Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

EverWinterMu | Season 9 Ep 2 | Exp: 27x DYNAMIC | Drop: 31% | IGCN PREMIUM| OPENING 12.03


maniek6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 118
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witajcie,

jeśli chodzi o seale występują dwa zwiększające exp mianowicie: seal of ascension dający dodatkowo 10% expa bazowego (nie dodatkowo 10x tylko 10%) oraz seal of Wealth dający +20% expa (nie dodatkowo 20x tylko 20%). Seale nie działają ze sobą tzn. można je aktywować ze sobą jednak w sumie dają tyle ile sam seal of wealth.

Opublikowano

Witajcie,

jeśli chodzi o seale występują dwa zwiększające exp mianowicie: seal of ascension dający dodatkowo 10% expa bazowego (nie dodatkowo 10x tylko 10%) oraz seal of Wealth dający +20% expa (nie dodatkowo 20x tylko 20%). Seale nie działają ze sobą tzn. można je aktywować ze sobą jednak w sumie dają tyle ile sam seal of wealth.

Nie wiem czy wiesz, ale na tym Seasonie jest jeszcze Torment Square - nowy event w BattleCore na Seasonie 9, rankingowy event coś w stylu idź i zabijaj mooby jak w Devil Square, za wytrwałość w evencie i po danym okresie(np. miesięczny ranking) pierwsza osoba wygrywa nagrodę w postaci ringa który daje 50% do expa na stałe. Pytanie czy tutaj działa normalnie, że daję te 50% więcej do expa czy ustawiliście to wedle własnego uznania? 

Opublikowano

Pardas jesteś pewny, że jest to ring i że jest na stałe?

Z tego co czytałem jest to Exp potion dający 20% expa i na pewien okres czasu.

Chyba, że chodzi Ci o transformation ring, on daje co prawda 50% expa ale tylko gdy jest używany z petem którego nie ma ani w dropie ani w cashshopie.

 

W tym momencie ranking kasowany jest co 14 dni i nie występują na nim goldy.

 

Postaram się potwierdzić to co wyczytałem na stronach webzenu jeszcze jutro.

Opublikowano

Pardas jesteś pewny, że jest to ring i że jest na stałe?

Z tego co czytałem jest to Exp potion dający 20% expa i na pewien okres czasu.

Chyba, że chodzi Ci o transformation ring, on daje co prawda 50% expa ale tylko gdy jest używany z petem którego nie ma ani w dropie ani w cashshopie.

 

W tym momencie ranking kasowany jest co 14 dni i nie występują na nim goldy.

 

Postaram się potwierdzić to co wyczytałem na stronach webzenu jeszcze jutro.

 

Jednak po przeczytaniu poradnika webzena, Dark Transformation ring musi mieć peta pandę lub skeletona, żeby mógł działać. Jedynie zmiana wyglądu i statystyki pierścienia zmieniają postać rzeczy :)

Co do Potionów, tylko na Seasonie X.

Opublikowano

Ustawienia na piątkę z plusem, z tymi zenami to strzał w dziesiątkę, ładnie i czytelnie opublikowane. Tak to powinno wyglądać ;)

Ktoś tam wspomniał powyżej, że prawdziwe MU kończy się na sezonie 6, popieram to twierdzenie, i jestem tego samego zdania, lecz z czystej ciekawości na pewno Was odwiedzę i sprawdzę jak to wygląda w rzeczywistości od środka  :yay:

Opublikowano

wirus0000 jest taka możliwość, ale dość długo o tym myśleliśmy. Przeanalizowaliśmy za i przeciw i wybraliśmy tą drogę. Dlaczego? Mając Mlvl nie da się uczestniczyć w eventach dopasowanych do Twojego levelu. Tylko i wyłącznie najwyższy poziom trudności. Zakładając słaby dostęp do itemów i tylko 300pkt po resie byłoby ciężko aktywnie uczestniczyć w eventach na które stawiamy. Dodatkowo po resie byłaby zdecydowana przewaga bo już miałbyś trochę drzewka aktywnego.

Co więcej, po GR drzewko się nie kasuje, jest to dodatkowy powód aby go zrobić.

 

Asheldon zapraszamy Cię serdecznie. Wierzymy, że Cię przekonamy do tego seasonu ze względu na liczne eventy, udogodnienia. Wiemy, że pentagramy i nowe opcje są co najmniej dziwne dla gracza który przywiązał się do starszych wersji, ale wierz mi - da się to nadrobić. Sam zakończyłem grę na S3Ep1 wszystko musiałem przyswajać z poradników i z max serverów ale powiem Ci - warto było. Część rzeczy faktycznie jest niezrozumiałych dlatego je wyrzuciliśmy ew przeszły modyfikację. Część nowości jest fajna i ciekawa gdy odpowiednio się skonfiguruje.

Opublikowano

Witajcie,

spora aktualizacja i sporo informacji.

Po Waszych namowach zmieniliśmy lekko ustawienia zenów i muhelpera. Mianowicie: Drop zen na Active - 100%, Passive - 60%. Cena MuHelpera na Active - ok. 60% tego co się zbiera (pozostaje 40%), na Passive - Helper darmowy.

Podsumowując: Active z helperem : 40%, Passive z helperem: 60%, Active bez helpera - 100%, Passive bez helpera - 60%

 

Co to powoduje? Granie Active się opłaca, a granie na MuBocie też pozwala zbierać ZEN. Pamiętajcie, że oprócz zen lecą też inne wartościowe przedmioty i jawele ;).

 

W dniu dzisiejszym otworzyliśmy testy, jeśli masz ochotę w nich uczestniczyć - zapraszamy na nasze forum na zapisy.

