Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Stabilny] Artemida Mu 1000x - Season 6 - NoDonate/NoWebShop -POLSKI SERWER-


ArtemidaMu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 242
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam moj znajomy nie moze wbic ah mu sie uruchamia ale pozniej zero reakcji windows 7 jakies pomysly ?

A serwer nawet nawet zapraszam.

Niech znajomy doda main do "Opcji wydajności".

ee45c5422d3e9.png

 

 

Opublikowano

witam, sciagam clienta z gra wypakowuje go i kiedy wchodzi do folderu klikajac dwa raza na main wiesza mi sie folder, jakies rady? ps. link do patcha nie dziala

Opublikowano

Ten drop boxów w vulcanus to jakaś masakra. 2h i 0 a ludzie pisali, że i na nocce nie dropnęło.

Drop boxow specjalnie nie jest duży ponieważ dropią z nich dobre itemy :)

2748614472756671449386.gif

Opublikowano

12 osob online? sciagam ale jak bedzie taka lipa to szybko podziekuje 

Patrzysz na serwer 100x 

 

Zmień na 1000x na stronie , aktualnie 87 online.

 

Ustawie jako główny 1000x : )

2748614472756671449386.gif

Opublikowano

Dajcie spoty do vulcanus albo większy drop boxów. 8h i żaden nie wyleciał. Dodatkowo to sprawi rywalizację gensów bo obecnie ze 3 postacie afk na vulcanusie i wieje nudą.

Opublikowano

Serwer traci graczy pomalu, odchodza Ci ktorzy wbili juz maxymalne staty. Serwer jest naprawde spoko, ale po wbiciu maxow i uzbieraniu setu zbytnio nie ma co robic ;/ Sam zastanawialem sie o odejsciu, ale chce zapytac czy Gr wchodzi w gre ? Moze byc po 100 rr, po GR 6k pkt do rozdania + jakas nagroda... Nie musi byc to item + fo.

 

Ja i wielu graczy Artemidy czekamy na odpowiedz ;)

Opublikowano

Serwer traci graczy pomalu, odchodza Ci ktorzy wbili juz maxymalne staty. Serwer jest naprawde spoko, ale po wbiciu maxow i uzbieraniu setu zbytnio nie ma co robic ;/ Sam zastanawialem sie o odejsciu, ale chce zapytac czy Gr wchodzi w gre ? Moze byc po 100 rr, po GR 6k pkt do rozdania + jakas nagroda... Nie musi byc to item + fo.

 

Ja i wielu graczy Artemidy czekamy na odpowiedz ;)

to proste - zagraj w coś innego albo wyjdz na świeże powietrze ^^ pogadaj z żywymi na żywo hehe,zerwij kajdany połam bat ^^ puki nie jest jeszcze za pużno

Opublikowano

w sprawie grand resów trzeba coś pomyśleć na pewno nie beda to itemy full options . :)

Coś takiego co nie da odskoczni dla osób klepiących non stop resy a jednak ulatwi rozgrywke  

2748614472756671449386.gif

Opublikowano

99% serwera na botach, masa gimbów więc nawet jakby ktoś chciał sobie poexpić to zaraz ktoś pk i jeszcze zwyzywa, mało ludzi. Serwer niezbyt przyjemny

Opublikowano

99% serwera na botach, masa gimbów więc nawet jakby ktoś chciał sobie poexpić to zaraz ktoś pk i jeszcze zwyzywa, mało ludzi. Serwer niezbyt przyjemny

za to uwielbiam polskie servery :DDDD

Odcinam się od tej wypowiedzi ^^ server z*******y gram od startu...

-w lorce zawsze masa sklepów za blessy/soule = handel jest 

-Duzo gildii = rywalizacja jest

-prawda afki sa ale to jak wszedzie kazdy lubi przyjsc na gotowe = nie widze nic zlego w tym jak lubisz siedz przy kompie 24h

-pk to w koncu mu ^^ pilnuj spota albo placz na /post

- ludzi ciagle przybywa 80-120 online 

- są ludzie z fullem i full setem ale to wgl nie przeszkadza w grze

POLECAM KAZDEMU TEN SERVER wczesniej gralem tylko na low rate ale to na takich ratach da sie wyciagnac co najlepsze z tej gry

ustawienia genialne i wierze ze da sie jeszcze wiecej z tego wyciagnac i dodac kilka nowosci np.jakies nowe bossy goldy poprawa eventow np tego w dev3 nie pamietam nazwy xD

wielki +_ dla serva

Opublikowano

dalej gowniany serwer z polaczkami co bez powodu zabijaja na spotach ludzi online . odradzam serwer , tak mozecie sobie teraz hejtowac na mnie^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...