychotechnicznych itd. to wyobraźcie sobie, że spotykacie takiego wykształconego/inteligentnego np. Kajetana P., który wam rżnie rodzinę i was w centrum handlowym z takiego małego fajnego pistoleciku np.Berttki. Nie słyszałem, żeby ostatnio jakiś uczeń w Polsce do szkoły poszedł i terroryzował/zabił kolegów pistoletem. Więc nie porównujcie nas z ju es ej! Z waszych wypocin można wywnioskować, że chodzicie jeszcze do gimby/szkoły średniej i g****o wiecie i podajecie swoje mongolskie teorie :) Myślicie, że pozwolenie na broń tyczyłoby się was?! hahha, wolne żarty.

 

Ktoś tam się naoglądał Buraczka i pierdoli o czarnoprochowcu, że zabić można itd. można zabić nawet wiatrówką za 50zł lub gołymi rękami, a porównywać pistolet samopowtarzalny do czarnoprochowca na kulki też dobre.

 

Jak na razie wypisujecie swoje fantazje bo graliście w GTA i tam mieliście Desert Eagle.

 

To samo @1361622928-U485574.pngautor tematu, synku kto do nas może strzelać? z czego? z czarnoprochowca ?:P Jak myślisz o wojnie i o strzelaniu z pistoletów to odwiedź lekarza.

Tyle ze ten inteligentny wyksztalcony jak bedzie chcial miec bron to i tak ja zdobedzie nielegalnie,a napadnieta osoba sie nie obroni bo nie zlamala prawa i takowej broni nie posiada. Bandyci maja bron a zwykly obywatel nie,wtedy mialby kazdy i bandyta nie atakowal by tak chetnie bo by wiedzial ze nie tylko on ma bron.

  79160594027661829163.png

Opublikowano

 

 

Nie rozumiem argumentu - Nie legalizować, bo się wszyscy pozabijają, a tak to nie działało w żadnym państwie w którym jest legalna broń.

 

Jasne, że się nie pozabijają.

 

5d548db2-75d0-40bb-b6dd-171dce9ba52b-620

 

Porównywać kraj mniejszy od polski do USA które są wielkości europy... w dodatku z zupełnie inną mentalnością ludzi. Porównanie jednego stanu USA z GB było by bardziej miarodajne. Strzelaniny między ludźmi zawsze były, są i będą tak samo jak morderstwa, gwałty, przemoc itp. To że raz na jakiś czas znajdzie się jeden debil JEDEN z 323 milionów mieszkańców USA zrobi jakąś sieczkę w miejscu publicznym to nie jest powód żeby pozostałym 99,99% zabierać prawo do broni.

Cyrk.png

Opublikowano

Trochę inaczej to zrozumieliście. Oczywiście że można zabić człowieka dosłownie wszystkim co się ma pod ręką, można to zrobić nawet gołymi rękami. Ale inaczej to wygląda, kiedy bierzemy do ręki maczetę i robimy zamach w kierunku człowieka, a inaczej, kiedy naciskamy na spust, celując z kilku metrów. Mniejsze poczucie winy, mniejszy paraliż i strach przed odebraniem życia, sprawia że prawie każdy jest zdolny do zabójstwa. Zresztą, jak mówicie, są aktualnie dostępne różnego rodzaju bronie z dystansu, zdolne zabić lub wyrządzić poważne szkody, nawet zwykłym pistoletem wiatrówką da się obronić. Wydaje mi się że w Polsce nie mamy do czynienia dziesiątkami gangów w każdej dzielnicy, więc aktualne środki ochrony własnej jak najbardziej wystarczają. A jeśli wam nie wystarczają, to przecież możecie sobie taką broń załatwić, co za problem, przecież to takie proste prawda?

