Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] KenPack - Profesjonalne paczki modów z wyobrażnią


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

#mateuszp120 w kenboxie jest Mod Milliniare ?

 

Nie, lecz będzie paczka modów oparta na tym modzie, lecz mam nad paczką trochę jeszcze pracy, gdyż chcę spolszczyć cały mod :)

bez reklam

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Pomoże mi ktos z pierdolonym huśboxem multi ? odpalam mc, odpalam serwer all wpisałem co trzeba, pozniej próbuje dac 4gb start bat (mam 6gb) i c**j nie odpala sie, a na 1 gb ciągle error w konsoli

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

@ref
Wracam do przerwie do ogarniania paczek ;)

 

 

Pomoże mi ktos z pierdolonym huśboxem multi ? odpalam mc, odpalam serwer all wpisałem co trzeba, pozniej próbuje dac 4gb start bat (mam 6gb) i c**j nie odpala sie, a na 1 gb ciągle error w konsoli

Napisz na maila, który znajduje się na stronie.
Pozdrawiam.

bez reklam

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Kiedy będzie następna paczka? Ta bardzo mi się podoba! +

Na stronie w poście jest ankieta odnośnie nowej paczki :)

Bo mam w planach stworzyć paczkę podwodny survival lub coś podobnego tylko jeszcze nie wiem co :D

 

@Edit

 

Nawiązano współpracę z "dealereq" :D

bez reklam

Opublikowano

­Ja czekam na paczkę modów dotycząca modu 'Millenaire' :) Wszystkie paczki, które na stronie podałeś zainstalowałem i gram na nich. Obecnie najbardziej 'rozbudowaną' mapę mam na modpacku Huśbox. Może wprowadzisz prace nad paczką techniczną i połączysz ją z modpackiem Millenaire. Zawsze to będzie jakieś urozmaicenie. :)

­

sleepin' the whole day.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...