Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Stabilny] Artemida Mu 1000x - Season 6 - NoDonate/NoWebShop -POLSKI SERWER-


ArtemidaMu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spróbuję wbić ale pewnie nie będzie działać bo większość serwerów nie chodzi u mnie przez win 10.

Klasy są jakoś zbalansowane? I czy idzie dorwać pt bo samemu ciężko będzie expić na początku?

  • Odpowiedzi 242
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

O dziwo działa. Jak na tą chwilę serwer wydaje się być pusty... /post martwy, ludzi też niespecjalnie widać na początkowych lokacjach.

Opublikowano

O dziwo działa. Jak na tą chwilę serwer wydaje się być pusty... /post martwy, ludzi też niespecjalnie widać na początkowych lokacjach.

Trafiłeś na taki przedział czasowy że osoby były afk :)

Wieczorami jest lepiej :)

 

 

Online jest nie mniejsze niż 50 ,  wacha  się w granicach 60-80-+

 

Fotka z dziś około 23:30-00:00 

 

1167814630057451449386.jpeg

2748614472756671449386.gif

Opublikowano

Serdecznie zapraszam na serwer , gwarantujemy stabilność , fajną zabawę  i lekko zmianę wyobrażenia na temat serwera Mu.

Większość serwerów opiera się na grand resach , itemach które można kupić na stronie  , u nas tego nie ma !!

To w co się ubierzesz zależne jest od tego czy wydropisz czy wyhandlujesz :) 

 

2748614472756671449386.gif

Opublikowano

Przydaloby się ożywic troche niektore eventy/npc bo są nieużywane...mowa tu o gaionie,doppelganger,npc od cherry blossom,chaos card master cos można do nich powrzucac żeby opłacilo sie tam chodzic albo wymieniac na itemy u npc(cherry blossom,chaos card master)..co o tym sądzisz?

Opublikowano

Przydaloby się ożywic troche niektore eventy/npc bo są nieużywane...mowa tu o gaionie,doppelganger,npc od cherry blossom,chaos card master cos można do nich powrzucac żeby opłacilo sie tam chodzic albo wymieniac na itemy u npc(cherry blossom,chaos card master)..co o tym sądzisz?

Jak najbardziej , w weekend wyjdzie update co da nowe dojścia do exe oraz poprawi wartościowość eventów :)

2748614472756671449386.gif

Opublikowano

zapraszam na server. gram tutaj od 2tygodni administracja super i event codziennie chociaz malutki! Admin spoko i zawsze pomaga jak tylko jest przy pc. Ludzie mili i rywalizacja widoczna jest coraz czesciej. CS bedzie panowie za tydzien to poszalejemy! gracze z kazdego konca swiata a administracja szprecha po angielsku jak bum cyk cyk

Opublikowano

Jak na tą chwilę jedyny serwer godny polecenia. Niektórzy mogli by się nauczyć, że 100 online bez itemów za hajs to nic nadzwyczajnego.

Opublikowano

Tylko szkoda , ze nie gram tu od 2tyg a moich 5 postaci pisze , ze sa ciagle online jak i większość graczy a tak.nie jest , ale zycze powodzenia serwer spoko:D

Opublikowano

Tylko szkoda , ze nie gram tu od 2tyg a moich 5 postaci pisze , ze sa ciagle online jak i większość graczy a tak.nie jest , ale zycze powodzenia serwer spoko:D

Na liscie online na www faktycznie jest z 7 osób których nie ma w grze , zawieszone.

Oczywiście noramlnie te osoby mogą grac a także w żadnym stopniu to nie przeszkadza w rozgrywce serwera.

Musiał bym resnac serwer ale nie chce tracić naszego UPTIME 100% :)

Serwer cały czas się rozwija , wdrażamy poprawki , nowi gracze przybywają.

 

Serdecznie zapraszam :)

2748614472756671449386.gif

Opublikowano

wbilbym ale pewnie kazdy juz w fullu chodzi : P

 

Widziałem na serwerze 2 osoby z wingami 3rd a sporo ich widziałem. Mało osób ma kompletny set z np +ref+luck a co dopiero jakis +11/+15 (bajka)

Opublikowano

wbilbym ale pewnie kazdy juz w fullu chodzi : P

Itemy tylko z dropu tak że  nie jest tak latwo :) To nie serwer z Gr gdzie ludzie tylko expią by zdobyć itemy :)

 

Warto wbijac !!

2748614472756671449386.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...