Skocz do zawartości
marcoral

[Zapowiedź][1.10][RPG] MaRPG

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 413 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Pani Kasia

Zapowiada się świetna zabawa ! Na pewno wbije . Prezentacja jest mega .

Czego tu więcej chcieć ? Powodzenia .

Prezentacja przyjemna dla oka i bardzo fajne opisane oraz dobrze się czyta. Cóż można więcej można powiedzieć ciekawy pomysł na serwer i z pewnością warto będzie poczekać na informacje z dalszych prac nad serwerem:).

Zaktualizowałem prezentację - dodałem adres stron serwera.

Pani Kasia

Dzięki :)
Data startu jest wysoce uzależniona od zainteresowania serwerem; dostaję od Was sporo wiadomości na maila, udało mi znaleźć kilka par rąk do pomocy, przez co znacznie skoczyła wydajność pracy. Jeżeli ta tendencja się utrzyma alfy MaRPG powinniście spodziewać się około początku lipca. Zdaję sobie sprawę, że to sporo czasu, ale proszę o zrozumienie - takiego RPG tworzy się nieco dłużej niż kolejny EasyHC... ;)

Odświeżam.
Zadecydowaliśmy o pewnych zmianach, nowej prezentacji możecie spodziewać się wkrótce.

Pani Kasia

Już mi sie podoba serwer <3

Wbije jak będzie start ;p

Normalnie jak stary Metin2 <3

Edytowano przez Pabel432

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 413 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...