Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

7.x Blackhand.pl - pierwszy polski serwer Legion


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwer otwarty 2 lata? Wy nie potraficie się skupić na jednym contencie i dokończyć go przynajmniej w 90% tylko przeskakujecie w poszukiwaniu fameu i ludzi chwaląc się jako pierwszy i jedyny taki... Człowieku weź się nie ośmieszaj i lepiej zwiń interes, bo po paru dniach będziesz musiał tylko dopłacać ^ ^

Jeżeli pomogłem Daj + I'll be happy :)


Wystarczy kliknąć :)


giphy.gif

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer online!

 

Evron, widać w Twoich wypowiedziach jak bardzo nie masz pojęcia o tworzeniu serwera i Twój skrajny brak niewiedzy powinien dawać Ci do zrozumienia, że nie powinieneś się w ogóle na ten teamt wypowiadać. Nie wiem kto tutaj się bardziej ośmiesza...

Opublikowano

Masz rację, nie mam bladego pojęcia o tworzeniu serwera, ale znam się na tej grze bardzo bardzo dobrze, grubo ponad 10 lat stażu jak już nie 11 do czegoś zobowiązuje. Reklamujecie ten serwer jak cholera, przyciągacie krzykliwym hasłem jako "the best Legion server in the world" i "Blackhand is one of the biggest World of Warcraft: Legion server in the world." Takiego owijania w bawełne i laniu wody w życiu nie widziałem. Jak możecie nazywać swój serwer najlepszym skoro prawie wszystko jest niedokończone i niepoprawione. Jak możecie nazywać swój serwer "the BIGGEST WOW Legion" skoro nawet serwer nie miał premiery, a wszystkich postaci jest 825, POSTACI! nie graczy naet wasze forum jest całkowicie martwe... to jest żałosne... Ogólnie jestem też ciekaw skoro serwer istnieje dwa lata, to ile razy zmienialiście ekspansję, bo z tego co pamiętam Enigma Wow był twoim projektem w 2015 roku na wotlku, przenieśliście się na wod, a później Legion. Ile razy jeszcze będziecie zmieniać i tłumaczyć się, że wszystko jest okej? Może wyprzedziliscie Blizzarda i projektujecie własny dodatek? Hahaha stary jesteś smieszny. Reszty administracji nie znam, ale jeśli są chociaż w połowie tacy jak ty to przyszłość tego serwera widzę jako "Error displaying the error page: Application Instantiation Error" :) Trzymaj się :)

Blackhand.pl - the best Legion server in the world! 

 

UPDATE:

826 POSTACI - Jakiś nieszczęśnik nie wie w jakie gó*no się pakuje :)

Jeżeli pomogłem Daj + I'll be happy :)


Wystarczy kliknąć :)


giphy.gif

Opublikowano

Tak, tak  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :D  :D  :D  :D  :D  :D

Jak nie znasz agliekiego i nie widzisz różnicy w "the biggest" a "one of the biggest" to radzę użyć translatora xD

Płacz sobie tutaj do bólu, to moja ostatnia odpowiedź do Ciebie, bo nie ma sensu w ogóle dyskutować z kimś takim jak Ty.

 

Ale dzięki, miałem dużo śmiechu czytając Twoje wypociny ;)

Opublikowano

Kolego, angielskiego uczyć mnie nie musisz, odwołujesz się tylko do jednej rzeczy, którą po prostu źle zinterpretowałem, bo ją kopiowałem, a reszta rzeczy jest gdzie? Gdy tylko ten serwer upadnie z wielką radością odświeżę ten temat, aby został wrzucony do kosza, czyli tam gdzie jego miejsce jest od początku ;)
Skomentuj chociaż to :D
Reklamujecie ten serwer jak cholera, przyciągacie krzykliwym hasłem jako "the best Legion server in the world" Takiego owijania w bawełne i laniu wody w życiu nie widziałem. Jak możecie nazywać swój serwer najlepszym skoro prawie wszystko jest niedokończone i niepoprawione.

