Skocz do zawartości

7.x Blackhand.pl - pierwszy polski serwer Legion

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 780 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Witajcie!

Zapraszamy na pierwszy (i jedyny) Polski serwer World of Warcraft z dodatkiem Legion.

Nad projektem pracujemy już ponad połtora roku i nigdy z niego nie zrezygnujemy ;)

Liczymy na sporą liczbę graczy, co pozwoli na znalezienie większej ilości nawet najdrobniejszych błędów.

Za pomoc w rozwijaniu serwera i czynienia go lepszym będziemy Was nagradzać.

Progres:

Serwer stoi na patchu 7.x. Nie jest to kolejny serwer oparty o gotowcu dostepnym publicznie jak 99% serwerow na nizszych dodatkach. Content MoP, WoD i Legion tworzymy od całkowitego zera. Wiemy, że jesteście przyzwyczajeni do serwerów znacznie lepiej oskryptowanych ale tutaj praktycznie wszystko robimy sami. Aktualny postep prac mozna sledzic na naszej stronie.

Historia:

Serwer zaczęliśmy tworzyć w czerwcu 2015r.

W lipcu zeszłego roku zostały otwarte ALPHA testy i trwały kilka tygodni. Po ALPHA testach serwer był wyłączony dla Graczy, a my nad nim pracowaliśmy.

Serwer od 18 grudnia od znajduje się w fazie OPEN BETA. (postacie po Becie nie będą kasowane)

Aktualnie serwer jest przygotowywany pod Legion i otwarcie nastąpi 09.01.2017r.

Ekipa:

Aktualnie w administracji znajdują się 4 osoby (dokładny skład dostępny na forum).

Nadal jednak poszukujemy nowych członków ekipy.

Jeżeli znasz podstawy C++ lub/i MySQL napisz do mnie priv. na naszym forum.

Każda pomoc się liczy. Same chęci auto-rozwoju i dobre nastawienie są już dobrym początkiem do rozpoczęcia pracy.

Wokół programowania krążą mity i legendy. Jednak w rzeczywistości wystarczy logiczne myślenie i dobra organizacja pracy.

Aby być na bieżąco, zapraszamy na naszą stronę oraz Team Speak 3.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Informacje:

Wesja serwera: 7.x

Drop rate: 2x

Exp rate: 3x

PvP rate: 2x

WWW - http://blackhand.pl

Forum - http://forum.blackhand.pl

TS3: ts.blackhand.pl

Aby móc grać na serwerze należy korzystać z oficjalnego Launchera Blackhand.

Dokładne informacje jak zagrać dostępne są na stronie głównej w zakładce "Jak zagrać?" lub TUTAJ.

(Windows 8/10 może wykrywać Launcher jako szkodliwe oprogramowanie. Wynika to z braku jakiś certyfikatów itp. Launcher napisałem osobiście i zapewniam, że wszystko jest z nim w porządku)

Pani Kasia

No najlepiej usunąć stary temat bo za dużo negatywów i założyć nowy :)

Raty serwera x2? Haha współczuje tym co będą tam expic co 3lvl na gridzie, po za tym nie widzicie że serwer i tak nie wypali?

Już jesteście zagubieni i sami nie wiecie co robicie  zresztą co widać po Twoim komentarzu na shoutboxie

"@  Ravel (21 March 2016 - 17:41)PRZYPOMINAM, że jak robimy jakiś update i wrzucamy wszystko na raz to nie znaczy, że udostępnimy Wam cokolwiek blizzlike. To jest nadal BETA. Czy ktoś kiedykolwiek powiedział, że z poprzednim update udostępnimy Wam w 100% działające pandy? Pracujemy nad tym a Wasz płacz, że nie oddaliśmy Wam idealnie wszystkiego oskryptowanego jest co najmniej demotywujący, bo siedzimy przy serwerze kilka godzin dziennie tylko po to, żeby czytać jak spamujecie, że coś tam nie działa. Odechciewa się wszystkiego. Od teraz jakikolwiek post na Shoutboxie na temat bugów lub jakikolwiek komentarz dotyczący offline serwera (do 01.04) zakończy się banem na czas nieokreślony."

