Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.13.2][Survival] mc.antybeton.eu


coalaa

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 340
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Chec oddania nie znaczy ze serwer przestaje istniec.

Bedzie dzalac, ja jedynie bede rzadziej na nim.

I tak polecam go szczegolnie na dlugie zimowe wieczory.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Szczesliwych i radosnych Swiat Bozego Narodzenia zyczy ekipa serwera dla wszystkich.

Mimo ze swieta, zapraszamy.

Opublikowano

Swieta, swieta i po swietach. Szczesliwego nowego 2018 roku,

takze na naszym serwerze zyczy ekipa antybetonu.

Opublikowano
Dnia 2.1.2018 o 01:59, lolzere napisał:

@coalaa

bez jaj ze ja dalej mam bana

Pytania i uwagi prosze pisac na PW.

Wpisy tutaj dotycza tylko prezentacji serwera.

A przy okazji pozdrawiam i zapraszam

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Dnia 20.2.2018 o 22:44, MineUserFaker napisał:

Polecam serdecznie!

Eustaszek :)

Dziekuje za wpis. Szkoda ze po 3,5 latach dzialania serwera tak male zainteresowanie.

Totalnie za darmo a ludzi brak.

Swiadczy o tym ze albo zrobilem dupiaty serwer albo ludzie kasy na Premium nie maja,

skoro tak malo ludzi gra.  Faktem jest ze serwer nie dla dzieci, bo zabijanie, cheatowanie i kradziez sa tu surowo zabronione (ban na zawsze).

Faktem jest takze ze ci co mysla ze sa pepkiem tego swiata tez nie beda mogli zaszpanowac, kupujac za

realne pieniadze dodatkowe moce.

No i chyba co najgorsze , co moze byc powodem to to ze trzeba myslec i umiec czytac. A to prawdziwe wyzwanie.

Potem wdrozyc to w zycie.

 

Rece i szczeka opada jak sie widzi jakie "elementy" graja na innych serwerach, tu reklamowanych.

A ile kasy wydawaja na SMS-y ? A co, stac mnie - takie komentarze slysze.

Pozdrawiam tych co wbili i tych co wbija na serwer.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Przypomne tylko ze serwer jest wymagajacym serwerem, nie tylko pod wzgletem jakosciowym, lecz takze technicznym.

Zalecane uruchamianie launchera z min.2 GB Ramu. Wszystko opisane jest po drodze (jedynej) do miasta.

Zabijanie i kradziez sa zabronione.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Mozliwy reset doswiadczenia i zdobytych rang. Na zyczenie starych graczy, takze dostep do przypisanych dzialek.

Mapa sie nie zmieni lecz mozliwy jest wybor mapy. Czyli brak mozliwosci przejscia z mapy na mape.

Mapy oczywiscie do wgladu pod: dynmap.antybeton.eu

 

Opublikowano

Swietujemy poczatek 4-tego roku obecnosci serwera. Z tej okazji

dzis od godz. 18.30 do jutra 21.04.2018, do 20.10 cenne prezenty ze slimefun.

Resetu nie bedzie.

Opublikowano

Widze ze mpcforum umiera. Trudno sie dziwic, jak otwieranie strony tak dziala.

Szkoda, byl kiedys dobry. Prezentacja tutaj to jak jej brak- znaczy to samo.

  • Biter. zmienił(a) tytuł na [1.12][Survival] mc.antybeton.eu
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Serwer potrzebuje mechanika samochodowego. Mamy lekarza, elektryka, i wielu innych.

Dynmapa dziala.

Polecam.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Poszukiwany ktos kto kocha Minecrafta, aby w pozniejszym czasie przejac jego zarzadzanie.

Znajomosc serwera konieczna. Komunikatywnosc (TS3) mile widziana.

Co za to ?

- wdziecznosc lub nie uzytkownikow

- ciekawe (naprawde) kontakty

 

Zapraszam do kwadratowej piaskownicy.

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Nowa edycja w  wersji na 1.13. Slimefun nie dziala i nie bedzie wiecej aktualizowany.

Tak wiec survival w 100 %. Chroniony protectcore. Dzalki (cuboidy) na zyczenie robione przez admina.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mialo nie byc a jest.  Jest mcmmo, windy (lift) dzialki do kupienia i postawienia w dowolnym miejscu mapy.

Mapa wielkosci 8000 w kazda strone. Dynmapa, moby  na hard.

Zapraszam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...