EDIT:

jestem też ciekaw skoro serwer istnieje dwa lata, to ile razy zmienialiście ekspansję, bo z tego co pamiętam Enigma Wow był twoim projektem w 2015 roku na wotlku, przenieśliście się na wod, a później Legion. Ile razy jeszcze będziecie zmieniać i tłumaczyć się, że wszystko jest okej?
no i jeszcze to plox :)

Jeżeli pomogłem Daj + I'll be happy :)


Wystarczy kliknąć :)


giphy.gif

Opublikowano

Serwer online!

 

Evron, widać w Twoich wypowiedziach jak bardzo nie masz pojęcia o tworzeniu serwera i Twój skrajny brak niewiedzy powinien dawać Ci do zrozumienia, że nie powinieneś się w ogóle na ten teamt wypowiadać. Nie wiem kto tutaj się bardziej ośmiesza...

 

Tak, tak  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :D  :D  :D  :D  :D  :D

Jak nie znasz agliekiego i nie widzisz różnicy w "the biggest" a "one of the biggest" to radzę użyć translatora xD

Płacz sobie tutaj do bólu, to moja ostatnia odpowiedź do Ciebie, bo nie ma sensu w ogóle dyskutować z kimś takim jak Ty.

 

Ale dzięki, miałem dużo śmiechu czytając Twoje wypociny ;)

 

Monsune 2.0 - owija w bawełnę, jego odpowiedzi to są: "nie znasz się", "nie ma sensu dyskutować z takim kimś jak ty" i uwaga smaczek z dw "zbanujcie Amarri" xD Nie sądziłem że ten pseudo admin będzie taką kopalnią śmechu :D

PS - zauważyłem że ci moderatorzy i admini z dw strasznie zawsze bronią i cukrują takim gównianym serwerkom jak ten, ciekawe czemu :D

Opublikowano

@ravell

no i panie kolego, po raz kolejny nie odpowiedziałeś na moje pytania. Robisz spam i tyle.

 

Czekam na odpowiedzi.

Jeżeli pomogłem Daj + I'll be happy :)


Wystarczy kliknąć :)


giphy.gif

Opublikowano

na tym serwerze nie ma PVP anie PVE tylko NvN albo NvE, NPCS versus NPCS albo Npc versus environment

Jeżeli pomogłem Daj + I'll be happy :)


Wystarczy kliknąć :)


giphy.gif

Opublikowano

 

ile online? xD

20 osób max.

 

Mobo: Aorus Z390 Pro|Cpu: i7 9700|Ram: Patriot Viper 4 3600MHz 16GB|Gpu: Rx 580 8GB|Psu: Seasonic Focus Plus 650W|Cooler: Noctua NH-U12A|Case: Corsair 220T 

 

 

 

 

Specjalista
Opublikowano

Serwer nigdy nie był dobry i raczej nigdy nie będzie. To już któraś odsłona i znów się próbują z nowym dodatkiem i będzie wyglądać jak zawsze czyli do dupy.

giphy.gif

Opublikowano

Dziwne jest to że po alpha/beta testach bugi występują w pierwszych questach.

 

Mobo: Aorus Z390 Pro|Cpu: i7 9700|Ram: Patriot Viper 4 3600MHz 16GB|Gpu: Rx 580 8GB|Psu: Seasonic Focus Plus 650W|Cooler: Noctua NH-U12A|Case: Corsair 220T 

 

 

 

 

  • 2 tygodnie później...
Specjalista
Opublikowano

po co? Bo jest beznadziejny bez urazy chlopaki. Nic tam nie dziala nawet reklama.

giphy.gif

Specjalista
Opublikowano

Co może wod wam chodził? Nie osłabiaj mnie, na pewno nie macie nawet w 90 % działających klas.

giphy.gif

Opublikowano

Serwery z działającymi w 90% klasami można policzyć na palcach jednej ręki i mają one ogromne budżety...

Ale przejrzyj sobie chagelog i zobacz ile spelli zostało naprawione. ;f

Jeśli chodzi o content WoD'a to mamy już zrobione np. wszystkie insty i dungi - będziemy je udostępniać sukcesywnie w lutym do testów.

Poza tym changelog mówi sam za siebie. Intensywnie pracujemy nad serwerem cały czas już od półtora roku.