Ile czasu będziecie się zasłaniać tym że to jest nadal beta nadal beta... Hah to jest nadal beta już z pół roku a i tak nic nie widać zmian, jesteście na etapie Pand przy czym całe cata leży a przed wami jeszcze WoD.

Dajcie sobie siana chyba że chcecie opłacać serwer bezsensownie jeszcze przez 2 lata zanim wystartuje...

Edytowano przez Galnik

Ja na razie odpocznę od tego serwera bo ELL mnie wkurzył. Otrzymałem perma na shoutboxie za napisanie "Co robią alluchy gdy widzą horde? Spierdalają. :D)

Na razie podziękuję, ale jak ktoś chce pograć to polecam, i nie piszcie nic na shoutboxie bo bana dostaniecie :)

Pani Kasia

Wiecie co patrzyłem te firestormy, blackhandy i po prostu poszedłem na globa.. 3/4 rzeczy nie działa.

giphy.gif

Autor tematu Napisano (edytowany)

@Galnik

No najlepiej usunąć stary temat bo za dużo negatywów i założyć nowy  :)

Poprzedni temat dotyczył ALPHY, a ten dotyczy ogólnie serwera. W tamtym temacie nie było prawie żadnych negatywnych opinii (temat jest w koszu, dla zainteresowanych można sobie zobaczyć tutaj: http://www.mpcforum.pl/topic/1421955-612-wod-blackhandpl-pierwszy-polski-serwer-wod/).

Widać, że nie masz totalnie żadnego pojęcia o programowaniu i tworzeniu serwera. To nie jest jeden z tych gotowców, na których stoi 99% serwerów classic, tbc, wotlk i mop. Praktycznie wszystko musimy pisać powyżej wotlka od zera (a poniżej wotlka jest równie dużo pracy). Nie da się stworzyć serwera WoDa w ciągu miesiąca czy nawet sześciu. Dlatego nikt w Polsce odkąd wystartował Blackhand nawet nie zaczął go tworzyć. No i nie zasłaniamy się żadną betą. To jest BETA - po prostu. Każdy o tym wie i każdy liczy się z błędami, bo własnie po to jest BETA, żebyśmy je (po uprzednim zgłoszeniu ich przez Graczy) naprawili.`

Już jesteście zagubieni i sami nie wiecie co robicie  zresztą co widać po Twoim komentarzu na shoutboxie

Zagubieni? Mój komentarz na shoutboxie to ostrzeżenie dla kilku dzieciaków z forum, aby zakończyć bezsensowny spam i płacz.

@DiabloXPL

Dostałeś bana na 24h za przekleństwo (normalnie byś nie dostał, ale podobno spamowałeś już wcześniej).

@bizo97

Nie porównuj Blackhanda z innymi serwerami bo my jeszcze oficjalnie nie wystartowaliśmy ;)

Edytowano przez ravell

W moim odczuciu, macie strasznie brzydką stronę.
Moim zdaniem jest nieestetyczna. Tło/obrazek z góry jest rozciągnięty. Widać dużo niedoróbek. Obrazek przy stopce się nie skaluje i zostają dwie dziury między krańcami itd. itd. Każdy kto się trochę przypatrzy, zobaczy takie beznadziejne błędy.

Na domiar widać że strona pracuje na FusionCMS i to najprawdopodobniej z nulleda. Po co usuwaliście wszystkie tagi, stopki itd. z informacjami że to Fusion? Na licencje was nie stać? Czy chcecie się pochwalić jaką dobrze oskryptowaną stronę zrobiliście.... wróć..   zje****ście bo nawet darmowe theme są lepsze od waszej strony.

Nie chcę nikogo obrazić. Nie zależy mi na waszym serwerze. Chcę tylko podpowiedzieć co zrobiliście źle i co możecie zrobić lepiej. To wasza sprawa co z tym zrobicie.

Pani Kasia

@1361622928-U485574.pngmrbrick

Dzięki za Twoją opinie.

Strona jest już w aktualnym stanie od kilku miesięcy i nikt się jeszcze na nią nie skarżył. Nie oznacza to jednak, że nie będziemy brać pod uwagę Twoich uwag.

Widać dużo niedoróbek.

Napisałeś o rozciągniętym tle i nieskalowalnej stopce. Jakie niedoróbki miałeś jeszcze na myśli, bo wymieniłeś tylko dwie? 