 

Od dnia dzisiejszego można rejestrować swoje konta.. Będą one działać w dniu startu i po nim - http://everwintemu.com

 

Dostępny jest już client. Na stronie i na forum, zapraszamy do pobierania. Client nie wymaga dodatkowego patcha. Jeśli posiadacie już clienta IGCN S9Ep2 wystarczy pobrać naszego patcha, nie musicie pobierać całego clienta.

Opublikowano

Changelog 6.03.2016

 

- Wyrzucenie błędnych dropów z bossów
- Poprawienie specjalizacji
- Dodanie na intro odnośnika do strony
- Dodanie kolejnych 20 publikacji na forach
Opublikowano

Changelog 7.03.2016

Poprawiono warpy. Dodano nowe do DeepLoren, CryWolf, CryWolf Barracks, CryWolf Refuge.
Zmieniono Statspecialization
Poprawiono błędy cashshop'a.
Wgrano nowe zabezpieczenie AH
Zaktualizowano pliki serwerowe
Dodano do launchera komendy: F11 ukrycie, F12 - minimalizacja, F2 - przywrócenie, F1 - prawy przycisk aktywny
Opublikowano

Witajcie,

jako, że już za niedługo nasz serwer rusza musimy złączyć siły aby jak najwięcej ludzi przybyło zagrać z nami.

Z tego powodu organizujemy konkurs do wygrania ciekawe nagrody. Więcej info na naszym forum.

 

Udało się nawiązać kontakt z graczami z Azji oraz Rosji. Pomogą opublikować serwer w tamtym regionie.

 

Dodaliśmy nowe warpy oraz poprawiliśmy mini błędy.

Serwer jest praktycznie gotowy do przyjęcia Was - graczy.

 

Zapraszamy!

Opublikowano

changelog 9.03.2016

 

- Zmieniono ustawienia gens. W tym momencie wingi 4 lvl można otrzymać za pierwsze miejsce w gens
- Zmieniono ustawienia CC survival. W tym momencie Wings of Angel and Devil do zdobycia tylko z tego eventu.
- Wykupiono reklamy na największych stronach vote
- Wgrano nowego patcha do finalnego clienta
- Zmniejszono drop boxów
Opublikowano

Do startu pozostało dwa dni, a my już jesteśmy gotowi aby otworzyć serwer :).

Wszystko jest dograne i sprawdzone.

Dołącz do nas już dziś, stwórz swoje konto i zagraj z nami w sobotę o 19:00!

Opublikowano

Już jutro startujemy! :)

 

Pamiętajcie drodzy gracze o kilku istotnych sprawach które mogły być mało podkreślone w publikacji:

 

/offtrade działa tylko na subie ACTIVE na mapie Devias. Działa z zenami a nie z wcoinami!

 

Po GR kasowane są staty, ale dostajemy +1000pkt i jeden wybrany item z goblin pointsów.

 

Nie sprzedajemy goblin pointsów więc nikt prócz graczy po GR nie otrzyma stamtąd itemów.

Opublikowano

Z tym kasowaniem ML lekkie przegiecie, czekac 50 res na takim expie zeby wbijac pkt do skill tree..

Muun pet tylko za donate?

Opublikowano

Yuna stawiamy na równą grę dla tych którzy zaczynają i tych którzy mają mnóstwo resów. Dając działające drzewko np. od 400 lv bez resów jest to mega przewaga i ułatwienie do wbicia kolejnych resetów. Daje to kompletną dysproporcje między starymi a nowymi graczami.

 

MuunPet nie jest tylko z donate. Wychodzimy z założenia, że to co jest dostępne w grze normalnie może być udostępnione w CashShopie (nie licząc seali). Pety dropią z jajek.

Pamiętajcie proszę, że nikt tutaj nie sprzedaje seali większych niż +20% expa oraz nie ma tutaj dostępnych jakichkolwiek itemów za $$.

Opublikowano

Nikt nie bedzie wbijal drzewka na 400 lvl bez resa z lipnymi statami, itemami

i z expem 13x bo to nieoplacalne i zajmie w uj czasu.

Ale po hmm 10 resach mozna byloby sie pokusic wbic chociaz kilka pkt.

 

 

Opublikowano

Yuna a jak ktoś zostawi AFK i wbije "przy okazji" z 2-3 punkty? I tak co res, co res. Nie ma złotego rozwiązania, jednak przemyśleliśmy to i wygląda to najrozsądniej.

Opublikowano

To zajebiscie wielka przewage zyska heh.

Ustawic nabijanie ml od moobow k2 end i nikt ci na low resie nie bedzie

wbijal ml na afk.

Opublikowano

Yuna zatem będą wbijać przy 10 resach czy tam przy 12. Już ludzie startujący mają nie dość, że 12*300 pkt w tył to jeszcze pełne drzewko skilli. Jak napisałem wcześniej, chcemy wyrównać szanse maksymalnie jak się da, jednocześnie nie ograniczając możliwości ludziom z RR. Inni kombinują z czasami między resetami, czy kasowaniem skilli, itemów czy innymi rzeczami. Tutaj ograniczyliśmy tylko ML lvl który został stworzony dla gracz powyżej 400lv a nie na 1 lvlu. Wyszliśmy z założenia, że jeśli coś ma być dodatkiem do zwykłego expienia(coś ponadto) to nie może występować w tym samym czasie co zdobywanie expa normalnego.

 

Tak jak mówiłem, nie ma złotego środka. Wszelkie ustawienia zostały konsultowane w szerszym gronie niż tylko moja osoba.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...