 

Btw. teksty typu 'co za gówno nic nie działa' niepoparte żadnymi argumentami są zwyczajnie żałosne. 

Opublikowano

Stary poprosiłem Cie o odpowiedź na moje pytania, to tego nie zrobiłeś. Najwyraźniej działały na niekorzyść serwera... Ludzie traktują twój serwer z totalnym dystansem, bo pamiętają twoj poprzedni projekt Enigma, plus blackhand na wodzie... Były niewypałami. Kolejną sprawą jest fakt, że nie macir podejscia do graczy tylko banujecie osoby, ktore w zły sposób wypowiadają sie na temat serwera. Jestem pewien, że to co tutaj piszę dawno zostało uznane za obraze i na waszym forum otrzymałbym rangę Zablokowany. Support zdycha jednym słowem.

Jeżeli pomogłem Daj + I'll be happy :)


Wystarczy kliknąć :)


giphy.gif

Specjalista
Opublikowano

@ravell ale ja nie próbuje wam czegoś wytknąć tylko mówię jak jest. Prawdopodobnie chodziło Ci o raidy i instancje :) Nie kwestionuje też waszej pracy, po prostu wiem, żę to nie takie proste. 

Btw. Nikt nie użył TWOJEGO zwrotu "co za gówno nic nie działa" Coś tam działa, ale spelle nie działają. Bugi w questach, legionowe instancje, raidy. Jeżeli się mylę popraw mnie, nie chce mi się rejestrować by zobaczyć tylko wasz changelog.

giphy.gif

Opublikowano

 Evron Enigma nie była niewypałem. (swoją drogą nie wiem co to ma za znaczenie, ten serwer był online z 3 albo 4 lata temu ;f) Zamknąłem go bo nie miałem czasu, ale działał bardzo dobrze tylko był kolejnym high ratem na wotlku - co nie miało prawa się udać. Blackhand na WoDzieto nie był osobny projekt. Przeszliśmy z Woda na Legion więc jak możesz mówić, ze to BYŁ niewypał jak nadal serwer jest online?

 

Bany za wypowiadanie się? A to ciekawe bo na forum nie ma ani jednej zbanowanej osoby a na Discordzie jest jedna - "tedihehe" za to, że m.in. przeklinał na administrację, Graczy i serwer (za to nie należy się ban? :O)

 

Rozumiem Evron, ze chodzi Ci o to pytanie:

"jestem też ciekaw skoro serwer istnieje dwa lata, to ile razy zmienialiście ekspansję, bo z tego co pamiętam Enigma Wow był twoim projektem w 2015 roku na wotlku, przenieśliście się na wod, a później Legion. Ile razy jeszcze będziecie zmieniać i tłumaczyć się, że wszystko jest okej?"

 

Odpowiedziałem wyżej ale może sprecyzuje: EnigmaWoW był zupełnie odrębnym serwerem. Nie ma NIC wspólnego z Blackhandem. Robiłem go ponad 3 lata temu i był niewypałem ponieważ nie miałem na niego czasu i był kolejnym High Ratem na wotlku (wszyscy wiemy jak takie serwery kończą). Zmienialiśmy ekspansję RAZ. Podkreślam, że to była zmiana dodatku, cały serwer pozostał ten sam, wszystkie fixy z WoDa weszły na Legion. Nie planujemy przechodzić na żaden inny dodatek.

Opublikowano

Dziękuję uprzejmie.

Prawo do nazywania Blackhanda na wodzie jako niewypał jest takie, że po prostu był niewypałem.  DUUUŻA większość rzeczy po prostu nie działała.

Jeżeli pomogłem Daj + I'll be happy :)


Wystarczy kliknąć :)


giphy.gif

Opublikowano

No tak najlepiej nie otwierać oficjalnie serwera bo zawsze można powiedzieć że coś nie działa bo to beta.

Mobo: Aorus Z390 Pro|Cpu: i7 9700|Ram: Patriot Viper 4 3600MHz 16GB|Gpu: Rx 580 8GB|Psu: Seasonic Focus Plus 650W|Cooler: Noctua NH-U12A|Case: Corsair 220T 

 

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...