A to jakaś zbrodnia jak korzysta się z Fusiona? 90% serwerów używa phpBB (co wygląda i działa tragicznie). Reszta z przerobionego Fusiona. W tej chwili na stronie jest więcej mojego kodu niż samego Fusiona. Chociażby z tego powodu, że Fusion wspiera serwery do CATA. Z czasem kod Fusiona całkowicie zniknie ze strony Blackhanda, bez obaw (przypominam, że serwer jest w fazie BETA i testujemy wszystko co jest związane z projektem (strone, forum, tsa itp.), nie tylko serwer).

to najprawdopodobniej z nulleda

Najpierw piszesz, że nie jesteś pewien czy to wersja nulled a w kolejnych zdaniach:

Na licencje was nie stać?

bezpośrednio sugerujesz, że jest to wersja nulled. Trochę to niespójne. Jakby na siłę szukanie powodów do napisania negatywnego komentarza.

Z pewnością do oficjalnego otwarcia serwera strona będzie poprawiona. Jeszcze raz dzięki za sugestie, choć akurat te powinny być raczej zgłoszone w bugtrackerze u nas na forum a nie tutaj.

Zagubieni? Mój komentarz na shoutboxie to ostrzeżenie dla kilku dzieciaków z forum, aby zakończyć bezsensowny spam i płacz.

Ja bym zalecał okazywanie większego szacunku do ludzi, którzy poświęcają swój czas na testowanie tego tematu. Ten post jak rozumiem był skierowany do mojego komentarza na shoutboxie a jeżeli osobę, która praktycznie sama (z kilkoma wyjątkami) testowała questy w Pandarii i poświecała nawet kilka godzin dziennie tylko po to żeby to zgłosić na forum a na końcu zostać nazywanym dzieciakiem to nie wiem czy jest powód żeby kontynuować "pracę" nad testowaniem.

@ravell

Fusion wspiera TBC jeżeli nie Vanille, tylko trzeba drobną modyfikacje dopisać.
Nie wiem ile tam kodu dopisałeś, ale czy nie uważasz za chamskie to że ( jeżeli dopisałeś nawet 50% 80% a strona i tak widać na Fusion pracuje), usunięcie wszelkich stopek i informacji? To tak jakbyś bazował na czymś, zmodyfikowałbyś to, a twórców orginału (na którym opiera się twój mod) miałbyś w dupie. Podpisujesz się pod jakimś procentem Fusiona, który jeszcze w waszej stronie JEST!

Sugerowałem że to może być nulled, bo najczęściej nulledy mają właśnie pousuwane stopki.
Zresztą i tak mogę napisać do twórców Fusiona (ba! jednego mam w znajomych na skype) i zobaczą czy to nulled.

Do tego
Nie wiem kim trzeba być żeby wykorzystywać w newsach logo blizzarda
LOGO

I to jeszcze w tak badziewnej jakości.

Nie chodzi mi tu o żadne udupenie kogoś. Liczą się zasady.
Lepiej samemu zrobić coś gorszego, niż podpisać się pod czyjąś pracą.

Edytowano przez mrbrick

@harock66

Nie pamiętam czy też spamowałeś czy nie. Ten komentarz był kierowany TYLKO do osób, które notorycznie spamują.

A jeśli spamowałeś to chciałbym zaznaczyć, iż to że jeśli ktoś zgłasza bugi i testuje różne rzeczy związane z serwerem nie upoważnia go do bycia ponad innymi Graczami, którzy również robią to samo. Każdy jest równy i każdy musi przestrzegać zasad.

Choć macie trochę racji, komentarz zniknie a "śmieszki" będą dostać permy na shutboxa i już ;)

Pani Kasia

Napisałem jeden post na shoutboxie a i tak bugi nie były jego głównym tematem. Na shoutboxie notorycznie spamuje jedna osoba i raczej wiesz o kim mowa...

@Galnik

No najlepiej usunąć stary temat bo za dużo negatywów i założyć nowy  :)

Poprzedni temat dotyczył ALPHY, a ten dotyczy ogólnie serwera. W tamtym temacie nie było prawie żadnych negatywnych opinii (temat jest w koszu, dla zainteresowanych można sobie zobaczyć tutaj: http://www.mpcforum.pl/topic/1421955-612-wod-blackhandpl-pierwszy-polski-serwer-wod/).