Opublikowano

 

Zakładając, że rząd byłby tak głupi i dał prawo posiadania broni palnej w naszym kraju, nawet przechodząc przez szereg badań psychotechnicznych itd. to wyobraźcie sobie, że spotykacie takiego wykształconego/inteligentnego np. Kajetana P., który wam rżnie rodzinę i was w centrum handlowym z takiego małego fajnego pistoleciku np.Berttki. Nie słyszałem, żeby ostatnio jakiś uczeń w Polsce do szkoły poszedł i terroryzował/zabił kolegów pistoletem. Więc nie porównujcie nas z ju es ej! Z waszych wypocin można wywnioskować, że chodzicie jeszcze do gimby/szkoły średniej i g****o wiecie i podajecie swoje mongolskie teorie :) Myślicie, że pozwolenie na broń tyczyłoby się was?! hahha, wolne żarty.

 

Ktoś tam się naoglądał Buraczka i pierdoli o czarnoprochowcu, że zabić można itd. można zabić nawet wiatrówką za 50zł lub gołymi rękami, a porównywać pistolet samopowtarzalny do czarnoprochowca na kulki też dobre.

 

Jak na razie wypisujecie swoje fantazje bo graliście w GTA i tam mieliście Desert Eagle.

 

To samo @1361622928-U485574.pngautor tematu, synku kto do nas może strzelać? z czego? z czarnoprochowca ?:P Jak myślisz o wojnie i o strzelaniu z pistoletów to odwiedź lekarza.

Tyle ze ten inteligentny wyksztalcony jak bedzie chcial miec bron to i tak ja zdobedzie nielegalnie,a napadnieta osoba sie nie obroni bo nie zlamala prawa i takowej broni nie posiada. Bandyci maja bron a zwykly obywatel nie,wtedy mialby kazdy i bandyta nie atakowal by tak chetnie bo by wiedzial ze nie tylko on ma bron.

 

Tylko, że dana napadnięta osoba nie będzie spełniać wymogów do posiadania broni np. psychicznych to i tak się nie obroni. Każdy broni mieć nie będzie bo to absurd, patologie społeczne strzelałyby do każdego za np. alkohol i pod wpływem dla zabawy. A teraz ktoś chętnie atakuje ludzi z pistoletem?

Opublikowano

 

 

Zakładając, że rząd byłby tak głupi i dał prawo posiadania broni palnej w naszym kraju, nawet przechodząc przez szereg badań psychotechnicznych itd. to wyobraźcie sobie, że spotykacie takiego wykształconego/inteligentnego np. Kajetana P., który wam rżnie rodzinę i was w centrum handlowym z takiego małego fajnego pistoleciku np.Berttki. Nie słyszałem, żeby ostatnio jakiś uczeń w Polsce do szkoły poszedł i terroryzował/zabił kolegów pistoletem. Więc nie porównujcie nas z ju es ej! Z waszych wypocin można wywnioskować, że chodzicie jeszcze do gimby/szkoły średniej i g****o wiecie i podajecie swoje mongolskie teorie :) Myślicie, że pozwolenie na broń tyczyłoby się was?! hahha, wolne żarty.

 

Ktoś tam się naoglądał Buraczka i pierdoli o czarnoprochowcu, że zabić można itd. można zabić nawet wiatrówką za 50zł lub gołymi rękami, a porównywać pistolet samopowtarzalny do czarnoprochowca na kulki też dobre.

 

Jak na razie wypisujecie swoje fantazje bo graliście w GTA i tam mieliście Desert Eagle.

 

To samo @1361622928-U485574.pngautor tematu, synku kto do nas może strzelać? z czego? z czarnoprochowca ?:P Jak myślisz o wojnie i o strzelaniu z pistoletów to odwiedź lekarza.

Tyle ze ten inteligentny wyksztalcony jak bedzie chcial miec bron to i tak ja zdobedzie nielegalnie,a napadnieta osoba sie nie obroni bo nie zlamala prawa i takowej broni nie posiada. Bandyci maja bron a zwykly obywatel nie,wtedy mialby kazdy i bandyta nie atakowal by tak chetnie bo by wiedzial ze nie tylko on ma bron.

