Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] KenPack - Profesjonalne paczki modów z wyobrażnią


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@ref

 

Takie tam nocne nowości:
 

 - Paczka HuśBox 4 Light
 - Paczka HuśBox 4 Serwer

Dostępne już do pobrania.

Z góry informuję że pliki serwerowe nie było do końca testowane, więc jeśli znajdziecie jakieś błędy to będę wdzięczny za kontakt.

 

Pozdrawiam.

bez reklam

  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@ref

 

Takie tam nocne nowości:

 

 - Paczka HuśBox 4 Light

 - Paczka HuśBox 4 Serwer

 

Dostępne już do pobrania.

Z góry informuję że pliki serwerowe nie było do końca testowane, więc jeśli znajdziecie jakieś błędy to będę wdzięczny za kontakt.

 

Pozdrawiam.

W takim razie już można grac ;p Jaki launcher non premium dobry i prosty byle by ustawić ram?

Metińczyk z Krew_Ma%C5%82py.jpg i Ko%C5%9B%C4%87_Palca.png

Opublikowano

 

@ref

 

Takie tam nocne nowości:

 

 - Paczka HuśBox 4 Light

 - Paczka HuśBox 4 Serwer

 

Dostępne już do pobrania.

Z góry informuję że pliki serwerowe nie było do końca testowane, więc jeśli znajdziecie jakieś błędy to będę wdzięczny za kontakt.

 

Pozdrawiam.

W takim razie już można grac ;p Jaki launcher non premium dobry i prosty byle by ustawić ram?

 

Nie znam nic pirackiego :(

Ale może za jakiś czas będę miał własny launcher dla Premium i Non Premium ;)

A w nim wszystkie moje paczki w jednym itp :)

bez reklam

Opublikowano

Mógłbym prosić o pomoc? :P Ściągnąłem clienta KenBox'a i za cholerę nie wiem jak to wszystko odpalić :D Świeży w temacie moddingu jestem, będę wdzięczny bardzo! ;)

Opublikowano

Mógłbym prosić o pomoc? :P Ściągnąłem clienta KenBox'a i za cholerę nie wiem jak to wszystko odpalić :D Świeży w temacie moddingu jestem, będę wdzięczny bardzo! ;)

Jeśli posiadasz minecrafta Premium to wchodzisz w %appdata% następnie folder "Roaming" i przenieś sobie swój .minecraft na pulpit lub gdzieś, a następnie usuń ten co był w "Roaming" i wrzuć ten, który znajdował się w paczce :)

bez reklam

Opublikowano

Widzę, że paczki są nawet spoko tylko mam mały problem z KenBox'em v2.1. Gdy już wrzuciłem wszystkie mody i włączyłem Mc, podczas initializingu 1 ciągle crashuje mi go i przez to nawet raz paczki nie udało mi się włączyć. Można prosić o jakąś pomoc? 

b4943978e87d4229a62e3d71111045d9.0.gif

Opublikowano

Widzę, że paczki są nawet spoko tylko mam mały problem z KenBox'em v2.1. Gdy już wrzuciłem wszystkie mody i włączyłem Mc, podczas initializingu 1 ciągle crashuje mi go i przez to nawet raz paczki nie udało mi się włączyć. Można prosić o jakąś pomoc? 

Wyślij crash'a

bez reklam

Opublikowano

Dokładniej to jest taki crash, że mam brak odp. po skończeniu Initializing i jedyną opcją to jest wyłączenie Mc, a po wyłączeniu wyskakuje luncher z takim czymś attachicon.gifuntitled.bmp

Dziwne, bo nie wygląda mi to na crash'a, sprawdzałem kilka razy i wszystko jest ok.

Masz Minecraft premium czy non ?

Oraz może masz za słaby komputer ?

bez reklam

Opublikowano

Minecraft premium a komp to raczej dobry (Wiedźmin 3 na średnich 60fps co jest dziwne bo grafika minimalnych nie spełnia) nawet parametry pokaże attachicon.gifNowy obraz mapy bitowej.bmp

Przydzielasz więcej pamięci do paczki ? np: 3-4GB ?

bez reklam

Opublikowano

 

 

Minecraft premium a komp to raczej dobry (Wiedźmin 3 na średnich 60fps co jest dziwne bo grafika minimalnych nie spełnia) nawet parametry pokaże attachicon.gifNowy obraz mapy bitowej.bmp

Przydzielasz więcej pamięci do paczki ? np: 3-4GB ?

 

4Gb

 

Spróbuj robić według poradnika, poradnik jest do MadzikowyPack, lecz możesz zrobić to samo z KenBox'em :)

http://kenpack.pl/madzikowypack/instalacja/

bez reklam

Opublikowano

 

 

 

Minecraft premium a komp to raczej dobry (Wiedźmin 3 na średnich 60fps co jest dziwne bo grafika minimalnych nie spełnia) nawet parametry pokaże attachicon.gifNowy obraz mapy bitowej.bmp

Przydzielasz więcej pamięci do paczki ? np: 3-4GB ?

 

4Gb

 

Spróbuj robić według poradnika, poradnik jest do MadzikowyPack, lecz możesz zrobić to samo z KenBox'em :)

http://kenpack.pl/madzikowypack/instalacja/

 

Ok. Samemu udało mi się naprawić problem, instalując najnowszą jave oraz usuwając starsze jej wersje (jeśli nie zostaną usunięte stare wersje, nowa nie zadziała-rada na przyszłość dla innych).

b4943978e87d4229a62e3d71111045d9.0.gif

Opublikowano

 

 

 

 

Minecraft premium a komp to raczej dobry (Wiedźmin 3 na średnich 60fps co jest dziwne bo grafika minimalnych nie spełnia) nawet parametry pokaże attachicon.gifNowy obraz mapy bitowej.bmp

Przydzielasz więcej pamięci do paczki ? np: 3-4GB ?

 

4Gb

 

Spróbuj robić według poradnika, poradnik jest do MadzikowyPack, lecz możesz zrobić to samo z KenBox'em :)

http://kenpack.pl/madzikowypack/instalacja/

 

Ok. Samemu udało mi się naprawić problem, instalując najnowszą jave oraz usuwając starsze jej wersje (jeśli nie zostaną usunięte stare wersje, nowa nie zadziała-rada na przyszłość dla innych).

 

No tak najlepiej używać java 8 na Moich paczkach :)

bez reklam

Opublikowano

Pobrałem gram i jak narazie mi sie podoba ;)

Cieszę się :)

 

W planach mam już nową paczkę modów Przetrwanie na wyspie z zadaniami itp :)

bez reklam

Opublikowano

@ref

Projekt ciągle się rozwija i dochodzą nowe osoby do współpracy.

Dziękuję również Wam za ponad 450 wyświetleń :)

bez reklam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...