Widać, że nie masz totalnie żadnego pojęcia o programowaniu i tworzeniu serwera. To nie jest jeden z tych gotowców, na których stoi 99% serwerów classic, tbc, wotlk i mop. Praktycznie wszystko musimy pisać powyżej wotlka od zera (a poniżej wotlka jest równie dużo pracy). Nie da się stworzyć serwera WoDa w ciągu miesiąca czy nawet sześciu. Dlatego nikt w Polsce odkąd wystartował Blackhand nawet nie zaczął go tworzyć. No i nie zasłaniamy się żadną betą. To jest BETA - po prostu. Każdy o tym wie i każdy liczy się z błędami, bo własnie po to jest BETA, żebyśmy je (po uprzednim zgłoszeniu ich przez Graczy) naprawili.`

@DiabloXPL

Dostałeś bana na 24h za przekleństwo (normalnie byś nie dostał, ale podobno spamowałeś już wcześniej).

@bizo97

Nie porównuj Blackhanda z innymi serwerami bo my jeszcze oficjalnie nie wystartowaliśmy ;)

@ravell

Ja nie mam pojęcia programowaniu a Ty kompletnie o jego tworzeniu...

Trzeba było w ogóle nie tworzyć tej strony ani otwierać tego serwera tylko zrobić to dopiero jak już "coś" byłoby zrobione..

Zamiast tego ravell ugania się na shoutboxie za grupką gimbazy która co chwila spamuje o tym jak będzie wyglądać jutro, z takim podejściem serwer NIE powstanie nigdy masz moje słowo.

PS; Evron miał rację co do Ciebie 

Ok, ok. Dzięki Panowie za informacje i przepowiednie, że serwer nie powstanie i nic nie umiemy.

Każdy może sobie sprawdzić changelog w naszym Launcherze (od bety).

A serwer już stoi od czerwca, więc zapewniam, że skoro tyle go robimy to go z pewnością dokończymy.

Wesołych Świąt :)

Płaczecie na ten serwer jak dzieci, a pamiętacie jak było z Atlantissem, serwer Cata bez Cata a teraz jest jednym z najlepszych. Nie mówię, że z BH będzie identycznie ale i tej opcji nie wykluczam, czas pokaże. Gdyby ktoś chętny jeszcze chciał im pomóc w skryptowaniu to poszłoby o wiele szybciej.

Może tym ciągłym "Dzień dobry", "Dobranoc" ?

Sam się o to prosisz a potem płaczesz, litości.

0 info od administracji, serwer miał byc wczoraj o 21:00 on dzisiaj jest 14:21 i dalej off.

Chyba zrezygnuje.

Btw. osoby które mają bany na shoutboxa nie widzą co się dzieje na shoutboxie... A iż główne informacje są na shoutboxie to lipa.. A ostatni changelog był 29 marca.

Edytowano przez DiabloXPL

Są informacje na shoutboxie, więc nie kłam, że nie ma od nas informacji żadnej. Jak masz bana to możesz czytać shoutboxa jak się wylogujesz z konta.

Są informacje na shoutboxie, więc nie kłam, że nie ma od nas informacji żadnej. Jak masz bana to możesz czytać shoutboxa jak się wylogujesz z konta.

Mniej więcej kiedy będzie serwer on ?

Instancję itp. zostały dodane. Apel do graczy, bardzo proszę zaczynajcie po stronie Hordy bo nie ma wystarczającej ilości graczy do testowania instalacji :(

Edytowano przez harcok66

Wiecie co patrzyłem te firestormy, blackhandy i po prostu poszedłem na globa.. 3/4 rzeczy nie działa.

Znaleźć nie pobugowany serwer WOD i to dodatkowo polski to jak szukać igły w stogu siana.

Znaleźć nie pobugowany serwer WOD i to dodatkowo polski to jak szukać igły w stogu siana.

Wydaję mi się, że wolałbym szukać tej igły.

Jeżeli pomogłem Daj + I'll be happy :)

Wystarczy kliknąć :)

giphy.gif

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 780 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...