 

Tylko, że dana napadnięta osoba nie będzie spełniać wymogów do posiadania broni np. psychicznych to i tak się nie obroni. Każdy broni mieć nie będzie bo to absurd, patologie społeczne strzelałyby do każdego za np. alkohol i pod wpływem dla zabawy. A teraz ktoś chętnie atakuje ludzi z pistoletem?

 

 

Ok. Dajmy broń bandytom ale normalny obywatel niestety zginie bo sie łapami nie bardzo obroni przed czyms takim xD

  79160594027661829163.png

Opublikowano

 

 

 

Zakładając, że rząd byłby tak głupi i dał prawo posiadania broni palnej w naszym kraju, nawet przechodząc przez szereg badań psychotechnicznych itd. to wyobraźcie sobie, że spotykacie takiego wykształconego/inteligentnego np. Kajetana P., który wam rżnie rodzinę i was w centrum handlowym z takiego małego fajnego pistoleciku np.Berttki. Nie słyszałem, żeby ostatnio jakiś uczeń w Polsce do szkoły poszedł i terroryzował/zabił kolegów pistoletem. Więc nie porównujcie nas z ju es ej! Z waszych wypocin można wywnioskować, że chodzicie jeszcze do gimby/szkoły średniej i g****o wiecie i podajecie swoje mongolskie teorie :) Myślicie, że pozwolenie na broń tyczyłoby się was?! hahha, wolne żarty.

 

Ktoś tam się naoglądał Buraczka i pierdoli o czarnoprochowcu, że zabić można itd. można zabić nawet wiatrówką za 50zł lub gołymi rękami, a porównywać pistolet samopowtarzalny do czarnoprochowca na kulki też dobre.

 

Jak na razie wypisujecie swoje fantazje bo graliście w GTA i tam mieliście Desert Eagle.

 

To samo @1361622928-U485574.pngautor tematu, synku kto do nas może strzelać? z czego? z czarnoprochowca ?:P Jak myślisz o wojnie i o strzelaniu z pistoletów to odwiedź lekarza.

Tyle ze ten inteligentny wyksztalcony jak bedzie chcial miec bron to i tak ja zdobedzie nielegalnie,a napadnieta osoba sie nie obroni bo nie zlamala prawa i takowej broni nie posiada. Bandyci maja bron a zwykly obywatel nie,wtedy mialby kazdy i bandyta nie atakowal by tak chetnie bo by wiedzial ze nie tylko on ma bron.

 

Tylko, że dana napadnięta osoba nie będzie spełniać wymogów do posiadania broni np. psychicznych to i tak się nie obroni. Każdy broni mieć nie będzie bo to absurd, patologie społeczne strzelałyby do każdego za np. alkohol i pod wpływem dla zabawy. A teraz ktoś chętnie atakuje ludzi z pistoletem?

 

 

Ok. Dajmy broń bandytom ale normalny obywatel niestety zginie bo sie łapami nie bardzo obroni przed czyms takim xD

 

Gdzie Ci bandyci? to, że dam Ci broń to nie znaczy, że się nią obronisz. Jeśli bandyci  są to mają ją z czarnego rynku. A wątpię, że jakiś bandyta będzie chciał zabijać zwykłych ludzi ot tak. Jakoś nie słyszałem, że u nas w PL bandyta poszedł i zabił normalnego obywatel tak z dupy chyba, że Ty słyszałeś to się podziel artykułem itp.

Opublikowano

 

 

 

 

Zakładając, że rząd byłby tak głupi i dał prawo posiadania broni palnej w naszym kraju, nawet przechodząc przez szereg badań psychotechnicznych itd. to wyobraźcie sobie, że spotykacie takiego wykształconego/inteligentnego np. Kajetana P., który wam rżnie rodzinę i was w centrum handlowym z takiego małego fajnego pistoleciku np.Berttki. Nie słyszałem, żeby ostatnio jakiś uczeń w Polsce do szkoły poszedł i terroryzował/zabił kolegów pistoletem. Więc nie porównujcie nas z ju es ej! Z waszych wypocin można wywnioskować, że chodzicie jeszcze do gimby/szkoły średniej i g****o wiecie i podajecie swoje mongolskie teorie :) Myślicie, że pozwolenie na broń tyczyłoby się was?! hahha, wolne żarty.

 

Ktoś tam się naoglądał Buraczka i pierdoli o czarnoprochowcu, że zabić można itd. można zabić nawet wiatrówką za 50zł lub gołymi rękami, a porównywać pistolet samopowtarzalny do czarnoprochowca na kulki też dobre.

 

Jak na razie wypisujecie swoje fantazje bo graliście w GTA i tam mieliście Desert Eagle.

 

To samo @1361622928-U485574.pngautor tematu, synku kto do nas może strzelać? z czego? z czarnoprochowca ?:P Jak myślisz o wojnie i o strzelaniu z pistoletów to odwiedź lekarza.

Tyle ze ten inteligentny wyksztalcony jak bedzie chcial miec bron to i tak ja zdobedzie nielegalnie,a napadnieta osoba sie nie obroni bo nie zlamala prawa i takowej broni nie posiada. Bandyci maja bron a zwykly obywatel nie,wtedy mialby kazdy i bandyta nie atakowal by tak chetnie bo by wiedzial ze nie tylko on ma bron.

 

Tylko, że dana napadnięta osoba nie będzie spełniać wymogów do posiadania broni np. psychicznych to i tak się nie obroni. Każdy broni mieć nie będzie bo to absurd, patologie społeczne strzelałyby do każdego za np. alkohol i pod wpływem dla zabawy. A teraz ktoś chętnie atakuje ludzi z pistoletem?

 

 

Ok. Dajmy broń bandytom ale normalny obywatel niestety zginie bo sie łapami nie bardzo obroni przed czyms takim xD

 

Gdzie Ci bandyci? to, że dam Ci broń to nie znaczy, że się nią obronisz. Jeśli bandyci  są to mają ją z czarnego rynku. A wątpię, że jakiś bandyta będzie chciał zabijać zwykłych ludzi ot tak. Jakoś nie słyszałem, że u nas w PL bandyta poszedł i zabił normalnego obywatel tak z dupy chyba, że Ty słyszałeś to się podziel artykułem itp.

 

 

No nie chodzą jak w ameryce i nie zabijają przechodnia bo tak,ale mysle że wiesz mniej wiecej co mam na mysli mówiąc to.

  79160594027661829163.png

Opublikowano

 

 

 

 

 

Zakładając, że rząd byłby tak głupi i dał prawo posiadania broni palnej w naszym kraju, nawet przechodząc przez szereg badań psychotechnicznych itd. to wyobraźcie sobie, że spotykacie takiego wykształconego/inteligentnego np. Kajetana P., który wam rżnie rodzinę i was w centrum handlowym z takiego małego fajnego pistoleciku np.Berttki. Nie słyszałem, żeby ostatnio jakiś uczeń w Polsce do szkoły poszedł i terroryzował/zabił kolegów pistoletem. Więc nie porównujcie nas z ju es ej! Z waszych wypocin można wywnioskować, że chodzicie jeszcze do gimby/szkoły średniej i g****o wiecie i podajecie swoje mongolskie teorie :) Myślicie, że pozwolenie na broń tyczyłoby się was?! hahha, wolne żarty.

 

Ktoś tam się naoglądał Buraczka i pierdoli o czarnoprochowcu, że zabić można itd. można zabić nawet wiatrówką za 50zł lub gołymi rękami, a porównywać pistolet samopowtarzalny do czarnoprochowca na kulki też dobre.

 

Jak na razie wypisujecie swoje fantazje bo graliście w GTA i tam mieliście Desert Eagle.

 

To samo @1361622928-U485574.pngautor tematu, synku kto do nas może strzelać? z czego? z czarnoprochowca ?:P Jak myślisz o wojnie i o strzelaniu z pistoletów to odwiedź lekarza.

Tyle ze ten inteligentny wyksztalcony jak bedzie chcial miec bron to i tak ja zdobedzie nielegalnie,a napadnieta osoba sie nie obroni bo nie zlamala prawa i takowej broni nie posiada. Bandyci maja bron a zwykly obywatel nie,wtedy mialby kazdy i bandyta nie atakowal by tak chetnie bo by wiedzial ze nie tylko on ma bron.

 

Tylko, że dana napadnięta osoba nie będzie spełniać wymogów do posiadania broni np. psychicznych to i tak się nie obroni. Każdy broni mieć nie będzie bo to absurd, patologie społeczne strzelałyby do każdego za np. alkohol i pod wpływem dla zabawy. A teraz ktoś chętnie atakuje ludzi z pistoletem?

 

 

Ok. Dajmy broń bandytom ale normalny obywatel niestety zginie bo sie łapami nie bardzo obroni przed czyms takim xD

 

Gdzie Ci bandyci? to, że dam Ci broń to nie znaczy, że się nią obronisz. Jeśli bandyci  są to mają ją z czarnego rynku. A wątpię, że jakiś bandyta będzie chciał zabijać zwykłych ludzi ot tak. Jakoś nie słyszałem, że u nas w PL bandyta poszedł i zabił normalnego obywatel tak z dupy chyba, że Ty słyszałeś to się podziel artykułem itp.

 

 

No nie chodzą jak w ameryce i nie zabijają przechodnia bo tak,ale mysle że wiesz mniej wiecej co mam na mysli mówiąc to.

 

Próbuje z tamtego posta przefiltrować informacje, ale myślę, że wystarczy zmienić prawo co do bandytów/złodziei itd. bo na razie jest absurdalne i to ma się pewnie na porządku dziennym, gdzie była sprawa, że do "kolesia mieszkania w bloku przyszedł złodziej ten go nakrył w chacie i rabuś uciekł na klatkę schodową koleś go tam złapał i zajebał, po czym usłyszał oskarżenie, że zabił typa i jest winny" i inne niedorzeczne przepisy prawne. Z tą bronią bym odpuścił, bo ktoś na początku może być normalny, a potem kogoś odjebie z kopyta. A takie zmiany dałyby dużo do myślenia temu co porywa się na kogoś życie lub zdrowie.

Opublikowano

 

Próbuje z tamtego posta przefiltrować informacje, ale myślę, że wystarczy zmienić prawo co do bandytów/złodziei itd. bo na razie jest absurdalne i to ma się pewnie na porządku dziennym, gdzie była sprawa, że do "kolesia mieszkania w bloku przyszedł złodziej ten go nakrył w chacie i rabuś uciekł na klatkę schodową koleś go tam złapał i zajebał, po czym usłyszał oskarżenie, że zabił typa i jest winny" i inne niedorzeczne przepisy prawne. Z tą bronią bym odpuścił, bo ktoś na początku może być normalny, a potem kogoś odjebie z kopyta. A takie zmiany dałyby dużo do myślenia temu co porywa się na kogoś życie lub zdrowie.

 

 

Bo broń służy do obrony, a nie wymierzania sprawiedliwości. Po co zabijać typa, który jest odwrócony plecami i ucieka? Samosądów chcesz?

 

Ameryka taka wolność i każdy może mieć broń, tylko że szkołach uczy się dzieciaków procedur na wypadek strzelanin, a w socjalistycznej Europie nie mamy tego problemu. Bo niby bandyta i tak będzie miał broń, ale u nas dzieciaki i dilerzy nie biegają z klamkami.

Bóg to twoje sumienie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...